Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Next Please . . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Οντως! Μονο η εκθεση με ανησυχουσε. Τωρα μπηκε το νερο στ' αυλακι. Αντε να τελιωνουμε!

σοβαρα??εγω μονο για εκ8εση και αοδε ειμαι σιγουρη...να δουμε τι 8 γραψουμε μα8ιματικα και φυσικη:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κανείς άλλος με πρόβλημα στα "υδραυλικά" σήμερα να του σπάνε τα @@ στη διάρκεια της εξέτασης?:P
Τί την ήθελα την πορτοκαλάδα πρωί πρωί.... λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κανείς άλλος με πρόβλημα στα "υδραυλικά" σήμερα να του σπάνε τα @@ στη διάρκεια της εξέτασης?
Τί την ήθελα την πορτοκαλάδα πρωί πρωί.... λολ
Προβλέπω ότι στις επόμενες μέρες όλο και περισσότεροι θα έχουν το ίδιο πρόβλημα:whistle:
(δεν αναφέρομαι σε εσάς παιδιά ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Προβλέπω ότι στις επόμενες μέρες όλο και περισσότεροι θα έχουν το ίδιο πρόβλημα:whistle:
(δεν αναφέρομαι σε εσάς παιδιά ;))
Μετά απ'αυτο δε φοβάμαι τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αντε να δούμε τι μας περιμένει μαθηματικά και φυσική κατεύθυνσης τώρα :)

ακονισμένος κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
αντε να δούμε τι μας περιμένει μαθηματικά και φυσική κατεύθυνσης τώρα :)

ακονισμένος κιόλας
Ήθελα να σε ρωτήσω...το avatar σου από πού παίζει να το'χω ξαναδεί?



Btw...Είδατε κανά ωραίο παιδί(unisex όρος:P) στη τάξη σας?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ήθελα να σε ρωτήσω...το avatar σου από πού παίζει να το'χω ξαναδεί?



Btw...Είδατε κανά ωραίο παιδί(unisex όρος:P) στη τάξη σας?:whistle:
Μπαααα. Σε μας όλο κορίτσια ήταν <.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ήθελα να σε ρωτήσω...το avatar σου από πού παίζει να το'χω ξαναδεί?



Btw...Είδατε κανά ωραίο παιδί(unisex όρος:P) στη τάξη σας?:whistle:

Ακουσα ωραιο παιδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ελπίζω να μην μας βάλουν τίποτα περίεργο του χρόνου...

άνοιξε θρέντ έκθεση πανελλήνιες 2012 και συζήτα το φιλαράκο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ακουσα ωραιο παιδι;
το "unisex" γιατί το γράψα? και τα κορίτσια παιδιά είναι:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
και στο κατω κατω ρε φιλε πιο το ζορυ σου?εγωπερισυ εγραφαστηνα αρχη 60/100 και εχω καθε δικαιωμα να υπερυφανεόμαι για ον εαυτο μου και ανταγονίζομαι ποτε καικανενα καιαν εχεις κανενα ζορυ αλλου...αντε φιλε αντε εχω και το αγχος μου εχωκαι το καθε κομπλεξικο να λεει οτι κανω την αυθεντία
Ποιος ειναι κομπλεξικος φανηκε απο τα απανωτα μηνυματα ... σου ευχομαι καλη επιτυχια στις εξετασεις σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Επαναλαμβάνουμε πως η συζήτηση που αφορά το μάθημα της έκθεσης διεξάγεται εδώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
άνοιξε θρέντ έκθεση πανελλήνιες 2012 και συζήτα το φιλαράκο.:)

Εντάξει δεν ήθελα να ενοχλήσω, δεν θα ξαναγράψω κάτι offtopic :/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Να αναφέρω και εγώ ένα γαμάτο απρόοπτο.Πριν μπούμε στην τάξη μίλαγα με έναν φίλο μου και λέει."Φάγατε τίποτα ???" απαντώ εγώ όχι και τον ρωτάω αν έφαγε τίποτα αυτός."Ναί ήπια κατσικίσιο γάλα που είναι πιο έυπεπτο......." Το αποτέλεσμα πήγε 4 φορές τουαλέτα και εμείς στην τάξη είχαμε λυθεί στο γέλιο.Τέσπα νεξτ πληζ.Πάλι καλά που τελειώσαμε με την μαλακιούλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μια ερωτηση

Εγω ας πουμε που εχω παρει ΑΟΘ,ο βαθμος του θα επειρεασει τον ΜΟ μονο για το 5 πεδιο η για ολες τις σχολες?

Δηλαδη στα πεδια 2 και 4 ο ΜΟ θα βγει /6 ή /7?Δεν μιλαω για συντελεστες βαρυτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι ο μόνος αναίσθητος που δεν έχει καθόλου άγχος;
Ξύπνησα το πρωί πριν πάω να γράψω και έπαιζα πόκεμον στο κινητό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
τα πάντα επηρεάζει το ΑΟΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
τα πάντα επηρεάζει το ΑΟΘ
Ουφφφφ

Γιατι το πηρα μονο και μονο για να με ανεβασει τον μεσο ορο.Δεν θελω 5 πεδιο

Και η σκεψη τωρα μου ηρθε και αγχωθηκα.Τζαμπα να εκανα το μαθημα μια ολοκληρη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φυσικά μπορεί να σε επηρεάσει και αρνητικά αν γράψεις λιγότερο απο τα άλλα. Αλλά αυτό πρέπει να είναι σπάνιο :P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top