Πανελλήνιες 2011-Εκτιμήσεις Βαθμολογιών...

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Διάβαζες πολυ,ε?
(Να φανταστώ αναφέρεσαι στο ΗΜΤΥ Πάτρας!)

Πραγματικά πολύ, και αυτός είναι ο κύριος λόγος της απογοήτευσής μου.
Αν δεν πιάσω Μηχανολόγους θεσ/νίκη, πολιτικοί μηχανικοί πάτρας θα είναι η πρώτη μου επιλογή.. Έπειτα ίσως και αυτο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πραγματικά πολύ, και αυτός είναι ο κύριος λόγος της απογοήτευσής μου.
Αν δεν πιάσω Μηχανολόγους θεσ/νίκη, πολιτικοί μηχανικοί πάτρας θα είναι η πρώτη μου επιλογή.. Έπειτα ίσως και αυτο:)

Τι να πουμε και μεις που γράψαμε 1000 μόρια πιο κάτω απο σενα :D
[Βέβαια,δε διάβαζα αλλά τεσπα]
Μακάρι ρε συ,μην απογοητεύεσαι!!Κάθε εμπόδιο και για καλό!!!!!
Και περίμενε να βγουν και τα αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
αθηνα οχι...αλλα εχει στην ξανθη και στα χανια τμημα μηχανικων περιβάλλοντος!

παιζει να πεσει καθολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
μισό να μυρίσω τα νυχια μου και θα σου πω! :P
ρε παιδια μην σκέφτεστε αν θα πεσει ή οχι!
απλα βαλτε στο μηχανογραφικό οτι γουστάρετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Να γράψεις τόσο χωρίς να διαβάζεις όπως λές, σε τέτοια θέματα, ειναι πάρα πολύ καλό!!
Το μόνο καλό από όλη αυτή την ιστορία είναι ότι ξεκόλησε το μυαλό μου από διάφορα τρυπάκια στα οποία είχα μπεί ένα χρόνο τώρα.
Όπως πολύ καλά είχε γράψει κάποιος άλλος εδώ, κάποια στιγμή πρέπει να προχωρούμε κάνοντας τις καλύτερες επιλογές με αυτά που έχουμε στη διάθεσή μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Και εγω κάπου 17.000 περιμένω!!! 17.300 στην καλύτερη και 16.500 στην χειρότερη!!!
όπως και να 'χει την πρώτη μου επιλογή (νομική) πολύ δύσκολα την πιάνω... έκανα κάτι βλακείες ασυγχώρητες!!
Εκτός δλδ αν γίνει κάποιο θαυμα!:P Για την δευτερη επιλογή μου (φιλολογία) πιο εφικτό το κόβω...
Αλλά εντάξει ότι και να λέμε τώρα δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά...
Λίγη υπομονή...αντε λίγες μέρες έμειναν!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι να ακούω μαθητές να λένε "έγραψα τέλεια χωρίς φυσικά να διαβάζω" δικαιολογίες του κώλου θα τις χαρακτήριζα εγώ. Σταματήστε να είστε τόσο υπεράνω γιατί όλοι ξέρουμε ότι χρειάζεται πολύ διάβασμα για να γράψεις 17+.

Anyway συγχήστικα βραδυάτικα. 18.500 η και λίγο παραπάνω για μένα και μάλλον δεν πιάνω νομική θεσσαλονίκης αν δεν πέσει η βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Θα χαραμίσω το 1000στο μου ποστ...αλλά δεν πειράζει!!Να τα χαίρομαι!

Λοιπον,εγώ βγάζω κάπου στα 17300-17400 στο 5ο πεδίο και όπως έλεγα και μέσα στη χρονιά εδώ σε παιδιά , έτσι και τώρα θα πω ότι δε διάβαζα πάνω απο 1 ώρα την ημέρα...αν θέλετε με πιστεύετε...αν δε θέλετε όχι!!Εδω μέσα στο ischool είμαι 2,5 χρόνια...και μερικά παιδιά με ξέρουν εμένα προσωπικά και ξέρουν πως δε θα έλεγα ψεμματα!Επίσης,δεν θεωρώ ότι 17300 είναι μεγάλος βαθμός , ούτε είπα ποτέ ότι φυσικά δε διάβαζα καθόλου..και τα έβγαλα με την βοήθεια του θεού!
Το δε διάβαζα το είπα σε σύγκριση με ολους τους άλλους καλούς μαθητές που στοχεύουν ψηλά αλλά και γενικότερα!
Πήγαινα τεχνολογική κατεύθυνση , τα μάθαινα όλα (εκτος απο την θεωρία τύπου ΑΟΔΕ κτλπ) απο το φροντιστήριο!Είμαι γενικά τέτοιος τύπος,μου μένει ότι βλέπω και ακούω.Δεν είναι κάτι για το οποίο υπερηφανεύομαι...ούτε ποτέ παινεύτηκα για αυτό...εγώ ότι μπορούσα έκανα (βασει της προσωπικότητας μου και των διάφορων καταστάσεων που ζω τόσα χρόνια).Απο κει και πέρα αν κάποιοι διάβαζαν και δεν τα πηγαν καλά...δεν φταίω εγώ!Επίσης,αν κάποια παιδιά διάβαζαν περισσότερο απο μενα και τα πηγαν χειρότερα...δεν φταίω εγώ γι'αυτό!
Δεν οφείλω στο κάτω κάτω να δώσω λογαριασμό σε κανέναν!
Όπως είπα πιο πρίν,εγω εδω μέσα είμαι 2,5 χρόνια,δεν έχω λόγο να κρυφτώ η να απολογηθώ για κάτι!!
Δεν είμαι ενας τυχαίος που παίζει τον εξυπνάκια (εγραψα 19999 μόρια) η που πήγε άραγε το 1 μόριο και γράφτηκε την μέρα των αποτελεσμάτων!
Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι να ακούω μαθητές να λένε "έγραψα τέλεια χωρίς φυσικά να διαβάζω" δικαιολογίες του κώλου θα τις χαρακτήριζα εγώ. Σταματήστε να είστε τόσο υπεράνω γιατί όλοι ξέρουμε ότι χρειάζεται πολύ διάβασμα για να γράψεις 17+.

Anyway συγχήστικα βραδυάτικα. 18.500 η και λίγο παραπάνω για μένα και μάλλον δεν πιάνω νομική θεσσαλονίκης αν δεν πέσει η βάση.

Οπότε,παναγιώτη μου[επειδή αν δεν κάνω λάθος αναφέρεσαι σε μένα],δεν είναι ανάγκη να συγχύζεσαι!Όλοι κάναμε την προσπάθειά μας [ανεξάρτητα το πολύ η το λίγο] και τα αποτελέσματα βγαίνουν σε λίγες μέρες.Δεν πιστεύω ότι ο βαθμός είναι αντιπροσωπευτικός της αξίας του κάθε ατόμου, η του διαβάσματος που έχει κάνει!Άλλοτε,το αποτέλεσμα μας αδικεί,άλλοτε όχι!!Τέλος,όλοι οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί!Με διαφορετικά προσόντα,χαρακτήρα,μυαλό,χαρίσματα!

Καλή Επιτυχία εύχομαι σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πάντως το post μου δεν πήγαινε για σένα ομολογουμένως, πάντα άκουγα άτομα να υπερηφανεύονται ότι δεν διαβάζουν ενώ αποδεικνυόταν το αντίθετο. Το post ήταν καθαρά αντικειμενικό χωρίς να απευθύνεται σε ένα συγκεκριμένο άτομο.

Aν κρίνω απο την ηλικία σου, έδινες πέρισυ..right; Όντως τα περσίνα θέματα δεν συγκρίνονται με τα φετινά. Βtw τα επιχειρήματα σου ήταν ορθά, οπότε δεν έχω κανένα λόγο να μην σε πιστεύω, ο καθένας πορεύεται με τα δικά του πιστεύω..είτε είναι ορθά..είτε εσφαλμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βασικά εννοούσα ότι στάθηκα αφορμή για να κάνεις το συγκεκριμένο post!
Όχι,φέτος έδωσα (απλώς είμαι γεννημένος Φεβρουάριο άρα είμαι ήδη 18+) !
Τα θέματα ήταν πολυ δύσκολα!
Το προηγούμενο ποστ το έκανα απλώς για να είμαι ξεκάθαρος απέναντι στον εαυτό μου αλλά και απέναντι σε αυτήν εδώ την σχολική κοινότητα!
Δεν νομίζω βέβαια να απασχολεί κανέναν,πόσο βγάζεις εσυ,εγώ η ο καθένας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εγω γιατι φοβαμει πολυ την εκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
εγω γιατι φοβαμει πολυ την εκθεση?
Δεν είσαι η μόνη, πίστεψέ με. Η έκθεση εμένα μου κατέστρεψε την ψυχολογία για έναν πολύ απλό λόγο. Όταν βγήκα από την τάξη όλοι έλεγαν "ήταν γελοία", "ήταν πανεύκολα", "σιγά, δεν ήταν τίποτα" και εγώ ένιωσα μα...ας που με είχε δυσκολέψει και το κείμενο και η Β1 και πολλά άλλα. Από τότε δεν περιμένω και πολλά από εκεί...:/:

Ούτε εγώ πιστεύω πάντως ότι διάβαζα όσο έπρεπε, μπορούσα και παραπάνω. Τώρα οψόμεθα ό,τι έγινε έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ πάλι πιστεύω ότι στη χειρότερη περίπτωση είμαι γύρω στο 18.600 για το 4ο πεδίο και στο 18.700 για το 3ο...μπορεί να φαίνεται σε κάποιους υπερβολικό να γκρινιάζω με τέτοιες βαθμολογίες αφού είμαι περασμένη στο Πολυτεχνείο (έτσι όπως θα πέσουν και οι βάσεις εκεί):redface:, αλλά εγώ είχα ως στόχο την Ιατρική Θεσσαλονίκης, και τώρα ελπίζω να έπιασα τις Φαρμακευτικές ή τις Ιατρικές σε Λάρισα και σε Γιάννενα...:whistle:

Μαρία μη στεναχωριέσαι...όλοι έτσι χαρούμενοι βγαίνουν στην έκθεση, και το αγγούρι το τρώνε μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Εγώ πάλι πιστεύω ότι στη χειρότερη περίπτωση είμαι γύρω στο 18.600 για το 4ο πεδίο και στο 18.700 για το 3ο...μπορεί να φαίνεται σε κάποιους υπερβολικό να γκρινιάζω με τέτοιες βαθμολογίες αφού είμαι περασμένη στο Πολυτεχνείο (έτσι όπως θα πέσουν και οι βάσεις εκεί):redface:, αλλά εγώ είχα ως στόχο την Ιατρική Θεσσαλονίκης, και τώρα ελπίζω να έπιασα τις Φαρμακευτικές ή τις Ιατρικές σε Λάρισα και σε Γιάννενα...:whistle:

Μαρία μη στεναχωριέσαι...όλοι έτσι χαρούμενοι βγαίνουν στην έκθεση, και το αγγούρι το τρώνε μετά...
υπαρχει μαθημα που να μην εγραψες καλα??τελικα ιατρικες η πολυτεχνειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μαρία μη στεναχωριέσαι...όλοι έτσι χαρούμενοι βγαίνουν στην έκθεση, και το αγγούρι το τρώνε μετά...

Εγώ σε γενικές γραμμές ήμουν ευχαριστημένη από αυτά που έγραψα. Μετά όμως έπεσα πάρα πολύ, και βιολογία διάβαζα κλαίγοντας (ευτυχώς δε με επηρέασε και όταν έγραφα). Απλά ένιωσα πολύ ηλίθια εκείνη τη στιγμή, και μετά καθόμουν και υπολόγιζα πόσο θα μου κόψουν και έκοβα απο'δω και από εκεί ασύστολα. Μακάρι να έχω γράψει καλά, αλλά δεν ελπίζω από εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
υπαρχει μαθημα που να μην εγραψες καλα??τελικα ιατρικες η πολυτεχνειο?

Εξαρτάται πώς εννοείς το καλά...στην έκθεση φοβάμαι να κάνω προβλέψεις, αλλά ήξερα ότι για να είμαι περασμένη Ιατρική Θεσσαλονίκης έπρεπε Χημεία/Βιολογία/6ο μάθημα να είναι πάνω από 19,5 και Μαθηματικά/Φυσική το λιγότερο 18. Αλλά Φυσική έγραψα γύρω στο 17-17,5 και ελπίζω να με σώσει η Εκθεση, να είναι πάνω από 17 δηλαδή...

Πρώτη επιλογή οι ιατρικές και η Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης...αλλά μόλις είδα ότι η Ιατρική Λάρισας που είναι η χαμηλότερη από αυτές που θέλω παίρνει μόλις 55 άτομα, οπότε..........απλά περιμένω και ελπίζω..........:redface:

Εγώ σε γενικές γραμμές ήμουν ευχαριστημένη από αυτά που έγραψα. Μετά όμως έπεσα πάρα πολύ, και βιολογία διάβαζα κλαίγοντας (ευτυχώς δε με επηρέασε και όταν έγραφα). Απλά ένιωσα πολύ ηλίθια εκείνη τη στιγμή, και μετά καθόμουν και υπολόγιζα πόσο θα μου κόψουν και έκοβα απο'δω και από εκεί ασύστολα. Μακάρι να έχω γράψει καλά, αλλά δεν ελπίζω από εκεί.

Έκοβα και εγώ ασύστολα, μη στεναχωριέσαι...αλλά οι εξεταστές είναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ, και αν εξαιρέσεις την έκθεση που είναι τ πιο υποκειμενικό μάθημα, σε όλα τα άλλα υπάρχουν πολλά στάνταρ που ακολουθουν...αν πέσεις τώρα στο στριμμένο βαθμολογητή που τα έχει με την υπουργό και τα βγάζει στους μαθητές, ε τι να πω...συμβαίνουν και αυτά, αλλά μπορούν να συμβούν σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
κοιτα τις βασεις του 2008
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Παιδια υπομονη σε μια εβδομαδα θα ξερουμε τι εχουμε γραψει
Να μην το σκευτομαστε δυσκολο αλλα προσπαθηστε να μηνετε ψυχρεμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
κοιτα τις βασεις του 2008

Μακάρι να ξαναπέσουν οι βάσεις τόσο...αλλά το 2008 μπήκαν τα πιο δύσκολα μαθηματικά, και το 1% έγραψε πάνω από 18 πανελληνίως...και το 2009 εκτοξεύτηκαν 200 μόρια πιο πάνω οι Ιατρικές, και έκτοτε προσπαθούν να τις ρίξουν...και το 2010 ήταν απαιτητικά τα θέματα σε αρκετά μαθήματα και η Ιατρική Θεσσ/νίκης έπεσε μόλις 31 μόρια...κοινώς, απλά ελπίζω να περάσω Ιατρικη, και ας είναι και Λάρισα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δεν είσαι η μόνη, πίστεψέ με. Η έκθεση εμένα μου κατέστρεψε την ψυχολογία για έναν πολύ απλό λόγο. Όταν βγήκα από την τάξη όλοι έλεγαν "ήταν γελοία", "ήταν πανεύκολα", "σιγά, δεν ήταν τίποτα" και εγώ ένιωσα μα...ας που με είχε δυσκολέψει και το κείμενο και η Β1 και πολλά άλλα. Από τότε δεν περιμένω και πολλά από εκεί...:/:

Ούτε εγώ πιστεύω πάντως ότι διάβαζα όσο έπρεπε, μπορούσα και παραπάνω. Τώρα οψόμεθα ό,τι έγινε έγινε.
Παντα οι αδαεις βγαινουν απ την Εκθεση κ πανηγυριζουν. Εγω βγηκα αρκετα προβληματισμενη (οπως παντα οταν βγαινω απο Εκθεση). Δεν ξερω αν εχω παει οπως υπολογιζα ,μαλλον οχι. Ισως επρεπε να εχω διαβασει περισσοτερο, μαλλον επρεπε ναχω διαβασει περισσοτερο. Οψομεθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top