Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

babou2580

Νεοφερμένος

Η babou2580 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ δίνω του χρόνου και εχω αρχίσει ήδη να ψάχνομαι αλλα χαλαρά....παιδάκια καλή επιτυχια και δωστε τον καλύτερο σας ευατό..........;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Συγνώμη παιδιά. Αλλά όπως συνήθως το troktiko παραπληροφορεί. Αλήθεια είναι μόνο ότι φέτος τα κερτελάκια τα δώσανε σε χαρτί αντί χαρτόνι. Αλλά είναι ψέμα ότι το υπουργείο ζητά από τους μαθητές να τα πλαστικοποιήσουν. Ξέρω σχολεία που το έδωσαν σε απλό χαρτί και δεν είπαν τίποτα για πλαστικοποίηση. Και ξέρω σχολεία που το πλαστικοποίησαν αυτά. (Στο δικό μου σχολείο δώσανε πλαστικοποιημένα και άλλο χρώμα σε κάθε κατεύθυνση). Κάποιοι μαθητές που το πήραν χάρτινο το πλαστικοποίησαν μόνοι τους γιατί έτσι ήθελαν. Αλλά δεν άκουσα σχολείο να είπε στους μαθητές να το πλαστικοποιήσουν υποχρεωτικά. Αν σε κάποιο σχολείο το είπανε από μόνοι τους αυτό δεν το ξέρω. Όμως επειδή προχθές έγινε σχετική συζήτηση με τον υποδιευθυντή, μας είπε ότι το υπουργείο ποτέ δεν είπε τίποτα για πλαστικοποίηση. Τώρα το troktiko πρώτη φορά είναι που λέει ψέματα?
Oκ δεν ξερω εγω απλα το ειδα και ειπα να το βαλω εδω...τωρα καλο θα ειναι ο καθενας να ρωτησει το χολειο του για καλο και για κακο!!
p.s λολ η εικονα με τν πινοκιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εμας μας εδωσαν μια κακοκομμενη φωτοτυπια στο μεγεθος της ταυτοτητας, που ειναι μεσα σε μια πλαστικη θηκη. Ουτε χαρτονι, ουτε χρωματιστο.
Τεσπα, το εχω απεναντι μου και το καμαρωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grego

Νεοφερμένος

Ο Grego αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά.. τι θα γίνει με τις απεργίες που ακούγονται; :(
Ο ένας μου λέει οτι δεν θα γίνουν κι οτι είναι επιτηρητής και ξέρει, κι η άλλη μου έλεγε εχθές οτι 80% θα γίνουν, κι οτι προχθές έγινε το συμβούλιο (που τελικά δεν αποφασίστηκε τίποτα απ οτι είδα)...
Τι θα κάνουμε;... πότε θα είμαι σίγουρος, την παρασκευή που γράφουμε;.. Έχω σοβαρό πρόβλημα αν γίνουν τελικα απεργίες...


link στο άρθρο που βρήκα εχθές μετά το φροντ. .
δε θα γίνουν απεργίες. Το συμβούλιο που έγινε τις προάλες αποφάνθηκε να μην "μπλέξουν" κ τους μαθητές στον αγώνα τους! Δηλαδή χάρη μας κάνουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ας ειναι...εγω θα παω με το γελιο Α4 που μου δωσανε και αν τους αρεσει...

Αρχη
Ρε παιδια...δεν ξερω για σας...αλλα θελω ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΛ να περασω στο πανεπιστημιο...:P
Να δω και πως ειναι η αισθηση του αμφιθεατρου! Με νιωθετε πιστευω..

τελος_ασχετου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yiannifun

Νεοφερμένος

Ο Yiannifun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σε νιώθουμε... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
και τελικα τι θα πεσει εκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
ας ειναι...εγω θα παω με το γελιο Α4 που μου δωσανε και αν τους αρεσει...

Αρχη
Ρε παιδια...δεν ξερω για σας...αλλα θελω ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΛ να περασω στο πανεπιστημιο...:P
Να δω και πως ειναι η αισθηση του αμφιθεατρου! Με νιωθετε πιστευω..

τελος_ασχετου
Εγω να δεις... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buzz

Νεοφερμένος

Ο buzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια πρωτα απο ολα τα ψεματα τελειωσαν σε λιγοτερο απο μιαμιση μερα γραφουμε...Εγω νιωθω οτι δεν εχω αγχος αλλα εχω ξεχασει σχεδον ολο το αοδε και φοβαμαι μηπως δεν γραψω τιποτα τελικα...Ξερει κανενας γιατι γινεται αυτο? HELP ME !!!! :worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Γι'αυτο κι εγω σημερα τελειωσα το πρωτο κεφαλαιο και θελω να βγαλω μεχρι και χρηματοοικονομικη. Εχω φοβερο προβλημα με τη μνημη μου, δεν συγκρατει τιποτα παπαγαλιστο. Αυριο θα βγαλω το πρωι ολο το δευτερο, και μεσα στο Σ/Κ το τριτο. Οποτε θα ειμαι τζιτζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια πρωτα απο ολα τα ψεματα τελειωσαν σε λιγοτερο απο μιαμιση μερα γραφουμε...Εγω νιωθω οτι δεν εχω αγχος αλλα εχω ξεχασει σχεδον ολο το αοδε και φοβαμαι μηπως δεν γραψω τιποτα τελικα...Ξερει κανενας γιατι γινεται αυτο? HELP ME !!!! :worry::worry::worry:
Εχεις ξεχασει ολο το αοδε?? Τοτε πιστεψε με εισαι σε παρα πολυ καλο δρομο:P:P... Και γω περυσι, μεχρι και μια μερα πριν δωσω ιστορια κατευθυνσης δε θυμομουνα τιποτα!! Ημουνα σιγουρος πως θα επαιρνα την κολλα και δε θα ηξερα τι να κανω... Μολις ομως ειδα τα θεματα και αφου τα εκανα καμια 2-3 φορες αναγνωση, μου ηρθαν ολα στο μυαλο ως δια μαγειας!! Εν ολιγοις, μπορει να νομιζεις πως δε θυμασαι τιποτα, αλλα αν εισαι καλα προετοιμασμενος, κατα 90% το μυαλο σου θα λειτουργησει την ωρα της εξετασης... Βεβαια θα σε συμβουλευα να ακολουθησεις το πλανο της Ρανιας και να αρχισεις και καμια επαναληψη ακομα, για να εισια σιγουρος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδια πρωτα απο ολα τα ψεματα τελειωσαν σε λιγοτερο απο μιαμιση μερα γραφουμε...Εγω νιωθω οτι δεν εχω αγχος αλλα εχω ξεχασει σχεδον ολο το αοδε και φοβαμαι μηπως δεν γραψω τιποτα τελικα...Ξερει κανενας γιατι γινεται αυτο? HELP ME !!!! :worry::worry::worry:
Kαπως ετσι ενιωθα και εγω περσυ που εδινα με το ΑΟΔΕ... Το ιδιο νιωθω και φετος που ξαναδινω..


Περσυ εγραψα 18,8 ΑΟΔΕ


ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Kαι γω νομιζω πως δε το θυμαμαι ακριβως τα λογια του ΑΟΔΕ και ρε γμτ εχουμε μονο 1μιση μερα για να το διαβασουμε ελεος!!Θελω και γω να το διαβασω αλλη μια φορα μεχρι την αλλη τεταρτη αλλα δεν εχω χρονο προτιμω να κανω επαναληψη συνεχεια μαθηματικα παρα κατι αλλο..... τωρα και αυριο μονο εκθεση,ισως το ΠΣΚ προλαβω να το διαβασω μια αφου η βιολογια ειναι πανευκολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια καλη επιτυχια να εχουμαι!!!να σας ρωτησω τωρα....εκθεση την παρασκευη τι λετε να βαλουν?(Μιλαω για το θεμα της εκθεσης!τι σοσ σασ εχουν πει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_92

Νεοφερμένος

Η βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
παιδια τι ωρα πρεπει να ειμαστε τν παρασκευη στα σχολεια που δινουμε?? γιατι αλλοι μου λενε μεχρι τς 7μιση κ αλλοι 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εμας μας ειπαν 7:30. Παντως καλυτερα να πας πιο νωρις παρα πιο αργα. :P
@morelo
Το ΠΣΚ ειναι ανετο, αφου ολα τα επιλογης ειναι απειρως πιο ευκολα απο αοδε/ιστορια κατ. και ολα τα παπαγαλιστα τελος παντων. (Εξαιρουνται οσοι πηραν ιστορια ΓΠ, τους ευχομαι ολοψυχα ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ). :P
@foreverfreak
Ειναι τεραστια ειρωνια αλλα το πιο μεγαλο αγχος το εχω για το πιο σιγουρο μαθημα της κατευθυνσης-τουτεστιν ΑΟΔΕ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buzz

Νεοφερμένος

Ο buzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ευχαριστω ρε παιδια γιαυτα που μου ειπατε...παμε δυνατα και καλή μας επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
παιδια τι ωρα πρεπει να ειμαστε τν παρασκευη στα σχολεια που δινουμε?? γιατι αλλοι μου λενε μεχρι τς 7μιση κ αλλοι 8
Eμας μας ειπαν 7:15 ελεος δεν θα εχει βγει ακομα καλα καλα ο ηλιος

Ναι Ρανια συμφωνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
7.30 να ειστε εκει παιδια....Για να ειστε σιγουροι!!! Αφου Λογικα 8.00 θα αρχισει η εξεταση,να μην ειστε μιση ωριτσα πιο πριν?! Καλη επιτυχια παιδια!! Αντε και στα Δικα μας σε 13 μερουλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top