Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Απάντησε μιά κοπέλα στο άλλο τόπικ,δες το-τα λέει καλύτερα^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ωχ...δεν ειδα τ ονομα τ:P


να ρωτησω εδω γτ στην εκ8εση δεν απανταν...ειναι λογοτεχνικο δοκιμιο ή δοκιμιο στοχασμου?
Έχεισ κάποιο συγκεκριμένο δοκίμιο στο μυαλό σου???? Γιατί αν δεν έχεις τότε πρέπει να ξέρεις ότι υπάρχουν και τα 2 είδη δοκιμίων...και στοχαστικά και αποδεικτικά..... Τα ξεχωρίζεις σχετικά εύκολα από διάφορους παράγοντες....Ενδεικτικά αναφέρω: 1) το φευγαλέο νόημα του στοχαστικού έναντι του αποδεικτικού 2) την ποιητική (ως επί το πλείστον) χρήση της γλώσσας στα στοχαστικά και την αναφορική χρήση στα αποδεικτικά 3) την αυστηρή δομή που υπάρχει στα αποδεικτικά έναντι της χαλαρής και ασαφής στα στοχαστικά.....ένα δικό μου tip για να τα ξεχωρίζεις πιο εύκολα είναι το εξής: αμα καταλαβαίνεις τι θέλει να πει ο δοκιμιογράφος είναι αποδεικτικό εάν όχι στοχαστικό!!!!

Υστερόγραφο: τελικα έκθεση δίνουμε εεεε???? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Υστερόγραφο: τελικα έκθεση δίνουμε εεεε???? :P


Ξεκόλλα ρε Μαθηματικά Γενικής ή Βιολογία ή Ιστορία ή Φυσική Γενικής.. Ανάλογα τί διάλεξες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Έχεισ κάποιο συγκεκριμένο δοκίμιο στο μυαλό σου???? Γιατί αν δεν έχεις τότε πρέπει να ξέρεις ότι υπάρχουν και τα 2 είδη δοκιμίων...και στοχαστικά και αποδεικτικά..... Τα ξεχωρίζεις σχετικά εύκολα από διάφορους παράγοντες....Ενδεικτικά αναφέρω: 1) το φευγαλέο νόημα του στοχαστικού έναντι του αποδεικτικού 2) την ποιητική (ως επί το πλείστον) χρήση της γλώσσας στα στοχαστικά και την αναφορική χρήση στα αποδεικτικά 3) την αυστηρή δομή που υπάρχει στα αποδεικτικά έναντι της χαλαρής και ασαφής στα στοχαστικά.....ένα δικό μου tip για να τα ξεχωρίζεις πιο εύκολα είναι το εξής: αμα καταλαβαίνεις τι θέλει να πει ο δοκιμιογράφος είναι αποδεικτικό εάν όχι στοχαστικό!!!!

Υστερόγραφο: τελικα έκθεση δίνουμε εεεε???? :P


χαχαχαχα!!!αλλη μια ερωτηση...τι σας ειπαν ή τι περιμενετε να πεσει?σαν 8εμα εννοοω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
χαχαχαχα!!!αλλη μια ερωτηση...τι σας ειπαν ή τι περιμενετε να πεσει?σαν 8εμα εννοοω:P
Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ! Οπότε μην περιμένεις σοσ...οπότε λένε ότι περιμένουν κάτι από την επικαιρότητα ποτέ δεν πέφτει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Το έχω ξαναπεί αλλα δε πειράζει..:p

Ότι και να πέσει θέλουμε - δε θέλουμε μέσα στην επικαιρότητα θα είναι (με όλα αυτά που έγιναν τους τελευταίους 2 μήνες..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Σοσάκι καλο:"Δωρεά οργάνων."

δεν υπάρχει emoticon με μούσια ρε γμτ...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καλη επιτυχια απο τη Pure_Seduction και τον Chemwizard:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ! Οπότε μην περιμένεις σοσ...οπότε λένε ότι περιμένουν κάτι από την επικαιρότητα ποτέ δεν πέφτει!

Το έχω ξαναπεί αλλα δε πειράζει..:p

Ότι και να πέσει θέλουμε - δε θέλουμε μέσα στην επικαιρότητα θα είναι (με όλα αυτά που έγιναν τους τελευταίους 2 μήνες..)

Να κάνω προγνωστικά; :P Αχ, έπρεπε να τηλεφωνήσω στην καθηγήτριά μου. Κάθε χρόνο πέφτει μέσα στο θέμα της Έκθεσης και όχι μόνο. Παιδιά, δε συμφέρει κανέναν να μπει θέμα της επικαιρότητας, όπως κάτι που λέγατε περί κρίσης. Κάτι που θα μπορούσε πολύ άνετα να μπει είναι περιβάλλον και ό,τι σχετίζεται με αυτό. Εθελοντισμός μιας που το 2011 ανακηρύχθηκε ευρωπαϊκό έτος εθελοντισμού, θα μπορούσε και κάτι σχετικό με internet, αλλά έπεσε σε εμάς το 2009.

Καλή επιτυχία σε όλους. Ξεκουραστείτε όσο γίνεται, βγείτε μια βόλτα με τους φίλους σας, περάστε καλά και πηγαίνετε νωρίς για νανι, να είστε χαλαροί το πρωί. Αγχωθείτε όσο μπορείτε λιγότερο και όλα θα πάνε καλά! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλη επιτυχια απο τη Pure_Seduction και τον Chemwizard:D

ευχαριστουμε πολυ!!!

Το έχω ξαναπεί αλλα δε πειράζει..:p

Ότι και να πέσει θέλουμε - δε θέλουμε μέσα στην επικαιρότητα θα είναι (με όλα αυτά που έγιναν τους τελευταίους 2 μήνες..)

οντωσ!απο τον οσαμα μεχρι το περιβαλον και τν οικονομια..αλλα να μου πεισ ο οσαμα με ολα κολλαει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Σοσάκι καλο:"Δωρεά οργάνων."

δεν υπάρχει emoticon με μούσια ρε γμτ...:p

Κάπως έτσι δηλαδή ;

<<Στις μέρες μας έχει παρατηρηθεί πως η πιο συνηθισμένη απάντηση στο ερώτημα "Θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" είναι η εξής "Πάρ' τα τέτοια μου".
Σας ζητήτε σε μια ομιλία σας που θα εκφωνήσετε στο σχολείο σας να εξηγήσετε το παραπάνω φαινόμενο δηλώνοντας τη διπλή σημασία της απάντησης καθώς και να προτείνετε τρόπους ευαισθητοποίησης για τη δωρεά. (500 - 600 λέξεις)>>
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλή σας επιτυχία και από μένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Κάπως έτσι δηλαδή ;

<<Στις μέρες μας έχει παρατηρηθεί πως η πιο συνηθισμένη απάντηση στο ερώτημα "Θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" είναι η εξής "Πάρ' τα τέτοια μου".
Σας ζητήτε σε μια ομιλία σας που θα εκφωνήσετε στο σχολείο σας να εξηγήσετε το παραπάνω φαινόμενο δηλώνοντας τη διπλή σημασία της απάντησης καθώς και να προτείνετε τρόπους ευαισθητοποίησης για τη δωρεά. (500 - 600 λέξεις)>>
:D
Επειδή και καλά πέρασε ένα νομοσχέδιο για τις δωρεές πριν απο κανά μήνα...
αλλά σιγά μη πέσει^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Κάπως έτσι δηλαδή ;

<<Στις μέρες μας έχει παρατηρηθεί πως η πιο συνηθισμένη απάντηση στο ερώτημα "Θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" είναι η εξής "Πάρ' τα τέτοια μου".
Σας ζητήτε σε μια ομιλία σας που θα εκφωνήσετε στο σχολείο σας να εξηγήσετε το παραπάνω φαινόμενο δηλώνοντας τη διπλή σημασία της απάντησης καθώς και να προτείνετε τρόπους ευαισθητοποίησης για τη δωρεά. (500 - 600 λέξεις)>>
:D


χαχαχα, πολυ καλο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κάπως έτσι δηλαδή ;

<<Στις μέρες μας έχει παρατηρηθεί πως η πιο συνηθισμένη απάντηση στο ερώτημα "Θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" είναι η εξής "Πάρ' τα τέτοια μου".
Σας ζητήτε σε μια ομιλία σας που θα εκφωνήσετε στο σχολείο σας να εξηγήσετε το παραπάνω φαινόμενο δηλώνοντας τη διπλή σημασία της απάντησης καθώς και να προτείνετε τρόπους ευαισθητοποίησης για τη δωρεά. (500 - 600 λέξεις)>>
:D

Έτσι, κάντε μας λίγο να γελάσουμε, να ξεχαστούμε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Periklispap

Νεοφερμένος

Ο Periklispap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
"Πάρ' τα τέτοια μου".

Και αυτό μια μορφή δωρεάς οργάνων είναι xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
παιδια,δεν πιστευω να υπαρχει αγχος,ε???σιγα δα...λες και δινουμε κ πανελληνιες αυριο...:P

αντε καλη επιτυχια αυριο...σε ολους μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γουέλ, ναι, καλή μας επιτυχία, εγώ θα προσπαθήσω να μη ξαναμπώ ischool μέχρι το τέλος των εξετάσεων, ελπίζω να τα καταφέρω.:P
Ως τότε καλά να περνάτε (λολ ναι πολύ καλά, ξέρω) και υπομονή και ΚΟΥΡΑΓΙΟ λίγο έμεινε. (τα λέω να τα ακούω κι εγώ)


Καλή μας επιτυχία guys!

:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
παιδια,δεν πιστευω να υπαρχει αγχος,ε???σιγα δα...λες και δινουμε κ πανελληνιες αυριο...:P

αντε καλη επιτυχια αυριο...σε ολους μας!!!

μπαααα,γτ το λεσ αυτο??παντοσ ενα μικρο ανχοσ πρεπει να υπαρχει..οχι να τρεμεισ κιολασ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
καλα,απο επικαιροτητα μπορουν να πεσουν χιλια θεματα...
Οικονομια
ευρωπαικη ενωση
πως να γινει η ελλαδα ανταγωνιστικη χωρα
Χουλιγκανισμος(με τον τελικο στο ποδοσφαιρο)
εγκληματικοτητα, λογω της δολοφονιας προχθες
Τρομοκρατια με τον οσαμα
Φτωχεια
Πολεμοι
Δημοκρατια
Και αλλα τοσα...δεν οφελει να προβλεπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top