Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
τοσο απιαστα ειναι αυτα τα μορια που στοχευει ο χρηστης xristinaki ?
Όχι δεν είπα κάτι τέτοιο.Το υπερβολικό άγχος όμως μπορεί να σε οδηγήσει σε <<πανολεθρία>>:(
-----------------------------------------
το θεμα ειναι οτι δεν ειναι δεδομενα...

off : Johngreek_mad, χωρίς να θέλω να γίνω αδιάκριτος,στο μάθημα της Έκθεσης είσαι μαθητής του 17+;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Δεν ξερω παιδια ... εγω ακου ολα αυτα που λετε και μου φενονται λιγο ακυρα ...
Ενταξει δεν λεω και εγω ειχα λιγο αγχος αλλα η 3η λυκειου ηταν πραγματικα η πιο ευχαριστη ταξη που εκανα ουτε μετρουσα μερες ουτε τπτ ... και αγχος λιγο δημιουργηθηκε οταν κοντευαν οι μερες που ειναι λογικο ... αλλα γενικα πολυ χαλαρα ... τα μαθηματα γενικης παιδειας ηταν ωρα υπνου στο φροντηστηριο πετυχα κατι καθηγητες αλλο να σας τα λεω και αλλο να τα βλεπετε ... σκετη κωμωδία ηταν ... με 40 πυρετο πηγα να κανω μαθημα να μην χασω το επισοδιο ... φοβερες στιγμες, πολυ γελιο
Εσκαγα μουρη 7 και κατι στο σχολειο με φραπεδια στο χερι ανεμελος λες και πηγαινα παραλια ... αχαχαχα αυτες ηταν ωραιες στιγμες
και εγραψα και γυρω στα 18k μορια τρομαρα μου :jumpy::jumpy: ...

Ετσι πρεπει να το δειτε ... χαλαρα!! οχι οσο χαλαρα το ειδα εγω γιατι κανει κακο ... αλλα οχι και μες το αγχος και τη μιζέρια
Χαλιεστε για το τπτ και μπορει ολο το αγχος να βγει την ωρα που γραφετε και μετα κλαμαααααααα ....

Μια χαρά τα λες. Όχι άγχος.
Αλλά εσύ ρε φίλε πολύ τραβηγμένα τα λες σε καποια σημεια. Έμπαινες μέσα σε τάξη με καφέ; Σε ποιο σχολείο ήσουν να ερχόμουν κι εγώ. Α, και τα γενικής παιδείς πισυεύω ότι πρέπει να έχετε επαφή μέσα στη τάξη τουλάχιστον κάτι μένει. Και μη πειτε οτι αμα στο τελος δε γραψετε στο τελος σαυτα χεστήκατε. ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.;););) Δυστυχώς λίγοι καθηγητές το λένε αυτό. Αυτή είναι μια καλοπροαίρετη συμβουλη. Ουτε κι εγω διαβαζα γενικης αλλα μεσα στη ταξη ημουν κυριος και στο τελος εγραψα και καλα τελεια μάλλον...
Θα συμφωνησω επισης στο σημειο οτι οι καθηγητες στο φροντιστηριο ειναι νεοτεροι στην πλειοψηφια τους και πιο κοντα μας. Κι εγω χαιρομουν οταν πηγαινα φροντιστηριο, απο την αλλη τους καθηγητες στο σχολειο θα τους χαρακτηριζα κομπλεξικους. Anyway
Υ.Γ. Προσεξτε με τις απουσιες... Κρατηστε τις ολες στο τελος και τους τελευταιους 2 μηνες θα εχετε τοσο χρονο (αν εχετε απουσίες να κανετε) οχι μονο για επανάληψη, αλλα και ελεύθερο!!! Θυμηθείτε με;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τί "μας"??? Δεν πιστεύω να σκέφτεσαι να ξαναδώσεις??!! :s
Ο εθισμός σου χτύπησε κόκκινο!:P
Νι, νι. :xixi:
Mάλλον μας ε?...:hmm:Σκέφτομαι και εγώ να ξαναδώσω για 3η φορά..βέβαια θα το σκεφτώ πολύ καλά...:D

Μέχρι τότε...
Καλή συνέχεια σε όλους!!!:D
Εγω το σκεφτηκα 2-3 μερες μετα τα αποτελεσματα και πλεον ειμαι αποφασισμενος. Ε, θα παρακολουθω και λιγο στη Βιολογια (και στην Ιατρικη :xixi:) και παραλληλα θα διαβαζω.
CHRIS 90 σκεφτεσαι ακομα τη φαρμακευτικη?το ιδιο και η κορη μου.δεν ξερω αν τολμησει για 3η φορα...:what:
Ιατρικη κυριως και ισως μπει και η Φαρμακευτικη σαν 2η επιλογη (το σκεφτομαι γιατι δεν υπαρχει οικογενειακη επιχειρηση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πιστευω οτι αφου αυτο θες καλα κανεις και πας και για 3η φορα. Εξ'αλλου εχεις τις δυνατοτητες, ξερεις τι εστι πανελληνιες και αγχος επομενως θα πας χαλαρος εκει πλεον(πιστευω).:p Ελπιζω να μην κουραστεις μονο και καταντησεις σαν μια γνωστη μου που εδωσε και τριτη φορα φετος και εβγαλε λιγοτερα μορια απο τη δευτερη και την πρωτη φορα μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικα απο μαλακιες την εχασα την Ιατρικη φετος καθαρα, ειμαι πιο αποφασισμενος απο ποτε, εχω μαθει το συστημα και την υλη απ' εξω και ανακατωτα οποτε... no αγχος πια. :P Και φετος το περισσοτερο αγχος το ειχα αφου εβγαλα τα μορια, για τις βασεις. Α, και πριν γραψω Φυσικη γιατι ειχα λυσει 10 ασκησεις ολη τη χρονια. :P


Αντε, good luck και σε σενα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
θα είμαι και εγώ εκεί...καλό κουράγιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Βασικα απο μαλακιες την εχασα την Ιατρικη φετος καθαρα, ειμαι πιο αποφασισμενος απο ποτε, εχω μαθει το συστημα και την υλη απ' εξω και ανακατωτα οποτε... no αγχος πια. :P Και φετος το περισσοτερο αγχος το ειχα αφου εβγαλα τα μορια, για τις βασεις. Α, και πριν γραψω Φυσικη γιατι ειχα λυσει 10 ασκησεις ολη τη χρονια. :P


Αντε, good luck και σε σενα. :)

Πλάκα κάνεις ότι θα ξαναδώσεις έτσι; :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Oh no. :P Ειμαι πυροβολημενο, το ξερω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μάλιστα... Εγώ πάλι δεν αντέχω να δώσω ούτε πρώτη φορα, και εσύ δίνεις 3τη;
Χαρά στο κουράγιο σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Πηρα μαθηματικα κατ. και γενικης για ιδιαιτερο!Συμφερει λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Βασικα απο μαλακιες την εχασα την Ιατρικη φετος καθαρα, ειμαι πιο αποφασισμενος απο ποτε, εχω μαθει το συστημα και την υλη απ' εξω και ανακατωτα οποτε... no αγχος πια. :P Και φετος το περισσοτερο αγχος το ειχα αφου εβγαλα τα μορια, για τις βασεις. Α, και πριν γραψω Φυσικη γιατι ειχα λυσει 10 ασκησεις ολη τη χρονια. :P


Αντε, good luck και σε σενα. :)
θα δωσεις 3 φορα???????/:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι.Έτσι γιατί ''δεν συμβιβάζόμαστε'' *power*

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Νι, νι. :xixi:

Εγω το σκεφτηκα 2-3 μερες μετα τα αποτελεσματα και πλεον ειμαι αποφασισμενος. Ε, θα παρακολουθω και λιγο στη Βιολογια (και στην Ιατρικη :xixi:) και παραλληλα θα διαβαζω.

Ιατρικη κυριως και ισως μπει και η Φαρμακευτικη σαν 2η επιλογη (το σκεφτομαι γιατι δεν υπαρχει οικογενειακη επιχειρηση).
:no1:.θα πω το παραδειγμα σου και στην κορη μου.γιατι και αυτη θελει πολυ τη φαρμακευτικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
off : Johngreek_mad, χωρίς να θέλω να γίνω αδιάκριτος,στο μάθημα της Έκθεσης είσαι μαθητής του 17+;

Ναι, εκει κυμαίνομαι σύμφωνα με το φροντιστήριο, γύρω στο 16-17, συμφωνα με το σχολειο πιο πανω βεβαια, αλλα δεν επαναπαυομαι :)

Γιατι ρωτας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iStudent11

Νεοφερμένος

Ο iStudent11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ποοο μαγκες κ εγω γραφω του χρονου...:jumpy: :thanks:
Τα παντα ολα εχω διαβασει σε αυτο το θεματακι..:P
Καλα εκει που ειδα για τα ονειρα πεθανα..:lol: Ρε ειστε σοβαροι τοσο ανγχος εχετε κ βλεπετε τετοια ονειρα..?????Γιατι για να βλεπετε ονειρα σημαινει οτι σκεφτεστε μονο τις παννελληνιες..ΕΛΕΟΣ:jumpy::papas:
Ενα θελω να πω..μην αγχωνεστε..(τι μας ειπες τωρα..:lol::ntomata:):thanks:
Οι περισσοτεροι αγχωνομαστε για το αν το διαβασμα μας ειναι αρκετο,για το αν θα πιασουμε τα μορια που θελουμε κ ιστοριες...μην πω καλητερα την λεξουλα απο Μ..:iagree:
Coolαρετε ρεεεεε..:D :cool:
Εχω δει κ ακουσει κ μαθει παιδια απο 13,14,15(σαν εμενα:thanks:) να βγαζουν 18-19 χιλιαρικακια(εμ βεβαια αφου στρωθηκαν απο μονοι τους χωρις να τους πιεσει κανεις να το κανουν..απο ΜΟΝΟΙ τους:no1:) κ να μν το πιστευουν..:xixi: Γιατι οχι..?? Αν καταλαβεις η νιωσεις οτι πρεπει να διαβασεις κ να προσπαθησεις μια χρονια παραπανω απο τις αλλες τελειωσε δεν χρειαζεσαι τιποτα παραπανω...ΑΑ!Κ να μν τα παρατησεις βεβαια γιατι εσυ θα βγεις κερδισμενος στο τελος..:niki:(κ εγω μεσα..:D)
Γιατι να πιστευεις κ να αγχωνεσαι οτι δν θα πιασεις οσο θες..??:mad:
Οι αλλοι που τα πιανουν τι ειναι πανεξυπνοι...?? Η' μηπως θεωρεις τον εαυτο σου τουβλο (η' τσιμεντολιθο..αναλογος την προσωπικοτητα..:P)
Κ μην ακουω(δεν μπορω να αντισταθω..)μαλακιες:whatever:(..το ειπα:D)για 12 ωρες την μερα...κ οι 4-5 ειναι υπερ-αρκετες αν κανεις κανονικο διαβασμα..συγκενρωμενοι!!..(ξεχωρα απο φροντιστηρια/ιδιαιτερα κ τετοια):no1:
Ας βαλετε λοιπον ενα "στοχο"-οπως ακουτε συνεχεια:P-αυτους τους 9 μηνες(οσοι δεν θελετε μαγκια σας:no1: δεν χαθηκε ο κοσμος..αν κ οπως ειπα δεν ειναι δυσκολο να τον πετυχετε:))που οταν τον πετυχετε..(γιατι ολοι οσοι τον βαλουν θα τον πετυχουν..:iagree:)Απλα κ μονο το αισθημα που θα νιωσετε..δεν θα ειναι το καλητερο που θα νιωσετε αλλα ενα που θα το θυμαστε(κ θα θυμαμε..:)) για πολυ καιρο..:D:D(απο αυτα που ακουω τουλαχιστον αυτο καταλαβαινω;))

Κ μην στεναχωριεστε ποτε..απλα χαμογελατε..πιστευστε με βοηθαει..:)

Γεια χαρα σε ολους...:bye: (δεν λεω καλη τυχη γιατι δεν μας χρειαζεται..;)) :rockon:

:xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Πεστα ρε φιλαρακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Πολύ σωστός student11! Δεν έχω να προσθέσω τίποτα παραπάνω. Υπομονή και επιμονή. :no1: Καλή μας επιτυχία!

Btw, είχα πολύ καιρό να δω post με τόοοοσα smilies :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iStudent11

Νεοφερμένος

Ο iStudent11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με τα smiles δινω εμφαση ρε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Με τα smiles δινω εμφαση ρε..:P

Καλή ιδέα, προτείνω να βάλουμε και στην έκθεση!!!
Κυρίως αυτό θα ήταν χρήσιμο :s ! Και αυτά θα έλεγα :'(:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Καλή ιδέα, προτείνω να βάλουμε και στην έκθεση!!!
Κυρίως αυτό θα ήταν χρήσιμο :s ! Και αυτά θα έλεγα :'(:jumpy:

lol, ξέχασες και τα :wow: και :!:

Ταιριάζουν για το 4ο θέμα των μαθηματικών. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top