[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
τα γραπτα βαθμολογουνται σε εκατοστιαιες μοναδες απο τους δυο βαθμολογητες και επειτα διαιρουν το αθροισμα των δυο βαθμολογητων με 2

Αν ενας απο τους δυο βαθμους της εκατοσταβαθμιας κλιμακας εχει αποκλιση απο τον αλλον περισσοτερο απο 12 βαθμους μπαινει 3ος βαθμολογητης
αν οντως ειχες διαφορα πανω απο 12 μορια και δεν μπηκε 3ος βαθμολογητης τοτε εχεις δικαιωμα να το πας μεχρι και δικαστικα το θεμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon123

Νεοφερμένος

Η kon123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω εβγαλα 18.099 στο τεταρτο πεδιο που με ενδιαφερει,απο τεχνολιγικη κατευθυνση κυκλου τεχνολογιας κ παραγωγης.ανηκω στην ειδικη κατηγορια πολυτεκνων,οποτε θεωρειτε οτι υπαρχει πιθανοτητα για ΕΜΠ?αλλιως ελπιζω σε καποια επαρχια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina09

Νεοφερμένος

Η katerina09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τα γραπτα βαθμολογουνται σε εκατοστιαιες μοναδες απο τους δυο βαθμολογητες και επειτα διαιρουν το αθροισμα των δυο βαθμολογητων με 2

Αν ενας απο τους δυο βαθμους της εκατοσταβαθμιας κλιμακας εχει αποκλιση απο τον αλλον περισσοτερο απο 12 βαθμους μπαινει 3ος βαθμολογητης
αν οντως ειχες διαφορα πανω απο 12 μορια και δεν μπηκε 3ος βαθμολογητης τοτε εχεις δικαιωμα να το πας μεχρι και δικαστικα το θεμα....[/QUO
σε κανένα γραπτό μου δεν μπήκε τρίτος βαθμολογητής κ ειλικρινά δεν κατάλαβα γιατί!κ αυτό συνέβη σε πάρα πολλά παιδιά απο οτι έμαθα!θα πάω τα γραπτά μου για αναβαθμολόγηση!όταν λές δικαστικά?δώσε μου μερικές πληροφορίες γιατί με ενδιαφέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Εμένα που ήταν όλα ίδια εκτός από 1?? Πως το εξηγείτε?? Αν πούμε ότι το μαξ είναι 1 προς 100 και οι 2 βαθμολογητές επέτυχαν 100% την ίδια βαθμολογία . Τι πιθανότητες είχε αυτό να συμβεί σε όλα τα μαθήματα??

Δηλαδή αν ο ένας έβαλε 020 και ο άλλος έβαλε 020, αν ο ένας έβαλε 0.06 και ο άλλος έβαλε 0,06.. αυτό εννοώ.

Χαχα.. Χαράς μην τρέχω στα δικαστήρια, είμαι πολύ μεγάλος για να μπλέκω με τέτοια τώρα.. Λολ.. Άσε τα έξοδα. (είπα να δώσω πανελλαδικές, όχι να τρέχω με τέτοια πράγματα.. )

ps: γιαυτο έγραψα ότι μου φάνηκε περίεργο.. Mήπως έκαναν λάθος στο υπουργείο? Λέμε τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
τα γραπτα βαθμολογουνται σε εκατοστιαιες μοναδες απο τους δυο βαθμολογητες και επειτα διαιρουν το αθροισμα των δυο βαθμολογητων με 2

Αν ενας απο τους δυο βαθμους της εκατοσταβαθμιας κλιμακας εχει αποκλιση απο τον αλλον περισσοτερο απο 12 βαθμους μπαινει 3ος βαθμολογητης
αν οντως ειχες διαφορα πανω απο 12 μορια και δεν μπηκε 3ος βαθμολογητης τοτε εχεις δικαιωμα να το πας μεχρι και δικαστικα το θεμα....[/QUO TE]
σε κανένα γραπτό μου δεν μπήκε τρίτος βαθμολογητής κ ειλικρινά δεν κατάλαβα γιατί!κ αυτό συνέβη σε πάρα πολλά παιδιά απο οτι έμαθα!θα πάω τα γραπτά μου για αναβαθμολόγηση!όταν λές δικαστικά?δώσε μου μερικές πληροφορίες γιατί με ενδιαφέρει!
δεν ξερω παραπανω πληροφοριες, αλλα αν δεν ειναι πλεον αργα, ρωτα καποιον καθηγητη εγκαιρα!!!!
Εμένα που ήταν όλα ίδια εκτός από 1?? Πως το εξηγείτε?? Αν πούμε ότι το μαξ είναι 1 προς 100 και οι 2 βαθμολογητές επέτυχαν 100% την ίδια βαθμολογία . Τι πιθανότητες είχε αυτό να συμβεί σε όλα τα μαθήματα??

Δηλαδή αν ο ένας έβαλε 020 και ο άλλος έβαλε 020, αν ο ένας έβαλε 0.06 και ο άλλος έβαλε 0,06.. αυτό εννοώ.

Χαχα.. Χαράς μην τρέχω στα δικαστήρια, είμαι πολύ μεγάλος για να μπλέκω με τέτοια τώρα.. Λολ.. Άσε τα έξοδα.

ps: γιαυτο έγραψα ότι μου φάνηκε περίεργο.. Mήπως έκαναν λάθος στο υπουργείο? Λέμε τώρα..
τι να σου πω.... ειναι καιαυτη μια πιθανοτητα, μικρη, οχι ομως αδυνατη...
ετσι λεει η στατιστικη τουλαχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
κοίτα, αν έγραφα εντελώς 0, η 20.. σίγουρα έχω 100% πιθανότητα να το πετύχω.. το άλλο τώρα.. Τρέχοντας θα πάω στα δικαστήρια.. χαχαχα (kidding). άστα να πάνε


Τουλάχιστο, γράψτε ποια είναι η διαδικασία αναβαθμολόγησης, πως, τι και μέχρι πότε. Έτσι ώστε αν δεν περάσω πουθενά, να ζητήσω (ίσως) να μου κάνουν. Όχι για δικαστικές διαμάχες.. δεν έχω όρεξη για τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
τυχαινει... και μενα μου ετυχε σε δυο μαθηματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πόσο χαζό φαίνεται ο Γ.Β.Π. να είναι 17,09 και να μη βγάζεις σε κανένα πεδίο πάνω απο 17.000?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πόσο χαζό φαίνεται ο Γ.Β.Π. να είναι 17,09 και να μη βγάζεις σε κανένα πεδίο πάνω απο 17.000?:P

:D Μάλλον ο μέσος όρος μαθημάτων βαρύτητας είναι κάτω από 17 ε? :look: Γι' αυτο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
:D Μάλλον ο μέσος όρος μαθημάτων βαρύτητας είναι κάτω από 17 ε? :look: Γι' αυτο :D
Nah, Μαθηματικά Γενικής και Α.Ο.Θ. έχω πάνω από 18^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Προφανώς στα υπόλοιπα δεν έχεις τόσο καλούς βαθμούς.Ή μπορεί τα μαθηματικά να μπερδεύτηκαν, who knows... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Πόσο χαζό φαίνεται ο Γ.Β.Π. να είναι 17,09 και να μη βγάζεις σε κανένα πεδίο πάνω απο 17.000?:P

και εμενα ο ΓΒΠ ειναι 2 μοναδες πιο πανω απο τα μορια μου....
απο τα κουλα του συστηματος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Βασικα τι ειναι ο ΓΒΠ και που μας χρησημευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πω πω βλεπω ολες αυτες τις βαθμολογιες και εχω φρικαρει.....Εγω για τα δεδομενα μου τα πηγα χαλια......

Μαθηματικα κατ 14.4
Μαθηματικα γενικης 20
Χημεια 18.8
Εκθεση 16.1
Φυσικη 17.5
Βιολογια 16.5

Και ηθελα φαρμακευτικη....Τωρα η θα βολευτω στο χημικο η θα ξαναδωσω...Ειναι οι μοναδικες επιλογες αφου εχω 17711 στο 3ο και 17360 στο 2ο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μήπως γιατί απλά δε γράψατε?

έχω παραδείγματα από πολλούς φίλους, γνωστούς αλλά και από μένα όπου λένε πχ;
μαθηματικά κ. 19,6, φυσική κ. 19,8, ανάπτυξη εφ. 19,6 κλπ και ΕΚΘΕΣΗ:10,5 (ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ)
βιολογία κ. 19,6, χημεία κ 20, φυσική 18, κλπ, και ΕΚΘΕΣΗ:11 (ΘΕΤΙΚΗ)
να μη μιλήσω για θεωρητική!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ normal βαθμός έκθεσης στην περιοχή μας και αυτό συνέβαινε και προπερσι που τα γραπτά πήγαν ξανά στο ίλιον. Μόνο την περσινή χρονιά που πήγαν σε άλλο βαθμολογικό (φάληρο) είχαμε δει βαθμούς της προκοπής

ΝΑΙ! γιατί πέρσι πήγαν τα δικά μας στο Ιλιον και μας έκαψαν!!! Ευτυχως φέτος τα έστειλαν αλλού και είδαμε και εμείς μια άσπρη μέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Το διέγραψα διότι το έκανα ποστ σε λάθος θέμα, το μετέφερα αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εμένα μόνο ο Γ.Β.Π. είναι χαμηλότερος από τα μόρια που έχω βγάλει??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Εάν σκεφτείτε ότι ο τύπος για τον υπολογισμό των μορίων είναι ΓΒΠ x 8 + 1ο μάθημα βαρύτητας x 1,3 + 2ο μάθημα βαρύτητας x 0,7 , δεν είναι απίθανο να έχετε βγάλει αριθμό μορίων μικρότερο από τον ΓΒΠ. Εάν στα 2 μαθήματα βαρύτητας (και ιδιαίτερα στο 1ο με συντελεστή 1,3) έχετε χαμηλότερη (σχετικά με τα υπόλοιπα μαθήματα) βαθμολογία, τα μόριά σας θα είναι λιγότερα.

Και τα δικά μου μόρια στο 2ο & 4ο πεδίο ήταν χαμηλότερα από τον ΓΒΠ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
και τα δικα μου ηταν 2 μοναδες πιο κατω απο τον ΓΒΠ μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
18.922 στο 5ο πεδίο

18.607 στο 2ο & 4ο

Λίγο δύσκολο για ΣΣΑΣ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top