[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
παντως αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι μερικοι περιμενουν να βγαλουν 18000 και τους ερχεται ενα 16 ουρανοκατεβατο :hmm:

Έχεις δίκιο. Άλλα στην ηλικία 17-18 δεν έχουν όλοι το ίδιο αναπτυγμένα κριτήρια .Επομένως είναι φυσιολογικές αυτές οι αποκλίσεις και ηλικιακά καθορισμένες.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
μαλιστα μαλλον θα εχεις ενα δικιο για να τα λες ετσι επιστημονικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
μαλιστα μαλλον θα εχεις ενα δικιο για να τα λες ετσι επιστημονικα :P

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα !Εσύ πώς τα πήγες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
γειας σας παιδια και απο εμενα 14757 για 5ο πεδιο και θελω οικονομικων επιστημων αθηνας (15044) δν νομιζω να το πιανω και οποτε με βλεπω για στατιστικης και ασφαλιστικης πειραια (14200) .....ξερετε εαν ειναι καλο το τμημα στατιστικης του ΠΑΠΕΙ και εαν θεωρειται εξισου καλο με την στατιστικη Αθηνας??? ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
καλα καλα 15806 εβγαλα (οσο περιμενα, οχι οπως αλλοι :P) και περναω στις πρωτες δυο επιλογες που ηθελα... εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω ειμαι αυτη που ψαχνεις προφανως...
εγω αλλα υπολογιζα αλλα μου βγηκαν..
απο κει που περιμενα ενα 13.000 κατι ξαφνικα βρεθηκα με 7.000 και κοντεψα να λυποθυμισω..
αν εβλεπες τους βαθμους μου θα νομιζες οτι ημουν απο κεινους που ξινονταν ολη την χρονια..
κ ομως επεσαν ολα οσα ηξερα αριστα ,καθομουν και τα ελεγα απ'εξω και ανακατωτα ..
θα ξαναδωσω πανελλαδικες,πιστευω οτι οι βαθμολογητες με πετσοκοψανε στην ιστορια και στην εκθεση.. :/:

Έπεσαν όλα όσα ήξερες άριστα και καθόσουν και τα έλεγες απ' έξω και ανακατωτά; Έγραψες 7.000;
Νομίζω κάνεις κάποιο λάθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω να πω την αληθεια περιμενα γυρω στο 16700-800.
αλλα ηρθε το 16127:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Άλλα στην ηλικία 17-18 δεν έχουν όλοι το ίδιο αναπτυγμένα κριτήρια .Επομένως είναι φυσιολογικές αυτές οι αποκλίσεις και ηλικιακά καθορισμένες.:D

Απλά οι περισσότεροι υπερεκτιμούν τις δυνατότητες τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω να πω την αληθεια περιμενα γυρω στο 16700-800.
αλλα ηρθε το 16127:redface:
νταξει δεν ειναι τοοοοσο τραγικο οπως σε αλλες περιπτωσεις που υπαρχει αποκλιση 2000 μοριων απο το προσδοκωμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
καλα καλα 15806 εβγαλα (οσο περιμενα, οχι οπως αλλοι :P) και περναω στις πρωτες δυο επιλογες που ηθελα... εσυ?

Και γώ κοντά σου είμαι ...15774. Περνάω μάλλον στην δεύτερη επιλογή που θα βάλω:(, αν και είμαι ικανοποιημένη γιατί διάβαζα και δούλευα σε φροντιστήριο ταυτόχρονα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
νταξει δεν ειναι τοοοοσο τραγικο οπως σε αλλες περιπτωσεις που υπαρχει αποκλιση 2000 μοριων απο το προσδοκωμενο...
καλα ναι.
αλλα σε πολλες περιπτωσεις ειναι που φταινε και οι βαθμολογητες.εγω αυτο καταλαβα χθες που ειδα τα αποκομματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Απλά οι περισσότεροι υπερεκτιμούν τις δυνατότητες τους..

Υπάρχει και το αντίθετο ...να τις υποτιμούν όπως έκανα εγώ στην γ λυκείου.Το παραδέχομαι βέβαια ότι ήμουν μεγάλο σπασικλάκι:D. Βιολογία γενικής είχα ξεσηκώσει όλοι την πόλη όταν τελείωσα το γράψιμο από τα κλάματα και την υστερία που με είχε πιάσει, γιατί νόμιζα ότι επειδή ξέχασα μία πρόταση θα πάρω 17 (μάταια με διαβεβαίωναν όλοι ότι δε θα γίνει αυτό). Τελικά έγραψα 19.9 και το βούλωσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ τη μια ερώτηση της ιστορίας την έγραψα τελείως με δικά μου λόγια.
Αυτή με το Κρητικό. Και την άλλη με τον Μεσοπόλεμο την έγραψα αυτολεξεί,(ήταν από τα λίγα κομμάτια που ήξερα ΤΟΣΟ καλά απέξω) αλλά τα πλεονεκτήματα τα είχα σε μπερδεμένη σειρά.:P
Από τις απαντήσεις μου στις πηγές δεν είχα μείνει ευχαριστημένη και γενικά η Ιστορία ήταν ο ΜΕΓΑΛΟΣ μου φόβος!
Το ότι έγραψα 17.9, πιο πολλά από τα Λατινικά, δε το περίμενα με τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Υπάρχει και το αντίθετο ...να τις υποτιμούν όπως έκανα εγώ στην γ λυκείου.Το παραδέχομαι βέβαια ότι ήμουν μεγάλο σπασικλάκι:D. Βιολογία γενικής είχα ξεσηκώσει όλοι την πόλη όταν τελείωσα το γράψιμο από τα κλάματα και την υστερία που με είχε πιάσει, γιατί νόμιζα ότι επειδή ξέχασα μία πρόταση θα πάρω 17 (μάταια με διαβεβαίωναν όλοι ότι δε θα γίνει αυτό). Τελικά έγραψα 19.9 και το βούλωσα:)

Φυσικά και υπάρχει.. Και εγώ υπολόγιζα γύρω στα 18.800(το maximum) και έβγαλα 19.563.. Όμως, πολλοί νιώθουν "αδικημένοι" χωρίς λόγο... Όντως μερικοί βαθμολογητές δεν βλέπουν απαντήσεις, βαθμολογούν πολύ αυστηρά, κόβουν μονάδες με το παραμικρό αλλά αυτό μπορεί να συμβεί σε ένα, το πολύ δύο μαθήματα και όχι σε όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχει.. Και εγώ υπολόγιζα γύρω στα 18.800(το maximum) και έβγαλα 19.563.. Όμως, πολλοί νιώθουν "αδικημένοι" χωρίς λόγο... Όντως μερικοί βαθμολογητές δεν βλέπουν απαντήσεις, βαθμολογούν πολύ αυστηρά, κόβουν μονάδες με το παραμικρό αλλά αυτό μπορεί να συμβεί σε ένα, το πολύ δύο μαθήματα και όχι σε όλα...
και σε ενα βαρυτητας να γινει φτανει..για να γινει το κακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
και σε ενα βαρυτητας να γινει φτανει..για να γινει το κακο.

Μα δε λέω ότι είναι κάτι ασήμαντο, ίσα ίσα.. Απλά δε γίνεται να έχουν αδικηθεί σε όλα τα μαθήματα και να τα ρίχνουν όλα στους βαθμολογητές.. Όταν δεν υπάρχουν και μεγάλες αποκλίσεις ανάμεσα στον Α και στον Β βαθμολογητή, για να βαθμολογήσουν κάποιον με τόσο, τόσο έγραψε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλαρτ

Νεοφερμένος

Ο βαλαρτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Και γαμώ οι Βαθμολογίες :D
Έκθεση 16.8
Βιολογία Γεν 19
Αρχαία Κατ. 18.3
Λογοτεχνία 17.2
Ιστορία 18.8
Λατινικά 20
ΜΟΡΙΑ: 18788!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ασε και εγω σκατα αν και δεν το περιμενα οπως και εσυ περιμενα λιγο παραπανω!!και διαβαζε πολυ μπορει να πω να ελεγες οτι καθομουνα!!...ή οτι εβγαινα εξω τι να πω..και το σκεφτομαι να ξαναδωσω...δεν ξερω απο την μια ειναι καλυτερα γιατι δεν θα εχω σχολειο θα εχω περισσοτερο χρονο αλλα απο την αλλη θα εχουν περασει σχεδον ολοι και αυτοι που δεν διαβαζανε...και ειναι καπως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ασε και εγω σκατα αν και δεν το περιμενα οπως και εσυ περιμενα λιγο παραπανω!!και διαβαζε πολυ μπορει να πω να ελεγες οτι καθομουνα!!...ή οτι εβγαινα εξω τι να πω..και το σκεφτομαι να ξαναδωσω...δεν ξερω απο την μια ειναι καλυτερα γιατι δεν θα εχω σχολειο θα εχω περισσοτερο χρονο αλλα απο την αλλη θα εχουν περασει σχεδον ολοι και αυτοι που δεν διαβαζανε...και ειναι καπως....

ποσο εβγαλες δηλαδη?? :hmm: δεν περνας καπου :hmm: ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚωνσταντίνοςΜ

Νεοφερμένος

Ο ΚωνσταντίνοςΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
18867 αημ πραουντ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top