Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εύχομαι σε όλα τα παιδια που περνάνε αυτες τις δύσκολες ώρες τώρα, καλη επιτυχία! Να είστε προσηλωμένοι στο στόχο σας και θα τα καταφέρετε!! Πηγαίνετε εκεί και πάρτε τους τα σωβρακα...!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ρε ρεμαλια τι κανετε ακομα στο pc?γρηγορα πιτζαμες και υπνος!!!ελα να ακουω ροχαλητααααα!!!!!!!!!!καλη επιτυχια!^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geor92

Νεοφερμένος

Ο geor92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά! Το ξέρω ότι ακούτε από όλους "Καλη επιτυχία" [συγγενείς, φίλους, "'αγνωστους" στο ischool κλπ κλπ] αλλά όλοι σας το λέμε μέσα από την καρδιά μας!!
Ηρεμία πάνω απ' όλα! Το ξέρω από πέρσυ ότι το πρωί όταν θα ακούσετε το ξυπνητήρι να κουδουνίζει αύριο ή τη μητέρα σας να σας ξυπνάει θα ξυπνήσετε με ένα κόμπο στο στομάχι.. Αλλά είναι απολύτως φυσιολογικό!! :D

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ευτυχώς εχουμε και τον μορφεα να μας ικανοποίησει :$ !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ρε ρεμαλια τι κανετε ακομα στο pc?γρηγορα πιτζαμες και υπνος!!!ελα να ακουω ροχαλητααααα!!!!!!!!!!καλη επιτυχια!^_^
Σε t = 1h θα κοιμηθώ. Όμως δεν φοράω ποτέ πιτζάμες και δεν ροχαλίζω. Πειράζει?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους μας!!! :)
Θα τα παμε μια χαρουλα,ιδεες θα εχουμε, δε θα βαλουν κατι εξωπραγματικο.
Αρκει να γραψουμε με καθαρο μυαλο, χωρις αγχος και να προσεχουμε πως περναμε τις σκεψεις μας στην κολλα. Ο χρονος θα ειναι αρκετος, θα φτασει μια χαρα και μετα προχωραμε στο επομενο μαθημα. Ολο το αγχος ειναι μεχρι να μοιραστουν τα θεματα. Απο κει κ μετα, μεχρι τις 23 μαιου, δε θα καταλαβουμε ποτε θα περασει ο καιρος. :)

@διας
Εμεις εχουμε σταματησει τα φιλολογικα απο το σαββατο και τη βιολογια απο τη δευτερα. Σημερα ειχαμε μονο μια ωρα για αποριες,οδηγιες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Σε t = 1h θα κοιμηθώ. Όμως δεν φοράω ποτέ πιτζάμες και δεν ροχαλίζω. Πειράζει?


S.I. παρακαλώ:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiveLoveLaugh:D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LiveLoveLaugh:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και από μένα παιδιά!:)εύχομαι να πάνε όλα όπως θέλετε:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Ευχές κι από μένα για καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά του ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
:P Ήρθε η ώρα?
:hmm: Να ρωτήσω κάτι: Μέχρι πότε και πόσο κάνατε εσείς φροντιστήρια? Έμαθα ότι μέχρι και σήμερα κάποιοι συμμαθητές μου (και όχι όλοι) συνεχίζουν τα μαθήματα και μου φάνηκε κάπως. Σήμερα, τι νόημα έχει 5 ώρες φροντιστήριο έκθεση? Η γνώμη μου είναι ότι ότι ήταν να μας δώσουν τα φροντιστήρια, μας το έμαθαν και οι παραμονές είναι να τα μαζέψουμε μόνοι μας και να ηρεμήσουμε. (Αν πω την εξήγηση που δίνω, θα με πείτε κακό?).
:) Άντε και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!


εγω τριτη σταματισα αλλα φυσικη 8α κανω αλλα 2 μα8ιματα πριν δωσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια λίγο off topic, αύριο περίπου τι ώρα θα μπορέσουμε εμείς που δεν δίνουμε να δούμε τα θέματα?? και κυρίως απο που?? δεν αναφέρομαι σε εκπομπές πχ τσαπανιδου κτλ, αλλα στο διαδίκτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Periklispap

Νεοφερμένος

Ο Periklispap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία σε όλους μας!

Μια ερωτησουλα, με στυλό Pilot G-2 (0.5) είμαι οκ άμα γράψω? Γιατί εχω πολλά τέτοια και δεν βρίσκω bic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδια λίγο off topic, αύριο περίπου τι ώρα θα μπορέσουμε εμείς που δεν δίνουμε να δούμε τα θέματα?? και κυρίως απο που?? δεν αναφέρομαι σε εκπομπές πχ τσαπανιδου κτλ, αλλα στο διαδίκτυο.

λογικα κατα τισ 11 με 12...ετσι ακουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα θεματα μαζι με τις λυσεις πιθανων θα δημοσιευθουν και εδω μολις γινουν διαθεσιμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία σε όλους μας!

Μια ερωτησουλα, με στυλό Pilot G-2 (0.5) είμαι οκ άμα γράψω? Γιατί εχω πολλά τέτοια και δεν βρίσκω bic.

πρεπει να εχουμε κ συγκεκριμενο στυλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Periklispap

Νεοφερμένος

Ο Periklispap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Στο σχολείο μας είπαν καλύτερα με bic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oτι στιλο θελετε παιδια παιρνετε αρκει να ειναι μαυρο ή μπλε και ΑΝΕΞΙΤΗΛΗΣ μελανης!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μην υπερβάλλετε μωρέ. Σιγά μη σας πουν και τι στυλό θα πάρετε! Το θέμα είναι να έχετε κάποιο που να στεγνώνει αμέσως το μελάνι του, ώστε να μη μουτζουρωθεί το γραπτό σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Παιδιά κάτι στα γρήγορα, και επειδή δεν ξέρω αν ρώτησε κανείς, ταυτότητα πρέπει να εχω μαζι μου ετσι; Δε φτάνει μόνο η καρτέλα υποψήφιου, σωστά; Γιατί μια φίλη μου είπε ότι δε θα πάρει ταυτότητα και εγω διαφωνησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top