Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ε ναι,δύσκολα εννοώ να μην τα λύνουν όλοι όλα με ευκολία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alloc

Νεοφερμένος

Ο Alloc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
πωπω dias μη μας τα κανεις τσουρεκια, ανοιξες και θέμα να πεις για τα διαβαθμισμενα θέματα.

Τα θέματα είναι διαβαθμισμένα με αυτόν τον τρόπο εδώ και πολλά χρόνια, δεν έκανες κάποια ανακάλυψη, πίστεψε με.

Τα θέματα όπως και να έχει θα είναι διαβαθμισμένα. Και τα διαβάθμισμένα όμως έχουν ένα βαθμό αρχικής και τελικής δυσκολίας. Σε αυτόν τον βαθμό αναφερόμαστε.
_____________________________________________________________________________________________________________

Γενικότερα, το επίπεδο των μαθητών έχει πέσει πολύ τα τελευταία χρόνια κ συνεπώς έχει πέσει και το επίπεδο των θεμάτων. Εάν συγκρίνετε πχ θέματα 2005 με θέματα 2008-2009 θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι. Αν κοιτάξετε και τις βάσεις όμως δεν έχουν μεγάλη διαφορά, ακριβώς επειδή το επίπεδο των μαθητών έχει πέσει και οι μόνες διαβαθμίσεις έχουν γίνει λόγω της ζήτησης.

Παρεπιπτόντως, οι καλοί συνήθως την πατάνε απ' τα εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pandemonium

Νεοφερμένος

Ο Pandemonium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Έπρεπε να σκεφτείς καλύτερα αυτό που είπες.Αν νομίζεις πως το να βγάζεις 18000 μόρια σημαίνει ότι είσαι μέτριος,είσαι γελασμένος.Και αν πιστεύεις εσύ πως είναι τόσο εύκολο και είσαι τόσο ικανός να βγάλεις πάνω απο 18000 μόρια,αν βγάλεις σφύρα μου.
Οχι,σιγα μη βγαλω τοσα.

Ως pandemonium σιγουρα λιγοτερα αλλα ως blacksheep,σε βλεπω να σφυριζεις κλεφτικα 0χ0α0χα0χα0χα0χα0αχ
Σου ρχεται το 19000+ 0χα0χα00αχ0χα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pandemonium

Νεοφερμένος

Ο Pandemonium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν εννοεί αυτό ρε παιδιά.Απλά με τα εύκολα θέματα,ένας μέτρια διαβσμένος μαθητής μπορούσε να βγάλει 18.000 μόρια,ενώ και ένας πολύ καλά διαβασμένος θα μπορούσε να κάνει κάποια λάθη απροσεξίας,να τύχει να μην είναι η μέρα του ισως,και να βγάλει και αυτός 18.000 μόρια.Δεν είναι άδικο αυτό;Γι αυτό είναι καλύτερο να μπαίνουν δύσκολα,για να επιβραβεύεται καθένας αναλόγως την προσπάθεια που κατέβαλε.Δεν είπε κανείς πουθενά πως ένας μαθητης του φάσματος των 18.000+ μορίων είναι μέτριος,απλά ότι πέρσυ κάποιοι μαθητές έβγαλαν παραπάνω μόρια,τα οποία δεν αντικατοπτρίζουν την προσπάθεια που κατέλαβαν λόγω της ευκολίας των θεμάτων,μιλάω για θετική-τεχνολογική.Τώρα δεν είναι ανάγκη όσοι έβγαλαν τόσα μόρια,που είναι πραγματικά ένα πολύ καλό ''σκορ'' να κάνουν άλματα λογικής και να φαντάζονται πράγματα που δεν ειπώθηκαν.Άλλωστε,από τη στιγμή που μπαίνεις στη σχολή των ονείρων σου επιτυχημένος είσαι,είτε με 11.000 είτε με 19.000 μόρια.:)
Αλληλουια .Ενας ανθρωπος καταλαβε τι εννοω.
Περα απο τα προφανη ψωνια,που συνεχως διαμαρτυροΝΤΑΙ ΧΩΡις να καταλαβουν αυτο που εγραΨα,ευτυχως που καποιοι το καταλαβαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alloc

Νεοφερμένος

Ο Alloc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αλληλουια .Ενας ανθρωπος καταλαβε τι εννοω.
Περα απο τα προφανη ψωνια,που συνεχως διαμαρτυροΝΤΑΙ ΧΩΡις να καταλαβουν αυτο που εγραΨα,ευτυχως που καποιοι το καταλαβαν.
Μάλλον φταίει ο κακός τρόπος γραφής σου που σε παρερμηνεύουν. Άλλα που να σου περάσει αυτό απ' το μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Παρακαλώ να κατέβουν οι τόνοι και τυχόν διενέξεις να συνεχιστούν μέσω προσωπικών μηνυμάτων. Μη γεμίζουμε ένα χρήσιμο τόπικ με προσβολές, διαβάζουν και μαθητές οι οποίοι περιμένουν να δουν κάτι χρήσιμο σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
πωπω dias μη μας τα κανεις τσουρεκια, ανοιξες και θέμα να πεις για τα διαβαθμισμενα θέματα....
- Συγνώμη κιόλας!!! Άνοιξα καινούργιο θέμα γιατί αυτό είναι για τις πανελλήνιες 2010 και αποτελεί ειδική συζήτηση. Για το επίπεδο των θεμάτων νομίζω ότι η συζήτηση πρέπει να είναι πιο γενική. Για τα υπόλοιπα ενδιαφέροντα που γράφεις, σου απαντώ στο θέμα: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=2243374#post2243374
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias_naxos

Νεοφερμένος

Ο Ηλίασ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εχεις απολυτο δικιο σ' αυτο και να συμπληρωσω οτι ισως οι καλοι την πατανε στα ευκολα γιατι τα θεωρουν δεδομενα, μηπως λοιπον οι κατωτεροι για καποιον μετριοι ειναι καλυτεροι, οχι ως προς το διαβασμα αλλα ως προς την αντιληψη? Λεω εγω τωρα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Oι διαβασμένοι την πατάνε στα εύκολα,γιατί φυσικά έχουν λύσει πολύ πιο δύσκολα και τα υποτιμουν.Αυτό δεν σημαίνει πως οι αδιάβαστοι είναι έξυπνοι,έλεος δηλαδή.:DΚάποιοι είναι και κάποιοι δεν είναι,αυτό δεν καθορίζεται από τους βαθμούς των πανελληνίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλα.Να σαι σιγουρος λιγοτερο θα βγαλω.
Αλλα αυτη ειναι η αληθεια.Αμα λογω δυσκολων θεματων ειχες βγαλει 17000 μορια θα ζοριζοσουνα που δεν επιασες παιδαγωγικο ιωαννινων?
Οπως σου απαντησα και στο π.μ, απο τη μια δεν καταλαβα πως ησουν εσυ και απο την αλλη παρεξηγηθηκαμε χωρις λογο... Απλα ο καθενας μας ειδε το μηνυμα σου απο διαφορετικη οπτικη γωνια!! Και για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματακια:
1) Τα θεματα της θεωρητικης φετος δεν ηταν και τοσο ευκολα:P... Για καλη μας τυχη μας εβαλαν οτι πιο "αντιsos"!!
2) Aμα εβγαζε 17000 μορια, ειτε θα το αποδεχομουνα και θα ψαχνα να βρω τι αλλο μου ταιριαζει, ειτε θα ξανεδινα!!
3) Το παιδαγωγικο των Ιωαννινων οντως το εχασα για 180 μορια περιπου, οποτε σπουδαζω στην Αλεξανδρουπολη:P!!

Καλη επιτυχια Black και να ξερεις πως θα σκισεις!!

Υ.Γ: Ελπιζω το μηνυμα με τα ψωνια που εγραψες πριν να μην πηγαινε σε εμενα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δεν εννοεί αυτό ρε παιδιά.Απλά με τα εύκολα θέματα,ένας μέτρια διαβσμένος μαθητής μπορούσε να βγάλει 18.000 μόρια,ενώ και ένας πολύ καλά διαβασμένος θα μπορούσε να κάνει κάποια λάθη απροσεξίας,να τύχει να μην είναι η μέρα του ισως,και να βγάλει και αυτός 18.000 μόρια.Δεν είναι άδικο αυτό;Γι αυτό είναι καλύτερο να μπαίνουν δύσκολα,για να επιβραβεύεται καθένας αναλόγως την προσπάθεια που κατέβαλε.Δεν είπε κανείς πουθενά πως ένας μαθητης του φάσματος των 18.000+ μορίων είναι μέτριος,απλά ότι πέρσυ κάποιοι μαθητές έβγαλαν παραπάνω μόρια,τα οποία δεν αντικατοπτρίζουν την προσπάθεια που κατέλαβαν λόγω της ευκολίας των θεμάτων,μιλάω για θετική-τεχνολογική.Τώρα δεν είναι ανάγκη όσοι έβγαλαν τόσα μόρια,που είναι πραγματικά ένα πολύ καλό ''σκορ'' να κάνουν άλματα λογικής και να φαντάζονται πράγματα που δεν ειπώθηκαν.Άλλωστε,από τη στιγμή που μπαίνεις στη σχολή των ονείρων σου επιτυχημένος είσαι,είτε με 11.000 είτε με 19.000 μόρια.:)

Γιατί, δηλαδή οι "μέτριοι' μαθητές (όπως τους οριοθέτησες εσύ, αν και κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχουν μέτριοι μαθητές, αλλά μαθητές με μέτριους βαθμούς) δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουν λάθη απροσεξίας; Αυτό που λένε είναι μια μπούρδα. Μια κακή μέρα μπορούν να έχουν όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δεμ είπα πως δεν θα κάνουν,είπα πως κάποιοι μαθητές με λιγότερη προσπάθεια θα έβγαλαν τα ίδια μόρια με πολυ καλα διαβασμενους μαθητες επειδή οι δευτεροι εκαναν μαλλο καποια λαθακια.Προφανως καποιοι αλλοι μετρια διαβασμενοι μαθητες θα εκαναν και αυτοι λαθη και θα εβγαλαν λιγοτερα μορια.Δεν ειναι δυσκολο να το κατλαβει κανεις αυτο,δεν ξερω και τι κερδιζουμε με το να αναπαραγουμε το θεμα.Και εν νομιζω να χρησιμοποιησα εγω ποτε τον ορο ''μετριος μαθητης'',γι αυτο θα σε παρακαλουσα να μην μου χρεωνεις λογια που δεν ειπα,και να σκεφτεσαι καλυτερα τι γραφει ο αλλος πριν απαντησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Επειδή παρακολουθώ όλα σχεδόν τα θέματα και επειδή βλέπω ότι σε αυτό το συγκεκριμένο έχουν ανέβει οι τόνοι θα θελα να σας ρωτήσω αν είστε έτοιμοι και όχι αν κάποιος καλύτερα διαβασμένος θα βγάλει περισσότερα μόρια από κάποιον άλλο!Ας πώ λοιπόν και εγώ την προσωπική μου άποψη περί του θέματος.Είμαστε λοιπόν ένα μήνα πριν τις πανελλαδικές και δεν έχω διαβάσει απολύτως τίποτα.Είναι η δεύτερη χρονιά που ξαναδίνω και συνεχίζω να είναι το ίδιο χαλαρός και lite όπως και πέρυσι!
Μείνει ένας μήνας λοιπόν,32 μέρες διαβάσματος και θα προσπαθήσω να τις εκμεταλευτώ.Από κει και πέρα ένας θεός ξέρει!

Ακούω τις απόψεις σας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,867 μηνύματα.
Φίλε Νίκο, εμείς οι φοιτητές στο Πανεπιστήμιο βγάζουμε σε ένα χρονικό διάστημα 1 ή 2 μηνών περίπου, με συστηματικό και σοβαρό προσωπικό διάβασμα μια ύλη των 500+ σελίδων σε 6 ή 7 μαθήματα (π.χ. μαθηματικών ή και φυσικής). Η ύλη ενός λυκειακού μαθήματος, είναι το 1/3 (το πολύ) στην ύλη ενός Πανεπιστημιακού μαθήματος. Σημασία έχεις πως θα διαβάσεις.

Καλό διάβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Πολυ σύντομα δίνουμε.. Δεν αγχώνομαι για τις εξετάσεις και πως θα γράψω.. Αλλά για το τι θα γίνει μετά.. Οι γονείς μου περιμένουν πολλά από εμένα... Φοβάμαι μην τους απογοητεύσω... (και όχι μόνο αυτούς, αλλά και εμένα στην τελική.. )
Το σκέφτεστε και εσείς αυτό? Τι μπορώ να κάνω για να μην αγχώνομαι γι'αυτό?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Φίλε Νίκο, εμείς οι φοιτητές στο Πανεπιστήμιο βγάζουμε σε ένα χρονικό διάστημα 1 ή 2 μηνών περίπου, με συστηματικό και σοβαρό προσωπικό διάβασμα μια ύλη των 500+ σελίδων σε 6 ή 7 μαθήματα (π.χ. μαθηματικών ή και φυσικής). Η ύλη ενός λυκειακού μαθήματος, είναι το 1/3 (το πολύ) στην ύλη ενός Πανεπιστημιακού μαθήματος. Σημασία έχεις πως θα διαβάσεις.

Καλό διάβασμα...

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.Ελπίζω να μπορέσω να συγκεντρωθώ επιτέλους και να σοβαρευτώ σε ότι αφορά το διάβασμα!
Ευχαριστώ πολύ και πάλι για τις συμβουλές σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pandemonium

Νεοφερμένος

Ο Pandemonium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πολυ σύντομα δίνουμε.. Δεν αγχώνομαι για τις εξετάσεις και πως θα γράψω.. Αλλά για το τι θα γίνει μετά.. Οι γονείς μου περιμένουν πολλά από εμένα... Φοβάμαι μην τους απογοητεύσω... (και όχι μόνο αυτούς, αλλά και εμένα στην τελική.. )
Το σκέφτεστε και εσείς αυτό? Τι μπορώ να κάνω για να μην αγχώνομαι γι'αυτό?:worry:

Περισσοτερο με φοβιζει το δευτερο.Αλλα συγχρονως κατανταει εκνευριστικη η κατασταση.θελω να τελειωσω πια.Και αυτη η παραφιλολογια για τα δυσκολα φετος?Ο καθενας εκφερει αποψη.Δεν λεω μακαρι να πεσουν δυσκολα αλλα το να το ακους συνεχως σου δημιουργει αγχος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Aντε παιδιά ένας μηνας εκόμη...εγώ δεν έχω αγχωθεί ακόμη αλλα όταν σκέφτομαι ότι σε έναν μηνα ντίνο πανελλήνιες κάπως δεν ξέρω,δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά το ξέρω ότι είναι κρίσιμη στιγμή της ζωής σας... ΑΛΛΑ καλό είναι να το δείτε σαν "ασήμαντες" εξετάσεις-στυλ σχολείου- και ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ το ΜΕΤΑ...γιατί όσο το σκέφτεστε τόσο αγχώνεστε και δε μπορείτε να συγκεντρωθείτε στο διάβασμά σας, το οποίο χρειάζεστε πολύ τώρα για τις τελευταίες επαναλήψεις, που πιστέψτε με είναι ό,τι πιο σημαντικές από όλο το διάβασμα που κάνατε όλη τη χρονιά! Μην ακούτε κανέναν και τίποτα, γιατί κανείς δε ξέρει για τα θέματα ή τις βάσεις ή οτιδήποτε....όλα είναι υποθέσεις... Γι' αυτό καλήεπιτυχία σε όλους σας και ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Be cool.......!!!
Παιδιά αισιοδοξία και πίστη στον εαυτό σας και όλα θα πάνε καλά...!!!
Με άγχος κανείς δεν κατάφερε και δεν καταφέρνει να κάνει τίποτα.....
Είναι απλώς μια εξέταση και τίποτα παραπάνω...Ευκαιρίες θα σας δοθούν πολλές σε αυτή τη ζωή,δεν κρέμεται η ζωή σας από τις πανελλήνιες.....
Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι αυτή η μόνη δυσκολία που θα αντιμετωπίσετε!!!!!!
Καλή επιτυχία σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top