[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ φέτος που έδινα ήθελα Νομική έστω Κομοτηνής...Μετά Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης ή Αγγλική αλλα απ ότι το κόβω στο Ιστορικό θα μαι...κοιτούσα τις βάσεις του 2005 κι η Νομική Θράκης είχε 17,100...τραγικό;
Μία χαρά σχολή είναι το ιστορικό θεσσαλονίκης....Μην στεναχωριέσαι. Πιστεύω ότι μπορείς να ελπίζεις για παιδαγωγικό θεσ/νικης...
Έχω 17.790 νομίζω ίσως 1-2 παραπάνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Aπ ότι έχω μάθει είναι αρκετά δύσκολο ,οι καθηγητές καβαλημένοι και τα μαθήματα δύσκολα...επίσης μ είπαν ότι αν δεν έχω τρέλα με την Ιστορία ή την Αρχαιολόγια θα μ φανεί μανίκι...τώρα νταξει δε με νοιάζει...θα πάω κι αν μ αρεσει εχει καλώς αλλιώς 10% του χρόνου :) Για μια στιγμή χθες σκέφτηκα και να ξαναδώσω αλλά δεν είμαι σίγουρος οτι μπορώ να μπω στην ίδια διαδικασία 2η φορά από άποψη ψυχολογίας :/
Δεν αξίζει να ξαναδώσεις. Μία χαρά τμήμα είναι και με προσωπική προσπάθεια βγαίνει. Φύλαξε τα χρόνια σου για κάτι πιο δημιουργικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου, μύθος. Από τους εισακτέους, μικρό ποσοστό έχει τα φόντα, σθένος και αντοχές για να το επιτύχει.

Δεν αξίζει να ξαναδώσεις. Μία χαρά τμήμα είναι και με προσωπική προσπάθεια βγαίνει. Φύλαξε τα χρόνια σου για κάτι πιο δημιουργικό.
Συμφωνώ και εγώ σ' αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Δεν αξίζει να ξαναδώσεις. Μία χαρά τμήμα είναι και με προσωπική προσπάθεια βγαίνει. Φύλαξε τα χρόνια σου για κάτι πιο δημιουργικό.

αν ειναι επιλογη του και το θελει πολυ πιστευω ενας χρονος ειναι πολυ λιγο....εξαλλου θα το κανει μια ζωη...πρεπει να ειναι κατι που τον ευχαριστει...22 χρονων θα ειμαστε τοοοοοσοοο μικροι...τι ειναι ενας χρονος???εκτος και αν τιθεται οικονομικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Το παρόν θέμα κλειδώνεται, καλή επιτυχία σε όλους παιδιά! :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top