[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

m4rili4

Νεοφερμένος

Η m4rili4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Συγχαρητηρια καταρχην! Λογικα ΑΠΘ πιανεις, για ΕΜΠ δεν ξερω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συγχαρητηρια καταρχην! Λογικα ΑΠΘ πιανεις, για ΕΜΠ δεν ξερω... :(

ΟΚ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!:)
Εσυ τι κατευθυνση εισαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m4rili4

Νεοφερμένος

Η m4rili4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΟΚ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!:)
Εσυ τι κατευθυνση εισαι???

Θεωρητικη :clapup: και θελω Αγγλικη φιλολογια. Πιστευω φετος θα πεσουν αρκετα οι βασεις οποτε υπαρχει πιθανοτητα για το ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θεωρητικη :clapup: και θελω Αγγλικη φιλολογια. Πιστευω φετος θα πεσουν αρκετα οι βασεις οποτε υπαρχει πιθανοτητα για το ΕΜΠ

μακαρι!!!!!:D αγγλικη θεσ/νικης η αθηνας???Καλη επιτυχια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m4rili4

Νεοφερμένος

Η m4rili4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια παιδια!!!!!!! Ξερει κανεις ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα για τα ειδικα μαθηματα;

μακαρι!!!!!:D αγγλικη θεσ/νικης η αθηνας???Καλη επιτυχια!!!!

Αθηνα :) Ευχαριστω και επισης! Καλη σταδιοδρομια ευχομαι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σιγα,παιδια,να ηρεμησουν τα πνευματα...Ας επικεντρωθουμε σε πιο ουσιωδη πραγματα,οπως η συμπληρωση τπυ μηχανογραφικου.Εχετε κατασταλαξει για τις σχολες που θελετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καλύτερα να μένουμε on topic σε ένα θέμα.

Υπάρχει εδώ θέμα για τις σχολές.

Οτιδήποτε είναι off topic θα πηγαίνει Κάδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Άντε αποφάσισα να τα γράψω και 'γω αν και λίγο καθυστερημένα...:D

Φυσική Κατ.: 20
Φυσική Γεν.: 20
Μαθηματικά Κατ.: 19,9 (99 ο ένας και 100 ο άλλος)
Βιολογία Κατ.: 19,2 (95 ο ένας και 97 ο άλλος)
Χημεία Κατ.: 18,9 (94 ο ένας και 95 ο άλλος)
Έκθεση: 15,6 (72 ο ένας......... 84 ο άλλος........)


3ο πεδίο: 19162 :clapup:

2o και 4ο: 19280

The job is done :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ειναι κανεις απο εσας που απο τα προφορικα ο βαθμος δεν ειναι μεγαλυτερος απο το +2?

Εγω ΑΝ ειχα φυσιολογικους καθηγητες που εχουν ολα τα σχολεια και μου εβαζαν ψηλους βαθμους οπως κανουν σε ολα τα σχολεια,θα ειχα παραπανω 80 μορια..............

Τι να πεις τωρα?Σημερα που ξυπνησα σκεφτομουν το ενδεχομενο να χασω μια σχολη για αυτα τα 80 μορια.Μα καλα ρε βλαμμενη 14 στην εκθεση στο α τετραμηνο?Γ Λυκειου εισαι $%^%#^&*& το σαπιο κεφαλι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ειναι κανεις απο εσας που απο τα προφορικα ο βαθμος δεν ειναι μεγαλυτερος απο το +2?

Εγω ΑΝ ειχα φυσιολογικους καθηγητες που εχουν ολα τα σχολεια και μου εβαζαν ψηλους βαθμους οπως κανουν σε ολα τα σχολεια,θα ειχα παραπανω 80 μορια..............

Τι να πεις τωρα?Σημερα που ξυπνησα σκεφτομουν το ενδεχομενο να χασω μια σχολη για αυτα τα 80 μορια.Μα καλα ρε βλαμμενη 14 στην εκθεση στο α τετραμηνο?Γ Λυκειου εισαι $%^%#^&*& το σαπιο κεφαλι σου.
14??πω βλαμμενηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Ειναι κανεις απο εσας που απο τα προφορικα ο βαθμος δεν ειναι μεγαλυτερος απο το +2?

Εγω ΑΝ ειχα φυσιολογικους καθηγητες που εχουν ολα τα σχολεια και μου εβαζαν ψηλους βαθμους οπως κανουν σε ολα τα σχολεια,θα ειχα παραπανω 80 μορια..............

Τι να πεις τωρα?Σημερα που ξυπνησα σκεφτομουν το ενδεχομενο να χασω μια σχολη για αυτα τα 80 μορια.Μα καλα ρε βλαμμενη 14 στην εκθεση στο α τετραμηνο?Γ Λυκειου εισαι $%^%#^&*& το σαπιο κεφαλι σου.

και στο δικο μου σχολειο δεν βαλαν βαθμους ετσι στο ντουκου...υπηρχε μαθητης που πηρε 11 στην εκθεση! :P
εγω εχασα γυρω στα 120 μορια λογο ενος βαθμου! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ειναι κανεις απο εσας που απο τα προφορικα ο βαθμος δεν ειναι μεγαλυτερος απο το +2?
Σε τρία (3) μαθήματα είχα προφορικό ακριβώς όσο έγραψα, σε δύο (2) λίγο παραπάνω και στη γλώσσα μόνον είχα το +2.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ τους βαθμούς μου ΠΟΛΥ καθυστερημένα!!! :P

Έκθεση: 16,8 (Ο 1ος διορθωτής μου έβαλε 86 :D, ο 2ος 73 :mad: και ο 3ος 82. - Ο μεγαλύτερος βαθμός μαζί με άλλο ένα παιδί στην Έκθεση στο σχολείο μου :P - Περίμενα κάνα βαθμό λιγότερο.)
Βιολογία Γ.Π: 17,6 (Περίμενα κάνα 15... :D)
Αρχαία: 16,6 (Τόσο περίμενα.)
Ιστορία: 15,2 (Εδώ ήταν η μεγάλη έκπληξη! :D Περίμενα 11 με το ζόρι και η Ιστορία ήταν το χειρότερό μου όλη τη χρονιά... Δεν κατάφερα ποτέ να την αποστηθίσω...)
Λογοτεχνία: 15,7 (Περίμενα ότι δεν έχω πάει καλά... Και αυτός ο βαθμός χαμηλός σχετικά είναι, αλλά για τον Κρητικό, καλός είναι! :P)
Λατινικά: 18,4 (Περίμενα κάπου τόσο, αλλά Λατινικά ήθελα και μπορούσα παραπάνω... :/: )

1ο πεδίο: 17.182 (Περίμενα γύρω στα 15.500... :P Μου ήρθε κεραμίδα όταν είδα τους βαθμούς μου και μετά το 17άρι!!!! :D :D :D)
(3ο πεδίο: 16.174)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Ειναι κανεις απο εσας που απο τα προφορικα ο βαθμος δεν ειναι μεγαλυτερος απο το +2?

Εγω ΑΝ ειχα φυσιολογικους καθηγητες που εχουν ολα τα σχολεια και μου εβαζαν ψηλους βαθμους οπως κανουν σε ολα τα σχολεια,θα ειχα παραπανω 80 μορια..............

Τι να πεις τωρα?Σημερα που ξυπνησα σκεφτομουν το ενδεχομενο να χασω μια σχολη για αυτα τα 80 μορια.Μα καλα ρε βλαμμενη 14 στην εκθεση στο α τετραμηνο?Γ Λυκειου εισαι $%^%#^&*& το σαπιο κεφαλι σου.

Eγώ έχασα 8 μόρια επειδή στο πρώτο τετράμηνο είχα 19 στα μαθηματικά γενικής. Της είχα γράψει 20 στο διαγώνισμα, συμμετείχα στο μάθημα, και αυτή τελικά λέει "δεν βάζω 20 στο πρώτο τετράμηνο, ιδιαίτερα στην Γ'Λυκείου"! Σε μία άλλη γνωστή μου που επίσης είχε 19 είπε "δεν πειράζει, υπάρχουν Ιατρικές και σε άλλες πόλεις εκτός από Θεσσαλονίκη".
Τελικά έγραψα 20 και είχα προφορικό 19,5 :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εκθεση 15,5
λογοτεχνια 15,5
βιολογια ΓΠ 17,6
αρχαια 16,7
ιστορια 18,5
λατινικα 19,4

τωρα δεν ξερω για τις ξενες γλωσσες...ελπιζω να τα πηγα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μπορει καποιος να στειλει ενα σαιτ που να λεει την σχολη και απο διπλα κατα ποσο μειωθηκαν οι θεσεις φετος σε σχεση με περυσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

electra1993

Νεοφερμένος

Η electra1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στα Γενικής Παιδείας: Έκθεση 18,6 και Βιολογία 19,7
Στην Κατεύθυνση: Μαθηματικά 19,4 - Φυσική 17,8 - Βιολογία 19 - Χημεία 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Σε τρία (3) μαθήματα είχα προφορικό ακριβώς όσο έγραψα, σε δύο (2) λίγο παραπάνω και στη γλώσσα μόνον είχα το +2.


ποια εννοείς τις 3 φυσικές που έγραψες 20 και τα άλλα 2 που είχες ~19; ε σόρρυ λίγο αλλά και να θελαν παραπάνω δεν μπορούσαν να σου βάλουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Μπορει καποιος να στειλει ενα σαιτ που να λεει την σχολη και απο διπλα κατα ποσο μειωθηκαν οι θεσεις φετος σε σχεση με περυσι?

Αριθμός εισακτέων 2011
Αριθμός εισακτέων από το 2001-2010

Δεν βρήκα κάτι άλλο.. :/: Το δεύτερο στο ανοίγει σε xls!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top