Πανελλήνιες 2011-Εκτιμήσεις Βαθμολογιών...

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ella zack

Νεοφερμένος

Η ella zack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σιγουρα οι βασεις στην ιατρικη θα πεσουν...αλλα τοσο πολυ δεν το νομιζω.βεβαια παντα υπαρχουν εκπληξεις.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και γω συμφωνω...ιατρικη δαγκωτο!!!δεν υποτιμω τις αλλες σχολες, αλλα η ιατρικη εχει μεγαλο ενδιαφερον,τεραστια γκαμα μαθηματων(εξου και τα τοσα χρονια φοιτησης) και γενικοτερα περισσοτερους κλαδους για να διαλεξει καποιος...

στα χερια μου κραταω το εθνος της κυριακης και υπαρχει ενα αρθρο για τις εκτιμησεις των βασεων 2011
ιατρικη αθηνας:19100
>> θεσ/νικης:19050
>> πατρας:18900
>> θεσσαλιας:18800
>> ιωαννινων:18800
>> κρητης:18700
>> θρακης:18550
σεναριο επιστημονικης φαντασιας ή πιθανο να συμβει???
Εμενα μου φαινεται πολυ πιθανο...αντε να ειναι 50 μορια παραπανω στο καθενα...γνωμη μου φυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δεν πιστευω οτι θα πεσουν τοσο πολυ οι υψηλοβαθμες σχολες. κ αν πραγματικα πεσουν τοσο θαχουμε γραψει αναλογα ωστε να περασουμε? Οταν βλεπω πχ. Νομικη Θρακης κατω απο 18.000 μορια,αναρωτιεμαι ποσα μορια θαχω πιασει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παιδες αυτο με την κλιμακωση/μειωση του γβπ σημερα δεν βγαινει;;ειναι τα στατιστικα του υπουργειου για τα γραπτα.Εκει η μειωση των ποσοστων θα δωσει και μια 1η εικονα για την επικειμενη πτωση των βασεων και το μεγεθος της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδες αυτο με την κλιμακωση/μειωση του γβπ σημερα δεν βγαινει;;ειναι τα στατιστικα του υπουργειου για τα γραπτα.Εκει η μειωση των ποσοστων θα δωσει και μια 1η εικονα για την επικειμενη πτωση των βασεων και το μεγεθος της.
Σιγουρα σημερΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karageo

Νεοφερμένος

Ο Karageo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και από μένα. Πιστεύω πως έχω βγάλει πάνω από 19.000. Το πόσο ακριβώς θεωρώ ότι θα το καθορίσει η έκθεση.

Υπομονή λοιπόν, λιγότερο από 24 ώρες και θα τα ξέρουμε όλα αναλυτικά. Καλά αποτελέσματα σε όλους και μη βιαστείτε να συμπληρώσετε μηχανογραφικό. Δεν είναι και μικρή υπόθεση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
και γω συμφωνω...ιατρικη δαγκωτο!!!δεν υποτιμω τις αλλες σχολες, αλλα η ιατρικη εχει μεγαλο ενδιαφερον,τεραστια γκαμα μαθηματων(εξου και τα τοσα χρονια φοιτησης) και γενικοτερα περισσοτερους κλαδους για να διαλεξει καποιος...

στα χερια μου κραταω το εθνος της κυριακης και υπαρχει ενα αρθρο για τις εκτιμησεις των βασεων 2011
ιατρικη αθηνας:19100
>> θεσ/νικης:19050
>> πατρας:18900
>> θεσσαλιας:18800
>> ιωαννινων:18800
>> κρητης:18700
>> θρακης:18550
σεναριο επιστημονικης φαντασιας ή πιθανο να συμβει???

θα πω κάτι και αν το θεωρείτε λάθος διορθώστε με...το 2000 η βάση της Ιατρικής στην Αθήνα ήταν 19600 μόρια (δηλαδή στο Θεό). Χρειάστηκαν 8 ολόκληρα χρόνια για να πέσουν οι βάσεις και να φτάσει η Αθήνα γύρω στο 19150-19200 (δε θυμάμαι, ίσως και πιο κάτω). Θεωρώ απιθανο μέσα σε 2 χρόνια (2010 και εμείς), να πέσουν οι βάσεις τόσο πολυ. Ισως μεχρι να τελειωσει το συστημα το δικο μας να εχουν εξισορροπηθει οι βασεις...αλλα μου φαινεται δυσκολο να πεφτουν και 500 μορια οι Ιατρικες, γιατι ειναι ακριβοθωρητες σχολες, και μπορει λογω κρισης να μη δηλωνονται τμηματα εκτος πολης, αλλα ας πουμε η Αλεξανδρουπολη εξυπηρετει ολη τη Θρακη και η Λαρισα ολη τη Θεσσαλια, ενω τα Γιαννενα τα εφτανησα και την Ηπειρο...δε μιλαμε για λιγα ατομα δηλαδη, γι αυτο δε πιστευω σε θεαματικες πτωσεις. Μακαρι να βγω λαθος. Αλλα ξερω οτι καθε χρονο μιλανε για δυσκολα θεματα και πτωση βασεων (εκτος του 2000 και του 2009), και ποτε οι πτωσεις δεν ειναι τοσο θεαματικες οσο λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μη τσιμπάτε από τις εφημερίδες, όλο μαλακίες γράφουν για να έχουν όλοι ελπίδες ότι θα περάσουν.

18550 Ιατρική Θράκης, my ass.

Αν έχει τόσο θα ψηφίσω ΠΑ.ΣΟ.Κ στις επόμενες εκλογές... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ ειμαι σίγουρη μονο για τα 3 απο τα 6!Λατινικα υπολιγιζω 97 στη χειρότερη, βιολογία πιστευω 19.5 κ πανω κ αυτο αν πεσω σε κανεναν στριφνο κ ψαχνει να βρει να κοψει,κ ιστορία που αν εξαιρέσω ενα Σ-Λ απο καθαρη βλακεία της τελευταίας στιγμής(το άλλαξα) πιστευω οτι ενα 96-97 το εχω πιασει. Τώρα εκθεση κ λογοτεχνια δν τολμω να προβλέψω. Αρχαία δυστυχώς ψιλοδυσκολευτηκα..Κάπου 16-17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Λοιπόν ας γράψω και γω τους βαθμούς που περιμένω και θα δούμε αυριο τι ψάρια πιάσαμε όλοι μας :P

Έκθεση: 13-15 Μαμώ το Β1 μου μαμώ :@ Έχω χάσει και μερικά συνώνυμα, ε δε θελει και πολύ...
Μαθηματικά Γενικής : 18-19 Καθαρά δική μου λακαμία στο Γ5 πφφφ τεσπα
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 19-20 :clapup:Όλη τη χρονιά τα είχα λιώσει και τελικά δικαιωθηκα!
Φυσική Κατεύθυνσης : ~18 Το Δ4 με εφαγε... Είχα κουραστεί και στο τέλος...τι να πει κανεις :P
Χημεία Κατεύθυνσης : 18 Ξανά το τελευταίο υποερώτημα... ο μι τζι και τρια λολ
Βιολογία Κατεύθυνσης : 16 :redface: Ναι ξέρω ξέρω...

Btw καλή επιτυχία σε όλους μας :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karageo

Νεοφερμένος

Ο Karageo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τον Αύγουστο όλα πια θα χουν ξεκαθαρίσει. Εφημερίδες, μπλογ, προβλέψεις και αναλύσεις αυτήν την περίοδο δε μου λένε τίποτα. Μπορεί να πέσουν 1000, μπορεί να πέσουν και 10. Από την αρχή της χρονιάς ο στόχος μας ήταν να πάμε και να γράψουμε καλά ανεξαρτήτων παραγόντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
θα πω κάτι και αν το θεωρείτε λάθος διορθώστε με...το 2000 η βάση της Ιατρικής στην Αθήνα ήταν 19600 μόρια (δηλαδή στο Θεό). Χρειάστηκαν 8 ολόκληρα χρόνια για να πέσουν οι βάσεις και να φτάσει η Αθήνα γύρω στο 19150-19200 (δε θυμάμαι, ίσως και πιο κάτω). Θεωρώ απιθανο μέσα σε 2 χρόνια (2010 και εμείς), να πέσουν οι βάσεις τόσο πολυ. Ισως μεχρι να τελειωσει το συστημα το δικο μας να εχουν εξισορροπηθει οι βασεις...αλλα μου φαινεται δυσκολο να πεφτουν και 500 μορια οι Ιατρικες, γιατι ειναι ακριβοθωρητες σχολες, και μπορει λογω κρισης να μη δηλωνονται τμηματα εκτος πολης, αλλα ας πουμε η Αλεξανδρουπολη εξυπηρετει ολη τη Θρακη και η Λαρισα ολη τη Θεσσαλια, ενω τα Γιαννενα τα εφτανησα και την Ηπειρο...δε μιλαμε για λιγα ατομα δηλαδη, γι αυτο δε πιστευω σε θεαματικες πτωσεις. Μακαρι να βγω λαθος. Αλλα ξερω οτι καθε χρονο μιλανε για δυσκολα θεματα και πτωση βασεων (εκτος του 2000 και του 2009), και ποτε οι πτωσεις δεν ειναι τοσο θεαματικες οσο λενε.

Ορίστε ένα λογικό άτομο!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Aς γράψω και εγω αναλυτικά τις προβλέψεις μου........
Εκθεση- ειλικρινά δεν έχω ιδέα (με όλα όσα έχω ακούσει για τους διορθωτές έχω καραφλιάσει!!!!!) τι να πω;;; τουλάχιστον ελπίζω να μην πέσω κάτω από 15............
Βιολογία-πιστευω ότι έγραψα αρκετά καλά- κανα 16-17
Κείμενα-και εδώ δεν μπορώ να πω με σιγουριά (είναι κάπως υποκειμενικό)-θα πω 16-17,5 εκεί μέσα.....
Ιστορία-νομίζω ότι τα πήγα καλα-17-18 (θα δείξει!!!)
Αρχαία- τα πήγα πολύ χάλια (και δεν υπερβάλλω)- 13-14 (μπορεί να λέω και πολύ:redface:)
Λατινικά-19-19,5 (μπορεί να έχω κάνει λάθη που μου ξέφυγαν όταν κοιτούσα τις απαντήσεις!!!
Αυτά................. άντε να δούμε αυριο πόσο μέσα πέσαμε....
Όπως και να 'χει καλή επιτυχία σ όλους μας!!!
και να θυμάστε τίποτα δεν τελειώνει εδώ..........:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Τον Αύγουστο όλα πια θα χουν ξεκαθαρίσει. Εφημερίδες, μπλογ, προβλέψεις και αναλύσεις αυτήν την περίοδο δε μου λένε τίποτα. Μπορεί να πέσουν 1000, μπορεί να πέσουν και 10. Από την αρχή της χρονιάς ο στόχος μας ήταν να πάμε και να γράψουμε καλά ανεξαρτήτων παραγόντων.

Busted:
Antelope.jpg

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karageo

Νεοφερμένος

Ο Karageo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ ειμαι σίγουρη μονο για τα 3 απο τα 6!Λατινικα υπολιγιζω 97 στη χειρότερη, βιολογία πιστευω 19.5 κ πανω κ αυτο αν πεσω σε κανεναν στριφνο κ ψαχνει να βρει να κοψει,κ ιστορία που αν εξαιρέσω ενα Σ-Λ απο καθαρη βλακεία της τελευταίας στιγμής(το άλλαξα) πιστευω οτι ενα 96-97 το εχω πιασει. Τώρα εκθεση κ λογοτεχνια δν τολμω να προβλέψω. Αρχαία δυστυχώς ψιλοδυσκολευτηκα..Κάπου 16-17

Αν έκανες λάθος στα Σ-Λ πιστεύεις δηλαδή ότι και οι δύο πηγές σου είναι καθαρό 25άρι?Δεν λέω τα θέματα φέτος δεν ήταν δύσκολα αλλά εκτός του ότι άκουσα από 3 διαφορετικούς βαθμολογητές ότι κανείς δεν έβαλε πάνω από 95 δεν είναι λίγο δύσκολο να να πιάσεις 25αρι στην πηγή?Ή μάλλον και στις 2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδια δεν εχουν βγει πουθενα ακομη ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδια δεν εχουν βγει πουθενα ακομη ε;
Μεχρι στιγμης νεκρικη σιγη, βεβαια στο σαιτ του Υπουργειου δεν μπορεσα μα μπω τα τελευταια 5 λεπτα πριν ομωε δεν υπηρχε τιποτα . Κ Ο Υ Ρ Α Γ Ι Ο σε ολους μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happykar

Νεοφερμένος

Ο happykar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Η Βαθμολογία των υποψηφίων των Πανελληνίων Εξετάσεων Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ Β' 2011 θα ανακοινωθεί μετά το μεσημέρι! Μόλις ανέβηκε αυτό στο Minedu!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top