Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
εγω έχασα, μάλιστα έφτασα τα 49 και το κανονικό μου βάρος είναι 53-55 Kg μιας κ εχω υψος 1,73. Τώρα που τελειώσε η αγωνία επεστρεψα στα κανόνικα μου νούμερα :D
Με ύψος 1,73 το κανονικό σου βάρος είναι 53-55??:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ναι , αν παχυνω τα παιρνω σε μερη που μπορω να τα πασω μετα. κυριως στο ποπο :redface: προσεσω αρκετά . Οκ μην με περάσεις και για κμ1 μανιακή :P αλλά προσπαθώ να μην ξεφευγώ :P αυτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Οταν δυει ο ηλιος ειδικα θα πηγαινω για τρεξιμο θα ειναι τελεια.Να χασουμε τα κιλα ρομαντικα χαχαχαχ
αχαχ
αχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχα
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:loltooth:
άι στο καλό,έριξα το γέλιο της αρκούδας .
πολύ καλό!


σχετικά με το θέμα:
σε αντίθεση με τους φίλους μου , εγώ έχανα κιλά κατά τη διάρκεια των πανελλαδικών,και το καλοκαίρι έπρεπε να επανέλθω στο βάρος που είχα πριν .
Ειδικά θυμάμαι τους τελευταίους μήνες πριν τις εξετάσεις ,μιλάμε για Απρίλιο κυρίως,νύσταζα τόσο πολύ:yawn: στο τέλος της μέρας,που βαριομουν να φάω βραδινό :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ετσι και ημουν εγω53κιλα θα ειχα αυτοκτονησει απο την χαρα μου οταν θα το ειχα δει στην ζυγαρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Κι εγω εβαλα κιλα κατα τη διαρκεια των Πανελληνιων.Οχι τιποτα τραγικο,απο τα 56 που ειναι τα κανονικα μου με υψος 1.72,εφτασα τα 59,μεχρι το Σεπτεμβρη τα ειχα χασει.Παντως,παιδια,δεν υπαρχει λογος να αγχωνεστε με το βαρος σας,φυσιολογικες ειναι αυτες οι αυξομειωσεις κατα τη διαρκεια των Πανελληνιων,μετα ολοι επιστρεφουν στο κανονικο τους βαρος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Χαχαχα. Λολ ρε.
Εγώ ξεκίνησα 82 κιλά, και τελείωσα κάπου 93. Τώρα είμαι εδώ και καιρό σταθερός στα 86/87-με ύψος 1,84.

Μ'αρέσει που, μέχρι να πήγαινα φοιτητής, θα ήμουν σίγουρα 80.:whistle::P

αχαχαχαχα και εγώ έλεγα ως τον σεπτέμβρη θα είχα πάει 60 :hehe: :hehe:


εγω έχασα, μάλιστα έφτασα τα 49 και το κανονικό μου βάρος είναι 53-55 Kg μιας κ εχω υψος 1,73. Τώρα που τελειώσε η αγωνία επεστρεψα στα κανόνικα μου νούμερα :D

:eek::eek::eek:
Μάλλον πληροφορήθηκες λάθος :P
Για 1.73 πρέπει να είσαι τουλάχιστον 57 κιλά. 49 είναι εγκληματικό :confused::eek:

Κάτι πόντους εκεί κοντά και λίγο παραπάνω είμαι και εγώ και όταν είχα συμβουλευτεί μια φίλη της μαμάς μου διαιτολόγο μου χε πει όχι κάτω από τα 57.
Στις πανελλήνιες είχα σπάσει το φράγμα των 69 και τώρα ευτυχώς έχω προσγειωθεί στα 64, μετά από πολύ τρέξιμο στο βουνό και πιλάτες.

Φάτε όσο θέλετε παιδιά. Μην σκέφτεστε το βάρος. Εγώ είχα ταράξει τα φυστίκια αιγίνης :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ! :D :P
Ξεκίνησα τις Πανελλήνιες 59 κιλά...Το είχα άγχος να μην πάρω πάρα πολλά μες στη χρονιά γιατί δε χάνω εύκολα.. :redface:
Τελικά το περισσότερο που πήγα ήταν γύρω στο Πάσχα,που έφτασα τα 63!
Το καλοκαίρι όμως έκανε το θαύμα του :D
Πλέον κυμαίνομαι στα 58-59,αλλά το καλό είναι ότι έχω αρχίσει να σφίγγω κάπως γιατί είχα χαλαρώσει.....:)
Α!Και είμαι 1,68. ;)
Κοψε κατι..

αχαχαχαχα και εγώ έλεγα ως τον σεπτέμβρη θα είχα πάει 60 :hehe: :hehe:




:eek::eek::eek:
Μάλλον πληροφορήθηκες λάθος :P
Για 1.73 πρέπει να είσαι τουλάχιστον 57 κιλά. 49 είναι εγκληματικό :confused::eek:

Κάτι πόντους εκεί κοντά και λίγο παραπάνω είμαι και εγώ και όταν είχα συμβουλευτεί μια φίλη της μαμάς μου διαιτολόγο μου χε πει όχι κάτω από τα 57.
Στις πανελλήνιες είχα σπάσει το φράγμα των 69 και τώρα ευτυχώς έχω προσγειωθεί στα 64, μετά από πολύ τρέξιμο στο βουνό και πιλάτες.

Φάτε όσο θέλετε παιδιά. Μην σκέφτεστε το βάρος. Εγώ είχα ταράξει τα φυστίκια αιγίνης :P:P:P
οκλολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ τώρα προσπαθώ να χάσω κάμποσα κιλά. Δεν ξέρω πόσα είμαι, θέλω όταν φαίνεται ότι έχασα αρκετά να ανέβω στη ζυγαριά και να ενθουσιαστώ.:P Ηδη όσοι με βλεπουν μετά από καιρό λένε ότι έχασα. :D
Το 'εχω ρίξει στο περπάτημα, περπατάω πάνω κάτω μέσα στο σπίτι και εξηγώ στους τοίχους και στους καναπέδες πως γίνεται η ανιγραφή του DNA και τι είναι οι ταλαντώσεις. :P Απόψε θα πάμε με μια φίλη μου που θέλει και αυτή να χάσει στον Κούλε να περπατήσουμε και είπαμε να το καθιερώσουμε κάθε Κυριακή μέχρι να χαλάσει ο καιρός.
Πρέπει να χάσω 5-6 κιλάκια τουλάχιστον γιατί είμαι πολύ λαίμαργη και γλυκατζού σε σημείο να μην επιβιώνει παγωτό ή γλυκό στο ψυγείο μας για πάνω από 24 ώρες. :P Επειδή λοιπόν όταν αυξηθεί το διάβασμα και το αγχος θα θέλω να μασουλάω όλη την ώρα πρέπει να έχω χάσει απο πρίν γιατί αλλιώς δεν πάμε καλά. Αμα δεν βαρεθώ να περπατάω μ'εσα στο σπίτι και να διδάσκω τους τοίχους θα είμαι μια χαρά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ευκολα χανονται τα κιλα για εμενα.Με λιγο τρεξιματακι ολα επανερχονται στην κανονικη τους λειτουργια.Απλα εγω θελω αυτην την στιγμη 2 μηνες τρεξιμο οχι εναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Ευκολα χανονται τα κιλα για εμενα.Με λιγο τρεξιματακι ολα επανερχονται στην κανονικη τους λειτουργια.Απλα εγω θελω αυτην την στιγμη 2 μηνες τρεξιμο οχι εναν...

εγω τα πηρα στην κοιλιααα!!ελεινοο!=Ρ πως τα χανουμε απο εκει ρε παιδια???δεν θελω να χασω αλλου αλλα αυτη η κοιλαρδουμπα αν δεν φυγει επειγοντως θα με τρελανειι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω τα πηρα στην κοιλιααα!!ελεινοο!=Ρ πως τα χανουμε απο εκει ρε παιδια???δεν θελω να χασω αλλου αλλα αυτη η κοιλαρδουμπα αν δεν φυγει επειγοντως θα με τρελανειι!

Δε γινεται να χασεις λιπος τοπικα,απλα τοτλιπος νομιζω οτι ως επι το πλειστον αποθηκευεται εκει.Μην τρως ανθυγιεινα,κανε λιγο περπατημα-τρεξιμο καθημερινα και πολλη υπομονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Δε γινεται να χασεις λιπος τοπικα,απλα τοτλιπος νομιζω οτι ως επι το πλειστον αποθηκευεται εκει.Μην τρως ανθυγιεινα,κανε λιγο περπατημα-τρεξιμο καθημερινα και πολλη υπομονη.

ωχ ωχ....εχω και μια αδυναμια στα γλυκα...καταλαβα...!!!θα προσπαθησω να τρεφομαι καλυτερα και να τρεχω....ειδομεν!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HumaneTouch

Νεοφερμένος

Ο HumaneTouch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Πονεμένη ιστορία...
+13 κιλά ...
Εκ των οποίων τα 6 πάρθηκαν τον τελευταίο μήνα :P
Τώρα όμως έχασα σχετικά εύκολα τα 8 και δεν χρειάζεται να χάσω άλλα γιατί ψήλωσα.
Φάτε όσο θέλετε.. Το αξίζετε , ιδιαίτερα αν είστε πολύ διαβαστεροί και δεν βγαίνετε καθόλου πρέπει να απολαμβάνετε κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Φάτε όσο θέλετε.. Το αξίζετε , ιδιαίτερα αν είστε πολύ διαβαστεροί και δεν βγαίνετε καθόλου πρέπει να απολαμβάνετε κάτι!
Διαφωνώ πλήρως. Προσπαθήστε να κάνετε καλή διατροφή όσο μπορείτε, να μην παρεκτρέπεστε.
Όλοι λένε: "φάε τώρα,δεν πειράζει θα τα χάσεις μετά,θα έχεις χρόνο.." ναι οκ.
Αφενός δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο πράγμα,αφετέρου το να χάσει κάποιος 8,10 ή και 15 κιλά δεν είναι τόσο εύκολη υπόθεση όσο σας την παρουσιάζουν. Ιδιαίτερα αν θέλει να τα χάσει με σωστό τρόπο.
Αλλάζει ο μεταβολισμός,συνηθίζεις αλλιώς και μέχρι να τα χάσεις μετά περνά κάποιο διάστημα.

Επίσης,μιας και το αναφέρεις,το θεωρώ αδιανόητο κάποιος να μην βγαίνει καθόλου,
και πόσο μάλλον,να φτάσει σε σημείο που η μόνη απόλαυση του θα είναι το φαγητό. :P Ε όχι δηλαδή.

Βγείτε όσο μπορείτε όταν έχετε λίγο χρόνο,κάντε σέξ,καθίστε σπίτι και δείτε μια ταινία με φίλους,υπάρχουν πράγματα.

Το φαγητό και τα γλυκά με μέτρο,γιατί δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες. Και γενικά να προσέχετε τον ευατό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Βrace yourselves... Βοδιασμα is coming! Εγω πηρα κοντα στα 15 στις πανελληνιες που δεν τα χασα ποτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoni

Νεοφερμένος

Η evoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω τα πηρα στην κοιλιααα!!ελεινοο!=Ρ πως τα χανουμε απο εκει ρε παιδια???δεν θελω να χασω αλλου αλλα αυτη η κοιλαρδουμπα αν δεν φυγει επειγοντως θα με τρελανειι!

περπατημα και προσεγμενη διατροφη ..υπουλο πραγμα η κοιλιαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Πληθαίνει το λίπος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Χαλαρώστεεε,άμα πάτε φοιτητές σε άλλη πόλη και δεν πολυμαγειρεύετε άρα λιμοκτονείτε,τα κιλά θα φύγουν σαν αέρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τrue story. ^:P

To κακό μόνο είναι αν τα χάσεις πολύ γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top