[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Σου έστειλα και το λινκ και συνεχίζεις να με αμφισβητείς; : P
Επίσης, ας χαλαρώσουμε λίγο. Δεν ήταν ο πρώτος άνθρωπος που έβγαλε φτερά και πέταξε. Απλά έγραψε άριστα στις πανελλαδικές. That's all. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Θεωρείς πως αυτό που ενδιαφέρει τη δεδομένη στιγμή στην Ελλάδα την κοινή γνώμη είναι ποιος έβγαλε το μεγαλύτερο βαθμό στις πανελλαδικές; Το βρίσκεις μείζονος σημασίας; Για ποιο λόγο να γίνει χαμός; :redface:
Γιατί όλοι καίγονται να μάθουν ποιος είναι ο πρώτος. Αν πχ πέταγες ένα λινκ λέγοντας οτι "εδώ θα τον δείτε" το πρώτο άτομο που θα έκανε κλικ θα ήταν η Evangeline. Το επόμενο θα ήμουν εγω. Μετά θα εκαναν κλικ καμια 100αρια άτομα που έτυχε να διαβάζουν το θέμα. Τέτοιου είδους ειδήσεις πουλάνε πολύ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δε σου φαίνεται περίεργο που δεν ασχολήθηκαν μαζί του ούτε η τηλεόραση ούτε οι εφημερίδες? Αρα ήταν σε κέντρο φυσικώς αδυνάτων και εξεταζόταν?
Και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω. Μιλάμε για σφαγή και αυτός έγραψε 50 μόρια κάτω από το 20? Τη στιγμή που πέρσι, με πιο βατά θέματα, ο πρώτος είχε 19.820 μόρια?
That's all, δε τα 'χω μαζί σου. Ο κολλητός μου έβγαλε 19.700 μόρια, τέτοια νούμερα δε μου φαίνονται εξωπραγματικά. Απλά λέω...δεν είναι ΠΕΡΙΕΡΓΟ?

Μπορεί... λεώ ... μπορεί να ήταν τόσο καλωδιομένο το άτομο που οι δικοί του να μην ήθελαν να γίνει χαμός γιατι θα προσέλκυαν καναν τυπά που θα έβρισκε το όλο θέμα παράξενο και εν τέλει , με μια μικρή έρευνα, να ανακάλυπτε τις λαμωγιές τους.

...βλέπω πολλές αστυνομικές σειρές μου φαίνεται :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μπορεί... λεώ ... μπορεί να ήταν τόσο καλωδιομένο το άτομο που οι δικοί του να μην ήθελαν να γίνει χαμός γιατι θα προσέλκυαν καναν τυπά που θα έβρισκε το όλο θέμα παράξενο και εν τέλει , με μια μικρή έρευνα, να ανακάλυπτε τις λαμωγιές τους.

...βλέπω πολλές αστυνομικές σειρές μου φαίνεται :hmm:

ΔΕΝ σε ρωτάνε για να ανακοινώσουν ότι είσαι ο πρώτος των πρώτων, δεν παίζει αυτό. Κόψε το CSI και το NCIS :) Εγώ βλέπω Life τώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ΔΕΝ σε ρωτάνε για να ανακοινώσουν ότι είσαι ο πρώτος των πρώτων, δεν παίζει αυτό. Κόψε το CSI και το NCIS :) Εγώ βλέπω Life τώρα. :)
Μπορεί να ελέγχει τα media ο τύπος :eek:

Καλά. Θα ξεκινήσω να βλέπω καμία πιο αληθοφανή-μη αστυνομική σειρά που να έχει σχέση με τον κλάδο που πιθανότατα θα ακολουθήσω. Όπως House για παράδειγμα, στην οποία σειρά οι διδάκτορες και οι μεγαλο-γιατροί επισκέπτονται τα σπίτια των ασθενών για να βρούν τα αίτια της ασθένειας τους. :worry:

Sorry για το off-topic.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Hello! :D
Λοιπον,σημερα πηγα και κοιταξα τα αποκομματα με τις αναλυτικες βαθμολογιες!
Στο Διαγραμμα στη Χημεια (Γ1),ο ενας μου εδωσε ολα τα μορια και ο αλλος μου εβαλε 0/14!Πως το εξηγειτε αυτο? :/
Τελικα δεν πηγα αναβαθμολογηση για 1 μοριο ο γκαντεμης! :/
Και στο Γ3 στη φυσικη κατευθυνσης ο ενας μου εδωσε ολα τα μορια (μιας και το ειχα λυσει),ενω ο αλλος δεν ηταν και σε μεγαλα κεφια και αποφασισε να μου δωσει μονο τα 2!Αποτελεσμα?6 μορια διαφορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γεια σας και συγχαρητηρια σε ολους!!!!
εγω εβγαλα 18688 2ο κ 4ο πεδιο και με ενδιαφερει ΗΜΜΥ....
περνω μαλλον ημτυ πατρα,αλλα τι λετε για απθ???θα πεσουν οι βασεις???
και επισης επειδη ανηκω σε ειδικη κατηγορια κοινωνικων κριτηριων πιστευετε οτι εχω καποια πιθανοτητα να ποιασω εμπ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αν σου έδωσε ο ένας όλα τα μόρια και ο δέυτερος 0/14 τότε θα είχες τουλάχιστον 14 μόρια διαφορά και θα πήγαινες στανταρ για αναβαθμολόγηση, αφού το ελάχιστο όριο είναι 13 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Έτσι στηρίζουμε κύκλο τεχνολογίας παραγωγής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ήθελα να ήξερα, είναι πραγματικό αυτό το δείγμα στην στατιστική που προβάλετε αρχικά της σελίδας? Εγώ είμαι από τους εξωσχολικούς (31 ετών) που έδωσα φέτος πανελλαδικές, αλλά ήταν ταυτόχρονα και η πρώτη μου φορά που έδωσα.. Έγραψα χάλια, αλλά περιμένω και τα επαναληπτικά αποτελέσματα για να δω ακριβώς πόσα μόρια έχω.. κυμαίνονται από 3200-5000 αν γράψω καλά στο επαναληπτικό.

Αυτό που θέλω να αναφέρω είναι ότι πήγα στο γενικό λύκειο που έδωσα πανελλαδικές και ένοιωσα μια χαρά ότι δεν ήμουν ο μοναδικoς.. Δηλαδή για να σας δώσω να καταλάβετε, ήμουν ο τρίτος με τους καλύτερους βαθμούς στο 4ο πεδίο!! Χαχαχα..:) Που είναι όλος αυτός ο κόσμος που έγραψε ακόμη και 2000-1000 μόρια.. Είδα βαθμούς ακόμη και 0.03 συνολικό αποτέλεσμα (βαθμ. 1 και βαθμ. 2). Θέλοντας να καταλήξω ότι, η εδώ μπαίνει μόνο η αφρόκρεμα, η ντρέπονται να δηλώσουν όλοι τα αποτελέσματα τους.

Αυτό που εγώ είδα στους πίνακες του γενικού λυκείου, αυτοί που έχουν 0-5000 μόρια, θα έπρεπε να είναι το 50-60%:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αν σου έδωσε ο ένας όλα τα μόρια και ο δέυτερος 0/14 τότε θα είχες τουλάχιστον 14 μόρια διαφορά και θα πήγαινες στανταρ για αναβαθμολόγηση, αφού το ελάχιστο όριο είναι 13 μόρια.

Αυτος που μου εβαλε 0/14 στο διαγραμμα μου εβαλε 10/10 στο Β2 ενω ο αλλος 8/10! :clapup: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
μηπως εννοεις 13.200 και 15.000 μορια και οχι 3200 και 5000??? μου φαινεται εξαιρετικα μικρο να ειναι ο τριτος καλυτερος βαθμος στο 4ο πεδιο σε ενα ολοκληρο σχολειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
03.7 και 05.6 βαθμοί τι είναι? Εγώ έχω κάνει λάθος? Γιατί εγώ τέτοιους βαθμούς έβγαλα, αλλά στο 4ο πεδίο είμαι ο τρίτος καλύτερος στο λύκειο που έδωσα πανελλαδικές.
Να συμπληρώσω μόνο ότι η δευτεροβάθμια εκπαίδευση αδυνατούσε να μου βρει βιβλία και λόγο ότι έχω τελειώσει το λύκειο το 98.. Δεν επιτρέπει το υπουργείο παιδείας την συμμετοχή μας σε ενισχυτικές. Αποτέλεσμα διάβαζα με ότι κατάφερα να βρω από το διαδίκτυο.. Μια χαρά τα πήγα.

Μου ανέφεραν ότι φταίει η οικονομική κρίση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liza Liza

Νεοφερμένος

Η Liza Liza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στο σχολείο που έδωσα να δω γενικά το επίπεδο. Ένα θα σας πω..εψαχνα να βρω βαθμό πάνω από τη βάση.
Μήπως το σχολείο σου είναι σε χωριό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

TR-F STORFLOR

Νεοφερμένος

Ο TR-F STORFLOR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
μια απορια: ο πρωτος απο καθε σχολειο παιρνει χρηματα η ο πρωτος απο καθε νομο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liza Liza

Νεοφερμένος

Η Liza Liza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γιατί τι σχέση έχει αυτό; :confused:
Γιατί αποκλείεται να μην υπήρχε βαθμός πάνω απ'τη βάση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γιατί αποκλείεται να μην υπήρχε βαθμός πάνω απ'τη βάση!:)

Προφανώς εννοεί ότι οι βαθμοί πάνω από τη βάση ήταν ελάχιστοι.
Στο δικό μου σχολείο στη Φυσική υπήρχαν μόνο 6 πάνω από τη βάση από τους 46 και στο χωριό μου καμιά 15αριά από τους 50. Δε λέει κάτι! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liza Liza

Νεοφερμένος

Η Liza Liza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Απλά γενικά το επίπεδο στα χωριά ειναι πιο χαμηλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Εγώ ζω Μυτιλήνη (115000 πληθυσμό) και στο τέταρτο πεδίο μόνο 1 άτομο είχε γράψει 18ρι σε ένα μάθημα και τα άλλα ήταν 4-5-3-7…
Όλοι οι άλλοι ήμασταν κάτω από την βάση. Ποιο συγκεκριμένα, ποιο κάτω και από το 05 χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christymou

Νεοφερμένος

Η christymou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω εβγαλα 17.000 σε θεωρητικη...περιμενα καλυτερα αλλα τεσπα...το θεμα ειναι οτι περναω εκει που θελω, φιλολογια....τωρα προκυπτει αλλο ερωτημα πατρα ή θεσ/νικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top