Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για το ελευθερο μωρε, τι παλουκια και καφασια ειχανε φετος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για το ελευθερο μωρε, τι παλουκια και καφασια ειχανε φετος; :P
Εμένα μου άρεσε το θέμα, παλούκι βρήκα μόνο το φόντο. Τώρα τι να σου περιγράψω, δεν θα καταλάβεις απο περιγραφή ψάξε στο νετ για τα θέματα που έχει και φώτο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ!!!!
https://www.forthnet.gr/templates/newsPosting.aspx?p=203638
ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εύχομαι να μην υπάρξει τίποτα περισσότερο από λίγη περισσότερη αγωνία. Δεν νομίζω να το αντέξει η κυβέρνηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
το σχέδιο πότε θα βγει??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
το σχέδιο πότε θα βγει??????????????
Έλα ντε! Διάβασε το άρθρο που παρέθεσα παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αεί σιχτίρ πια, δεν αντέχω άλλο!
Κάθε μέρα βλέπω εφιάλτες με το σχέδιο, θα τρελαθώ στο τέλος!
Θέλω να βγουν επιτέλους οι βαθμοί!
Αίσχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω, είναι απαίσιο αυτό το άγχος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiSparrow

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Διάβασα εδώ ότι σήμερα ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων -εκτός των αγγλικών, φυσικά!

Καλή επιτυχία!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Διάβασα εδώ ότι σήμερα ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων -εκτός των αγγλικών, φυσικά!

Καλή επιτυχία!!! :clapup:
Το link δεν δουλεύει και απο την αρχική δεν βρήκα κάποιο άρθρο που να λέει οτι ανακοινώνονται σήμερα :confused:
Πάντως, ευχαριστώ, χρήσιμο site για αυτή την περίοδο, μπήκε στα bookmarks :) (παρ'ότι έχει άθλιο design :P)
Άσε που δεν ξέρω και σε ποιό σχολείο θα πρέπει να πάω για να τα δω, σε αυτό που κατέθεσα τα χαρτιά μου λένε οτι θα ανακοινωθούν στο σχολείο που θα καταθέσω μηχανογραφικό, στο περι ου ο λόγος σχολείο λένε οτι ...δεν ξέρουν! :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Άσε που δεν ξέρω και σε ποιό σχολείο θα πρέπει να πάω για να τα δω, σε αυτό που κατέθεσα τα χαρτιά μου λένε οτι θα ανακοινωθούν στο σχολείο που θα καταθέσω μηχανογραφικό, στο εν λόγω σχολείο λένε οτι ...δεν ξέρουν! :wacko:
Τα κυλικεία ξέρουν τα πάντα, αλλά είναι κλειστά γμτ:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τα κυλικεία ξέρουν τα πάντα, αλλά είναι κλειστά γμτ:P :D
ντοο you are the best:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiSparrow

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Το link δεν δουλεύει και απο την αρχική δεν βρήκα κάποιο άρθρο που να λέει οτι ανακοινώνονται σήμερα :confused:
Πάντως, ευχαριστώ, χρήσιμο site για αυτή την περίοδο, μπήκε στα bookmarks :) (παρ'ότι έχει άθλιο design :P)
Άσε που δεν ξέρω και σε ποιό σχολείο θα πρέπει να πάω για να τα δω, σε αυτό που κατέθεσα τα χαρτιά μου λένε οτι θα ανακοινωθούν στο σχολείο που θα καταθέσω μηχανογραφικό, στο περι ου ο λόγος σχολείο λένε οτι ...δεν ξέρουν! :wacko:

Nαι, έχεις δίκιο για το Link. Πάντως αν πας τώρα στην αρχική www.esos.gr θα βρεις πρώτο πρώτο ένα άρθρο που αναφέρει ότι τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων ανακοινώθηκαν στις κατά τόπους διευθύνσεις, οπότε αύριο θα τοιχοκοληθούν! Τέρμα η αγωνία...

Στα Χανιά πάντως -απ' όσο ξέρω- τα αποτελέσματα τοιχοκολούνται σε κάθε σχολείο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Nαι, έχεις δίκιο για το Link. Πάντως αν πας τώρα στην αρχική www.esos.gr θα βρεις πρώτο πρώτο ένα άρθρο που αναφέρει ότι τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων ανακοινώθηκαν στις κατά τόπους διευθύνσεις, οπότε αύριο θα τοιχοκοληθούν! Τέρμα η αγωνία...

Στα Χανιά πάντως -απ' όσο ξέρω- τα αποτελέσματα τοιχοκολούνται σε κάθε σχολείο...:hmm:
Ναι το είδα το άρθρο (και μου'ρθε μια σκοτοδίνη :P).
Ελπίζω να μην λιποθυμήσω αύριο πριν δω τα αποτελέσματα :P
Thanks Μυρτώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
:kissing:LIA GOOD LUCK
Με λίγα λόγια καλή τυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λία τι εγινε?
πως πήγες?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μωρέ καλά να είναι τα αποτελέσματα κι ας έχει πέσει ξερή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε μου απαντάει και στο τηλ :/:

μου απάντησε (θα τα κάνω μετά τα ποστ merge)

είναι κάπως προβληματισμένη-στεναχωρημένη γιατί θα πρέπει να κάνει νέα σχέδια για το μέλλον...
στο ένα (ελεύθερο) δεν πήγε τόσο καλά οσο θα ήθελε....
οπότε τώρα βλέπει τα πράγματα με άλλη οπτική

σύντομα θα σας τα πει και η ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχνοφαίνεται στον ορίζοντα η αρχιτεκτονική τουλάχιστον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
στο ένα (ελεύθερο) δεν πήγε τόσο καλά οσο θα ήθελε....

Κάτι γίνεται με το ελεύθερο :hmm:

Απο το πρωί ακούω κάτι 7άρια και κάτι 5άρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top