[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

crisdirk41

Νεοφερμένος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ρε παιδια ελεος .. κυριολεκτικα ΜΕ ΓΑ***ΑΝ οι βαθμολογητες.. εβγαλα 14.150 τεχνολογικης.... δηλαδη ο ενας 59 αοδε ο αλλος 81 ! αοθ 99 ο ενας , 90 ο αλλος... τα 5 απο τα 7 μου μαθηματα τα πηγανε σε 3ον... ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μαθηματικων πατρα

Ειναι ο κολλητος μου εκει.Αν θελεις να σε φερω σε επαφη στειλε μου pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα συγχαρητηρια σε ολες και ολους οσους τα καταφεραν και πετυχαν!!!!!!!!! οσοι παλι περιμεναν καλυτερα αποτελεσματα να θυμαστε πως η ζωη δεν τελειωνει εδω και οι ευκαιριες ειναι πολλες!!! θεληση και υπομονη να υπαρχει και θα πανε ολα καλα!:) και οσοι περνουν στη σχολη που θελουν να ξερετε οτι τωρα αρχιζουν τα παλουκια:P φοιτητικη ζωη μεν διαβασμα και υπευθυνοτητα δε!;)
αααααααχχχχχ γλυκουλια μου σας ευχομαι τα καλυτερα!!!! καλη φοιτητικη ζωη!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsifis

Νεοφερμένος

Ο Tsifis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ξερει κανεις αν θα ανεβουν οι σχολες διαχ. φυσικων πόρων στο αγρινιο; Η' αν υπαρχουν πλεον γιατι πολλα ακουςω και διαβαζω..
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ρε παιδια ελεος .. κυριολεκτικα ΜΕ ΓΑ***ΑΝ οι βαθμολογητες.. εβγαλα 14.150 τεχνολογικης.... δηλαδη ο ενας 59 αοδε ο αλλος 81 ! αοθ 99 ο ενας , 90 ο αλλος... τα 5 απο τα 7 μου μαθηματα τα πηγανε σε 3ον... ελεος
σε εναν βαθμο περσι ομοιοπαθης φιλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ειναι ο κολλητος μου εκει.Αν θελεις να σε φερω σε επαφη στειλε μου pm.
Επειδη δινω δευτερη φορα περισυ περασαν 3 συμμαθητες μου εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Επειδη δινω δευτερη φορα περισυ περασαν 3 συμμαθητες μου εκει
ο επιμενων νικα mate.congrats
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

Magistros

Νεοφερμένος

Ο Magistros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Δικαίωση,
Λύτρωση,
16654
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
εκθεση 9,9
αρχαια 1,4
λογοτεχνια 7,1
λατινικα 3,1
ιστορια 2,1
αοθ 8,7
μαθηματικα 2.9


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Γεια σας...
Σε εμας (Ζακυνθο) εχουν τοιχοκολληθει απο τις 8 το πρωι.
Εγω εβγαλα 16,433 (5ο πεδιο που θελω)
Περιμενα ειλικρινα 15 και ειμαι πολυ χαρουμενος...
Αοθ ειχα καμει πολλα αριθμιτικα και λαθος την εισοδηματικη (αλλα την ειχα κανει με δυο τροπους με ποσοστιαιες μεταβολες και με αντικαταστασοαπλοποιηση του Υ) αυτο ισως να τους συγκηνησε και γιαυτο μου εβαλαν 95 και 92 ενω ειχα υπολογισει 85.
Φυσικη παλι?Να εχω ολο το 4 λα8ος και στο 2ο μονο το πρωτο σωστο...Πηρα 67 και 75
Μαλλον επιδη ο τροπος ηταν σωστος...
ΑΑΑΑ και το αλλο ...μαθηματικα γενικης ειχα λα8ος μονοτονια στο 4ο απο προσημο τριωνυμου και μου εκοψαν μονο 3 μορια αντι για 7 που επρεπε...
Διορθωθηκαν στο Φαληρο να ναι καλα οι ανθρωποι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλα αποτελεσματα σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkr0se

Νεοφερμένος

Ο darkr0se αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 19087 και πρεπει να εχω περασει στην πρωτη μου επιλογη μηχανολογων μηχανικων ΕΜΠ, καλα αποτελεσματα σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Περασα Πατρααααααααααααα.... εβγαλα 15845 ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Για τον Μακη!

συγχαρητήρια και καλώς όρισες στην σχολή μας! :D :clapup: :clapup:

καλά να πάθεις...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα (αστειάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsifis

Νεοφερμένος

Ο Tsifis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Kανενας απο τη σχολη διαχειρ. πορων στο αγρινιο; :D
μαλλον θα με χετε του χρονου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Έκθεση 15,6
Αρχαία 18,7
Βιολογία 18,1
Λογοτεχνία 17,4
Λατινικά 17,8
Ιστορία 19,6

18542!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
3 Φυσική Κατεύθυνσης
2,2 Μαθηματικά γενικής παιδείας
2 Μαθηματικά Κατεύθυνσης
14,8 Έκθεση
12,3 Αρχές Οικονομικής Θεωρίας
12,8 Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών
5,8 Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Σύνολο: 8.305 μόρια.

Διοίκηση Επιχειρήσεων θέλω να περάσω, αλλά δεν το βλέπω, αν δεν πέσουν οι βάσεις.
Τέλος πάντων, δεν χάθηκε ο κόσμος, θα ξαναδώσω του χρόνου, αν χρειαστεί τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Έκθεση 15,6
Αρχαία 18,7
Βιολογία 18,1
Λογοτεχνία 17,4
Λατινικά 17,8
Ιστορία 19,6

18542!
Μπραβο ρε θεωρητικαραααααα!! Αυτα ειναι... Δημοσιογραφια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iN`

Νεοφερμένος

Ο iN` αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εκθεση: 17.8 ( ο πρωτος 14, ο 2ος 17.6 και ο 3ος κι ο καλυτερος να΄ναι καλα ο ανθρωπος 18!)

Βιολογια Γεν: 19.1 ( Που με κοψαν?)

Βιολογια Κατ: 19.9

Χημεια Κατ: 19.1 ( Πατατα στο Γ3)

Φυσικη Κατ: 19.7

Μαθ Κατ: 17.9 ( Το 100 μου εγινε 89... Το Γ4 εμεινε στο προχειρο.! Δεν προλαβα καλα το Δ4. Τελικα εκει που εισαι σιγουρος, την πατας.)

Γ.Β.Π: 19,12

Μορια 3ο πεδιο: 19.241
Μορια 2ο,4ο πεδιο: 19.060

Ιατρικη Θεσσαλονικης θελω. Τωρα αν περασω, θα περασω οριακα... Αλλιως εχει ο Θεος! Καλη φοιτητικη ζωη σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
18647! κατά πάσα πιθανότητα Ικάρων Μημανικών Ειδική Κατηγορία!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top