Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν:clapup:
αλλά μην είστε τόσο μυστικοπαθείς, πείτε μας που περάσατε, Gio? Exp?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Congradulations to all.:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδες!Σας ευχομαι τα καλυτερα στη φοιτητικη ζωη!
Λία welcome back στη φοιτητικη ζωη! :P

off topic: Αυτο το μαμουνι στην υπογραφη σου,στην αρχη νομιζα οτι ηταν στην οθονη μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Το μαθαίνεις όταν πας να πάρεις το χαρτί απο το σχολείο σου. :)

Εγώ πέρασα Πληροφορική ΑΣΣΟΕΕ. :)
Ήταν η δεύτερη επιλογή μου και την ήθελα σχεδόν όσο και την πρώτη. :)
Πέρναγα και Di αλλά δεν το έβαλα καν, πολύ hardware. Αμα ήθελα hardware έμενα και στους ΗΜΜΥ που έχουν και καλύτερη φήμη. ;)

Συγχαρητήρια Λία :clapup:!!! Συγχαρητήρια και σε όλα τα παιδιά που πέρασαν :D!

Υ.Γ.1: Αν και νιώθω υποχρεωμένη να πω DI Rulezzz :P:D!

Υ.Γ.2: Πωπω με τόσο τρέξιμο που έχω ρίξει έχω κάτι χρόνια να ποστάρω :( !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Πέρασε η αδερφή μου διαιτολογία στο Χαροκόπειο και χάρηκα πάρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
off topic: Αυτο το μαμουνι στην υπογραφη σου,στην αρχη νομιζα οτι ηταν στην οθονη μου!:P
Αυτός είναι ο σκοπός του ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι λες τωρα;!!! Ο τελευτεος στην ικαρων με 14,5;!!!!!! Μακαρι να ειναι ετσι οταν δωσω και εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τι λες τωρα;!!! Ο τελευτεος στην ικαρων με 14,5;!!!!!! Μακαρι να ειναι ετσι οταν δωσω και εγω...

14,5 είναι η βαθμολογία για όσους ανήκουν σε ειδική κατηγορία (πολύτεκνοι ή ορφανοί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
α, αυτο σημενε ειδικη κατηγορια;....:( Τεσπα, και το 16μιση περιπου καλο ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiSparrow

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Υ.Γ.1: Αν και νιώθω υποχρεωμένη να πω DI Rulezzz :P:D!

Μα τι στο καλό είναι το Di ???? :ermm:

:crazy: (<- άσχετο, αλλά μου άρεσε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μα τι στο καλό είναι το Di ???? :ermm:

:crazy: (<- άσχετο, αλλά μου άρεσε!)
Το τμήμα πληροφορικής του Καποδιστριακού. :)


Εσύ πού πέρασες τελικά; :) (αν δεν έχεις πρόβλημα να μας πεις :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Καλή αρχή σε όοσυς περάσατε!
Συγχαρητήρια και εύχομαι καλή σταδιοδρομία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα τι στο καλό είναι το Di ???? :ermm:

:crazy: (<- άσχετο, αλλά μου άρεσε!)

Σου είχα απαντήσει κι εγώ καλέ:

Di = Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών του Καποδιστριακού. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε Όλους!!!!

Michelle καλή σταδιοδρομία σου εύχομαι!
Μας πρόδωσες ε; (Σήμερα έδωσα Λογισμό Ι και τι να σου πω, έσκισα...:P)


(καλά έκανες μεταξύ μας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Καλή σταδιοδρομία και καλή φοιτιτική ζωή :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε Όλους!!!!

Michelle καλή σταδιοδρομία σου εύχομαι!
Μας πρόδωσες ε; (Σήμερα έδωσα Λογισμό Ι και τι να σου πω, έσκισα...:P)


(καλά έκανες μεταξύ μας)
Thanks!
Βρεε ο Λογισμός Ι είναι εύκολος (απο τα μαθήματα που είχα τον καλύτερο βαθμό ήταν)
Που να δεις τον ΙΙ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Thanks!
Βρεε ο Λογισμός Ι είναι εύκολος (απο τα μαθήματα που είχα τον καλύτερο βαθμό ήταν)
Που να δεις τον ΙΙ :'(

Τον έχω δει :sick:
Ε και εγώ στον Λογισμό Ι τον καλύτερο βαθμό θα έχω..(5) :P

(μου φαίνεται πρέπει να στρωθώ στο διάβασμα..εμ ηλεκτρολόγους ήθελα, καλα να πάθω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τον έχω δει :sick:
Ε και εγώ στον Λογισμό Ι τον καλύτερο βαθμό θα έχω..(5) :P

(μου φαίνεται πρέπει να στρωθώ στο διάβασμα..εμ ηλεκτρολόγους ήθελα, καλα να πάθω)
Ο Λογισμός ΙΙ δεν μαθαίνεται πάντως αν δεν στρώσεις κ*λο. :/:
Εγώ 2 φορές το είχα δώσει, και τις 2 φορές κόπηκα διότι δεν κατάφερνα να βγάλω αυτή την τεράστια ύλη. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ο Λογισμός ΙΙ δεν μαθαίνεται πάντως αν δεν στρώσεις κ*λο. :/:
Εγώ 2 φορές το είχα δώσει, και τις 2 φορές κόπηκα διότι δεν κατάφερνα να βγάλω αυτή την τεράστια ύλη. :/:

ε ναι είναι γιγάντια...
Σορυ που βγαίνω εκτός θέματος αλλά επειδή δίνω Συστήματα σε 2 μέρες μήπως θυμάσαι καθόλου τι είχε πέσει? και poia είναι tα sos?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ε ναι είναι γιγάντια...
Σορυ που βγαίνω εκτός θέματος αλλά επειδή δίνω Συστήματα σε 2 μέρες μήπως θυμάσαι καθόλου τι είχε πέσει? και poia είναι tα sos?
Συστήματα διάβασε τελευταίο το βιβλίο και δώσε έμφαση στα φυλλάδια που σας έδωσαν στα εργαστήρια. Εγώ ΜΟΝΟ με διάβασμα απο τα φυλλάδια και λίγη αντιγραφούλα (λίγη, ειλικρινά, άντε να πήρα το πολύ ένα βαθμό απο αυτή) είχα πάρει 6,5 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top