[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λοιπόν, δεν υπάρχει περίπτωση να πω πόσο έγραψα (ούτε σε pms), απλά θα πω ότι έγραψα ΣΚΑΤΑ, πιο σκατά από ό,τι περίμενα. Βέβαια το σχολείο μου γενικά δε τα πήγε καλά. Ακόμα και παιδιά του 19 είχαν βαθμούς από 12 εως 16 (στη θεωρητική). Υπήρχαν αρκετά 100άρια σε Φυσική κατ. και Μαθηματικά κατ.
Ο μεγαλύτερος βαθμός στην Έκθεση ήταν 16 και κάτι από μια μαθήτρια.:confused:


Περιττό να πω ότι μόλις τα είδα έβαλα τα κλάματα και μέχρι και πριν λίγο δε σταμάταγα.
Παίζει να είναι η χειρότερη μέρα της ζωής μου η σημερινή. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ. Και δε ξέρω πόσο θα μου πάρει να ηρεμήσω και να το αποδεχτώ. Το μόνο που ξέρω είναι ότι πείσμωσα πολύ και εύχομαι του χρόνου να τα πάω ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
Πφφφ τεςπα υγεία.

Συγχαρητήρια κιόλας σε όσους τα πήγαν καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
μπραβο σας! :clapup:

περιττό να πω οτι οταν διαβαζα τα ποστ οσων εχουν βγαλει πανω απο 18000 ειχα μεινει με το στομα ανοιχτο και ενα χαζο χαμογελο! :P

οσοι δεν τα καταφερατε...δεν πειραζει...θα ρθουν αλλα σημαντικοτερα πραγματα στην ζωη μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael2393

Νεοφερμένος

Ο Michael2393 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Συγγνώμη, αλλά γιατί όχι;
Ξέρεις πόσες θυσίες έκαναν οι περισσότεροι από εδώ; Όχι μόνο φέτος, αλλά ενδεχομένως σε όλο το Λύκειο, ώστε να μην έχουν κενά. Κάποια στιγμή νομίζω πρέπει να πάρουν την εκδίκησή τους τα "φυτά" που κοροϊδεύατε στο σχολείο και να αποκατασταθεί η τάξη, δεν νομίζετε;

Συμφωνώ, αλλά και οι υπόλοιποι (π.χ. εγώ) γιατί να απογοητευόμαστε;;;; Όταν έρχεσαι εδώ και βλέπεις οτι σχεδόν όλοι έχουν γράψει 19000+ , λες << Που πάω εγώ;;;;;; >>, και ας προσπάθησα όλον τον χρόνο (πάρα πολύ).........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Διακρίνω το εξής φαινόμενο. Το ischool έχει γράψει 18+ και αρκετα 19+. Και στο facebook διαβάζω πολλά 12-16.

Μπράβο σε όλους παιδιά :) . Καλή επιτυχία και με το μηχανογραφικό!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Διακρίνω το εξής φαινόμενο. Το ischool έχει γράψει 18+ και αρκετα 19+. Και στο facebook διαβάζω πολλά 12-16.

Μπράβο σε όλους παιδιά :) . Καλή επιτυχία και με το μηχανογραφικό!! :D
τα μισα 18000 ειχαν ψηφιστει χθες το βραδυ απο καποιους μαλλον ''κομπλεξικους'' που δεν εδιναν πανελλαδικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis prok

Νεοφερμένος

Ο giannis prok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Την εχεις για πλακα
πφφ...
απ τη μια χαρηκα γτ περιμενα 18.500..
απ την αλλη παλι θα φαω 17 κουβαδες νυχια μεχρι τελη αυγουστου,ετσι οπως τα κανα...

θα πεσει 300 μορια το ηρακλειο...????

χου νοουζ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πφφ...
απ τη μια χαρηκα γτ περιμενα 18.500..
απ την αλλη παλι θα φαω 17 κουβαδες νυχια μεχρι τελη αυγουστου,ετσι οπως τα κανα...

θα πεσει 300 μορια το ηρακλειο...????

χου νοουζ.....
Εγω πιστευω οτι θα εχει πτωση και η ιατρικη αρκετη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giesma

Νεοφερμένος

Η Giesma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εκθεση: 13.4
μαθηματικα γεν.:19.1
μαθηματικα κατ.:17
βιολογια κατ.:17,4 (1ος 90- 2ος 77- 3ος 84 γκρρρρ)
φυσικη κατ.:16.3
χημεια κατ.:20
3ο πεδιο:17.860
2ο-4ο πεδιο:17.591

Βασικα ηθελα ιατρικη αλλα δεν την πιανω. Παρολα αυτα θα τη δηλωσω ετσι για την ιστορια!
Οσον αφορα ομως τη γενικοτερη εικονα που εχω και απο το σχολειο μου τα παιδια δεν πηγαν και τοσο καλα δηλαδη μιλαμε πολυ καλοι μαθητες και γραψανε σε αρκετα (γι' αυτους) μαθηματα κατω απο τη βαση!!! και να φανταστειτε το σχολειο μου σε σχετικη ερευνα εφημεριδας στην αρχη της χρονιας ειχε βγει στα δεκα καλυτερα δημοσια της πολης, τεταρτο. δηλαδη μιλαμε για υψηλο επιπεδο μαθητων που περιμενες να μπουνε πανεπιστημιο και οντως, κρινοντας απο αλλες χρονιες, μπορουσαν και τωρα απλουστατα δεν μπαινουν.
επιπλεον τι εχουν παθει οι φιλολογοι????? μονο ενα κοριτσι στο σχολειο εγραψε εκθεση 17.7 και ολοι οι υπολοιποι κατω απο 15 με το μεγαλυτερο ογκο αυτων να βρισκεται μεταξυ 10-13.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
τα μισα 18000 ειχαν ψηφιστει χθες το βραδυ απο καποιους μαλλον ''κομπλεξικους'' που δεν εδιναν πανελλαδικες

Να φάνε έναν κουβά σκατάκια (:redface:) και να βρουν έναν σκοπό στη ζωή τους, αυτοί οι "κομπλεξικοί". :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Για που θες? Ψυχολογία μήπως? :hmm:

Παιδιά πάντως ο server τα 'χει παίξει... όλο το πρωί πάλευα να μπω στο topic αλλά δεν με άφηνε :P

Εγώ πάλι /καλούτσικα/ τα πήγα... νομίζω τη δεύτερη επιλογή μου τουλάχιστον την πιάνω.. εξάλλου η ελπίδα πάντα πεθαίνει τελευταία :clapup:

Χωρίς τα Αγγλικά βγάζω ΓΒΠ 15.78... τα μόρια για το 1ο & 3ο πεδίο δεν τα έχω υπολογίσει ακόμα :hmm:


WOW :worry: :clapup: Πρέπει να έχετε πολύ καλή έκφραση και ιδέες....:)

Σεμινα παιδαγωγικο ρεθυμνου θελω(περσινη βαση 17.562).ποσο εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinelopi9964

Νεοφερμένος

Η pinelopi9964 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εκθεση: 18,7
Ιστορια: 20
Λατινικα: 20
Αρχαια: 18,6
Κειμενα: 18,2
Μαθηματικα γπ: 19,2
Αοθ: 19,4

Μπραβο βρε κωννα !!!! Ο σχεδον καλυτερος βαθμος του σχολειου μας, για πολυ λιγο σε περασα (να ειναι καλα το ακουστικο)...
Νομικη σου ερχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εύχομαι καλη τύχη με τις βάσεις για όλα τα μέλη. Απο αυτά που ακούγονται οι βαθμολογίες είναι χαμηλότερες απο άλλες χρονιές οπότε οι βάσεις σίγουρα θα υποχωρήσουν. Πολλοί λοιπόν που σήμερα δεν είναι ευχαριστημένοι μπορεί στο τέλος να τα καταφέρουν.

Προσωπικά έβγαλα 19670 μόρια στο 2ο και 4ο πεδίο.

Ανεξάρτητα λοιπόν απο το πως πήγε ο καθένας, ας ευχαριστηθούμε το καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
η θεωρητικη οντως τα πηγε πολυ σκατα φετος...παραστατης στο σχολειο μου πηγαινε για νομικη και περιμενα να βγαλει το λιγοτερο 17000 και εβγαλε 13000...πραγματικα κριμα...και μην απογοητευεσται...
και εσυ κυριος που λες οτι δεν πιανεις ηρακλειο μην αγχωνεσαι καθολου οχι απλα το πιανεις...εγω θα νοικιαζα ηδη σπιτι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 790226

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αδερφια, οσοι δεν περασαμε εκει που θελαμε ΓΕΡΑ να ξαναπροσπαθησουμε...Κανεις να μην πτοηθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εγώ έπιασα 16,97 ΓΒΠ χωρίς Αγγλικά, αλλά 16750 Μόρια(το ΓΒΠ δεν ξέρω σε τί χρησιμεύει αλλά το γράφω μήπως μπορείτε να με διαφωτίσετε)!! Λοιποόν ..Εκθεση 16,6
..Ιστορία Γενικής 17.5
..Αρχαία 15.2
..Ιστορία Κατευθυνσης 15.4(ο ένας μου έβαλε 80 ο άλλος 65 και ο 3ος 74)
..Λογοτεχνία 18.9( εγραψα 100 και 91 αλλά η ηλίθια καθηγήτρια μου μ είχε βάλει 18 και 19 αντί για 20 ,επεσε ο βαθμός και έχασα μόρια (60 μόρια περίπου)
..Λατινικά 15.2

Περιμένω τα Αγγλικά (Μάλλον κανένα 14)με μεγάλη αγωνία εφόσον το ιστορικό που έχει βάση 16950 το χάνω για 200 μόρια,έτσι ελπίζω να πιάσω την δευτερη επιλογή ΜΜΕ Παντείου που έχει 18052 βάση μ Αγγλικά και την τρίτη επιλογή μου που είναι Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών Πειραιά που εχει βάση 17200 ή το ΦΠΨ 16620 μόρια....

Α...Και αυτά τα μόρια που έβγαλα δεν με κάνουν να ντρέπομαι καθόλου και ας είναι πολύ χαμηλότερα των υπολοίπων του αι σκούλ..Νιώθω περήφανος με τον εαυτό μου ακόμα και αν έγραφα 10000 μόρια γιατί αυτά μπορούσα,τόσο προσπάθησα , τόσο κατάφερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Εγώ έπιασα 16,97 ΓΒΠ χωρίς Αγγλικά, αλλά 16750 Μόρια(το ΓΒΠ δεν ξέρω σε τί χρησιμεύει αλλά το γράφω μήπως μπορείτε να με διαφωτίσετε)!! Λοιποόν ..Εκθεση 16,6
..Ιστορία Γενικής 17.5
..Αρχαία 15.2
..Ιστορία Κατευθυνσης 15.4(ο ένας μου έβαλε 80 ο άλλος 65 και ο 3ος 74)
..Λογοτεχνία 18.9( εγραψα 100 και 91 αλλά η ηλίθια καθηγήτρια μου μ είχε βάλει 18 και 19 αντί για 20 ,επεσε ο βαθμός και έχασα μόρια (60 μόρια περίπου)
..Λατινικά 15.2

Περιμένω τα Αγγλικά (Μάλλον κανένα 14)με μεγάλη αγωνία εφόσον το ιστορικό που έχει βάση 16950 το χάνω για 200 μόρια,έτσι ελπίζω να πιάσω την δευτερη επιλογή ΜΜΕ Παντείου που έχει 18052 βάση μ Αγγλικά και την τρίτη επιλογή μου που είναι Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών Πειραιά που εχει βάση 17200 ή το ΦΠΨ 16620 μόρια....

Α...Και αυτά τα μόρια που έβγαλα δεν με κάνουν να ντρέπομαι καθόλου και ας είναι πολύ χαμηλότερα των υπολοίπων του αι σκούλ..Νιώθω περήφανος με τον εαυτό μου ακόμα και αν έγραφα 10000 μόρια γιατί αυτά μπορούσα,τόσο προσπάθησα , τόσο κατάφερα!!!
που ξερεις οτι χανεις για 200 μορια το ιστορικο??? εχεις αναλογιστει οτι μπορει να πεσει η βαση και να μπαινεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σεμινα παιδαγωγικο ρεθυμνου θελω(περσινη βαση 17.562).ποσο εβγαλες?
15356 στο πρώτο και 14524 στο τρίτο πεδίο (δεν είμαι σίγουρη πόσο αξιόπιστος είναι ο συγκεκριμένος υπολογιστής βέβαια..) Εξαιρώντας φυσικά το βαθμό του ειδικού μαθήματος καθώς δεν έχει δημοσιευτεί ακόμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
[...]
15356 στο πρώτο και 14524 στο τρίτο πεδίο (δεν είμαι σίγουρη πόσο αξιόπιστος είναι ο συγκεκριμένος υπολογιστής βέβαια..) Εξαιρώντας φυσικά το βαθμό του ειδικού μαθήματος καθώς δεν έχει δημοσιευτεί ακόμα :)

Ο υπολογιστής του ischool πάντα ακριβής ήταν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Δε πρόκειται να πω πόσο έβγαλα, γιατί πραγματικά ντρέπομαι όχι μόνο να τους ξεστομίσω τους βαθμούς μου αλλά και να τους γράψω. Σε όλα τα μαθήματα υπήρχε μεγάλη διαφορά μορίων, εώς και 20 μόρια, πράγμα που πραγματικά μου την έδωσε.
Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα όταν είδα τους βαθμούς, ήταν:
τώρα, τι κάνω;

Υ.Σ Συγχαρητήρια σε όλους όσους είδαν τους κόπους τους να ανταμείβονται και να πραγματοποιούνται. Καλή αρχή σε όσους από του χρόνου ξεκινάνε μια νέα ζωή...!

Υ.Σ 2 κλάψε με μάνα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
που ξερεις οτι χανεις για 200 μορια το ιστορικο??? εχεις αναλογιστει οτι μπορει να πεσει η βαση και να μπαινεις???

Μακάρι ρε φίλε αλλά πιστεύω μάλλον θα ανεβούν αυτά τα τμήματα μεσαίων σχολών της Αθήνας(Ιστορικό,ΦΠΨ,Πολιτικές Επιστήμες,Κοινωνιολογίες) ή θα μείνουν στάσιμα...Δεν είμαι μάντης αλλά ότι η βάση της σχολής αυτής έχει ανεβεί κατά 1500 μόρια μάλλον δείχνει αύξηση της ζήτησης και δύσκολα ένα παιδί που δεν πιάσει την φιλολογία θα αρνηθεί να μπει σε σχολές όπως ιστορικό και φπψ και να πάει φιλολογία Πάτρας ας πούμε!! Αυτό φοβάμαι όπως φοβάμαι και την συγκέντρωση πολλών στις μεσαίες βαθμολογίες και την οικονομική κρίση που θα αλλάξει πολλά πράγματα.Πέρσι μόνο το παιδαγωγικό και το νηπιαγωγών έπεσε(μέχρι και η θεολογία ανέβηκε)..Αρα σκούρα τα πράγματα αν και στο πρόχειρο μηχανογραφικό έβαλα για πρώτη επιλογή το ιστορικό και περιμένω μήπως γίνει κανένα θαυμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top