[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αρχαια 19.6
Ιστορια 20
Λογοτεχνια 19.9
Λατινικα 20
Εκθεση 18.1
Βιολογια 18.2 Μια γνωστη μου απο θεωρητικη...
:eek:΄Πανελλαδικές; Μπράβο της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Γιατι το 19,9 στη λογοτεχνια πώς το βλέπεις;;;:P:PΦυσιολογικο;;:P:P:P
Σαφως κ ειναι τεραστιος βαθμος το 19.9 στη λογοτεχνια ,αλλα μια κ εγω πηρα το ιδιο ,μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση ο βαθμος στα αρχαια ,με το συγκεκριμενο αγνωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Πηρες 19.9 λογοτεχνια;;;;:eek::eek:
Κοντευω να μεινω. Καλα ποσο πηρες στα υπολοιπα αν στο πιο υποκειμενικο κατ'εμε πηρες 19,9;;;;
Μπραβο!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Πηρες 19.9 λογοτεχνια;;;;:eek::eek:
Κοντευω να μεινω. Καλα ποσο πηρες στα υπολοιπα αν στο πιο υποκειμενικο κατ'εμε πηρες 19,9;;;;
Μπραβο!!!!!!!!!!!
Αρχαια 19 ,Λατινικα 20, Βιολογια 19.2 ,Ιστορια 19.4 {περιμενα καλυτερα) κ Εκθεση 16.5 . Ευχαριστω για το μπραβο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Αρχαια 19 ,Λατινικα 20, Βιολογια 19.2 ,Ιστορια 19.4 {περιμενα καλυτερα) κ Εκθεση 16.5 . Ευχαριστω για το μπραβο:redface:

Καλα αψογη ε;;;;Μπραβο....συμφοιτητρια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thalamos

Νεοφερμένος

Ο Thalamos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγραψε 19.6 Αρχαια? Με αυτο το αγνωστο? Απλα Ουαου!!!!!!

Νομιζω μου πε ειχε μια λεξη λαθος στο αγνωστο .Σκωμμα η κατι τετοιο με αποτελεσμα να χαλαει ελαχιστα το νοημα.Ουτε και αυτη περιμενε τοσο,αλλα προφανως δεν της εκοψαν απο καπου αλλου.

Λιγο απογοητευση η βιολογια αλλα δεν βαριεσαι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλά γενικά το επίπεδο στα χωριά ειναι πιο χαμηλό!

χαχαχαχαχαχ!!! έλα στο δικό μου χωριό να δεις τι γίνεται!!! :P
Στη θεωρητική φέτος 2 μαθητές έβγαλαν από θεωρητική πάνω από 19.000 μόρια και ξεπέρασαν όλους τους υπόλοιπους στο νομό και αυτούς στην πόλη που είναι μαθητές "μουράτων" σχολείων... ;) Στη θεωρητική είχαμε μόλις 3 μαθητές..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Προφανως η Liza θα εχει αδιασιστα στοιχεια για να το λεει και να γενικευει :whatever: .Νομιζω πως και η Guest 278211 θα σε διαψευσει του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

elliMOU

Νεοφερμένος

Η elliMOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
so, εγώ πήγα σχετικά χάλια για τη σχολή που θέλω :p

18138.

πέρα, λοιπόν, από τα συγχαρητήρια που θέλω να δώσω στα υπόλοιπα παιδιά που αρίστευσαν ;) ΄
θέλω να ρωτήσω αν ξέρετε αν του χρόνου που θα ξαναδώσω θα ισχύουν ακόμα οι προφορικοί που είχα? φέτος, για παράδειγμα ίσχυαν για τους περσινούς αποφοίτους? o.O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι, δεν αλλάζουν οι προφορικοί βαθμοί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
so, εγώ πήγα σχετικά χάλια για τη σχολή που θέλω :p

18138.

μπραβο ρε συ εγραψες πολυ καλα!ποια ειναι η σχολη που σε ενδιαφερει κ δεν την ποιανεις?ιατρικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elliMOU

Νεοφερμένος

Η elliMOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ναι, δεν αλλάζουν οι προφορικοί βαθμοί σου.

..αυτό έλειπε να αλλάζουν κιόλας. lol

απλώς, κάπου πήρε το μάτι μου ότι θα ισχύουν μόνο τα γραπτά και αγχώθηκα.

τέλοσπαντων, ευχαριστώ που απάντησες. :)


μπραβο ρε συ εγραψες πολυ καλα!ποια ειναι η σχολη που σε ενδιαφερει κ δεν την ποιανεις?ιατρικη?

πολύ καλά? δε θα το έλεγα. :/: τουλάχιστον, όμως, ήταν αρκετό για να πάρω το χιλιάρι από τη eurobank :clapup: (ναι, γενικά το σχολείο μου πήγε χάλια, επίσης :P)

ναι, ιατρική. :/: αλλά δεν πειράζει, καλή καρδιά και του χρόνου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
πολύ καλά? δε θα το έλεγα. :/: τουλάχιστον, όμως, ήταν αρκετό για να πάρω το χιλιάρι από τη eurobank :clapup: (ναι, γενικά το σχολείο μου πήγε χάλια, επίσης :P)

ναι, ιατρική. :/: αλλά δεν πειράζει, καλή καρδιά και του χρόνου. :)
εεε κοιτα σε καταλαβαινω που λες δεν θα το ελεγα (αν και πολλοι θα σε εκραζαν γι'αυτο) γιατι εντα3 αμα διαβασες πολυ κ ηθελες ιατρικη οντως αυτο δεν σου α3ιζε-αρκει! κι εγω τσιμπαω το χιλιαρι :D γι'αυτο χαρηκα πιο πολυ απο ολα (και στο σχολειο γενικα μονο η θεωρητικη εγραψε-και πολυ λιγοι απο τεχνολογικη, like me ;) ) παντως οντως καλή καρδια!καλο κουραγιο αμα 3αναδωσεις και καλη τυχη γενικα σε οτι και αν αποφασισεις να κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elliMOU

Νεοφερμένος

Η elliMOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εεε κοιτα σε καταλαβαινω που λες δεν θα το ελεγα (αν και πολλοι θα σε εκραζαν γι'αυτο) γιατι εντα3 αμα διαβασες πολυ κ ηθελες ιατρικη οντως αυτο δεν σου α3ιζε-αρκει! κι εγω τσιμπαω το χιλιαρι :D γι'αυτο χαρηκα πιο πολυ απο ολα (και στο σχολειο γενικα μονο η θεωρητικη εγραψε-και πολυ λιγοι απο τεχνολογικη, like me ;) ) παντως οντως καλή καρδια!καλο κουραγιο αμα 3αναδωσεις και καλη τυχη γενικα σε οτι και αν αποφασισεις να κανεις

το "πολύ" είναι σχετικό, γιατί θα μπορούσα και περισσότερο. :P

ευχαριστώ, όμως, πολύ για τις ευχές.! εσύ ποια σχολή θες? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top