Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το θέμα είναι παλιό και δεν ξέρουμε αν όντως η αντάρα έδωσε και πως τα πήγε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sostos

Νεοφερμένος

Ο sostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Να κανω και εγω τις ερωτησεις μου μιας και ειναι καιρος για την καταθεση της αιτησης και θα το κανω νωρις να ξεμπερδευω.
εμαι παλιος αποφοιτος με δεσμες.

1) Η αιτηση-δηλωση που θα κατεβασω απο το σαιτ του υπουργειου ,ειναι το ''υποδειγμα 2" για τους αποφοιτους λυκειου-μαθητες αποφοιτους μειονοτικων σχολειων;
2) επειδη δεν εχω Βεβαιωση Προσβασης, απο οτι ξερω υποβελλεται υπευθυνη δηλωση.τι ακριβως αναγραφεται σε αυτην;Οτι απλα "δηλωνω υπευθυνα οτι δεν ειμαι κατοχος Βεβαιωσης Προσβασης" ;
3)επειδη θα δηλωσω σχολες πεμπτου πεδιου, θα σημειωσω με Χ ,μονο το Μαθηματικα-Στατιστικη και ΑΟΘ;
4)τη Βεβαιωση Προσβασης ποτε θα την αποκτησω;

Μερσί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ohwell

Νεοφερμένος

Ο Ohwell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Hello boys and girls
Μολις εγινα μελος και εχω μια συμαντικη απορια(keeps me up at night)

Ειμαι αποφοιτος του 2009 γενικου ενιαιου λυκειου.Για προσωπικους λογους δεν ασχοληθηκα καθολου με τα μαθηματα με αποτελεσμα να εχω εναν αθλιο βαθμο προσβασης 7.26:redface: ( εδω γινεται κατανοητο πως δεν στοχευα σε καμια σχολη).Παρολαυτα μετα το καλοκαιρι πηρα τα επανω μου γραφτηκα σε φροντιστιριο και μεχρι τωρα υπηρξα πολυ καλος μαθητης. Ολα καλα μεχρις οτου μια μερα αρχισε η σηζητηση μεταξυ εμου και καποιων σημμαθητων για το εαν οι βαθμοι της προηγουμενης χρονιας επηρεαζουν αυτον που θα παρουμε φετος και καποιος ειπε και για τους προφορικους του σχολειου
αν και υπηρξε αντιπαραθεση για το θεμα δεν καταληξαμε σε καποιο συμπερασμα ( συγχωρεστε την αγνοια μας). Σας παρακαλω διαφωτιστε με πανω στο θεαμα διοτι το συνεχως αγχος οτι, οτι και να
γραψω θα παρω χαλια βαθμο προσβασης μου αντηχει σαν μου ειπαν πως εχω καρκινο :(

Thx in advance

Υ.Σ.: Sorry για το μεγαλο κειμενο απλουστατα θελω να μαθω τι και κατα ποσο θα επηρεασει τον φετεινο βαθμο των (δευτερων:/:) Πανελαδικων εξετασεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eφόσον είσαι απόφοιτος του 2009 παίρνεις τους προφορικους:/:




YΓ Oι προφορικοί ισχύουν για 2 χρόνια δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ό,τι λέει ο Econ πρέπει να ισχύει. Δεν ξέρω τι συμβαίνει μετά από 2 χρόνια, αλλά τώρα οι προφορικοί σου είναι αυτοί.
Πάντως αν το πάρεις ζεστά μπορείς να "ισοφαρίσεις" τους άσχημους προφορικούς, προσπάθησε να βρεις και κάτι θετικό, μην πας να δώσεις προκατειλημμένος.
Και μπράβο που πήρες την απόφαση να ξαναπροσπαθήσεις, ποτέ δεν είναι αργά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ohwell

Νεοφερμένος

Ο Ohwell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Damn...
Τελος παντων...
Αν θα μπορουσατε να μου πειτε και κατα ποσο θα με επηρεασουν οι προφορικοι? Καποιος μου ειπε πως ειναι μονο το 30% του βαθμου προσβασης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ohwell

Νεοφερμένος

Ο Ohwell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και κατα ποσο θα με επηρεασουν οι προφορικοι? Καποιος μου ειπε πως ειναι μονο το 30% του βαθμου προσβασης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Yeap. Πιάνει λίγο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eξαρτάται που στοχεύεις πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ohwell

Νεοφερμένος

Ο Ohwell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τι εννοεις Econ ?

Thx woohoogirl :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Φαντάζομαι όχι Ιατρική :P Αν πάει καλά, πιάνει άνετα καλά ΤΕΙ, και χαμηλόβαθμα ΑΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ohwell

Νεοφερμένος

Ο Ohwell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ναι το φανταστηκα :P
Παρολαυτα μπορο να πιασω ΣΜΥ (Σχολη μονιμων Υπαξιωματικων)
Να εγγραφω και μετα να ξαναδωσω το 2011 (εφοσον θα μετρανε πλεον μονο τα γραπτα) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ohwell

Νεοφερμένος

Ο Ohwell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:D Τελικα καναμε ολοι λαθος παιδες
Η μεγιστη διαφορα το προφορικου μαθηματος ειναι +/- 600 μορια για καθε μαθημα (Χωρις να λαβουμε υποψιν τα μαθηματα με συντελεστες φυσικα πχ ΑΟΘ με συντελεστη 1.3) Μου το επιβαιβεωσαν 2 καθηγητες

Ενας μου ειπε ως παραδειγμα : Eαν παρεις γραπτα 18.000 σ'ενα μαθημα και το'χεις 14 προφορικα ως βαθμο προσβασης θα παρεις 17.400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δίκιο έχεις. Απλά ισχύει το 30% αρχικά και μετά ο περιορισμός που είπες με τα 600 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kανείς δεν έκανε λάθος:what:
Το 30% ισχύει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Να ρωτήσω

Κάποιος που δν είχε δώσει ούτε είχε διδαχθεί αοθ τν τελευταία φορά και αποφασίζει τώρα να δώσει τι υπολογίζεται ως ο προφορικός του βαθμός;:hmm:

Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios3

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Να ρωτήσω

Κάποιος που δν είχε δώσει ούτε είχε διδαχθεί αοθ τν τελευταία φορά και αποφασίζει τώρα να δώσει τι υπολογίζεται ως ο προφορικός του βαθμός;:hmm:

Ευχαριστώ:)
Προφανώς δεν θα υπολογίζεται καποιος προφορικός αλλά μόνο ο γραπτός(νομίζω!:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

praxitelison

Νεοφερμένος

Ο praxitelison αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδιά και μέλη του ischool καλησπέρα σας. Μετά από πολύ σκέψη, και με βάση τους προβληματισμούς μου που εμφανίζονται σε αυτό στο νήμα https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=50992 αποφάσισα να δώσω πανελλαδικές για τον Μάιο του 2011. Είμαι 23 ετών και τελειόφοιτος πληροφορικής αλλά δεν με εκφράζει καθόλου η επιστήμη που σπούδασα και θέλω να ξαναδώσω ξανά πανελλαδικές με στόχο αυτό που ήθελα πάντα, τη σχολή φαρμακευτικής. Διαβάζοντας όλα τα παραπάνω posts έχω ενθαρρυνθεί και βλέπω θετικά τη κίνηση να ξαναπάρω μέρος στις εξετάσεις. Ωστόσο έχω κάποια ερωτήματα γραφειοκρατικής και τεχνικής φύσεως που θα ήθελα την αρωγή σας.

1)Σχετικά με τις αιτήσεις. Οι Αιτήσεις για να δηλώσει ότι θα ξαναδώσει κάποιος πανελλαδικές γίνονται από 1-22 Φεβρουαρίου?
2)Η πρώτη φορά που έδωσα πανελλαδικές ήταν το Μάιο του 2005. θα ήθελα να ρωτήσω εάν από τότε μπορώ να διατηρήσω τους προφορικούς βαθμούς μου από τότε?
3)Επίσης θυμάμαι ότι είχαμε μια μαθητική ταυτότητα μαζί μας όταν δίναμε πανελλαδικές. Αυτήν την έχω κρατήσει, θα ήθελα να ρωτήσω εάν ακόμη ισχύει ή πρέπει να βγάλω καινούργια?
4)Επίσης όταν δώσω πανελλαδικές θα ήθελα να ρωτήσω εάν οι νέοι βαθμοί θα επηρεάσουν το απολυτήριο λυκείου που έχω.
5)Επιπροσθέτως επειδή είχα δώσει πανελλαδικές όταν ήμουν Β' Λυκείου (με το τότε νόμο έδινες στην Β και στην Γ λυκείου) γνωρίζεται εάν ισχύει ο βαθμός που είχα βγάλει σε εκείνες τις πανελλαδικές της Β λυκείου.
6) Επίσης πέρα από την αίτηση ότι κάποιος θέλει να ξαναδώσει πανελλαδικές υπάρχει κάποια άλλη αίτηση που πρέπει να κάνει?

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω τώρα σχετικά με το τι να διαβάσω, δηλαδή έχω κρατήσει όλα τα βιβλία των μαθηματικών, φυσικής, χημείας, βιολογίας γενικής και κατεύθυνσης από την Α',Β' και Γ' λυκείου.

Αυτό που με απασχολεί είναι ότι δεν ξέρω πως να αρχίσω και να ξεκινήσω να διαβάσω. Πιστεύω ότι πέρα από τα εξεταζόμενα μαθήματα της Γ λυκείου για τα μαθηματικά, φυσική και τη χημεία πρέπει να διαβάσω τα βιβλία από Α,Β λυκείου τουλάχιστον της γενικής κατεύθυνσης για να έχω βάσεις για την Γ λυκείου. Αλλά δεν ξέρω εάν χρειάζεται να διαβάσω την βιολογία γενικής, τη χημεία και φυσική κατευθ. της Β λυκείου.

Δηλαδή αυτό που με απασχολεί είναι εάν χρειάζεται να διαβάσω τα μαθήματα βιολογία γενικής, φυσικής και χημείας κατευθ. Β λυκείου και εάν αυτά εξετάζονται στις πανελλαδικές της Γ λυκείου ή θα πρέπει να ασχοληθώ μόνο με τα γενικά μαθήματα της Α λυκείου και τα εξεταζόμενα μαθήματα της Γ λυκείου?? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
1) 1-22 Φεβρουαριου εγιναν φετος, αν και καθε χρονο καπου εκει γινονται. Οποτε, τον Φεβρουαριο του 2011 εχε το νου σου [και λιγο πιο πριν βασικα, μην χασεις την προθεσμια και μεινεις με την ορεξη].
2) Οχι. Ο,τι γραψεις μετραει μονο.
3) Οταν θα πας να δηλωσεις στο σχολειο σου οτι θελεις να δωσεις παλι πανελληνιες, θα προσκομισεις και μια μικρη φωτογραφια, ωστε να σου βγαλουν καινουργια καρτουλα.
4) Οχι, μια φορα απολυεται κανεις απο το λυκειο, εσυ απλα θα συμμετασχεις σε εναν γραπτο διαγωνισμο για την εισαγωγη σου στην σχολη που θελεις. Το απολυτηριο ειναι τελεσιδικο, δεν εχει καμια σχεση.
5) Οπως σου απαντησα και πιο πανω, μετρανε μονο οι βαθμοι που θα γραψεις.
6) Τα απαραιτητα δικαιολογητικα ειναι: Το απολυτηριο, η βεβαιωση προσβασης, η ταυτοτητα, μια φωτογραφια, αν δεν κανω λαθος. Μια βολτα ή ενα τηλεφωνο στο σχολειο σου θα σε κατατοπισει. Παντως η δηλωση συμμετοχης ειναι υποθεση 5-10 λεπτων, και γινεται επι τοπου στο σχολειο. Καμια αλλη αιτηση δεν πρεπει να γινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
παιδιά και μέλη του ischool καλησπέρα σας. Μετά από πολύ σκέψη, και με βάση τους προβληματισμούς μου που εμφανίζονται σε αυτό στο νήμα https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=50992 αποφάσισα να δώσω πανελλαδικές για τον Μάιο του 2011. Είμαι 23 ετών και τελειόφοιτος πληροφορικής αλλά δεν με εκφράζει καθόλου η επιστήμη που σπούδασα και θέλω να ξαναδώσω ξανά πανελλαδικές με στόχο αυτό που ήθελα πάντα, τη σχολή φαρμακευτικής. Διαβάζοντας όλα τα παραπάνω posts έχω ενθαρρυνθεί και βλέπω θετικά τη κίνηση να ξαναπάρω μέρος στις εξετάσεις. Ωστόσο έχω κάποια ερωτήματα γραφειοκρατικής και τεχνικής φύσεως που θα ήθελα την αρωγή σας.

1)Σχετικά με τις αιτήσεις. Οι Αιτήσεις για να δηλώσει ότι θα ξαναδώσει κάποιος πανελλαδικές γίνονται από 1-22 Φεβρουαρίου?
2)Η πρώτη φορά που έδωσα πανελλαδικές ήταν το Μάιο του 2005. θα ήθελα να ρωτήσω εάν από τότε μπορώ να διατηρήσω τους προφορικούς βαθμούς μου από τότε?
3)Επίσης θυμάμαι ότι είχαμε μια μαθητική ταυτότητα μαζί μας όταν δίναμε πανελλαδικές. Αυτήν την έχω κρατήσει, θα ήθελα να ρωτήσω εάν ακόμη ισχύει ή πρέπει να βγάλω καινούργια?
4)Επίσης όταν δώσω πανελλαδικές θα ήθελα να ρωτήσω εάν οι νέοι βαθμοί θα επηρεάσουν το απολυτήριο λυκείου που έχω.
5)Επιπροσθέτως επειδή είχα δώσει πανελλαδικές όταν ήμουν Β' Λυκείου (με το τότε νόμο έδινες στην Β και στην Γ λυκείου) γνωρίζεται εάν ισχύει ο βαθμός που είχα βγάλει σε εκείνες τις πανελλαδικές της Β λυκείου.
6) Επίσης πέρα από την αίτηση ότι κάποιος θέλει να ξαναδώσει πανελλαδικές υπάρχει κάποια άλλη αίτηση που πρέπει να κάνει?

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω τώρα σχετικά με το τι να διαβάσω, δηλαδή έχω κρατήσει όλα τα βιβλία των μαθηματικών, φυσικής, χημείας, βιολογίας γενικής και κατεύθυνσης από την Α',Β' και Γ' λυκείου.

Αυτό που με απασχολεί είναι ότι δεν ξέρω πως να αρχίσω και να ξεκινήσω να διαβάσω. Πιστεύω ότι πέρα από τα εξεταζόμενα μαθήματα της Γ λυκείου για τα μαθηματικά, φυσική και τη χημεία πρέπει να διαβάσω τα βιβλία από Α,Β λυκείου τουλάχιστον της γενικής κατεύθυνσης για να έχω βάσεις για την Γ λυκείου. Αλλά δεν ξέρω εάν χρειάζεται να διαβάσω την βιολογία γενικής, τη χημεία και φυσική κατευθ. της Β λυκείου.

Δηλαδή αυτό που με απασχολεί είναι εάν χρειάζεται να διαβάσω τα μαθήματα βιολογία γενικής, φυσικής και χημείας κατευθ. Β λυκείου και εάν αυτά εξετάζονται στις πανελλαδικές της Γ λυκείου ή θα πρέπει να ασχοληθώ μόνο με τα γενικά μαθήματα της Α λυκείου και τα εξεταζόμενα μαθήματα της Γ λυκείου?? :(

Οσο αναφορα τις αιτησεις νομιζω απαντησε πληρως ο Sourotiri.Τωρα για το τι πρεπει να διαβασεις θα σου προτεινα μονο αυτα που θα δωσεις πανελλαδικα αφου θες να περσεις φαρμακευτικη προφανως χημεια κατευθυνσης βιολογικα κατευθυνσης Γ λυκειου φυσικη κατευθυνσης και μαθηματικα κατευθυνσης + η εκθεση που ειναι υποχρεωτικη σε ολες τις κατευθυνσης.Τωρα απο γενικης παιδειας ΜΟΝΟ αυτο που θα δωσεις πανελλαδικακαι θα το επιλεξεις εσυ μαζι με την αιτηση που θα κανεις για να ξαναδωσεις πανελλαδικες με καμια αλλη ταξη μην ασχοληθεις.Γιατι επιμενω μονο σε αυτα γτ πολυ απλα αν αρχιζεις να διαβασεις και απο αλλες ταξεις και ολα τα μαθηματα της Γ το πιο πιθανο ειναι να χαοθεις.Ηδη ειναι μπολικα και οι απαιτησεις ειναι υψηλες καθε χρονο και πιο πολυ.Επισης θα προτινα αφου πρωτα διαβαζεις την θεωρια μετα να λυνεις ασκησεις και σε οποιο μαθημα δεις να δυσκολευεσαι καλο θα ηταν να παρεις ενα καλο βοηθημα υπαρχουν παρα πολλα που θα σε βοηθησουν πολυ μιας και εχουν και λυμενες ασκησεις για να δεις το στυλ που λυνεται καθε ειδος ασκησεις αλλα και στο τελος εχουν τις απαντησεις των λυμενων ετσι θα ειναι περιπου σαν φροντηστηριο.Τωρα αν δεις οτι προλαβαινεις και εχεις και ορεξη μπορεις με μια αναζητηση στο google να βρεις πολλες προτεινομενες ασκησεις και τις λυσεις τους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top