Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pipongou

Νεοφερμένος

Ο pipongou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια ενας φιλος μ ειναι απο αλβανια και θελει να περασει αστυνομια ξερετε αν μπορει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
lol, ξέχασες και τα :wow: και :!:

Ταιριάζουν για το 4ο θέμα των μαθηματικών. :P

αχαχαχαχα,οντως,ταιριάζουν απόλυτα!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afrosafros

Νεοφερμένος

Ο afrosafros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
προσπαθηστε να διαβασετε μεχρι το γεναρη χωρις να κουραζεστε και μετα δωστε οσο περισσοτερο γινετε αλλιως το χασατε το παιχνιδι...ειναι μεγαλη μ.....α να δωσετε δευτερη φορα θα σας ξενερωσει πολυ...ακουστε και τον παλιο!!καλη επιτυχια σε ολες και σε ολους και ας ερθει κανεις χαλκιδα...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iStudent11

Νεοφερμένος

Ο iStudent11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλή ιδέα, προτείνω να βάλουμε και στην έκθεση!!!
Κυρίως αυτό θα ήταν χρήσιμο :s ! Και αυτά θα έλεγα :'(:jumpy:

Χαχαχα...:P

Πρωτα ημουν :jumpy: ,μετα :wow: ,κ μετα :stars:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Βασικα απο μαλακιες την εχασα την Ιατρικη φετος καθαρα, ειμαι πιο αποφασισμενος απο ποτε, εχω μαθει το συστημα και την υλη απ' εξω και ανακατωτα οποτε... no αγχος πια. :P Και φετος το περισσοτερο αγχος το ειχα αφου εβγαλα τα μορια, για τις βασεις. Α, και πριν γραψω Φυσικη γιατι ειχα λυσει 10 ασκησεις ολη τη χρονια. :P


Αντε, good luck και σε σενα. :)
Δεν είχες πει κάποτε πως ποτέ δεν ήθελες πραγματικά ιατρική και πως θα πήγαινες μόνο λόγω ψωνίχματος από τα πολλά μόρια;:PΜην νομίζεις πως στην ιατρική θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν είχες πει κάποτε πως ποτέ δεν ήθελες πραγματικά ιατρική και πως θα πήγαινες μόνο λόγω ψωνίχματος από τα πολλά μόρια;:PΜην νομίζεις πως στην ιατρική θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα.
Ειπα εγω οτι θα ειναι πιο ευκολα; :P Απλα πιστευω οτι θα μου ταιριαζει καλυτερα και θα ειναι πιο κοντα στα ενδιαφεροντα μου. Εννοειται οτι θα παρακολουθησω μαθηματα και στις 2 σχολες (Βιολογικο που περασα+Ιατρικη) για να σιγουρευτω 100%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Aν τα ενδιαφέροντά σου είναι να τρεχεις επί ένα χρόνο σε κατσικοχώρι,μετά ως ειδικευόμενος να σκοτώνεσαι στη δουλειά για 900 ευρώ(καθαρά) και να κοιμάσια στα νοσοσκομεία και μετά να γλύφεις(εκτός αν είσαι πολύ καλός αλλά και πάλι δε θα πάρεις αυτό που αξίζεις) ή να συμβιβαστείς με το ΕΣΥ τότε ΟΚ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν βρείτε κάποια σχολή που με το που βγαίνεις παίρνεις 2000 ευρώ μισθό πείτε μου κι εμένα.Γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για την χάλια αποκατάσταση που έχουν όλες οι σχολές.Τελικά καμία δεν προσφέρει τίποτα. -.-' Ναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Aν τα ενδιαφέροντά σου είναι να τρεχεις επί ένα χρόνο σε κατσικοχώρι,μετά ως ειδικευόμενος να σκοτώνεσαι στη δουλειά για 900 ευρώ(καθαρά) και να κοιμάσια στα νοσοσκομεία και μετά να γλύφεις(εκτός αν είσαι πολύ καλός αλλά και πάλι δε θα πάρεις αυτό που αξίζεις) ή να συμβιβαστείς με το ΕΣΥ τότε ΟΚ.:P
Αυτα τα 'χω ακουσει απο (σχεδον) ολους τους γιατρους που εχω μιλησει. :P Εδω ηδη ονειρευομαι να κανω αγροτικο σε νησι της αγονης γραμμης. Ειμαι καμμενος μην το ψαχνεις... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αν βρείτε κάποια σχολή που με το που βγαίνεις παίρνεις 2000 ευρώ μισθό πείτε μου κι εμένα.Γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για την χάλια αποκατάσταση που έχουν όλες οι σχολές.Τελικά καμία δεν προσφέρει τίποτα. -.-' Ναι?

Έτσι είναι SoZi, δυστυχώς. Μόνο τα παιδαγωγικά τμήματα δημοτικής εκπαίδευσης, οι στρατιωτικές και οι αστυνομικές σχολές προσφέρουν άμεση αποκατάσταση αλλά με το που βγαίνεις όχι 2000 ευρώ δεν παίρνεις αλλά τα μισά. Πολύ καλή αποκατάσταση έχουν οι απόφοιτοι της ανωτάτης σχολής διοίκησης αλλά για να μπεις εκεί θέλει πολύ κ**ο και τύχη (και μέσον αλλά δεν το λέμε....σσσσσσσσσσ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ανωτατη σχολη διοικησης; Τι ειν' αυτο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nαι αλλά ρε Civilara βαρέθηκα πια!
Δεν γίνεται όλοι να πάμε Στρατό-Αστυνομία κτλ χωρίς να μας αρέσει,απλά για την αποκατάσταση,πώς το λένε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Οδοντιατρική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ανωτατη σχολη διοικησης; Τι ειν' αυτο; :P

Στην ανωτάτη σχολή διοίκησης δηλώνουν συμμετοχή απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ όλων των κλάδων. Οιεισαγωγικές εξετάσεις ακούγεται ότι είναι πολύ δύσκολες και επίσης πολύ δύσκολη είναι και η φοίτηση σε αυτήν. Οι απόφοιτοι της ανωτάτης σχολής διοίκησης έχουν άμεση επαγγελματική αποκατάσταση και διορίζονται σε νευραλγικές θέσεις του δήμοσιου τομέα (π.χ. υπουργεία). Τα λέφτα είναι πολύυυυυ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Αν βρείτε κάποια σχολή που με το που βγαίνεις παίρνεις 2000 ευρώ μισθό πείτε μου κι εμένα.Γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για την χάλια αποκατάσταση που έχουν όλες οι σχολές.Τελικά καμία δεν προσφέρει τίποτα. -.-' Ναι?

Γιατί πρέπει ντε και καλά μόλις βγαίνεις να παίρνεις 2000?; Δουλειές υπάρχουν, όρεξη για δουλειά δεν υπάρχει. Δε μπορείς εύκολα να βρεις δουλειά πάνω στο αντικείμενο για το οποίο σπούδασες, αλλά κανείς δε μένει στο δρόμο έχοντας ένα πτυχίο. Μην ψαρώνετε όταν θέλουν να σας τρομοκρατούν. Δουλειές υπάρχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilouuuuu

Νεοφερμένος

Η Μαρία (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δουλειές μπορεί να υπάρχουν, αλλά το θέμα είναι να σε ευχαριστεί αυτό που κάνεις. Δύσκολο αυτό... Όλοι μου λένε π.χ ότι αν πάω ψυχολογία ανοίγω την πόρτα στην ανεργία... Ναι, ναι. Όλοι μου δίνουν κουράγιο!! :D Τι καλά...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Δουλειές μπορεί να υπάρχουν, αλλά το θέμα είναι να σε ευχαριστεί αυτό που κάνεις. Δύσκολο αυτό... Όλοι μου λένε π.χ ότι αν πάω ψυχολογία ανοίγω την πόρτα στην ανεργία... Ναι, ναι. Όλοι μου δίνουν κουράγιο!! :D Τι καλά...:jumpy:

Μόνο η ψυχολογία σου αρέσει ή και άλλες σχολές επίσης το ίδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilouuuuu

Νεοφερμένος

Η Μαρία (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αυτό μόνο.. Αλλά δεν ξερω μωρεε :P Θα δείξει!!!! Καλο κουραγιο μας ευχομαι (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δουλειές μπορεί να υπάρχουν, αλλά το θέμα είναι να σε ευχαριστεί αυτό που κάνεις. Δύσκολο αυτό... Όλοι μου λένε π.χ ότι αν πάω ψυχολογία ανοίγω την πόρτα στην ανεργία... Ναι, ναι. Όλοι μου δίνουν κουράγιο!! :D Τι καλά...:jumpy:


Καλή η επαγγελματική αποκατάσταση, η οποία σίγουρα είνα το ζητούμενο, κι εγώ σκέφτομαι να δηλώσω στρατιωτική ιατρική, αλλά ρε γαμώτο, γιατί να πρέπει να περιοριστώ?

Ε, και ας μην παίρνω πολλά λεφτά, και ας είμαι και άνεργη... Το μεράκι μου, θα το έχω κάνει, τη σχολή θα την έχω βγάλει. Σημασία έχει να κάνεις αυτό που θες, και όχι να αναγκάζεσαι να τρέχεις στο στρατό... Με υπομονή, αγάπη για τη δουλειά σου και μεράκι, όλα γίνονται με τον καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Καλη επιτυχια ρε παιδια!!Με ολη μου την καρδια:)!!Βαλτε τα κατω τα αναθεματισμενα τα μαθηματα και αλλαξτε τους τα φωτα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top