Πανελλήνιες τον Σεπτέμβριο

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,816 μηνύματα.
παντως μου προκαλει εντυπωση πως δεν εχεις καν το αισθημα του φοβου μηπως κατι στραβωσει.ουσιαστικα θες να κανεις μια κομπινα και μας την λες κιολας δημοσια.εγω σου λεω αν πεσει σημα απο το υπουργειο να ελεγχθουν εξονυχιστικα τα χαρτια εσυ τι θα κανεις??μας λες οτι εχεις γνωστους στα δημοσια νοσοκομεια κτλπ.εγω σου λεω ξανασκεψου το.και δεν το λεω για να φοβηθεις το λεω βαση κοινης λογικης
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
Αν ολοι εχουμε την νοοτροπια ¨οι αλλοι κανουν το χ ,τι πειραζει να το κανω και εγω;¨ πως θα καταφερουμε να αλλαξουμε αυτην την κατασταση;
Ωραίες οι φιλοσοφίες σου αλλά η κατάσταση είναι κρίσιμη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

παντως μου προκαλει εντυπωση πως δεν εχεις καν το αισθημα του φοβου μηπως κατι στραβωσει.ουσιαστικα θες να κανεις μια κομπινα και μας την λες κιολας δημοσια.εγω σου λεω αν πεσει σημα απο το υπουργειο να ελεγχθουν εξονυχιστικα τα χαρτια εσυ τι θα κανεις??μας λες οτι εχεις γνωστους στα δημοσια νοσοκομεια κτλπ.εγω σου λεω ξανασκεψου το.και δεν το λεω για να φοβηθεις το λεω βαση κοινης λογικης
Δε γίνεται τίποτα.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,816 μηνύματα.
Ωραίες οι φιλοσοφίες σου αλλά η κατάσταση είναι κρίσιμη
ειναι κρισιμη γιατι βαριεσαι να διαβασεις και να δωσεις εξετασεις στην ωρα τους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραίες οι φιλοσοφίες σου αλλά η κατάσταση είναι κρίσιμη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δε γίνεται τίποτα.
καποτε κοροιδευανε οταν λεγανε θα μας εχουν μεσα στο σπιτι και θα βγαινουμε με sms.το δεν γινεται τιποτα δεν εχω μαθει να το λεω ποτε
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
ειναι κρισιμη γιατι βαριεσαι να διαβασεις και να δωσεις εξετασεις στην ωρα τους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


καποτε κοροιδευανε οταν λεγανε θα μας εχουν μεσα στο σπιτι και θα βγαινουμε με sms.το δεν γινεται τιποτα δεν εχω μαθει να το λεω ποτε
Το αν βαριέμαι η όχι άσε να το ξέρω εγώ
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,816 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,442 μηνύματα.
Παιδιά επειδή βλέπω ότι μιλάτε πολύ ακραία χωρίς να με ξέρετε προφανώς και γνωρίζω πως αυτό που κάνω είναι άδικο και δεν μου αρέσει αλλά δε μπορώ να διαχειριστω όλο αυτό που συμβαίνει δε μου φτάνουν οι ώρες διαβάσματος και θέλω λίγο παραπάνω χρόνο αλλά όχι να χάσω μια ολόκληρη χρονιά και σκέφτηκα αυτό σαν λύση μην νομίζετε ότι δεν το έχω σκεφτεί κ ότι αισθάνομαι υπέροχα απλά για αυτό μοιράστηκα τη σκέψη μου μαζί σας ... Αν ήταν να με κρίνετε ευχάριστω πολύ ...

Δεν θα σου πω οτι είναι άδικο για τους άλλους, γιατί παρα είναι mainstream σε αυτές τις περιπτώσεις(και διαφωνώ λίγο ούτως η άλλως...θα εξηγήσω πιο κάτω).Και ας είμαστε ειλικρινείς, είμαστε άνθρωποι μα και ζώα οπότε έχουμε περισσότερο το αίσθημα της "επιβίωσης" παρά της δικαιοσύνης όταν πιεζόμαστε. Εαν και εδώ δεν γίνεται αδικία ακριβώς όπως είπα.

Ωστόσο, θα σου πω οτι ακόμα και εαν το πάρεις πλήρως εγωιστικά το θέμα, δεν συμφέρει να το κάνεις. Κερδίζεις ένα μήνα διάβασμα αλλά θα πρέπει να ανταπεξέλθεις σε θέματα πολλαπλάσιας δυσκολίας. Δηλαδή και σκονάκι να έκανες πιο σίγουρα αποτελέσματα θα είχε(εαν τα κατάφερνες...). Τέλος πάντων εαν αυτός ο 1 μήνας κρίνεις οτι θα αποτελέσει σημείο καμπής για το τι έπεται, και είσαι οκ με την σκέψη κάντο(δηλαδή δεν το θεωρείς και εσύ αδικία).Και δεν είναι τόσο άδικο καθώς όπως είπα τα θέματα σου θα είναι πιο δύσκολα. Εαν καταφέρεις και γράψεις καλά σε αυτά,δεν θεωρώ οτι αδικείς κανέναν.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
Δεν θα σου πω οτι είναι άδικο για τους άλλους, γιατί παρα είναι mainstream σε αυτές τις περιπτώσεις(και διαφωνώ λίγο ούτως η άλλως...θα εξηγήσω πιο κάτω).Και ας είμαστε ειλικρινείς, είμαστε άνθρωποι μα και ζώα οπότε έχουμε περισσότερο το αίσθημα της "επιβίωσης" παρά της δικαιοσύνης όταν πιεζόμαστε. Εαν και εδώ δεν γίνεται αδικία ακριβώς όπως είπα.

Ωστόσο, θα σου πω οτι ακόμα και εαν το πάρεις πλήρως εγωιστικά το θέμα, δεν συμφέρει να το κάνεις. Κερδίζεις ένα μήνα διάβασμα αλλά θα πρέπει να ανταπεξέλθεις σε θέματα πολλαπλάσιας δυσκολίας. Δηλαδή και σκονάκι να έκανες πιο σίγουρα αποτελέσματα θα είχε(εαν τα κατάφερνες...). Τέλος πάντων εαν αυτός ο 1 μήνας κρίνεις οτι θα αποτελέσει σημείο καμπής για το τι έπεται, και είσαι οκ με την σκέψη κάντο(δηλαδή δεν το θεωρείς και εσύ αδικία).Και δεν είναι τόσο άδικο καθώς όπως είπα τα θέματα σου θα είναι πιο δύσκολα. Εαν καταφέρεις και γράψεις καλά σε αυτά,δεν θεωρώ οτι αδικείς κανέναν.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου . δεν είναι ένας μήνας αλλά σχεδόν τρεις κ τα θέματα τα είδα δεν είναι τόσο δύσκολα έλεος με αυτήν την καραμέλα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,816 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου . δεν είναι ένας μήνας αλλά σχεδόν τρεις κ τα θέματα τα είδα δεν είναι τόσο δύσκολα έλεος με αυτήν την καραμέλα
για τα μαθηματικα που μπορω να καταλαβω τα θεματα ειναι 2 φορες πιο δυσκολα παντως
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Καλησπέρα Μαίρη,
την απόφασή σου την έχεις πάρει φαίνεται κι όλας από τα γραφόμενά σου.

Απορία, τι θέλεις να ακούσεις εδώ από τους άλλους;
-Αν είναι νόμιμο; Η απάντηση είναι όχι, εννοείται αυτό.
-Αν είναι ηθικό; Παίζεται, ανάλογα τις αξίες του καθενός.
-Αν αξίζει να δώσεις επαναληπτικές και όχι τις άλλες Πανελλήνιες; Αν είναι εύκολα ή δύσκολα τα θέματα πάλι είναι και υποκειμενικό και στην τύχη τίθεται σε κάποιο βαθμό. Οι 3 μήνες έξτρα προετοιμασίας, ανάλογα τον καθένα φαίνονται χρήσιμοι ή όχι, βάσει του πόσο καλά έχει προετοιμαστεί.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
Καλησπέρα Μαίρη,
την απόφασή σου την έχεις πάρει φαίνεται κι όλας από τα γραφόμενά σου.

Απορία, τι θέλεις να ακούσεις εδώ από τους άλλους;
-Αν είναι νόμιμο; Η απάντηση είναι όχι, εννοείται αυτό.
-Αν είναι ηθικό; Παίζεται, ανάλογα τις αξίες του καθενός.
-Αν αξίζει να δώσεις επαναληπτικές και όχι τις άλλες Πανελλήνιες; Αν είναι εύκολα ή δύσκολα τα θέματα πάλι είναι και υποκειμενικό και στην τύχη τίθεται σε κάποιο βαθμό. Οι 3 μήνες έξτρα προετοιμασίας, ανάλογα τον καθένα φαίνονται χρήσιμοι ή όχι, βάσει του πόσο καλά έχει προετοιμαστεί.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου !!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

για τα μαθηματικα που μπορω να καταλαβω τα θεματα ειναι 2 φορες πιο δυσκολα παντως
Είμαι θεωρητική
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου !!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Είμαι θεωρητική
Ρε φιλη πού θες να περασεις και δεν προλαβαίνεις να προετοιμαστείς μέχρι τον Ιούνιο; Με έχεις τρελάνει τόση ώρα που σε διαβάζω.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μπορώ να πάρω δικαιολογητικο άνετα έχουμε πολλούς γνωστούς σε δημόσια νοσοκομεία διευθυντές. Και γιατί δεν συμφέρει τόσο δεν κατάλαβαινω είδα τα θέματα κ ήταν μια χαρά ...🤨
Εαν βασιζεις την εισαγωγη σου στην τριτοβαθμια εκπαιδευση σε πελατειακες σχεσεις εισαι αξια των πραξεων σου, οι οποιες φανερωνουν και το πνευμα σου
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
Ρε φιλη πού θες να περασεις και δεν προλαβαίνεις να προετοιμαστείς μέχρι τον Ιούνιο; Με έχεις τρελάνει τόση ώρα που σε διαβάζω.
Δεν είναι αυτό το θέμα . Όταν κάνω κάτι θέλω να το κάνω τέλεια .
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δεν είναι αυτό το θέμα . Όταν κάνω κάτι θέλω να το κάνω τέλεια .
Το τελειο ειναι να "κλεβεις" του συνυποψηφιους σου; Η επιλογη των επαναληπτικων ειναι για ατομα που πραγματικα ειχαν καποιο σοβαρο λογο ωστε να μην καταφερουν να γραψουν...
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Δεν είναι αυτό το θέμα . Όταν κάνω κάτι θέλω να το κάνω τέλεια .
Έχεις να αποδείξεις κάτι σε κάποιον, ε; Δεν σε πολύπιστεύουν;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το τελειο ειναι να "κλεβεις" του συνυποψηφιους σου; Η επιλογη των επαναληπτικων ειναι για ατομα που πραγματικα ειχαν καποιο σοβαρο λογο ωστε να μην καταφερουν να γραψουν...
Γιατί της λέτε συνέχεια τα ίδια; Αφού δεν την ενδιαφερει αυτό.. Το προσπερνάμε.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Έχεις να αποδείξεις κάτι σε κάποιον, ε; Δεν σε πολύπιστεύουν;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γιατί της λέτε συνέχεια τα ίδια; Αφού δεν την ενδιαφερει αυτό.. Το προσπερνάμε.
Δεν συμφωνω με την προσπεραση του... Το θεμα ειναι να καταφερεις να αλλαξεις την αποψη του αλλου οταν προκειται να πραγματοποιησει μια ανομη ενεργεια... Εαν δεν ειχε η ιδια αμφιβολιες για το τι παει να κανει δεν θα εμπαινε στον κοπο να το παραθεσει σε ενα δημοσιο φορουμ...Βασιζομαι στο γεγονος οτι η ενεργεια αυτη βρισκεται σε σταδιο σκεψης και δεν το εχει αποφασισει ηδη ωστε να καταφερουμε να της την αλλαξουμε...
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Δεν συμφωνω με την προσπεραση του... Το θεμα ειναι να καταφερεις να αλλαξεις την αποψη του αλλου οταν προκειται να πραγματοποιησει μια ανομη ενεργεια... Εαν δεν ειχε η ιδια αμφιβολιες για το τι παει να κανει δεν θα εμπαινε στον κοπο να το παραθεσει σε ενα δημοσιο φορουμ...Βασιζομαι στο γεγονος οτι η ενεργεια αυτη βρισκεται σε σταδιο σκεψης και δεν το εχει αποφασισει ηδη ωστε να καταφερουμε να της την αλλαξουμε...
Πολύ αισιόδοξος είσαι. Η θεματοθέτρια έχει πάρει την απόφαση της και δεν την ενδιαφερει το ηθικό του θέματος. Ήθελε απλά λίγες παραπάνω πληροφορίες για τις επαναληπτικές. Αν έχεις υπομονή εσύ να αλλάξεις άποψη σε έναν άνθρωπο αποφασισμένο συγχαρητήρια. Εγώ δεν έχω ούτε υπομονή ούτε χρόνο μα ανακατεύομαι σε τέτοιες καταστάσεις
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,476 μηνύματα.
Λίγη νομιμοφροσύνη δεν βλάπτει. Διαβάστε κάντε την προσπαθεια σας και δώστε στην ώρα σας. Όλοι περάσαμε από αυτήν την θέση και κανένας δεν το χάρηκε προφανώς. Δεν υπάρχει δεν προλαβαίνω. Διαβάστε όσο μπορείτε και κάντε την προσπάθεια σας. Δεν έχουν οι άλλοι κάτι που ΔΕΝ έχετε εσείς.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top