[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πως γινεται ρε π..στη μου να λενε ολοι οτι και καλα ηταν δυσκολα , δεν εχει ξανασυμβει κτλ και τωρα ολοι βγαινουν ξαφνικα να "φωναζουνε" 18!!! ο αλλος 19!!! yeah!!! κτλ .Απ οτι φαινεται τα φετινα θεματα ηταν οχι μονο ευκολα αλλα γελοια οπως ειναι φανερο απο τις βαθμολογιες σας.Το να βγαινεται και να το δημοσιοποιειται με τετοιον τροπο απομονωνει τα αλλα παιδια που δεν εγραψαν και ετσι αυξανεται η οποια θλιψη εχουν(αν εχουν)
Ενας φιλος μου πηρε 19987 ο αλλος 19786 ,ακομα και ο "τελευταιος" της ταξης πηρε 19999 ,ΟΛΗ η ταξη πανω απο 19
το φανταζεστε και φυσικα εγω πηρα τον μεγαλυτερο βαθμο και δεν υποκρινομαι 22894.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
πως γινεται ρε π..στη μου να λενε ολοι οτι και καλα ηταν δυσκολα , δεν εχει ξανασυμβει κτλ και τωρα ολοι βγαινουν ξαφνικα να "φωναζουνε" 18!!! ο αλλος 19!!! yeah!!! κτλ .Απ οτι φαινεται τα φετινα θεματα ηταν οχι μονο ευκολα αλλα γελοια οπως ειναι φανερο απο τις βαθμολογιες σας.Το να βγαινεται και να το δημοσιοποιειται με τετοιον τροπο απομονωνει τα αλλα παιδια που δεν εγραψαν και ετσι αυξανεται η οποια θλιψη εχουν(αν εχουν)
Ενας φιλος μου πηρε 19987 ο αλλος 19786 ,ακομα και ο "τελευταιος" της ταξης πηρε 19999 ,ΟΛΗ η ταξη πανω απο 19
το φανταζεστε και φυσικα εγω πηρα τον μεγαλυτερο βαθμο και δεν υποκρινομαι 22894.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!
:D:D
το ischool κάθε χρόνο βγάζει αριστούχους!!
όσοι δέν τα πήγαν τόσο καλά δέν δημοσιεύουν γιατί νιώθουν ίσως αποτυχία ή ντροπή..
οπότε μήν νομίζετε οτι όλοι βγάλαν 19 και 20, απλώς αυτοί το λένε και το γράφουν, ενώ οι άλλοι όχι.

(και κάθε χρόνο πέφτει ο σέρβερ απο τις επισκέψεις.σήμερα και όταν βγούν οι βάσεις:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
LOL θεωρητικάριος και να γράψεις 19+ είναι πολύ σπάνιο. Το σχολείο μας το οποίο είναι το καλύτερο στο νομό υπήρχαν μόνο 2 19+. Δεν δύναμαι να το πιστέψω. Κάποιο λάκο έχει η φάβα. Για πια μείωση μορίων μας αραδιάζουν, αφού τα μισά μέλη έχουν 19+ lol. Mάλλον οι αριστούχοι θα είναι περισσότεροι από πέρισυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
και η κουφη και τυφλη προγιαγια μου πηρε 22674
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
15.900 στο 2ο/4ο, 17.200 στο 5ο... χεσε μεσα Πολυχρονη... :/:

πως γινεται ρε π..στη μου να λενε ολοι οτι και καλα ηταν δυσκολα , δεν εχει ξανασυμβει κτλ και τωρα ολοι βγαινουν ξαφνικα να "φωναζουνε" 18!!! ο αλλος 19!!! yeah!!! κτλ .Απ οτι φαινεται τα φετινα θεματα ηταν οχι μονο ευκολα αλλα γελοια οπως ειναι φανερο απο τις βαθμολογιες σας.Το να βγαινεται και να το δημοσιοποιειται με τετοιον τροπο απομονωνει τα αλλα παιδια που δεν εγραψαν και ετσι αυξανεται η οποια θλιψη εχουν(αν εχουν)
Ενας φιλος μου πηρε 19987 ο αλλος 19786 ,ακομα και ο "τελευταιος" της ταξης πηρε 19999 ,ΟΛΗ η ταξη πανω απο 19
το φανταζεστε και φυσικα εγω πηρα τον μεγαλυτερο βαθμο και δεν υποκρινομαι 22894.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!

Μηπως εισαι θεωρητικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexgreen

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Λοιπόν, να και τα δικά μου "ψάρια":
Έκθεση: 18.1 (ο 1ος 76/100 (!!!), ο 2ος 94/100 (!!!!!!!!) και ο 3ος 87/100 (να κι ένας φυσιολογικός !))
Μαθ.κατ.: 17.8 (καλύτερα απ' ό,τι περίμενα, ομολογώ)
Φυσ.κατ.: 19 (το περίμενα)
Χημ.κατ.: 20 (αναμενόμενο)
Βιολ.κατ.: 19 (απορώ από πού βρήκαν και έκοψαν ειλικρινά...περίμενα γύρω στο 19.6-19.8...:/:)
Βιολ.γεν.: 18.9 (κι άλλη έκπληξη (θλιβερή)...θυμάμαι να έχω χάσει μόνο γύρω στα 2-4 μόρια από αιτιολογήσεις στο Γ θέμα(συμβαδίζει με το 96/100 του 2ου βαθμολογητή), αλλά που βρήκε και μου έκοψε 7 ολόκληρα μόρια ο 1ος απορώ...)

Και η "σούμα" : 19229 στο 3ο (δεν με βλέπω να πιάνω Ιατρική Αθήνας...) και 19063 (αν θυμάμαι καλά) στα 2ο-4ο (ποσώς με ενδιαφέρει...)
Γενικότερη εντύπωση: Απογοητεύτηκα στη Βιολογία Κατ. (όχι τόσο στη γεν.) , αλλά κατά τα άλλα ευχαριστημένος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τα στατιστικά που βγήκαν υποδηλώνουν μεγάλες πτώσεις σε ΟΛΑ τα πεδία ανεξαιρέτως!
Και το σχολείο μου πήγε χάλια!!Είχα τον καλύτερο βαθμό στο 5ο πεδίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexgreen

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά πάντως μην κρίνετε μόνο από τις βαθμολογίες των μελών του iSchool (δεν είναι και ό,τι πιο αντιπροσωπευτικό σαν δείγμα!) Όσους καθηγητές-βαθμολογητές κι αν ρώτησα μίλησαν για αισθητά μειωμένο ποσοστό αριστούχων. Βέβαια, ομολογουμένως, κάποια καλύτερη εικόνα για τις βάσεις θα έχουμε με τις "ασφαλέστερες" εκτιμήσεις των επόμενων ημερών (λόγω ανακοίνωσης βαθμολογιών), αλλά η τελική αναμένεται τον Αύγουστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εκθεση: 16.7
Βιολογια: 17.5
Λατινικα: 19.2
Αρχαια: 17
Ιστορια: 18.7
Λογοτεχνια: 15.2

Εβγαλα 17905!! δν με χαλασεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
πως γινεται ρε π..στη μου να λενε ολοι οτι και καλα ηταν δυσκολα , δεν εχει ξανασυμβει κτλ και τωρα ολοι βγαινουν ξαφνικα να "φωναζουνε" 18!!! ο αλλος 19!!! yeah!!! κτλ .Απ οτι φαινεται τα φετινα θεματα ηταν οχι μονο ευκολα αλλα γελοια οπως ειναι φανερο απο τις βαθμολογιες σας.Το να βγαινεται και να το δημοσιοποιειται με τετοιον τροπο απομονωνει τα αλλα παιδια που δεν εγραψαν και ετσι αυξανεται η οποια θλιψη εχουν(αν εχουν)
Ενας φιλος μου πηρε 19987 ο αλλος 19786 ,ακομα και ο "τελευταιος" της ταξης πηρε 19999 ,ΟΛΗ η ταξη πανω απο 19
το φανταζεστε και φυσικα εγω πηρα τον μεγαλυτερο βαθμο και δεν υποκρινομαι 22894.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Έκθεση 16.3
Βιολογία Γεν 20
Βιολογία Κατ 19.1
Χημεία 19
Μαθηματικά 15.8 ( :( )
Φυσική 15.2 ( :( )

3ο πεδίο 18.203
2ο/4ο 17.582
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
12400 2o/4o και 13127 3ο.Κανείς πιο κάτω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Από θεωρητική 18745.. Έκπληξη μάλλον αρνητική σε έκθεση και λογοτεχνία , η οποία μεταφράζεται σε 15,8 και 15,7 αντιστοίχως.. Κορυφή στα αρχαία. 19,5. Ο πρώτος βαθμολογητής μου έβαλε 96 και ο δεύτερος 99!? :)
Ευτυχώς αντισταθμίστηκε η πίκρα από τα δυο δεκαπεντάρια.. Το βασικό είναι ότι περνάω στην πρώτη μου επιλογή( Φιλολογία Θεσσαλονίκης) με διαφορά 1200 μορίων από τη βάση του 2010.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και ευχές πολλές σε όλους, ειδικά των συνυποψηφίων της Θεωρητικής!!!
Τα δικά μου, για τα οποία είμαι ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ και τα θεωρούσα ΜΗ αναμενόμενα:

Έκθεση: 19,1 (96 και 95)
Αρχαία: 14,3 :clapup: (αποτελεί νέο ατομικό ρεκόρ, μόλις κατέρριψα τα 11 άρια και τα 12 άρια που έπαιρνα σε Α' και Β' Λυκείου το 1983-1984).
Ιστορία:18,1 (ουρανοκατέβατο, τελικά πρέπει να τα έγραψα καλά...)
Λογοτεχνία: 17,9 (92, 66 (!!!!!) και 87)
Λατινικά: 05.8 :whistle: (μόνο πασαλειμμένη μετάφραση και ..."σκάρτη" γραμματική, ήταν αδιανόητο να διαβάσω λατινικά χωρίς φροντιστήριο και χωρίς να τα έχω ξαναδεί ποτέ, ούτε να μάθω πολλά πράγματα τελείως απέξω...)
Βιολογία: 17,8 (ρημάδα ανοσοβιολογική απόκριση)

15.526 μόρια Μια "όποια" Κοινωνιολογία πρέπει να την πιάνω....
Πολύς κόπος, μεγάλη χαρά, και η οικογένεια περιμένει να τους βγάλω για κέρασμα! Και πάλι μπράβο σε όσους ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael2393

Νεοφερμένος

Ο Michael2393 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ΈΛΕΟΣ........ στο σχολείο μου επικρατούσε πανικός με τους βαθμούς που πήραν τα παιδιά.... 80% έγραψε κάτω απο την βάση στην φυσική, και εδώ μέσα πέρα βρέχει,.... ΟΛΟΙ έχετε πάρει 19300 και 19400............... εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου πραγματικά....... απλά είστε απο τους λίγους και θέλετε να δείχνεστε... Συγχαρητήρια πάντως..............
οσον αφορά εμένα...
Μ.Κ. : 14
Φ.Κ. : 16,4
Α.Ο.Δ.Ε : 17,4
Α.Ε.Π.Π. : 18,7
Μ.Γ. : 19,8
Εκθεση : 14,5

2ο - 4ο : 16864
Β.Π. : 17,22

Τον στόχο μου τον έπιασα, και ας μην πήρα 2550000 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
μαθηματικα κατ-15.6(το 0.6 δεν το περιμενα πραγματικα μου εδινα το πολυ 15 και μαλιστα ο 2ος μου εβαλε 79%!)
φυσικη κατ-16.6(εδω περιμενα να μου βαλουν 17 αλλα οκει)
χημεια κατ-19.1( περιμενα τουλαχιστον 19 και κανονικα 19.6 αλλα οκει μπορει να μην τους αρεσε διατυπωση διοτι αριθμητικο λαθος δεν ειχα...ποσο μοιαζουμε τελικα θετικη και θεωρητικη)
βιολογια γεν-19.2(1.2 απο αυτο που περιμενα πολυ το χαρηκα)
εκθεση-15(περιμενα 17 και πανω το 15 ουτε στα χειροτερα μου ονειρα...)
και το καλυτερο για το τελος η ξεφτιλα του αιωνα...
βιολογια κατ-17.4(το χαμηλοτερο που εγραψα ποτε ουτε στο φροντιστηριο τοσο...ο ενας 90% ο αλλος 84% ηθελα να ηξερα πως γινεται να υπαρχουν 6 μοναδες διαφορα στην βιολογια κατ...τι ξεχασα κανα κομμα???)

και αρα η σουμα μας βγαζει
3ο -->17803
2ο/4ο--> 17414
ιατρικη που ηταν στοχος ουτε με το κυαλι δεν την βλεπω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
1ος βαθμολογητης,2ο βαθμολογητης,Μ.Ο
Έκθεση 82 76 15,8 :)
Βιολογία 98 97 19,5 :D
Λογοτεχνία 100 98 19,8 :eek::eek::eek::eek::eek:
Ιστορία 97 94 19,1 :D
Αρχαία 95 95 19 :D
Λατινικά 100 99 (:hmm:) 19,9

1ο πεδίο : 19.147
3ο πεδίο : 17.909
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Λοιπον

Εκθεση (14,9)
Ουαου.Τι να πω?Δεν εχω λογια.Αντε ασε το οτι περιμενα κανα 10αρακι σε αυτο.Ειναι δυνατον εγω να εγραψα 15 στην Εκθεση?Που μια ζωη στο φροντιστηριο εγραφα 11-12?Που δεν εχω διαβασει πανω απο 10 βιβλια στην ζωη μου?Που ο λογος μου ειναι χειροτερος απο πολλους μικροτερους μου?Που πολυ σπανια εκανα ασκησεις στο φροντιστηριο και στο τελος τελευταια μερα αρχισα το διαβασμα?Στην αρχη ελεγα,μπας και εγινε κανα λαθος?

Μαθ. Γενικης (20)
Λιτα και περιττα,αμα εχεις κανει στο φροντιστηριο 200 δυσκολες ασκησεις ειναι αναμενομενο

Μαθ. Κατευθυνσης (12,3)
Ο μεγαλυτερος στο σχολειο μας ηταν 13,4.Εμενα ηταν ο τριτος μεγαλυτερος.Οτι ναναι.Μετριος ημουν σε αυτο το μαθημα ετσι και αλλιως,με τα περσυνα τα θεματα πηγαινα για ενα 15-16 οποτε φετος....

ΑΟΔΕ (17,7)
Μια χαρα βαθμος για δυο λογους.Πρωτον επειδη δεν τα εγραψα εντελως παπαγαλια αλλα μερικα σημεια τα ελεγα και με δικα μου λογια και δευτερον επειδη το βιβλιο το αρχισα να το διαβαζω 15 μερες πριν αρχισουν οι Πανελληνιες.

Φυσικη Κατευθυνσης (10.8)
Χαλι μαυρο.Σκατα και αποσκατα.Περιμενα ενα 13 αλλα μας χαντακωσε.Κριμα

Αναπτυξη (17,6)
Εκανα χοντρες βλακειες σε αυτο το μαθημα.Δηλαδη μολις εμαθα τα λαθη μου ηθελα να πεσω απο το μπαλκονι.Ευτυχως μου πηραν σωστα την θεωρια που δεν ημουν καθολου σιγουρος για αυτην

ΑΟΘ (19)
Ε ρε ^&#$*%^$#&#%^ την θεωρια μου μεσα.Ολα ολοσωστα αλλα μου εκοψαν 15 μοναδες απο την θεωρια.Ελεος να πουμε.Μια χαρα τους την εγραψα.Τεσπα

2ο πεδιο:15600
5ο πεδιο:17092

Ψηλοευχαριστημενος ειμαι.Με μια μειωση 600 μοριων πιανω την δευτερη επιλογη μου.Αντε να δουμε
Παντως βγηκαν και μερικα συμπερασματα σημερα.Ας πουμε οτι Εκθεση απλα θελει να εχεις μια μικρη οργανωση και να μην το δεις το μαθημα τοσο αοριστο αλλα να το βαλεις στα καλουπια που σε λενε τα φροντιστηρια.Και στο ΑΟΔΕ οτι με λιγο διαβασμα βγαινει ανετα και δεν χρειαζετε να σκιζεσε ολη την χρονια.Εννοειτε και Φυσικη οτι πρεπει να το διαβαζεις συνεχεια και να κανεις επαναληψεις την υλη ολη την χρονια ΣΥΝΕΧΕΙΑ γιατι η υλη του ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ

Αυτα.Θα τα πουμε απο κοντα η σε Θεσσαλονικη,η σε Γιαννενα η σε Κρητη,η σε Σαμο (οπου περασω) :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Έκθεση 16.2
Μαθηματικά γεν. 19.6
Μαθηματικά κατ. 19.5
Φυσική κατ. 12.2 8)
Χημεία-Βιοχημεία 19.4
Ηλεκτρολογία 20

Μ.Ο 17873 στο 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top