Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εχουν παει κατι φιλοι μου και ειναι δυσκολα...τουλαχιστον ετσι μου λενε....ασε που θα αφησεις και την πανεμορφη πολη σου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Την Θεσσαλονίκη ? Όμορφη είναι , αλλά τι να την κάνω αν δεν μπορώ να την χαρώ ??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γιατι καλε δεν μπορεις να την χαρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
δυστυχώς όχι , γιατί δεν είμαι κοντά στο κέντρο και εδώ έχουμε μόνο μια θάλασσα στην Περαία όπου και μένω ( Περαία Περαία , αν σου λέει κάτι χα χα ) και δεν είναι και πολύ κοντά το κέντρο ώστε να χαρώ τα αξιοθέατα της πόλης μου ταλαιπωρία , οπότε να φύγω στην Κομοτηνή τώρα με τις Πανελλήνιες , αλλά κάτι μέσα μου , μου λέει ότι βάσεις φέτος τις αστυνομίας θα χτυπήσουν Κόκκινο !!!! Με αποτέλεσμα να μείνω και εγώ έξω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
νομιζω οτι περισυ εκαναν βουτια προς τα κατω!!!!!!!!!1ασε που μπηκε και η κουτση μαρια(κυριολεκτικα)....δεν σου αρεσει καποα αλλη σχολη?

ειμαι λιγο ασχετη απο υπολογιστες...........ηθελα να σε κανω φιλο αλλα δεν ξερω αν τα καταφερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
σου απαντάω στο πρώτο : πέρσι έπεσαν όντως , κάτι που τράβηξε τα βλέμματα όλων και όχι δεν μαρέσει κάποια άλλη σχολή !!! και απαντάω και στο δεύτερο μήνυμα σου δεν ξέρω αν με έκανες χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
νομιζω πως σε εκανα.........πρωτη φορα δινεις πανελληνιες ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
δυστυχώς να πω ναι ? Ευτυχώς να πω πάλι ναι ? Θα φανεί στο τέλος αν τελικά είναι δυστυχώς ή ευτυχώς !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!σκεψου τι ωραια θα ειναι το καλοκαιρι!εξω με τους φιλους σου παραλια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αυτό που μου τη δίνει πιο πολύ απ'όλα είναι όταν κάθονται κ μετράνε τις μέρες που μένουν...Πέρα απο το ότι με αγχώνει απίστευτα,είναι και πολύ κουραστικό.Εδώ εγώ μετρούσα τις μέρες για την 5ήμερη,ένα μήνα πριν,κ στο τελος βαρέθηκα να μετράω:P
επιπλέον μου τη δίνει πάρα πολύ που ,επειδή κάθομαι όλη μέρα σπίτι,κάθε 3 κ λίγο επισκέπτομαι την κουζίνα κ δεν σταματάω να τρώω:mad:
επίσης,μου τη δινει το γεγονός ότι τώρα έχω να κάνω επανάληψη στη φυσική κατεύθυνσης,και επί μια ώρα προσπαθώ να πιέσω τον εαυτό μου να κάτσει στο γραφείο και να διαβασει.
Τώρα τελευταία,βλέπω ακόμα και σειρές στην τηλεόραση,κάτι που έχω κόψει εδώ κ 2-3 χρονια...και γενικά, κάνω ότι μπορώ για να αποφύγω το διαβασμα,χασομεράω,πηγαινω στην κουζινα...
δεν έχω όρεξη αυτό τον καιρό ρε γαμώτο.Νυστάζω κιόλας όλη μέρα γιατι αναγκαζομαι να διαβαζω μεχρι αργα
κ γενικα η κατάσταση ειναι λίγο σκατα
πραγματικα,δεν περιμενα όταν μου έλεγαν ότι η 3η λυκείου θέλει απειρο διαβασμα,ότι το εννοουσαν..
είναι εντυπωσιακό το πόσο πρεπει να διαβασεις!
ελπιζω στις σχολές που θα πάμε τουλάχιστον,να μη χρειάζεται τέτοιο κάψιμο.Εδώ έχω αρχίσει να βλέπω παντού ταλαντώσεις,μόλις δω ένα βιβλίο του weber αρχίζω να λέω από μέσα μου όλα τα κομματια της διοίκησης που μιλάνε γι'αυτον,βλέπω ανθρώπους να τρέχουν και σκέφτομαι ρυθμούς μεταβολής,μιλούσαμε σήμερα για μαυραγοριτες στην Ιστορία κ σήκωσα το χέρι μου να πω τον ορισμό της μαύρης αγοράς...
γκρ.
πανελλήνιες:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
σημερα μασ μιλισε μια καθηγιτρια μασ για την διαδικασια των εξετασεων μονο που την ακουγα ετρεμα πω λιγεσ μερεσ ακομα μεινανε πφφφφ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
πόσο έβγαλες φέτος και που θές να περάσεις Τίνα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseas wade

Νεοφερμένος

Ο οδυσσεας βλαχοσωτηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια.μενουν 10 βδομαδεσ για τισ πανελληνιεσ...8ελω την γνωμη σας για το πωσ να προγραμματισω την επαναληψη μ.ειμαι μα8ητησ γ λυκειοιυ στη 8ετικη...εχω ψηλο στοχο.ολοι οι κα8ηγητεσ μ μ λενε το ε3ησ.πλ ε3υπνοσ αλλα βαριεται...τεμπελοσκυλο χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseas wade

Νεοφερμένος

Ο οδυσσεας βλαχοσωτηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αυτό που μου τη δίνει πιο πολύ απ'όλα είναι όταν κάθονται κ μετράνε τις μέρες που μένουν...Πέρα απο το ότι με αγχώνει απίστευτα,είναι και πολύ κουραστικό.Εδώ εγώ μετρούσα τις μέρες για την 5ήμερη,ένα μήνα πριν,κ στο τελος βαρέθηκα να μετράω:P
επιπλέον μου τη δίνει πάρα πολύ που ,επειδή κάθομαι όλη μέρα σπίτι,κάθε 3 κ λίγο επισκέπτομαι την κουζίνα κ δεν σταματάω να τρώω:mad:
επίσης,μου τη δινει το γεγονός ότι τώρα έχω να κάνω επανάληψη στη φυσική κατεύθυνσης,και επί μια ώρα προσπαθώ να πιέσω τον εαυτό μου να κάτσει στο γραφείο και να διαβασει.
Τώρα τελευταία,βλέπω ακόμα και σειρές στην τηλεόραση,κάτι που έχω κόψει εδώ κ 2-3 χρονια...και γενικά, κάνω ότι μπορώ για να αποφύγω το διαβασμα,χασομεράω,πηγαινω στην κουζινα...
δεν έχω όρεξη αυτό τον καιρό ρε γαμώτο.Νυστάζω κιόλας όλη μέρα γιατι αναγκαζομαι να διαβαζω μεχρι αργα
κ γενικα η κατάσταση ειναι λίγο σκατα
πραγματικα,δεν περιμενα όταν μου έλεγαν ότι η 3η λυκείου θέλει απειρο διαβασμα,ότι το εννοουσαν..
είναι εντυπωσιακό το πόσο πρεπει να διαβασεις!
ελπιζω στις σχολές που θα πάμε τουλάχιστον,να μη χρειάζεται τέτοιο κάψιμο.Εδώ έχω αρχίσει να βλέπω παντού ταλαντώσεις,μόλις δω ένα βιβλίο του weber αρχίζω να λέω από μέσα μου όλα τα κομματια της διοίκησης που μιλάνε γι'αυτον,βλέπω ανθρώπους να τρέχουν και σκέφτομαι ρυθμούς μεταβολής,μιλούσαμε σήμερα για μαυραγοριτες στην Ιστορία κ σήκωσα το χέρι μου να πω τον ορισμό της μαύρης αγοράς...
γκρ.
πανελλήνιες:mad:
αν 8εσ την γνωμη μ..αν εχεις καλο μυαλο(μιλαω για 8ετικη τεχνολογικη δν 3ερω πως ειναι τα πραγματα στη 8εωρητικη)εχεισ χρονο ακομα .μενουν 10 βδομαδεσ.ε3αρρταται και τον στοχο π εχεισ 8εσει....εγω ολη την χρονια τον...... και απτην προηγουμενη βδομαδα το εβαλα αποφαση και ειπα οχι ρε γαμωτο 8α κατσω να διαβασω 11 βδομαδεσ και 8α περασω εκει που 8ελω γιατι μπορω και το εχω.αυτο π με βοη8ησε να το παρω αποφαση ειναι τα ε3ησ...καταρχασ δν αντεχω αλλο στην παρο...8ελω να φυγω.δευτερον σκεφτομαι ποσο τελεια ειναι η φοιτιτικη ζωη.καινουργιςσ γνωριμιεσ.8α μπορω μα μπω σε μια καλη ομαδα μπασκετ...8α μπορω να παρω δικο μ ΑΜΑ3Ι...8α ειμαι ανε3αρτητοσ...8α μπορω να βλεπω ζωντανα τον ολυμπιακο χαχαχα....σκεφτομαι ποσο γαματο 8αναι το καλοκαιρι....ωστοσο εμενα το προβλημα μ ειναι ο προγραμματισμος...

δν ειναι τοσο τραγικο....το υπερβολικο διαβασμα δν κανει καλο...βεβαια ουτε το κα8ολου διαβασμα αποδιδει...χαχαχα...εμενα ενα φιλαρακι μ π ειναι στην ιατρικη μ ειπεοτι μακαρι να εδινε 1000 φορεσ πανελληνιεσ απτο να διαβαζει για τισ ε3εταστικεσ....στο πανεπτιστημιο εχει πλ περισσοτερο διαβασμα...αυτο π λενε οι γονεισ...διαβασε τωρα για να μπεισ και μετα 8ασαι ησυχοσ ειναι παραμυ8ια..δν ισχυει κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
παιδια.μενουν 10 βδομαδεσ για τισ πανελληνιεσ...8ελω την γνωμη σας για το πωσ να προγραμματισω την επαναληψη μ.ειμαι μα8ητησ γ λυκειοιυ στη 8ετικη...εχω ψηλο στοχο.ολοι οι κα8ηγητεσ μ μ λενε το ε3ησ.πλ ε3υπνοσ αλλα βαριεται...τεμπελοσκυλο χαχαχα

ξεκινα αρχικα με την θεωρια μαθηματικων και στην συνεχεια ασκησεις.. Φυσικη θα σου προτεινα μετα.. επειδη δεν ξερω τι αλλο εχει η θετικη... τα υπολοιπα οπως νομιζεις εσυ.. με το σκεπτικο ομως ποιο μπορεις να βγαλεις πιο ευκολα για να το αφησεις λιγο στην απεξω (δεν λεω να μην τ δινεις και καθολου σημασια).. Απο εκει και περα... Στρωσιμο και καλο διαβασμα!!!! Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaki

Νεοφερμένος

Η Danaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
η επαναληψη εχει να κανει και με την κατευθυνση.....πχ εγω που ειμαι θετικη και θελω 3ο πεδιο χρειαζομαι καλη επαναληψη σε βιολογια και χημεια.....
μεσα σ'αυτες τις 10 εβδομαδες (μα πως καθεστε και τις μετρατε......αγχωνομαι!!!!) πρεπει να βγαλουμε τεραστια υλη απο την αρχη......το μονο που σωζει ζωες ειναι η οργανωση....και εννοειται οτι μετα το πασχα σχολειο....γιοκ οποτε ολη η μερα θα ειναι μονο επαναληψη!!!!!
αντε και καλο κουραγιο!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδιά η ύλη της βιολογίας σας φαίνεται τεραστια όπως γράφτηκε στο προηγούμενο μνμ, γιατί δεν έχετε δει την ύλη της βιολογίας στο πανεπιστήμιο. 2 τόμοι απο 600 σελίδες. Όταν ηρθε φέτος η ώρα να τα διαβάσω ευχήθηκα να ξαναεδινα πανελλήνιες και μετάνιωσα οικτρά που πέρσι τέτοιον καιρό έλεγα την ύλη της βιολογίας για τις πανελλαδικές μεγάλη.... Δε θέλω σε καμία περίπτωση να σας το παίξω έξυπνος γιατί και εγώ πέρσι έτσι έλεγα γιατι δεν ηξερα τα χειρότερα! Νομιζα πως περνόντας στη σχολή που επιθυμούσα θα ήταν όλα εύκολα και πως το μόνο δύσκολο ήταν να μπω! Έλα όμως που τα δύσκολα ξεκίνησαν απο όταν μπήκα και μετα...!!! Θα με καταλάβετε σε λιγότερο από ένα χρόνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Από κακού ήταν να συγκρίνει κανείς μαθήματα Λυκείου με τα αντίστοιχα των Πανεπιστημίων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseas wade

Νεοφερμένος

Ο οδυσσεας βλαχοσωτηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
και εγω 3ο πεδιο 8ελω.οδοντιατρικη η βιολογια.και αν δν φυσικο η χημικο.η υλη σε κα8ε μα8ημα 3εχωριστα δν ειναι πλ μεγαλη αμα τ α8ροισεις ομωσ βγαινουν αρκετα....ειμαι τησ γνωμης να βγαλουμε (τησ 8ετικησ) πρωτα τα ευκολα μα8ηματα... φυσικη και χημεια...ενα φιλαρακι μ π σπουδαζει ιατρικη μ συμβουλεψε τ ε3ησ.κα8ε βραδακι μια ωρα πριν τον υπνο να διαβαζω 2 κεφαλαια βιολογιασ,οχι για να τ μα8ω,απλα να τα διαβαζω σαν ενα λόγοτεχνικο.ετσι μεσα σε 7 βδομαδεσ 8αχει βγει πολλεσ φορεσ ολο το βιβλιο και μετα μεσα σε μια με 2 βδομαδεσ 8α μπορεσει καποιοσ να το μα8ει και παπαγαλια....προσωπικα τα πιο δυσκολα μα8ηματα ειναι τ ε3η΄μα8ηματικα,χημεια,βιολογια κατ,εκ8εση,φυσικη,βιολογια γεν.. και καποιοσ που 3υνοταν ολη τν χρονια αν κατσει και στρω8ει και εχει και δυνατοτητεσ μπορει να γραψει τελεια η εστω αρκετα καλα...εσεισ αμα δν περασετε εκει π 8ελετε,8α δωσετε παλι η 8α περασετε σε μια αλλη σχολη τησ επιλογησ σασ και 8α μπειτε στην πρωτη σασ επιλογη με κατατακτηριεσ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseas wade

Νεοφερμένος

Ο οδυσσεας βλαχοσωτηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η επαναληψη εχει να κανει και με την κατευθυνση.....πχ εγω που ειμαι θετικη και θελω 3ο πεδιο χρειαζομαι καλη επαναληψη σε βιολογια και χημεια.....
μεσα σ'αυτες τις 10 εβδομαδες (μα πως καθεστε και τις μετρατε......αγχωνομαι!!!!) πρεπει να βγαλουμε τεραστια υλη απο την αρχη......το μονο που σωζει ζωες ειναι η οργανωση....και εννοειται οτι μετα το πασχα σχολειο....γιοκ οποτε ολη η μερα θα ειναι μονο επαναληψη!!!!!
αντε και καλο κουραγιο!!!!:):)


ειμαι τησ γνωμησ να μν χανουμε τις ωρες τησ κατευ8υνσησ..ειδικα στην 8ετικη π παραδοσιακα τ παιδια ειναι λιγα..πχ εμεισ ειμαστε 5...υπαρχει κατι παραπανω απο αρκετοσ χρονοσ ακομα.που 8εσ να περασεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top