[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Φυσικη Γεν--->20
Μαθηματικα κατ---->19,8(100,98 )
Χημεια κατ---->19,7(99,98 )
Φυσικη κατ--->19,6(100,96)
Βιολογια κατ--->18,9(94,95)
Εκθεση--->14,4(62,76,68 )

Μορια 2ο και 4ο:19110
3ο:19026
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Εγώ ζω Μυτιλήνη (115000 πληθυσμό) και στο τέταρτο πεδίο μόνο 1 άτομο είχε γράψει 18ρι σε ένα μάθημα και τα άλλα ήταν 4-5-3-7…
Όλοι οι άλλοι ήμασταν κάτω από την βάση. Ποιο συγκεκριμένα, ποιο κάτω και από το 05 χαχαχα
πλάκα κάνεις. Στη μυτιλήνη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
μήπως σε κανένα χωριό της μυτιλήνης; ή μήπως λες στο άι στράτη; επειδή η μυτιλήνη σε πληροφορώ φέτος τα πήγε ΚΑΛΥΤΕΡΑ από πέρσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
[...]

Όσο για την αναφορά μου στην βαθμολογία, αναφέρθηκα ΜΟΝΟ στο σχολείο που εγώ έγραψα και μονο στο 4ο πεδιο.

[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Όσο για την αναφορά μου στην βαθμολογία, αναφέρθηκα ΜΟΝΟ στο σχολείο που εγώ έγραψα και μονο στο 4ο πεδιο.

α οκ τότε... γτ ΄κ γω απο μυτιληνη ειμαι κ αν συγκρινουμε τα αποτελεσματα του δικου μ σχολειου με αυτα π λες.... ε.................... ΚΑΜΙΑ μα καμια σχεση! (και όχι δεν παω στο 3ο :@ :@ :@ - το οποιο παρα τα οσα λενε το πατησανε κατω 2 λυκεια παρακαλω :Ρ) και ναι για αυτο σε ρωτουσα, επειδη πολλοι κανουν αυτο π λες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
άστα να πάνε, δεν θα αναφέρω σε ποιο λύκειο πήγα, αλλά ήταν... Εδώ δεν με ειδοποίησαν ότι ξεκίνησαν οι εξετάσεις, από την τηλεόραση το είδα. πάντως δεν ήμουν 3ο. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

αν δεν περάσω, το πιθανότερο, θα επιλέξω άλλο λύκειο για να ξαναδώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
άστα να πάνε, δεν θα αναφέρω σε ποιο λύκειο πήγα, αλλά ήταν το χειρότερο. Εδώ δεν με ειδοποίησαν ότι ξεκίνησαν οι εξετάσεις, από την τηλεόραση το είδα. Εντελώς Χαβάη.. πάντως δεν ήμουν 3ο. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

αν δεν περάσω, το πιθανότερο, θα επιλέξω άλλο λύκειο για να ξαναδώσω.
οκ! ευχαριστω επισης καλα αποτελεσματα! :) (σόρι παιδιά για το off topic αν κ δν ειναι κ τελειως οff :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kel12

Νεοφερμένος

Η kel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γλωσσα 15
Κειμενα 15,5
Λατινικα 19,4
Ιστορια 18,5
Αρχαία 17,5
Βιολογία 19,2
Σύνολο: 18043
τη νομικη ουτε απο χιλια μιλια δν την βλεπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γλωσσα 15
Κειμενα 15,5
Λατινικα 19,4
Ιστορια 18,5
Αρχαία 17,5
Βιολογία 19,2
Σύνολο: 18043
τη νομικη ουτε απο χιλια μιλια δν την βλεπω..

μπααα μην το αποκλειεις!στις εκτιμησεις στο εθνος την νομικη ξανθης την εχει 17800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenawinchester

Νεοφερμένος

Η elenawinchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έκθεση: 14,5*Βιολογία γεν: 17,2* Λογοτεχνία κατ: 17,6* Ιστορία κατ: 17,9* Αρχαία κατ: 17,4* Λατινικά:19,8* Αγγλικά(ειδικό): 18,1:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εκθεση 15.1
Μαθ. Γεν. 20
Μαθ. Κατ. 20
Φυσικη Κατ. 19.4
ΑΟΔΕ 19.9
ΑΕΠΠ 18.1

Συνολο 19.156
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
πωωω τι βαθμάρες είναι αυτές πολλών?μπραβο!βασικα μπραβο σε ολους που εκαναν την προσπαθεια τους κ κοπιασαν ασχετως των αποτελεσματων,γιατι ιδιαιτερα φετος οι κοποι πολλων δυστυχως δεν ανταμείφθηκαν !Λοιπον εγω δο3α τον Θεο τα πηγα αρκετα καλα( λιγοτερο απο αυτο που ηθελα για την πρωτη μ επιλογη αλλα εντα3 ;) )έκθεση 16 :/ μαθηματικα γενικης 19.7 μαθηματικα κατ 16.1 :'( φυσικη κατ 17.3 αοδε 19.8 αεππ 19.5 και αοθ 19.9 2-4 περιπου 18300 κ 5 188++!(το καλυτερο ειναι οτι παιρνω τα 1000 ευρω:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
πωωω τι βαθμάρες είναι αυτές πολλών?μπραβο!βασικα μπραβο σε ολους που εκαναν την προσπαθεια τους κ κοπιασαν ασχετως των αποτελεσματων,γιατι ιδιαιτερα φετος οι κοποι πολλων δυστυχως δεν ανταμείφθηκαν !Λοιπον εγω δο3α τον Θεο τα πηγα αρκετα καλα( λιγοτερο απο αυτο που ηθελα για την πρωτη μ επιλογη αλλα εντα3 ;) )έκθεση 16 :/ μαθηματικα γενικης 19.7 μαθηματικα κατ 16.1 :'( φυσικη κατ 17.3 αοδε 19.8 αεππ 19.5 και αοθ 19.9 2-4 περιπου 18300 κ 5 188++!(το καλυτερο ειναι οτι παιρνω τα 1000 ευρω:D )
συγχαρητηρια! που θες να περασεις? και απο που τα 1000ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
συγχαρητηρια! που θες να περασεις? και απο που τα 1000ε?

ευχαριστώ πολύ :D !πρώτα θέλω πολιτικών μηχανικών (ή Θεσ ή Ξάνθη),αλλιώς λογιστικής κ χρηματοοικονομικής ΠΑΜΑΚ!τα 1000 ευρώ από την eurobank!τα παίρνει ο πρώτος από κάθε σχολείο (που έχει τον μεγαλύτερο βαθμό πρόσβασης)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thalamos

Νεοφερμένος

Ο Thalamos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αρχαια 19.6
Ιστορια 20
Λογοτεχνια 19.9
Λατινικα 20
Εκθεση 18.1
Βιολογια 18.2 Μια γνωστη μου απο θεωρητικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Γλωσσα 15
Κειμενα 15,5
Λατινικα 19,4
Ιστορια 18,5
Αρχαία 17,5
Βιολογία 19,2
Σύνολο: 18043
τη νομικη ουτε απο χιλια μιλια δν την βλεπω..
Μαλλον την βλεπεις!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
μπραβο παιδια... βλεπω τα δυσκολα μερικους μερικους δεν σας τσακισαν! ετσι ρεεε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αρχαια 19.6
Ιστορια 20
Λογοτεχνια 19.9
Λατινικα 20
Εκθεση 18.1
Βιολογια 18.2 Μια γνωστη μου απο θεωρητικη...
Εγραψε 19.6 Αρχαια? Με αυτο το αγνωστο? Απλα Ουαου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Γιατι το 19,9 στη λογοτεχνια πώς το βλέπεις;;;:P:PΦυσιολογικο;;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ιστορια 20?? Μπραβο!!! Εχω ακουσει πολλα παιδια να κλαιγονται κ να λενε οτι ειναι πολλα και δυσκολα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ιστορια 20?? Μπραβο!!! Εχω ακουσει πολλα παιδια να κλαιγονται κ να λενε οτι ειναι πολλα και δυσκολα!!

Είναι όμως το 2ο πιο εύκολο μάθημα για να γράψει κανείς 20 από την θεωρητική, μετά τα λατινικά. :P

Btw δεν είναι τόσο δύσκολο όσο το παρουσιάζουν. Είμαι σίγουρος πως όλοι πριν δώσουμε τα ίδια λέγαμε αλλά μετά αλλάξαμε γνώμη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top