maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Στην Ελλαδα μεσον? Τα παραλες φιλε μου...χαχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Στην Ελλαδα μεσον? Τα παραλες φιλε μου...χαχαχαχαχ
Καλέ τι λέτε;;; Ξέρω συνταξιούχο δασκάλα η όποια έχασε μια χρονιά την εισαγωγή της στο παιδαγωγικό επειδή της πήρε την θέση κάποια άλλη, όπου ο πατέρας της είχε δώσει ένα δοχείο λάδι(!!!) σε έναν βουλευτή της τότε εποχής!.... Η κυρία αυτή θα είναι γύρω στα 70, υπολογίστε πριν 50 χρόνια....
Με μέσον;;; Άντε καλέ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλέ τι λέτε;;; Ξέρω συνταξιούχο δασκάλα η όποια έχασε μια χρονιά την εισαγωγή της στο παιδαγωγικό επειδή της πήρε την θέση κάποια άλλη, όπου ο πατέρας της είχε δώσει ένα δοχείο λάδι(!!!) σε έναν βουλευτή της τότε εποχής!.... Η κυρία αυτή θα είναι γύρω στα 70, υπολογίστε πριν 50 χρόνια....
Με μέσον;;; Άντε καλέ.....

Μπορει να ηταν λαδι α κλασης αμεσως και εσυ :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Μπορει να ηταν λαδι α κλασης αμεσως και εσυ :whistle::whistle::whistle:
Τώωωρα που θα καταργηθούν οι πανελλήνιες, θα δεις τι ''κλάσεις'' θα δίνουν οι γονείς για να μπαίνουν τα παιδιά τους εκεί που θέλουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι τι συστημα θα είναι αυτό μετα τις πανελλήνιες...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Οι Πανελλήνιες δεν μπορούν και δεν πρέπει να καταργηθούν τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι τι συστημα θα είναι αυτό μετα τις πανελλήνιες...?

Φημες λενε οτι θα λεγεται μπαχαλαουα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν μπορω με τιποτα να συγκεντρωθώ στο σπιτι.Απο την μια το παιδι, από την άλλη δουλειες, το σκυλι κλπ. Μεσα στην εβδομαδα δουλευω κ παραλληλα βγαζω και διπλωμα οδηγησης.Μονο στην βιβλιοθηκη του δημου μου συγκεντρώνομαι.Μακαρι να ηταν ανοιχτη κ τα σ/κ.Εσεις πως πατε με το διάβασμα?Που διαβαζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δεν μπορω με τιποτα να συγκεντρωθώ στο σπιτι.Απο την μια το παιδι, από την άλλη δουλειες, το σκυλι κλπ. Μεσα στην εβδομαδα δουλευω κ παραλληλα βγαζω και διπλωμα οδηγησης.Μονο στην βιβλιοθηκη του δημου μου συγκεντρώνομαι.Μακαρι να ηταν ανοιχτη κ τα σ/κ.Εσεις πως πατε με το διάβασμα?Που διαβαζετε?

Σίγουρα δεν είναι ανοιχτή τα Σάββατα η Βιβλιοθήκη; σε εμάς είναι, τουλάχιστον τα πρωινά. Το θέμα με το διάβασμα είναι πράγματι πως δεν πρέπει να υπάρχουν αντιπερισπασμοι. Αλλά για μένα προσωπικά αντιπερισπασμος είναι και το ότι κάποιος στη βιβλιοθήκη ψάχνει βιβλία απέναντι, οπότε όπου και να διαβάσω πάντα από μένα και μόνο εξαρτάται αν θα συγκεντρωθώ.:P να το ψάξεις πάντως αυτό για τη βιβλιοθήκη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Είναι ανοιχτα το σαββατο μεχρι τις δυο αλλα τα πρωινα του σαββατου εχω ψωνια κλπ.Ασε χαμος. Δεν μπορω να συγκεντρωθώ καθολου στο σπιτι. Αλλοι περιμενουν το σ/κ κ εγω περιμενω μεσα στην εβδομαδα για να την βγαλω στην βιβλιοθηκη πριν την δουλεια.Παντως η δικια μας βιβλιοθηκη εδώ στον Κορυδαλλο λειτουργει κυριως σαν αναγνωστηριο οποτε δεν εχει σχεδόν καθολου φασαρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν μπορω με τιποτα να συγκεντρωθώ στο σπιτι.Απο την μια το παιδι, από την άλλη δουλειες, το σκυλι κλπ. Μεσα στην εβδομαδα δουλευω κ παραλληλα βγαζω και διπλωμα οδηγησης.Μονο στην βιβλιοθηκη του δημου μου συγκεντρώνομαι.Μακαρι να ηταν ανοιχτη κ τα σ/κ.Εσεις πως πατε με το διάβασμα?Που διαβαζετε?

Σίγουρα δεν είναι ανοιχτή τα Σάββατα η Βιβλιοθήκη; σε εμάς είναι, τουλάχιστον τα πρωινά. Το θέμα με το διάβασμα είναι πράγματι πως δεν πρέπει να υπάρχουν αντιπερισπασμοι. Αλλά για μένα προσωπικά αντιπερισπασμος είναι και το ότι κάποιος στη βιβλιοθήκη ψάχνει βιβλία απέναντι, οπότε όπου και να διαβάσω πάντα από μένα και μόνο εξαρτάται αν θα συγκεντρωθώ.:P να το ψάξεις πάντως αυτό για τη βιβλιοθήκη!

Χαχαχ και βιβλιοθηκη; μπραβο :P Εδω δεν εχει απολυτως τιποτα(αθηνα). Κυριως σπιτι διαβαζεις η σε κανα σταρμπακς στο μοναστηρακι(πανε και πολλοι φοιτητες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Χαχαχ και βιβλιοθηκη; μπραβο :P Εδω δεν εχει απολυτως τιποτα(αθηνα). Κυριως σπιτι διαβαζεις η σε κανα σταρμπακς στο μοναστηρακι(πανε και πολλοι φοιτητες)

Άμα Έχει φοιτητές, πού διάβασμα. Είναι ο λόγος που δεν επιχειρώ να πάω στη βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Άμα Έχει φοιτητές, πού διάβασμα. Είναι ο λόγος που δεν επιχειρώ να πάω στη βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου:P

Περα απτην πλακα πολλοι ερχονται και προετοιμασμενοι με μικρα λαπτοπακια :D Δεν ξερω γιατι αλλα πολλες φορες με πορωνουν και με ωθουν στο να διαβασω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εχω παει στο Μοναστηρακι.Δεν με βολευει καθολου.Στις βιβλιοθηκες συγκεντρωνομαι μια χαρα ομως.Εκτος απο αυτη στην Ιπποκρατους.Της κολασεωωωως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Εχω παει στο Μοναστηρακι.Δεν με βολευει καθολου.Στις βιβλιοθηκες συγκεντρωνομαι μια χαρα ομως.Εκτος απο αυτη στην Ιπποκρατους.Της κολασεωωωως...

Αν εισαι αθηνα και μενεις κοντα δες και το αναγνωστηριο στο Ιδρυμα Σταυρος Νιαρχος. Εκτος του οτι ειναι ολοκαινουριο και πολυ ωραιο εχει και πολυ ησυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πρεπει να ειναι υπεροχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ναι ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εχω παει στο Μοναστηρακι.Δεν με βολευει καθολου.Στις βιβλιοθηκες συγκεντρωνομαι μια χαρα ομως.Εκτος απο αυτη στην Ιπποκρατους.Της κολασεωωωως...

Κι εγω αλλα κοντα σε μενα τουλαχιστον δεν εχει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Mε τιποτα δεν καταργουνται κ τοσο γρηγορα.Οταν ανακοινωθεί κατι τετοιο θα υλοποιηθεί μετα από καιρο.Με την καθηγητρια μου που το συζητησα είναι καθετη.Δεν καταργουνται.Οποτε δινουμε το 18 κανονικα.Αντε ανυπομονω να ανοιξει νέο θεμα Πανελλήνιες 2018.Πως πατε με το διάβασμα οσοι δινετε το 18?Εγω πηζω κάθε μερα κ βγαζω λιγη υλη.

Ποια σχολη στοχεύετε?Εγω βιβλιοθηκονομια στοχευω αν και ακουω τα χειροτερα.Στα 30 μου όμως παραμενει ονειρο να δουλευω μεσα σε μια βιβλιοθηκη κ να περιτριγυρίζομαι από βιβλια.Αν ξερεις κανεις πληροφοριες για αυτην την σχολη ας τις μοιραστει εδώ.

Γιατί δεν σκέφτεσαι να πας να τελειώσεις ένα Bachelor σε κάποιο Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο να νιώσεις ότι φοιτάς σε Πανεπιστήμιο και όχι σε κομματικό στέκι-κωλάδικο-μπαρ; Γιατί δεν αποφεύγεις τη φασαρία με τις πανελλήνιες και την όλη φάση σκότωμα; Για να μιλήσω σοβαρά, θεωρώ ότι στο εξωτερικό έχουν πιο σοβαρή εικόνα για τις σπουδές και τις ευκαιρίες που θα λάβεις ως φοιτήτρια. Δεν είσαι και μεγάλη ηλικιακά, από τη στιγμή που θα κάνεις κάτι με αντίκρισμα άμεσο για τη ζωή σου από πολλές απόψεις. Επίσης αν υπάρχει οικονομικό θέμα, υπάρχουν πολλές Ευρωπαϊκές χώρες με χαμηλά ή χωρίς δίδακτρα για τους φοιτητές της ΕΕ. Δυστυχώς οι Έλληνες όταν αναφέρονται στο εξωτερικό, εννοούν λανθασμένα σπουδές στο Ην.Βασίλειο, αγνοώντας αξιόλογα προγράμματα σπουδών σε άλλες χώρες (εκτός Ελλάδας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top