Πανελλήνιες 2011-Εκτιμήσεις Βαθμολογιών...

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shushu

Νεοφερμένος

Η shushu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.



είμαι από επαρχία και συγκεκριμένα από χωριό, η ζωή εδώ είναι πολύ βαρετή και υπάρχουν πολλά πράγματα που θα ήθελα να κάνω αλλά λόγω τοποθεσίας δε μπορώ....:/:

γι'αυτό θα'θελα να πάω σε μια μεγάλη πόλη όπου είναι όλα μαζεμένα και υπάρχει μεγάλο περιθώριο επιλογής....:whatever:

όμως ούτε για μεταγραφή με βλέπω οπότε μάλλον για επαρχία είμαι...:hmm: (αλλά ούτε αυτό είναι σίγουρο γιατί υπάρχει και η έκθεση)
οπότε καλύτερα να βγουν πρώτα τα αποτελέσματα και μετά να κοιτάξω τα γούστα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
είμαι από επαρχία και συγκεκριμένα από χωριό, η ζωή εδώ είναι πολύ βαρετή και υπάρχουν πολλά πράγματα που θα ήθελα να κάνω αλλά λόγω τοποθεσίας δε μπορώ....:/:

γι'αυτό θα'θελα να πάω σε μια μεγάλη πόλη όπου είναι όλα μαζεμένα και υπάρχει μεγάλο περιθώριο επιλογής....:whatever:

όμως ούτε για μεταγραφή με βλέπω οπότε μάλλον για επαρχία είμαι...:hmm: (αλλά ούτε αυτό είναι σίγουρο γιατί υπάρχει και η έκθεση)
οπότε καλύτερα να βγουν πρώτα τα αποτελέσματα και μετά να κοιτάξω τα γούστα μου
αλλο ενα χωριο ομως και αλλο ο βολος για παραγειγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shushu

Νεοφερμένος

Η shushu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αλλο ενα χωριο ομως και αλλο ο βολος για παραγειγμα

σ'αυτό έχεις δίκιο....ειδικά ο βόλος είναι και πολύ ωραία πόλη!!!...άσε που είναι κοντά σε Πήλιο και Σποράδες!!...:P
(πάλι διακοπές σκέφτομαι);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
και πάλι παιδιά (despoina05, shushu) εξαρτάται κανείς τι επιδιώκει από την λεγόμενη "φοιτητική" ζωή (όπως μεταφράζεται στα Ελληνικά)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Κρίμα είναι να περάσουν άτομα στις φυσικομαθηματικές που δεν ήθελαν τις φυσικομαθηματικές υπό κανονικές συνθήκες. Καλύτερα να περάσουν ελάχιστοι και καλοί.
Συγχώρεσέ με αν κάνω λάθος, αλλα ούτε εσένα ήταν το μαθηματικό η πρώτη σου επιλογή, σωστά;

μπα όχι, η φυσικομαθηματική θα ανέβει...όσοι δεν περνάνε Πολυτεχνείο στην πολη τους δε θα πηγαίνουν σε άλλη πόλη επειδή δε μπορούν να συντηρηθούν, και θα δηλώνουν αυτές τις σχολές...

Συμφωνώ μαζί σου. Παρόλο που όλοι μιλάνε για τρελή πτώση κυρίως στη "μεσαία" κλίμακα (δεν μου αρέσει ο όρος), δεν πιστεύω ότι θα συμβεί. Όσοι χάνουν πολυτεχνίο, με πάνω κάτω 18000 και έχουν ως δευτερη επιλογή φυσικομαθηματικές σχολές, θα συσωρευτούν εκεί. Οπότε, κατά τη γνώμη μου, δεν θα υπάρξει σημαντική πτώση πχ στο μαθηματικό αθήνας ή θεσσαλονίκης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Λάθος! Μεταξύ πολλών άλλων σχολών του ΑΕΙ, δήλωσα με πλήρη συνείδηση του εαυτού μου, την επιστήμη που σπουδάζω. Απλά ξέρω πολλά παιδιά που προτιμούν τις φυσικομαθηματικές επιστήμες επειδή (α). δεν μπόρεσαν να περάσουν πολυτεχνείο ή (β). θέλουν να ασχοληθούν με τα οικονομικά ή την πληροφορική....και όχι για τις καθεαυτό φυσικομαθηματικές επιστήμες. Τις αντιμετωπίζουν ως με λάθος τρόπο και τις δηλώνουν με λάθος κριτήρια, ως επιστήμες-εναλλακτικές, ως έσχατη επιλογή, από την πίσω πόρτα στο Πανεπιστήμιο, αφού δεν πέρασαν πολυτεχνείο. Δεν θα ήθελα να επεκταθώ άλλο offtopic. Ότι άλλη απορία έχεις, στείλε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Κρίμα είναι να περάσουν άτομα στις φυσικομαθηματικές που δεν ήθελαν τις φυσικομαθηματικές υπό κανονικές συνθήκες..
Δεν είναι η μόνη περίπτωση. Γεμίσαμε από φυσικούς και μαθηματικούς που δεν μπόρεσαν να περάσουν στο πολυτεχνείο ή την ιατρική και από φιλολόγους που δεν κατάφεραν να μπούν στη νομική. Το ζήσαμε αυτό 6 χρόνια στο σχολείο με καθηγητές (κυρίως ΝΕΟΥΣ) που ήταν ολοφάνερο ότι βαριόντουσαν και μισούσαν τη δουλειά τους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λάθος! Μεταξύ πολλών άλλων σχολών του ΑΕΙ, δήλωσα με πλήρη συνείδηση του εαυτού μου, την επιστήμη που σπουδάζω.
Θα ήθελες να μας πεις και την σειρά των Σχολών που δήλωσες στο Μηχανογραφικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λιγα ειναι αυτα??????????.Ανετα την βγαζεις με 1000 ευρω , εκτος αν θες να νοικιασεις σπιτι 200 τμ με πισινα και ελικοδρομιο



να μην εισαι τουριστας.
dont be so sure about that(κοκκινο)

Bασικά και χωρίς να νοικιάσεις τέτοιο σπίτι αν στο "επιβάλλει" κάπως η πόλη που σπουδάζεις ξοδεύονται 1000 ευρώ.Όχι ότι δε μπορείς και με λιγότερα.Απλά θα περιοριστείς και θα έρθεις αντιμέτωπος με τις ευθύνες και τις προτεραιότητες σου.Επιπλέον ξεκολλάτε λίγο ότι μόνο οι φυσικομαθηματικές και οι σχολές με εργαστήρια σε θέλουν στην τσίτα.Παιδιά θεωρητικών σχολών που δεν έχουν εργαστήρια έχουν ξέρω γω καμιά 1000+ σελίδες με ορολογίες και τέτοια διάφορα(αναφέρομαι σε σχολές ψυχολογίας και πολιτικών επιστημών που ξέρω) οι οποίες απαιτούν παρακολούθηση;)





δεν είναι δύσκολο
καλή ψυχολογία και μεθοδικότητα θέλει.
στις πανελλήνιες γενικά αλλάζει πολύ εύκολα ο βαθμός, για αυτό ακούς κάτι τρελές αποκλίσεις του τύπου "αυτός πήγαινε για 15 και έβγαλε 18 ή το αντίστροφο.
Θαρρώ πως είναι πανεύκολο:D(Ηρεμαααααα)

Προσωπικά έγραψα ΑΘΛΙΑ και πιστεύω ότι αυτό το πράγμα που θα πάρω όταν βγουν οι βαθμοί δε με αντιπροσωπεύει ούτε σαν άτομο ούτε σα προσωπικότητα.Επομένως θα ξαναδώσω με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση και ΨΗΛΑ το κεφάλι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Έγραψες μαθηματικά κατ. 19...και φυσική γύρω στο 12?!
Από ατυχία η φυσική ή δε την πήγαινες γενικά..?

ατυχία
δεν ξέρω τι με έπιασε αλλά σκάλωσα άσχημα. 16-17 τουλάχιστον έγραφα και αυτό με νευριάζει


Κρίμα είναι να περάσουν άτομα στις φυσικομαθηματικές που δεν ήθελαν τις φυσικομαθηματικές υπό κανονικές συνθήκες. Καλύτερα να περάσουν ελάχιστοι και καλοί.

Εντάξει ρε φίλε δεν ξέραμε να πάρουμε και καβλόμετρο να τις συγκρίνουμε. Ξέρω και περιπτώσεις που ενώ δεν ήταν πρώτη τους επιλογή μπήκαν μαθηματικό και μετά στη σχολή έσκιζαν. Κι εσύ το χεις πει ότι η πραγματική επιστήμη απέχει από τα επίπεδα του λυκείου.
Προσωπικά ναι, αν βάλω μαθηματικό θα είναι μετά από πολυτεχνείο και με προοπτική να ασχοληθώ αργότερα με πληροφορική και δε νιώθω την ανάγκη να λογοδοτήσω σε κανέναν για τις επιλογές μου. Αν περνάς τη βάση της σχολής τότε έχεις κάθε δικαίωμα να περάσεις εκεί και δεν το αξίζεις ούτε στο ελάχιστο λιγότερο από κάποιον άλλο που τα σκάτωσε στις πανελλήνιες και δεν πάει να είχε κερδίσει και 70 παγκόσμιους διαγωνισμούς στο μάθημα. Φτάνει πια με αυτόν τον ελιτισμό.
Κι εγώ θα ήθελα να περάσω ΗΜΜΥ επειδή μου αρέσει αλλά δεν κάθομαι να κατηγορώ τους άλλους που μπορεί να μην καίγονται κιόλας αλλά σίγουρα τα κατάφεραν καλύτερα από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αμα καποιος αποτυχει και δεν περναει ουτε Ιατρικη ουτε Πολυτεχνειο, θα τον καταδικασεις να ξαναδωσει για να μην περασει καπου που δν τον πολυενδιαφερει? Vassilis497 συμφωνω μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Δεν είναι η μόνη περίπτωση. Γεμίσαμε από φυσικούς και μαθηματικούς που δεν μπόρεσαν να περάσουν στο πολυτεχνείο ή την ιατρική και από φιλολόγους που δεν κατάφεραν να μπούν στη νομική. Το ζήσαμε αυτό 6 χρόνια στο σχολείο με καθηγητές (κυρίως ΝΕΟΥΣ) που ήταν ολοφάνερο ότι βαριόντουσαν και μισούσαν τη δουλειά τους.


λιγο ασχημο και απολυτο ακουγεται αυτο:hmm:

Εγω εγραψε χειροτερα των προσδοκιων μου κ οχι μονο. Ολοι πιστευαν οτι ....τελος παντων. Δεν πιστευω οτι στις "ακριβες" σχολες που λεω εγω (δηλ. στις σχολες των 19.000+) θα πεσουν πολυ οι βασεις. Μακαρι να πεσουν,αλλα....:(
κουκλιτσα δεν μπορεις να ξερεις απο τωρα...cool!!!;)ακουγεται παντως οτι οι βασεις θα πεσουν παααρα πολυ!!!ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!και να μη σε νοιαζει τι πιστευουν οι αλλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εγω υπολογιζω απο 17.000-18.000 μορια . Θεωρητικη κατευθυνση και θελω ψυχολογια εστω και στην κρητη( μακαρι να την πιασω )!Καλη επιτυχια σε ολους!!Ελπιζω αυριο να βγουνε τα αποτελεσματα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ella zack

Νεοφερμένος

Η ella zack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια κ γω εδινα φετος για ιατρικη..νομιζω οτι πηρα:
μαθ.κατ:18.5
φυσικη:19.5-20
χημεια:20
μαθ.γεν:20
βιολογια:19.5
εκθεση:17
θα δηλωσω ολες τις ιατρικες και βιολογια και οχι οδοντιατρικες-φαρμακευτικες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αυτο που θελω να δω ειναι πανω απο 14 στα μαθηματικα κατευθυνσης :( κατα τα αλλα εκ8εση 16-17 φυσικη 13 με 14.5 :S βιολογια πανω απο 19 χημεια 19 η 18.8 μαθηματικα γενικης καπου 18.6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
παιδια κ γω εδινα φετος για ιατρικη..νομιζω οτι πηρα:
μαθ.κατ:18.5
φυσικη:19.5-20
χημεια:20
μαθ.γεν:20
βιολογια:19.5
εκθεση:17
θα δηλωσω ολες τις ιατρικες και βιολογια και οχι οδοντιατρικες-φαρμακευτικες ...

μα γιατί απορρίπτεις την οδοντιατρική η οποία είναι ιατρική. :worry:
σκέψου το καλά :).

Στην βιολογία η επαγγελματική αποκατάσταση είναι δύσκολη και κατά πάσα πιθανότητα θα απορροφηθείς είτε στην δευτεροβάθμια είτε σε ένα νοσοκομείο να κάνεις εργαστηριακές δοκιμασίες χωρίς το δικαίωμα υπογραφης. Δε θα μπορείς να κάνεις δικό σου εργαστήριο μικροβιολογικο ακόμα και αν εχεις και μεταδιδακτορικό.

Στην οδοντιατρική θα κάνεις εγχειρήσεις, αναισθησία, θα γράφεις φάρμακα θα κανεις διαγνώσεις και θεραπεία.
ο οδοντίατρος είναι ιατρός.... ο βιολόγος δεν είναι.

Αφου σου αρέσει η ιατρικη σκέψου το τμήμα διαιτολογίας στο Χαροκόπειου (πολύ καλή σχολή) και την κτηνιατρική (και εκεί είσαι ιατρος-ιατρίνα (εκτός αν δε σου αρέσουν τα ζωάκια))

με την βιολογία με τι θέλεις να ασχοληθείς (με έρευνα ; ) Αν είναι έτσι διάλεξε φαρμακευτική (μπορεί να ασχοληθείς πιο έυκολα με έρευνα σε αυτή την σχολή). Μην ξεχνάς οι χρηματοδοτήσεις για τις έρευνες σε ένα μεγάλο ποσοστό γίνονται από φαρμακευτικές εταιρίες.

. Εύχομαι πραγματικά να περάσεις ιατρική αλλά σκέψου ανεξάρτητα από το βαθμό που θα βγάλεις τις εναλλακτικές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
μα γιατί απορρίπτεις την οδοντιατρική η οποία είναι ιατρική. :worry:
σκέψου το καλά :).

Στην βιολογία η επαγγελματική αποκατάσταση είναι δύσκολη και κατά πάσα πιθανότητα θα απορροφηθείς είτε στην δευτεροβάθμια είτε σε ένα νοσοκομείο να κάνεις εργαστηριακές δοκιμασίες χωρίς το δικαίωμα υπογραφης. Δε θα μπορείς να κάνεις δικό σου εργαστήριο μικροβιολογικο ακόμα και αν εχεις και μεταδιδακτορικό.

Στην οδοντιατρική θα κάνεις εγχειρήσεις, αναισθησία, θα γράφεις φάρμακα θα κανεις διαγνώσεις και θεραπεία.
ο οδοντίατρος είναι ιατρός.... ο βιολόγος δεν είναι.

Αφου σου αρέσει η ιατρικη σκέψου το τμήμα διαιτολογίας στο Χαροκόπειου (πολύ καλή σχολή) και την κτηνιατρική (και εκεί είσαι ιατρος-ιατρίνα (εκτός αν δε σου αρέσουν τα ζωάκια))

με την βιολογία με τι θέλεις να ασχοληθείς (με έρευνα ; ) Αν είναι έτσι διάλεξε φαρμακευτική (μπορεί να ασχοληθείς πιο έυκολα με έρευνα σε αυτή την σχολή). Μην ξεχνάς οι χρηματοδοτήσεις για τις έρευνες σε ένα μεγάλο ποσοστό γίνονται από φαρμακευτικές εταιρίες.

. Εύχομαι πραγματικά να περάσεις ιατρική αλλά σκέψου ανεξάρτητα από το βαθμό που θα βγάλεις τις εναλλακτικές σου.
δεν νομιζω να εχει προβλημα μπαινει σιγουρα σε ιατρικη...εχει γραψει πολυ καλους βαθμους με αυτους μπαινει ακομα και αθηνα μαλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
παντως fockos και εγω ειμαι καθετη στην οδοντιατρικη...οσο και αν φαινεται περιεργο, ανατριχιαζω αν σκεφτομαι οτι την υπολοιπη ζωη μου θα κολλαω σιδερακια και θα κανω σφραγισματα (περιεργο σε σχεση με το οτι δεν ανατριχιαζω που θα κανω εμβολια και εγχειρησεις αν γινω γιατρος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
και γω συμφωνω...ιατρικη δαγκωτο!!!δεν υποτιμω τις αλλες σχολες, αλλα η ιατρικη εχει μεγαλο ενδιαφερον,τεραστια γκαμα μαθηματων(εξου και τα τοσα χρονια φοιτησης) και γενικοτερα περισσοτερους κλαδους για να διαλεξει καποιος...

στα χερια μου κραταω το εθνος της κυριακης και υπαρχει ενα αρθρο για τις εκτιμησεις των βασεων 2011
ιατρικη αθηνας:19100
>> θεσ/νικης:19050
>> πατρας:18900
>> θεσσαλιας:18800
>> ιωαννινων:18800
>> κρητης:18700
>> θρακης:18550
σεναριο επιστημονικης φαντασιας ή πιθανο να συμβει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια υπάρχουν πολλοί που δηλώνουν Ιατρικές και όχι οδοντιατρικές μην σας φαίνεται περίεργο(είμαι ένας από αυτούς)..Όσο για το Βιολογικό ella zack ξανασκέψου το..Ο fockos έχει δίκιο σε όσα παραθέτει...Όπως μου είπε και ένας Γιατρός κάποτε "γουστάρεις να είσαι σ ένα μικροβιολογικό εργαστήριο και να σε κάνουν ό,τι θέλουν οι γιατροί?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top