Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
σ ευχαριστω παρα πολυ.αν και εγω δεν ξαναδινω.απλα θα κανω ενα μηχανογραφικο με το 10% με τον περσινο μου βαθμο.αυτοι που ξαναδινουν εχουν πραγματικο κουραγιο.καλη επιτυχια και σε σενα!!:)

σε ευχαριστώ πάρα πολύ αν και τα βλέπω λίγο χλωμό , λίγες θέσεις έχει η χρονιά φέτος με το κράτος που ζούμε , λίγοι θα είναι οι τυχεροί φέτος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πάρα πολύ αν και τα βλέπω λίγο χλωμό , λίγες θέσεις έχει η χρονιά φέτος με το κράτος που ζούμε , λίγοι θα είναι οι τυχεροί φέτος !!!
μην ακουω βλακειες..μια χαρα θ πανε ολα.ολα απο εσενα εξαρτωνται.αν εχεις διαβασει,γραφεις.:)
καλη επιτυχια κ παλι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
μην ακουω βλακειες..μια χαρα θ πανε ολα.ολα απο εσενα εξαρτωνται.αν εχεις διαβασει,γραφεις.:)
καλη επιτυχια κ παλι.:D

και κάποιες φορές γίνεται και το άλλο , δεν γράφεις και ας έχεις διαβάσει !!! Ευχαριστώ πολύ Δεσποινίς μου !!! Να μου είσαι καλά και ότι επιθυμείς !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelos13

Νεοφερμένος

Ο evangelos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έμειναν γυρω στις 75 ημέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδιά πάνω απ'όλα ηρεμία. Αφοσιωθείτε αποκλειστικά στο διαβασμα σας αυτή τη στιγμή, και αφήστε τα υπόλοιπα στην άκρη, μαζί με το άγχος. Επίσης σταματήστε την αντίστροφη μέτρηση που κανετε για το πόσες μέρες απομένουν. Μόνο άγχος κερδίζετε απο αυτό. Μετρήσετε-δε μετρήσετε η πανελλαδικές θα έρθουν. Συνεπώς μην αναλώνεστε σε τετοια θέματα και καντε εναν τελευταίο κόπο εδώ που φτασατε, δώστε τα όλα, δείξτε σε όλους τη δουλειά που κάνατε τα τελευταία χρόνια και μη φοβάστε τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Παιδιά πάνω απ'όλα ηρεμία. Αφοσιωθείτε αποκλειστικά στο διαβασμα σας αυτή τη στιγμή, και αφήστε τα υπόλοιπα στην άκρη, μαζί με το άγχος. Επίσης σταματήστε την αντίστροφη μέτρηση που κανετε για το πόσες μέρες απομένουν. Μόνο άγχος κερδίζετε απο αυτό. Μετρήσετε-δε μετρήσετε η πανελλαδικές θα έρθουν. Συνεπώς μην αναλώνεστε σε τετοια θέματα και καντε εναν τελευταίο κόπο εδώ που φτασατε, δώστε τα όλα, δείξτε σε όλους τη δουλειά που κάνατε τα τελευταία χρόνια και μη φοβάστε τίποτα!
αχ ρε φίλε πόσο εύκολα ακούγονται ευχαριστώ πάντως για το θάρρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Μετα απο 7ημερη υπαρχει μεγαλη ορεξη και αισιοδοξια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
έλα όμως που εγώ δεν πήγα , ενώ τα παιδιά είναι τώρα στην Πράγα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Φίλε kyriakos21 σε καταλαβαίνω απόλυτα. Γιατί και μένα πέρσι τέτοιον καιρό όταν μου έλεγαν τέτοια διαφόρα για να μου ανεβάσουν την αυτοπεποίθηση, έλεγα στα λόγια εύκολα ειναι, έλα και εσύ όμως στη θέση μου... Κάπως έτσι είμαι σίγουρος ότι αντιδράς και εσύ όταν βλέπεις τα μηνυματα μου... Λες έλα στη θέση μου... Και έχεις απόλυτο δίκιο.... Απλα μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις, γιατί πραγματικά και μένα μου φαίνεται σαν χθες που τέτοιον καιρό δεν μπορούσα να σκέφτομαι τι έρχεται... Έχετε δίκιο παιδιά, για όλα φταίει αυτό το καταραμένο το εκπαιδευτικό σύστημα που καταστρέφει όλα τα παιδιά... Άλλα μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς?? Σκύβουμε το κεφάλι και υπομένουμε... Για αυτό και σε όλα τα παιδιά που δίνουν φέτος, καλό κουράγιο, καλή δύναμη και πάνω απ'όλα καλή τύχη(και όχι επιτυχία, ψάξτε το λίγο γιατί το λέω αυτο.). Μη το βάζετε στιγμή κάτω, ψηλά το κεφάλι, και όλα θα πάνε καλά. Εσείς κάντε την προσπάθεια σας και ότι είναι να γίνει, θα γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο λάθος που μπορεί να κάνει ενας υποψήφιος είναι να αρχίσει να μετράει αντίστροφα τις μέρες και να αγχώνεται.Τώρα πια σχεδόν όλοι σας έχετε βγάλει την ύλη σε όλα τα μαθήματα και πρέπει να τα δώσετε όλα στην τελική ευθεία για να πετύχετε τους στόχους σας.Να είστε σίγουροι πως όλα είναι θέμα διαβάσματος.Είτε εύκολα θέματα πέσουν είτε δύσκολα θα είναι τα ίδια για όλους οπότε πάλι οι καλύτεροι θα ξεχωρίσουν και θα μπουν στην σχολή της πρώτης τους επιλογής.Αυτά τα κλάματα και τα άγχη πρέπει να τα κάνετε πέρα.Το ξέρω ότι είναι δύσκολο και το έχω ζήσει.Όμως πιστέψτε με πως μόνο κακό μπορεί να σας κάνει και να σας χαλάσει σε κάποιες στιγμές ιδιαιτέρως πολύτιμες για το μέλλον σας.Ο διαβασμένος μαθητής δεν εχει να φοβηθεί τίποτα σε αυτόν τον διαγωνισμό.Απολύτως τίποτα......
Με την σωστή προετοιμασία να είστε σίγουροι πως θα πετύχετε
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
παιδιά ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και για τις απόψεις σας , έχετε δίκιο αλλά ποιος δεν φοβήθηκε τον Γολγοθά των Πανελληνίων !!! Αυτό που λέτε ότι ''ο διαβασμένος μαθητής δεν έχει να φοβηθεί τίποτα'', ισχύει , ο μέτρια διαβασμένος μαθητής θέλει να έχει τύχη και ξέρω εγώ τι άλλο?Αυτός φοβάται πάντως , εγώ δηλαδή !!! Να πέσουν λίγο οι βάσεις ακόμα στην αστυφυλάκων !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Πότε ξεκινάνε ρε παιδιά; Ανακοινώθηκε η ημερομηνία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
19-5-10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
σιγουρα στις 19?ανακοινωθηκε?αντε καλη μας επιτυχια!κουραγιο παιδια!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
εδώ μέσα το αντίστροφο ρολογάκι έτσι λέει , τι στόχο έχεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
φαρμακευτικη η διαιτολογια χαροκοπειου.εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
μάλιστα , σχολή αστυφυλάκων θέλω εγώ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina:-)

Νεοφερμένος

Η athina:-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
χαρα στο κουραγιο σου!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
γιατί χαρά στο κουράγιο μου βρε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top