[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas.tsou

Νεοφερμένος

Ο kostas.tsou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδιά ειναι κανεις που να ξέρει καποιον που να εγραψε πάνω απο 19 στην έκθεση?
μια συμμαθητρια μου 19,4!!:eek:(εγω παλι 15)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 16.580 μορια 2ο και 4ο πεδιο !! Ηταν οσα περιμενα οποτε δεν μ εκανε και εντυπωση ...:D

Το πιο πιθανο ειναι να περασω στην πρωτη μου επιλογη Μηχανικος παραγωγης και διοικησης (περυσι ειχε περιπου 16.000 μορια )!!! :clapup:

Τωρα μενει να αποφασισω αν θα παω Χανια η Ξανθη !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
^ τι να πω κι εγω που μου ηρθε κατακεφαλα οταν ειδα τον βαθμο μου στην εκθεση: 18,4 !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
ποσο γραψατε φυσικη κατ. και μαθ. γεν.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Ρε παιδια μια ερωτηση γιατι εχω φρικαρει..
Στο Αριστοτελειο το οικονομικο τμημα εχει 16,472 και εγω εβγαλα 16,433...
Να ελπιζω η οχι?
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Eμενα με εκαψε η Εκθεση, σε ολα ειχα 18-19 και Εκθεση 12!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και με καραβι,Αθηνα-Κρητη,και Αθηνα-Ροδος παλευονται.Αυτο που δεν παλευεται οσο παραξενο κι αν σασ φαινεται ειναι το Κρήτη-Ροδος :P

Πρέπει να κάνεις ολόκληρο κύκλο:P

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω μπει ποτέ σε αεροπλάνο και ψιλοφοβάμαι, αλλά είναι και ακριβά τα αεροπορικά εισιτήρια! Καλύτερα με το καράβι! Ξέρω ότι αν πάρεις το γρήγορο καράβι σε 7 ώρες το πολύ είσαι Κρήτη!

Aν κλείνεις νωρίς τα εισιτήρια βγαίνουν οικονομικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Eμενα με εκαψε η Εκθεση, σε ολα ειχα 18-19 και Εκθεση 12!!
Πες τααααα!! Στο σχολείο μου παιδιά που δεν ξέρουν ούτε ορθογραφία είχαν 17 και 18:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Τα μόριά μου: Έκθεση 15.1 :mad:( και ήταν το δυνατό σημείο μου τρομάρα μου:()
Βιολογία 18.3(τι λάθος έκανα;;:worry:)
Λογοτεχνία 17.6
Ιστορία 19.6( ο ένας μου έβαλε 100!:D)
Αρχαία 18.2
Λατινικά 19.9( είχα και 100)
συνολικά 18610, χάνω για λίγο νομική θεσσαλονίκης:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
19.320 νομική Αθηνών ένας πολύ πολύ πολύ πολύ καλός μου φίλος.
Το πόσο χάρηκα δεν περιγράφεται.

=D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
η πρώτη στο σχολείο μου έβγαλε 19700++


unbelievable :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πες τααααα!! Στο σχολείο μου παιδιά που δεν ξέρουν ούτε ορθογραφία είχαν 17 και 18:hmm:
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, φίλτατε. Είπα και εγώ τον πόνο μου πιο πάνω...Τουλάχιστον μαλλον δε μου στερεί την πρώτη μου επιλογή. Μόνο που στενοχωριεμαι γιατι το αγαπούσα το μάθημα και είχα κουραστεί πολύ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, φίλτατε. Είπα και εγώ τον πόνο μου πιο πάνω...Τουλάχιστον μαλλον δε μου στερεί την πρώτη μου επιλογή. Μόνο που στενοχωριεμαι γιατι το αγαπούσα το μάθημα και είχα κουραστεί πολύ...:(
Ακριβώς!! Εγώ με 18610 είχα έκθεση 15.1 και ένα κορίτσι από το σχολείο μου θεωρητικής που έχει διακριθεί και σε διαγωνισμό έκθεσης πήρε έκθεση 16.5 και έβγαλε 19310! Δε θέλω να το παίξω πως κάποιος είμαι αλλά στο σχολείο και το φροντιστήριο οι καθηγητές έλεγαν ότι είμαι από τους καλύτερους στο μάθημα κάτι που φαινόταν και στα διαγωνίσματα.. Το θέμα είναι πως με αυτόν τον βαθμό χάνω για λίγο τη νομική θεσσαλονίκης..:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim_92

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εκθεση 16,9(η μ@@@νη μου εβαλε 2 δεκαπενταρια στα τετραμηνα και επεσε ο βαθμος στο 16,3)
αρχαια 10.6
λογοτεχνια 11.5
ιστορια 15.4
λατινικα 15.7(τα ειχα παρατησει απο τον γεναρη,πηγα ξερωντας μονο τις μεταφρασεις)
βιολογια 17.1

συνολο 14.000 μορια στο 1ο!πρεπει να ειμαι ο μονος που να εβγαλα ακριβως 14 χιλιαδες
στο 3ο πεδιο 13.735.
με αυτο που μου εκανε στην εκθεση ισως να χασω το ραδιολογιας-ακτινολογιας που ειχε περσι 13935,αν θυμαμαι καλα.λετε να πεσει 200 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ακριβώς!! Εγώ με 18610 είχα έκθεση 15.1 και ένα κορίτσι από το σχολείο μου θεωρητικής που έχει διακριθεί και σε διαγωνισμό έκθεσης πήρε έκθεση 16.5 και έβγαλε 19310! Δε θέλω να το παίξω πως κάποιος είμαι αλλά στο σχολείο και το φροντιστήριο οι καθηγητές έλεγαν ότι είμαι από τους καλύτερους στο μάθημα κάτι που φαινόταν και στα διαγωνίσματα.. Το θέμα είναι πως με αυτόν τον βαθμό χάνω για λίγο τη νομική θεσσαλονίκης..:mpinelik:
Αχ, έτσι νιώθω κι εγώ...Και ξέρω μάλιστα παρόμοια περίπτωση ατόμου που είχε διακριθεί σε πανευρωπαϊκό διαγωνισμό και πήγε στο 15 με τις αναβαθμολογήσεις....Τόσα επιχειρήματα, τόσες ιδέες σύγχρονες, όλα καλογραμμένα μπορώ να πω και όσοι ανεφέραν ό,τι έλεγε περίπου το κείμενο πήραν και 19!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos2010

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tzanakos2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Οι προφορικοί βαθμοί ρίχνουνε κατακόρυφα τα μόρια μου.Έχω βλαστημήξει χιλιάδες φορές.Τέσπα! Στην Ιστορία έγραψα 19,5 και μου 'χε 12 και 14 προφορικό....
Πάντως έχω μεγάλο άγχος να περάσω παιδαγωγικό, καθώς δίνω για 3η συνεχόμενη χρονιά!!
Με 17941 νομίζω ότι περνάω σε Ρόδο, Κρήτη, Αλεξανδρούπολη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εμενα θα μου απαντησει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ρε παιδια μια ερωτηση γιατι εχω φρικαρει..
Στο Αριστοτελειο το οικονομικο τμημα εχει 16,472 και εγω εβγαλα 16,433...
Να ελπιζω η οχι?
:(
Είναι μικρές οι διαφορές από αυτά που λες...Αν επιβεβαιωθεί η πτωτική τάση, τότε σίγουρα έχεις αρκετές ελπίδες...Βέβαια οι προβλέψεις προσωπικά δε μου αρέσουν...
Πάντως εννοείται ότι θα το δηλώσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Οι προφορικοί βαθμοί ρίχνουνε κατακόρυφα τα μόρια μου.Έχω βλαστημήξει χιλιάδες φορές.Τέσπα! Στην Ιστορία έγραψα 19,5 και μου 'χε 12 και 14 προφορικό....
Πάντως έχω μεγάλο άγχος να περάσω παιδαγωγικό, καθώς δίνω για 3η συνεχόμενη χρονιά!!
Με 17941 νομίζω ότι περνάω σε Ρόδο, Κρήτη, Αλεξανδρούπολη.......
Στο σχολείο μου δεν υπάρχει μαθητής της θεωρητικής εδώ και πολλά χρόνια που να έχει κάτω από 17 προφορικό βαθμό.. Όσοι μαθητές φαίνεται ότι μπορεί να βγάλουν πάνω 16000 μόρια τα έχουν όλα 20, άντε ένα 19.

Εμενα θα μου απαντησει κανεις?
Σε τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
η πρώτη στο σχολείο μου έβγαλε 19700++


unbelievable :D
Σε ποιο σχολειο πας-αν επιτρεπεται?
Μπραβο της παντος.Αλλα και σε ολα τα παιδια που αριστευσαν ,και σε εκεινα που δεν αριστευσαν-αλλα προσπαθησαν!
Καλη συνεχεια. https://www.youtube.com/watch?v=EeGe1iLhYrE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top