Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

buzz

Νεοφερμένος

Ο buzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ακυρο! δινει κανενας αλλος εκτος απο μενα φυσικη γενικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strsismos88

Νεοφερμένος

Ο strsismos88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Η δικια μου εμπειρια λεει οτι κατα τις 9μιση θα φτασουν τα θεματα στα χερια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Όχι και 9μιση. 8 και μισή ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν υπάρχουν sos θέματα...καλή μας επιτυχία
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλή σας επιτυχία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
αντε 2 μερες ακομα :cold:
καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας. Θα είμαι κι εγώ εκεί μετά από 8 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
παιδες καλη επιτυχια!!!!!!!!!!
χωρις αγχος ,μην λετε πολλα πριν την εξεταση ,ησυχα-ησυχα πηγαινετε δειτε τον ηλιο να ανεβαινει στον ουρανο θα εχει και δροσουλα ,μια χαρα θα σται


μονοδικο μειωνεκτιμα :το οτι θα εχετε περισσοτερα ατομα σε καθε αιθουσα φετος ,περσυ εγω ειχα 6 ατομα /αιθουσα και ηταν σαφως πολυ καλα


@Civilara καλα που θες να περασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοβαρό άτομο...

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι, έχω ακούσει πολλούς να λένε ναι και άλλους να λένε όχι σχετικά με το αν είναι καλό να ρίξεις μια ματιά ακριβώς πριν γράψεις. Εσείς τι λέτε; Είναι καλό ή θα τα ξεχάσω όλα όπως έχουν πει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εξαρτάται από την κατάσταση στην οποία θα βρίσκεσαι εκείνη τη στιγμή.
Φαντασου να'σαι τιγκα στο αγχος κ να καθεσαι να κοιτας και το βιβλιο πριν γραψεις..
το πιο πιθανο ειναι να συνειδητοποιήσεις ότι δε θυμασαι τιποτα,να πανικοβληθείς και μετα μπάι μπάι.
Αν πάλι είσαι χαλαρός κ κυριλέ,γουαι νοτ?
αλλά τι να μάθεις τελευταία στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Κοιτα να τα ξεχασεις ολα δε παιζει...απλα το κομματι εκεινο που δυσκολευτηκες να το μαθεις και σσου διαφευγει ειτε το κοιταξεις ειτε οχι μετα δεν θα το θυμασαι με τιποτα! εφοσον δεν μπορεσες να το μαθεις καλα οπως τ αλλα.... ετσι νομιζω :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
οχι αγχος ειναι το βασικοτερο ,βεβαια μην σας πιασει και ακατασχετη λογοδιαρροια πριν γραψετε.


εγω σημερα ημουν μια χαρα πριν γραψω την προοδο ,μιση ωρα πριν ομως που εβλεπα καμια 400αρα ατομα να κατεβαινουν να την γραψουν αγχωθηκα και ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΟΛΑ και κυριολεκτω ,ευτυχως τα μαθηματικα δεν ειναι μαθημα παπαγαλιας,οποτε πηρα με λιγη προσπαθεια μπροστα ...

γ αυτο λεω να μην ακουτε/διαβαζετε/μιλατε πολυ πριν για να ειστε σε κατασταση stand by και ηρεμοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
α,ενταξει ετσι.Αν είναι ένα μικρό κομμάτι,που μάλιστα δεν ξέρεις καλά,και όχι όλη η θεωρία του βιβλίου τότε οκ :D
εγώ έχω κάνει μια λίστα με πράματα που πρέπει να θυμάμαι κ λίγο πριν φύγω απο το σπίτι θα τα περάσω μια φορά,δε νομίζω να με βλάψει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandrius

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι, έχω ακούσει πολλούς να λένε ναι και άλλους να λένε όχι σχετικά με το αν είναι καλό να ρίξεις μια ματιά ακριβώς πριν γράψεις. Εσείς τι λέτε; Είναι καλό ή θα τα ξεχάσω όλα όπως έχουν πει;

Πραγματικά εκείνη την ώρα οτι και να κοιτάξεις δεν πρόκειται να σου μείνει.Είναι άδικος κόπος...

Και παιδιά απο την στιγμή που θα μπείτε μέσα στην αίθουσα μην ακούτε κανένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Thanx τους 1ετης και μη, φοιτητες για την συμπαρασταση και τις συμβουλες :-)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Πάντως ο διάδρομος πριν μπείτε μέσα στην αίθουσα για να γράψετε, θα σφίζει από παιδιά και λογοδιάρροια, που διαβάζουν τα sos, σκίζουν τα βιβλία, μιλάνε σαν ράδιο αρβύλλα για τα λεγόμενα sos, κοπελίτσες που κάνουν σαν υστερικές ερωτομανιακές :laugh: :laugh: , κάποιες που λένε μ**λ**κίες, κάποιους που λένε μ**λ**κίες, ψαρούκλες, ψαρωμένες, παρθένες των πανελληνίων,...κ.α. Απορώ πόσες σερβιέτες με φτερά έχουν πουληθεί εκείνη την ημέρα. :D :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
χαχα,αυτα εχουν πολυ πλακα ειχα δυο συμμαθητριες που πριν την εκθεση ετρωγαν σοκολατα .ελεος

να σκεφτεστε οτι του χρονου θα στε ξενοιαστοι! οπως εμεις!!!!(καλα για πλακα το πα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ξερετε ποσα ατομα ειναι συνηθως σε καθε αιθουσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ξερετε ποσα ατομα ειναι συνηθως σε καθε αιθουσα?

max 20-21 αλλα λογω οικονομικης κρισης παιζει να σας βαλλουν 50-60:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εμας μας ειπαν 7:30. Παντως καλυτερα να πας πιο νωρις παρα πιο αργα. :P
@morelo
Το ΠΣΚ ειναι ανετο, αφου ολα τα επιλογης ειναι απειρως πιο ευκολα απο αοδε/ιστορια κατ. και ολα τα παπαγαλιστα τελος παντων. (Εξαιρουνται οσοι πηραν ιστορια ΓΠ, τους ευχομαι ολοψυχα ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ). :P
@foreverfreak
Ειναι τεραστια ειρωνια αλλα το πιο μεγαλο αγχος το εχω για το πιο σιγουρο μαθημα της κατευθυνσης-τουτεστιν ΑΟΔΕ. :P
Δε μου κανει εντυπωση Ρανια μου... Το ΑΟΔΕ κατα παραδοση ειναι ο μεγαλυτερος φοβος των μαθητων της τεχνολογικης, που εχουν κανει σοβαρη και οργανωμενη προσπαθεια, οπως εσυ!! Παντως δε χρειαζεται να αγχωνεσαι, ειμαι σιγουρος πως θα σκισεις...

Πάντως ο διάδρομος πριν μπείτε μέσα στην αίθουσα για να γράψετε, θα σφίζει από παιδιά και λογοδιάρροια, που διαβάζουν τα sos, σκίζουν τα βιβλία, μιλάνε σαν ράδιο αρβύλλα για τα λεγόμενα sos, κοπελίτσες που κάνουν σαν υστερικές ερωτομανιακές :laugh: :laugh: , κάποιες που λένε μ**λ**κίες, κάποιους που λένε μ**λ**κίες, ψαρούκλες, ψαρωμένες, παρθένες των πανελληνίων,...κ.α. Απορώ πόσες σερβιέτες με φτερά έχουν πουληθεί εκείνη την ημέρα. :D :laugh: :laugh:
Χαχαχα... Να σαι καλα ρε Νικο, με εκανες και λυθηκα στα γελια!! Εχεις απολυτο δικιο, ακριβως ετσι ειναι η κατασταση... Θυμαμαι που τα ειχα περασει και γω περυσι και γελαω, αν και τοτε το αντιμετωπιζα διαφορετικα το πραγμα!! Χαλαρωστε μαγκες, ενας μυθος ειναι οι πανελληνιες...

Λοιπον, αν και σιγουρα θα ξαναποσταρω μεχρι να δωσετε, ευχομαι ολοψυχα σε ολους τους υποψηφιους καλη δυναμη και καθε επιτυχια!! Μολις παρετε τα θεματα το πρωτου μαθηματος (λεγε με εκθεση), πειτε στον εαυτο σας πως μπορειτε να τα καταφερετε και να εκπληρωσετε το στοχο σας και τοτε δεν εχετε να φοβαστε ΤΙΠΟΤΑ... Και οπως ειπε και ενας φιλος πριν, οταν με το καλο μπειτε στην ταξη μην ακουτε κανεναν!! Δεν ειναι λιγοι εκεινοι οι σκατοψυχοι, που θα προσπαθησουν να σας αγχωσουν, μονο και μονο για να ειωσουν τον ανταγωνισμο...

Υ.Γ:Οσο διαβαζω αυτο το θεμα, τοσο θυμαμαι τις δικες μας περσινες συζητησεις:)... Πως περασε ετσι ο καιρος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top