Πανελλήνιες 2011-Εκτιμήσεις Βαθμολογιών...

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πόσο υπολογίζεται περίπου ότι έχετε γράψει? Είστε ευχαριστημένοι ή όχι?
Εγώ υπολογίζω γύρω στο 16 και λογικά χάνω τη σχολή που θέλω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Χμμμμ...Εγω καπου στο 17.Αν και πιστευω οτι θα πρεπει να εισαι προετοιμασμενος για παν ενδεχομενο και τη μερα που θα ανακοινωθουν οι βαμολογιες,να πας στο σχολειο σου με τη μεγαλυτερη δυνατη ψυχραιμια...Εγω θεωρω οτι δεν αξιζει να αναλονωμαστε σε τετοιους υπολογισμους λιγες μερες πριν βγουν τα απποτελεσματα (αν και εχει κι αυτο τη γλυκα του!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δίκιο έχεις, αλλά δεν μπορώ συνέχεια αυτο σκέφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Θα δούμε σε λίγες μέρες :P
Μόνο Λατινικά ξέρω πόσο έχω γράψει και πάνω-κάτω στη βιολογία, στα άλλα ελπίζω καλά, δε θέλω να υπολογίζω μόρια και βαθμολογίες και τελικά να πέσω έξω.. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Στη χειρότερη περίπτωση , 15 και στην καλύτερη 17+ . Αχ αυτή η φυσική με έφαγε :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αχ αυτή η φυσική με έφαγε :redface::redface::redface:

Και μένα :P
Στην χειρότερη 17000 , στην καλύτερη 17500 :)
Και λογικά χάνω την ΑΣΟΕΕ αλλά δεν είμαι απαισιόδοξος :/:
Αλλά καλά να πάθω....με τόσο λίγο που διάβαζα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Θέλω να πιστεύω ότι στην χειρότερη θα έχω 17000 μόρια....άντε να δω πως θα γράψω στα αγγλικά....αν δεν περάσω εδώ αγγλική φιλολογία φύγαμε για Κύπρο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Στη χειρότερη περίπτωση , 15 και στην καλύτερη 17+ . Αχ αυτή η φυσική με έφαγε :redface::redface::redface:
και εμενα..ελπιζω 17+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ευελπιστώ να έχω ένα 17...Ως φύσει απαισιόδοξη πάντα προκαταβάλω αρνητικά τον εαυτό μου:P! Κοντός ψαλμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πάνω από 17 πάντως με τίποτα :P

Έκανα κάτι χοντρές λαθάρες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
εγω υπολογιζω κατι λιγο περισσοτερο απο 18000...αλλα χανω τη σχολη που θελω οποτε δεν εχω και τρομερο αγχος....μου ειχε ηδη περασει απο το τριτο μαθημα που διναμε...αλλα μια ελπιδα οτι ενα θαυμα τηα συμβει την εχω...αλλα μικρη ελπιδα....καλη μας επιτυχια παντως...και βγηκαν οι οδηγιες για το νεο τροπο που θα φτιαχνουμε το μηχανογραφικο...μπορω να πω οτι ηταν αναλυτικοτατες αλλα νομιζω οτι θα πεφτει συνεχεια το συστημα και θα πρεπει να κανω μηχανογραφικο μεταμεσονυχτιες ωρες για να μην εχω καποιο κολλημα θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ υπολογίζω +-18700... Πρώτη μου επιλογή θα είναι ΗΜΜΥ ΑΠΘ, αλλά δε με χαλάει να περάσω και καμιά Πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna re

Νεοφερμένος

Η anna re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
περιπου 16.200 στο 2ο και 4ο και 16.900 στο 3ο...
πολυ χαλια???
φταιω γιατι δεν διααβαζα ολη τη χρονια κ ξεκινησα απο το φλεβαρη.
θελω μεταλλειολογους στο εμπ που ειναι 17.100 ! την πατησα γιατι ειμαι 900 μορια κατω?
παιζει να πεσει τοσο πολυ?
καμια αλλη καλη σχολη με τοσα μορια που να εχει σχεση με περιβαλλον και κατα προτιμηση αθηνα ξερετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
αθηνα οχι...αλλα εχει στην ξανθη και στα χανια τμημα μηχανικων περιβάλλοντος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

anna re

Νεοφερμένος

Η anna re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αθηνα οχι...αλλα εχει στην ξανθη και στα χανια τμημα μηχανικων περιβάλλοντος!


Εχω ακουσει για το πολυτεχνειο της κρητης τα καλυτερα αλλα λογω οικονομικων προβληματων με βλεπω να μενω αθηνα.Ασε που χανω και την κρητη (που ειναι και πιο χαμηλα απο την ξανθη) για 300-400 μορια.:(:(
Ισως κατι αλλο αλλα καλο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Γύρω στο 18.3.Να δούμε αν θα πιάσουμε νομική κομοτηνής:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
υπαρχουν και οι εστιες στα χανια οι οποιες μπορουν να σε διευκολύνουν οικονομικα αλλα ειναι λιγο ρισκο με την εννοια οτι δεν ξερεις αν θα σε παρουν:/:....τωρα για τα 300-400 μορια πρωτον περιμενε βαθμους κ δευτερον μπορει να πεσει ποτε δεν ξερεις...
τωρα αν υπαρχει αλλη σχολη σχετικη με το περιβαλλον ..θα σου προτεινα καλυτερα να δεις εδω ολες τι σχολες https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=vaseis
και στην συνεχεια να κανεις μια αναζητηση ετσι ωστε να βρεις καποια που να σε ενδιαφερει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
18400 (ίσως και λίγο περισσότερο) και μια μεγάλη απογοήτευση.
Αν και περνάω πάτρα λογικά, δεν το έχω πάρει καθολου καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
18400 (ίσως και λίγο περισσότερο) και μια μεγάλη απογοήτευση.
Αν και περνάω πάτρα λογικά, δεν το έχω πάρει καθολου καλα...

Διάβαζες πολυ,ε?
(Να φανταστώ αναφέρεσαι στο ΗΜΤΥ Πάτρας!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top