[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Και τα δικά μου λοιπόν

Έκθεση 14,7 :(
Βιολογία Γεν. 20
Μαθηματικά 18,8
Φυσική 19,3
Χημεία 19.8
Βιολογία Κατ. 20 :D

Μια χαρά! :)
Καλό καλοκαίρι προς το παρόν και καλή φοιτητική ζωή απο Σεπτέμβρη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
νομίζω ότι μπορείς, αλλά δεν είμαι σίγουρος...βάλε στον υπολογιστή μορίων του ischool τα μόρια σου και αν σου βγάλει 2ο και 4ο τότε θα μπορείς να μπεις...δεν νομίζω να έχουν κάνει λάθος...
πάντως ξέρω σίγουρα, ότι από θεωρητική με βιολογία γενικής μπαίνεις στο 2ο,οπότε ίσως γίνεται κάτι αντίστοιχο με τα μαθηματικά...

ο υπολογιστης μοριων βγαζει ολα τα πεδια που ανοιγω 1ο-2ο-4ο-5ο
το θεμα ειναι αν ειναι στανταρ 1ο και πρεπει να επιλεξω ακομα ενα

πραγματικα δεν ξερω...αυτο με την βιολογια που λες ειναι αμα παρεις βιολογια σε θεωρητικη ανοιγεις 1ο και 3ο
εγω εχω μαθηματικα και οικονομια και ΔΕΝ θελω να ανοιξω το πρωτο πεδιο (ειμαι θεωρητικη) θελω το 2ο-4ο, 4ο-5ο, 2ο-5ο
οποιος ξερει σιγουρα ας απαντησει...οι οδηγιες του μηχανογραφικου δεν αναφερουν κατι για αυτο το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδιά μία φίλη μου από το σχολείο έβγαλε 19.702 απο θεωρητική:P τοπ 10 στην ελλάδα! κι ακουγα ότι είναι καλή, δν ήξερα πόσο!!! πάντως, μπράβο σε όλους, διάβασα απιστευτες βαθμολογίες!! άντε κ στ δικά μας του χρόνου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,050 μηνύματα.
βασικα τωρα που το ειπες νομιζω οτι πραγματικα επιλεγω οτι πεδιο θελω παρολο που ειμαι θεωρητικη και πηρα επιλογης μαθ και αοθ..δηλαδη μπορω το 2ο και το 4ο διοτι πειρα μαθηματικα γεν ετσι δεν ειναι? στις οδηγιες δεν λεει πουθενα οτι ανοιγεις υποχρεωτικα το πεδιο που ανηκει στην κατευθυνση σου..οσοι ξερουν να απαντησουν παρακαλω

https://neoellines.wordpress.com/2008/12/09/πανελλήνιες-εξετάσεις-γενικών-λυκεί/
Αν επιλέξουν δύο επιστημονικά πεδία, τότε το ένα τουλάχιστον θα έχει μαθήματα αυξημένης βαρύτητας τα μαθήματα της κατεύθυνσης στα οποία εξετάστηκαν το σχολικό έτος που απέκτησαν την ανωτέρω Βεβαίωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

δηλαδη το αοθ και τα μαθηματικα ειναι αυξημενης βαρυτητας...αρα απο θεωρητικη μπορω να εχω 4ο-5ο πεδιο? οι πληροφοριες αυτες ειναι απο το 2009...το φετινο μηχανογραφικο δεν λεει τιποτα πανω στην ερωτηση μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
παιδιά ειναι κανεις που να ξέρει καποιον που να εγραψε πάνω απο 19 στην έκθεση?
Δυο απο το σχολειο μου εια 19,8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παρατηρησα οτι εχω τον 3ο καλυτερο βαθμο στην εκθεση στο λυκειο μου, 16,3 και ελεγα αντε κανενα 11-12 ....λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VakocNE

Νεοφερμένος

Ο Κωστάκης ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολης (Λασιθίου). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Με 15536 μόρια πιστεύετε ότι περνάω Φιλολογία; Έστω Κομοτηνής...

Και Φιλολογία Κρήτης πιάνεις... Αααα γιατί κανείς δεν την προτιμάει?? Πολύ καλή η Φιλοσοφική Σχολή και το Ρέθυμνο πανέμορφο..!!! :D Συγχαρητήρια πάντως!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magistros

Νεοφερμένος

Ο Magistros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Βιολογία 17,1
Έκθεση 15,7
Λογοτεχνία 16,4 (ο δευτερος ο βαθμολογητής με έκαψε εδώ)
Ιστορία 18,9
Αρχαία 16,5
Λατινικά 14,3

Αν δεν πάτωνα στα Λατινικά και έγραφα λιγο καλυτερα Βιολογία θα μπορουσα να φτάσω και την Ψυχολογια Αθηνας αλλα τεσπα.. 16654 και Λογοθεραπεία Πάτρας σου 'ρχομαι!!! αν και με αυτά τα δεδομένα σκεφτομαι κ την Ψυχολογία Κρήτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Κυριακο_92 και εγω φιλολογια θελω.. εβγαλα 15.604 και ελπιζω να περασω κρητη αν και ειναι λιγο μακρια απο το νησι μου.. η επομενη προτιμηση μου ειναι ιστοριας και αρχαιολογιας ιωαννινων! εχεις ενημερωθει καθολου για τα τμηματα και ποσο θα πεσουν οι σχολες της φιλολογιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuan1992

Νεοφερμένος

Ο Αναστασόπουλος Νικόλαος Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
έκθση 18 μαθ. κατ. 18 βιολ.γεν.παιδ. 19 φυσ.κατ 17,3 βιολ. θετ κατ. 20 χημ. θετ κατ.20 σύνολο 3ου πεδιου 19200 και σύνολο 4ου πεδίου 18900. λέτε να πιάνω ιατρική πατρών ή θα πάω γιάννενα; μάκαρι πάντως να πιάσω πάτρα γιατί την χάνω για 30 μόρια και είναι κρίμα! θα πέσει λίγο, δε θα πέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
έκθση 18 μαθ. κατ. 18 βιολ.γεν.παιδ. 19 φυσ.κατ 17,3 βιολ. θετ κατ. 20 χημ. θετ κατ.20 σύνολο 3ου πεδιου 19200 και σύνολο 4ου πεδίου 18900. λέτε να πιάνω ιατρική πατρών ή θα πάω γιάννενα; μάκαρι πάντως να πιάσω πάτρα γιατί την χάνω για 30 μόρια και είναι κρίμα! θα πέσει λίγο, δε θα πέσει;

ε λογικα θα πεσει.Τα μεγαλα κεντρα θα εχουν πτωση γυρω στα 20-50 μορια,απο οτι ακουγεται τελος παντων.

Με 19511 πιανω σιγουρα ιατρικη απθ ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ε λογικα θα πεσει.Τα μεγαλα κεντρα θα εχουν πτωση γυρω στα 20-50 μορια,απο οτι ακουγεται τελος παντων.

Με 19511 πιανω σιγουρα ιατρικη απθ ε?

και αθήνας μη σου πω
σίγουρα δηλαδή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
και αθήνας μη σου πω
σίγουρα δηλαδή :D
ε βασικα οτι περναω το ξερα.
εννοουσα με επιδοτηση αλλα που να το καταλαβετε αφου ξεχασα να το πω?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ε βασικα οτι περναω το ξερα.
εννοουσα με επιδοτηση αλλα που να το καταλαβετε αφου ξεχασα να το πω?:redface:

what do you mean? :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Αστο τπτ.
Και αθηνα πιανω λογικα.Κατα πασα πιθανοτητα δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Αστο τπτ.
Και αθηνα πιανω λογικα.Κατα πασα πιθανοτητα δηλαδη.

ναιι και άνετα αφού λένε ότι οι σχολές των μεγάλων πόλεων θα έχουν μια ελαφρώς πτωτική τάση (50 μόρια)


και εγώ θέλω να περάσω ιατρική
:D


πάω να διαβάσω για να έχω πιθανότητες
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ναιι και άνετα αφού λένε ότι οι σχολές των μεγάλων πόλεων θα έχουν μια ελαφρώς πτωτική τάση (50 μόρια)


και εγώ θέλω να περάσω ιατρική
:D


πάω να διαβάσω για να έχω πιθανότητες
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους
:D
θα περασεις.Αν δουλέψεις,θα περασεις.Οι κοποι σου ανταμειβονται.

Εγω μολις ειδα το 19.52 βαθμο εμεινα.Και η δευτερη κουβεντα μου ηταν οτι στο 2,4 που δν με ενδιαφερει εχω 19600 περιπου ελεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ίσως πιάνεις ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΡΟΔΟΥ! :D
Γι' αυτό λέω ότι ελπίζω στην πτώση των βάσεων! Τη θέλω αυτή τη σχολή!!

Καταρχας θερμα συγχαρητηρια Angie, εσκισες!! Ευχομαι ολοψυχα να πεσει το παιδαγωγικο της Ροδου 500 μορια και να το πιασεις!! Αν οχι ομως, σκεψου το ειδικης αγωγης και το νηπιαγωγων...

Ευχάριστο pl!! Το ξέρω ότι πήγα πολύ καλά! Μπράβο m! Και ναι η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι κι αυτά!! Αν και έχω δώσει k ειδικό μάθημα αγγλικά, οποτε νομίζω ότι θα μπορούσα άνετα να βάλω και αγγλική φιλολογία!


Φιλε μου αν το γουσταρεις πραγματικα και αγαπας τα παιδια, τοτε πηγαινε χωρις δευτερη σκεψη!! Ειμαι κι εγω φοιτητης του παιδαγωγικου και μπορω να σου πω πως η σχολη ειναι πολυ ωραια (εχει μεγαλο ευρος μαθηματων) και σχετικα ευκολο... Επισης, το επαγγελμα του δασκαλου ειναι μαγικο και η ενασχοληση με τα παιδια η μεγαλυτερη χαρα στη ζωη ενος ανθρωπου!!
Μπορείς άνετα!! Αν το θέλεις και σου αρέσει βάλτο με χίλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top