Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Για να πάρεις επιπλέον μόρια από το αοθ,πρέπει ο βαθμός που έχεις εκεί να είναι πιο πάνω από τον μέσο όρο.Κάτι το λογικό,συνήθως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Ουφφφφ

Γιατι το πηρα μονο και μονο για να με ανεβασει τον μεσο ορο.Δεν θελω 5 πεδιο

Και η σκεψη τωρα μου ηρθε και αγχωθηκα.Τζαμπα να εκανα το μαθημα μια ολοκληρη χρονια

Οχι ρε το ΑΟΘ μετραει ειτε δωσεις για 5ο ειτε οχι. Απλα μετραει σαν ενα ακομη εξεταζομενο μαθημα (απο τα οχι βαρυτητας). Μην ανησυχεις. ΑΡΗΣ να 'ναι και μην φοαβασαι! ;)

Ρε παιδιά είμαι ο μόνος αναίσθητος που δεν έχει καθόλου άγχος;
Ξύπνησα το πρωί πριν πάω να γράψω και έπαιζα πόκεμον στο κινητό :P

Χαχαχα καλα και εγω δεν ειχα αγχος, αλλα τετοια αναισθησια ρε; Εγω μεχρι να φυγω διαβαζα θεωρια!
(Ποκεμον λεει! :lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
1) Πάει το πρώτο και συνεχίζουμε.
2) Δεν μπαίνω στο θέμα για τη γλώσσα. Προσπαθώ να τηρήσω το να μην συζητάω για το μάθημα που έγραψα. Δεν είμαι σίγουρος ότι θα το κρατήσω για όλα.
3) Τώρα χαλλλαρά φυσική γενικής. Αλήθεια υπάρχει κανένας άλλος εδώωωωω?
4) Σήμερα ξεράθηκα στον ύπνο 3-7 και μετά βγήκα. Αύριο το πρωί θα κάνω ένα σκανάρισμα και το απόγευμα πάλι βόλτα. Δεν βλέπω νόημα στο διάβασμα της τελευταίας μέρας.
5) Άντε, καλή μας συνέχεια και μετά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
1) Πάει το πρώτο και συνεχίζουμε.
2) Δεν μπαίνω στο θέμα για τη γλώσσα. Προσπαθώ να τηρήσω το να μην συζητάω για το μάθημα που έγραψα. Δεν είμαι σίγουρος ότι θα το κρατήσω για όλα.
3) Τώρα χαλλλαρά φυσική γενικής. Αλήθεια υπάρχει κανένας άλλος εδώωωωω?
4) Σήμερα ξεράθηκα στον ύπνο 3-7 και μετά βγήκα. Αύριο το πρωί θα κάνω ένα σκανάρισμα και το απόγευμα πάλι βόλτα. Δεν βλέπω νόημα στο διάβασμα της τελευταίας μέρας.
5) Άντε, καλή μας συνέχεια και μετά....

εσυ εισαι διανυα...τι διαβασμα τελευταιασ στιγμης?:P
εγω δινω μα8ιματικα γεν...αλλα 8ελω να διαβασω αλλη μια μα8ηματικα κατ γτ οσο ναναι μια Α(με κεφαλαιο) ανασφαλια την εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
1) Πάει το πρώτο και συνεχίζουμε.

μωρε το πρωτο παει, με τα υπολοιπα τι θα κανουμε λ.χ. Ιστορια κατ.( συνεχιζω να διαβαζω και εκει που μαθαινω κατι, ξεχναω κατι αλλο):confused: Δεν με βλεπω να γραφω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ΔΙΑ!! με ξεχσες τελειως??? δινω και εγω ρε συ συναδελφε.....και κατευθυνση και επιλογη ιδια εχουμξε δεν θυμασαι?? :D
εγω αυριο θα κανω ενα σκαναρισμα και μετα μπαινουν τα βαρια οπλα :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ΔΙΑ!! με ξεχσες τελειως??? δινω και εγω ρε συ συναδελφε.....και κατευθυνση και επιλογη ιδια εχουμξε δεν θυμασαι?? :D
εγω αυριο θα κανω ενα σκαναρισμα και μετα μπαινουν τα βαρια οπλα :D :D :D
Δεν σε ξέχασα συνάδερφε!!! Νόμιζα ότι δεν μπαίνεις πια, γιατί έχω καιρό να σε δω. Άντε πάμε δυνατά και φυσικά!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Δεν σε ξέχασα συνάδερφε!!! Νόμιζα ότι δεν μπαίνεις πια, γιατί έχω καιρό να σε δω. Άντε πάμε δυνατά και φυσικά!!!

καλά ρε έχετε 4 μέρες για μάθημα επιλογής?? ΓΕΛΟΙΟ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
1.5 θες να πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
καλά ρε έχετε 4 μέρες για μάθημα επιλογής?? ΓΕΛΟΙΟ :D
Που τις είδες τις 4 μέρες? Το Σάββατο δίνουμε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Που τις είδες τις 4 μέρες? Το Σάββατο δίνουμε.

Α ναι? Σάββατο? Δεν το ήξερα αυτό:D.... εγώ πέρσυ δεν έδωσα κανένα Σάββατο για αυτό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Δεν σε ξέχασα συνάδερφε!!! Νόμιζα ότι δεν μπαίνεις πια, γιατί έχω καιρό να σε δω. Άντε πάμε δυνατά και φυσικά!!!


Είσαι σίγουρος ότι αυτό το βιβλίο είχαμε φέτος φυσική γενικής; Wtf, παίζει να το δω για 2η φορά στην προετοιμασία* για τις ενδοσχολικές(η πρώτη ήταν όταν μας το έδωσαν ντε! :P)

*ναι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι.

Ο βαθμός των τετραμήνων πως επηρεάζει τον τελικό βαθμό, τα μόρια που θα πάρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πως ρώτησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
L North μπορείς να πας εδώ και να υπολογίσεις πως γίνεται.
Με λίγα λόγια αν έχεις έναν βαθμό παραπάνω στον προφορικό απο ότι έγραψες παίρνεις αυτό που έγραψες + 0,3 ενώ αν έχεις στον προφορικό απο 2+ βαθμούς περισσότερους απο ότι έγραψες τότε παίρνεις ένα + 0,6. Μπορεί φυσικά να γίνει και το αντίστροφο και να σου μειώσει τον βαθμό αν στα προφορικά πήρες λιγότερο απο ότι έγραψες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι.

Ο βαθμός των τετραμήνων πως επηρεάζει τον τελικό βαθμό, τα μόρια που θα πάρω;

Ναι, αλλά ως εξής...

Ο βαθμός σου προσαρμόζεται έτσι ώστε να είναι κατά το πολύ 2 μονάδες μεγαλύτερος ή μικρότερος του βαθμού που έγραψες στις εξετάσεις...
Δηλαδή αν σε ένα μάθημα είχες γραπτό στο 16 και προφορικό στο 20, ως προφορικός σου βαθμός για να υπολογιστεί ο βαθμός πρόσβασής σου γι' αυτό το μάθημα λογίζεται το 18...
Ομοίως αν έγραφες 16 και είχες προφορικό 12, αυτός θα προσαρμοζόταν στο 14...

Μετά από αυτήν την προσαρμογή ο βαθμός πρόσβασής(ΒΠ) σου υπολογίζεται κατά των τύπο

ΒΠ=0,7 * βαθμός_γραπτού + 0,3 * προσαρμοσμένος_προφορικός

Ελπίζω να βοήθησα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους σας παιδια...

και καλη υπομονη,εξετασεις ειναι αυτεσ θα περασουν,εφοσον εχετε προετοιμαστει καταλληλα θα τα πατε καλα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ευχαριστώ παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
οσοι δινετε αυριο....εμε8ε κανενασ τον ορισμο του συνολου???εγω δν καταλαβενω καν τι λεει...δεν ξερω αν ειναι απο τουσ ορισμουσ που πρεπει να μα8ουμε:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top