kostastz

Νεοφερμένος

Ο kostastz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλησπέρα,είμαι 21 χρονών και σκέφτομαι να δώσω ξανά πανελλήνιες όμως σκέφτομαι ορισμένα πράγματα στα οποία θέλω να μου εκφράσετε την γνώμη σας!κατ'αρχάς να ξεκινήσω φροντιστήριο από το καλοκαίρι γιατί όσο να'ναι τα έχω ξεχάσει τα περισσότερα.Επιπρόσθετα η σχολή που στοχεύω είναι η ιατρική απλά λόγω ότι δουλεύω δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσω να αντεπεξέλθω
ικανοποιητικά ώστε να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα.Είμαι αρκετά μπερδεμένο και δεν ξέρω τι να κάνω.Οποιαδήποτε γνώμη σας θα λειτουργήσει καταλυτικά στην σωστή επιλογή!Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Σε ευχαριστω για τα λογια σου,τελικα και συ σκεφτεσαι να ξαναδωσεις?Το πηρες αποφαση για του χρονου και με ποια κατευθυνση?

Ναι, θα ξαναδωσω! Ειμαι θεωρητικη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollo11

Νεοφερμένος

Ο apollo11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλησπέρα,είμαι 21 χρονών και σκέφτομαι να δώσω ξανά πανελλήνιες όμως σκέφτομαι ορισμένα πράγματα στα οποία θέλω να μου εκφράσετε την γνώμη σας!κατ'αρχάς να ξεκινήσω φροντιστήριο από το καλοκαίρι γιατί όσο να'ναι τα έχω ξεχάσει τα περισσότερα.Επιπρόσθετα η σχολή που στοχεύω είναι η ιατρική απλά λόγω ότι δουλεύω δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσω να αντεπεξέλθω
ικανοποιητικά ώστε να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα.Είμαι αρκετά μπερδεμένο και δεν ξέρω τι να κάνω.Οποιαδήποτε γνώμη σας θα λειτουργήσει καταλυτικά στην σωστή επιλογή!Ευχαριστώ :)
Εξαρταται καθαρα απο το επιπεδο σου. Την ηλικια δεν την συζηταμε καν καθως εισαι ακομα πολυ νεαρος για να σε απασχολει. Για να πιασεις τα 18000+ μορια που θελει η Ιατρικη ξερεις οτι πρεπει να γραψεις καλα παντου. Μπορεις? Ποσα μορια μαζεψες την πρωτη φορα που εδωσες? Οσον αφορα τη δουλεια αν νομιζεις οτι σου αφηνει επαρκη χρονο για ξεκουραση και πολυ διαβασμα μπορεις να την κανεις παραλληλα, διαφορετικα θα πρεπει να την αφησεις.
Κανε τις επιλογες σου και σχεδιασε τους επομενους μηνες προσεκτικα σε σχεση με την υλη με μεθοδο και αποφασιστηκοτητα. Μεσοβεζικες λυσεις δεν σε βαζουν Ιατρικη. Καλη τυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo Vat

Νεοφερμένος

Η Jo Vat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρουμε αν υπάρχουν κοινωνικά φροντιστήρια τώρα το καλοκαίρι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollo11

Νεοφερμένος

Ο apollo11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρουμε αν υπάρχουν κοινωνικά φροντιστήρια τώρα το καλοκαίρι;;;
Απο οτι εχω κοιταξει οχι γιατι ειναι ενεργα κατα την διαρκεια της σχολικης σεζον και μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo Vat

Νεοφερμένος

Η Jo Vat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δηλαδή αρχίζουν Σεπτέμβριο μαζί με την σχολική χρονιά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollo11

Νεοφερμένος

Ο apollo11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δηλαδή αρχίζουν Σεπτέμβριο μαζί με την σχολική χρονιά;;
E ναι. (οπου διατιθεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ναι, θα ξαναδωσω! Ειμαι θεωρητικη :)
Καλη σου επιτυχια ,να περασεις εκει οπου επιθυμεις!;)Αλλωστε αποτι φαινεται το θες πολυ οτι και ναναι αυτο..Για που σκοπευεις αν επιτρεπεται?Και εγω θα δωσω τελικα γιατι αυτη ειναι η τελευταια χρονια που δινουμε με αυτο το συστημα πανελλαδικες,ακομα και αν τελικα αποφασισω να μεινω στη σχολη που ειμαι,για να μη πανε χαμενα τα μαθηματα,που εχω περασει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Και εγω θα δωσω τελικα γιατι αυτη ειναι η τελευταια χρονια που δινουμε με αυτο το συστημα πανελλαδικες,ακομα και αν τελικα αποφασισω να μεινω στη σχολη που ειμαι,για να μη πανε χαμενα τα μαθηματα,που εχω περασει .

Κανείς δεν ξέρει αν θα κοπεί τελείως το παρών σύστημα. (τουλάχιστον για τα επόμενα 2 χρόνια)

Επίσης, η αλλαγή συστήματος δεν είναι απαραίτητα αρνητική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollo11

Νεοφερμένος

Ο apollo11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Επίσης, η αλλαγή συστήματος δεν είναι απαραίτητα αρνητική.
Απαραιτητα οχι αλλα σχεδον παντα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo Vat

Νεοφερμένος

Η Jo Vat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είδα πως αρχίζουν θερινά δωρεάν μαθήματα σε Αθήνα, σε 3 τουλάχιστον περιοχές απο 23 Ιουνίου για ενα μήνα περίπου διάρκεια μαθημάτων και μετά θα ξανά συνεχίσουν.. και επίσης και στο Ναύπλιο και στο Βόλο. Προφανώς θα υπάρξει και κάτι για Θεσσαλονίκη θέλω να πιστεύω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostplom

Νεοφερμένος

Ο kostplom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημέρα.
Όποιος έχει δώσει πανελλήνιες το 1995 στην 4η Δέσμη
μπορεί τώρα να πάρει οποιαδήποτε κατεύθυνσή?
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Καλη σου επιτυχια ,να περασεις εκει οπου επιθυμεις!;)Αλλωστε αποτι φαινεται το θες πολυ οτι και ναναι αυτο..Για που σκοπευεις αν επιτρεπεται?Και εγω θα δωσω τελικα γιατι αυτη ειναι η τελευταια χρονια που δινουμε με αυτο το συστημα πανελλαδικες,ακομα και αν τελικα αποφασισω να μεινω στη σχολη που ειμαι,για να μη πανε χαμενα τα μαθηματα,που εχω περασει .

Σ ευχαριστω πολυ ! Στοχευω ή νηπιαγωγων ή βρεφοκομων ή ψυχολογία . οι τρεις αγαπημενες μου σχολες!καλη επιτυχια σε ο,τι αποφασισεις!;)

Καλημέρα.
Όποιος έχει δώσει πανελλήνιες το 1995 στην 4η Δέσμη
μπορεί τώρα να πάρει οποιαδήποτε κατεύθυνσή?
Ευχαριστώ.

Καλημερα! Ναι μπορεις να επιλεξεις οποια κατευθυνση επιθυμεις. Δες εδωhttps://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...ies-ejetazomena-mathimata-ana-kateyuynsh.html θα σε βοηθησει. Καλη επιτυχια!:)

Ρε παιδιά ξέρουμε αν υπάρχουν κοινωνικά φροντιστήρια τώρα το καλοκαίρι;;;

Στην Αθηνα η βιβλιοθηκη της Ιερας Αρχιεπισκοπης Αθηνων κανει θερινο κοινωνικο φροντιστηριο αλλα δεν ξερω κατα ποσο δεχονται αποφοιτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Σ ευχαριστω πολυ ! Στοχευω ή νηπιαγωγων ή βρεφοκομων ή ψυχολογία . οι τρεις αγαπημενες μου σχολες!καλη επιτυχια σε ο,τι αποφασισεις!;).
Eυχαριστω πολυ,επισης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niovi1984

Νεοφερμένος

Η niovi1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα! Φέτος λέω να δοκιμάσω και εγώ τη τύχη μου να δώσω ξανά πανελλήνιες...Μάθε γέρο γράμματα που λένε...Τελείωσα το λύκειο το 2002....(τοοοοσο παλία...) και ήμουν θετική κατεύθυνση...!Λοιπόν , σκέφτομαι να ξαναδώσω μετά από τόσα χρόνια για τη σχολή μηχανολόγων μηχανικών....απόο θετική κατεύθυνση και λέω να διαβάσω εντελώς μόνη μου χωρίς φροντιστήρια....πόσες ώρες πιστεύεται θα είναι αρκετέςή Χημεία και η βιολογία κατεύθυνσης είναι δύσκολα σα μαθήματα;
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Στα αλλα μαθηματα πως τα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Με λίγη θέληση όλα γίνονται!!

Και ο αδερφός μου έδωσε μετά από πολλά χρόνια πανελλήνιες και πέρασε στο Ιστορικό-Αρχαιολογικό!! Του άρεσε πάρα πολύ!!

Καλή συνέχεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niovi1984

Νεοφερμένος

Η niovi1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η θετική έχει μαθηματικα,φυσικη ,χημεια,βιολογία...Στα αλλα θα το παλέψω πιστευω , εχω τελειώσει το μαθηματικό το 2008 οπότε από διάβασμα είμαι δύο μαθήματα λιγότερο μαθηματικά κατεύθυνσης και μαθηματικά γενικής....άντε και φυσική τη παλευω...το θέμα μου είναι χημεία κατεύθυνσης και βιολογία κατεύθυνσης....εκεί πιστεύω θα γίνει μακελίο....όσο για την έκεθεση θα δώ.....Τώρα όσο αφορά το διάβασμα χημεία κατεύθυνσης υτο 1ο κεφάλαιο έιναι ευκολο...τώρα πήγα στα οξέα βάσεις και ιοντισμό και πελάγωσα λιγάκι...μου φένεται όμως λίγο βουνό μετά από τόσα χρόνια...εσείς με το διάβασμα σε τέτοια μαθήματα που έχετε καιρό να τα ακουμπήσετε πώς το οργανώνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Για να γίνει η Φυσική Κατεύθυνσης και τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης πρέπει να γυρίσουμε τάξεις πίσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Που θελεις να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top