Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
απο την τελευταια φορα που κοιταξα ετσι φαινεται.Και?
E δεν ειναι πολυ φυσιολογικο για ενα αγορι να ειναι 60 κιλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
E δεν ειναι πολυ φυσιολογικο για ενα αγορι να ειναι 60 κιλα.:P

Αν είναι 1,60-65, δεν το λες και αφύσικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγω παντως ειχα προνοησει και πριν τις πανελληνιες εχασα 6 κιλα..τελικα μετα πηρα 8, αλλα τωρα ειμαι παλι στα κιλα μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
απο την τελευταια φορα που κοιταξα ετσι φαινεται.Και?

εννοω οτι για αγορι μια χαρα ειναι το βαρος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
πηρα κιλα μεσα στις πανελληνιες..ειμαι 1.71 και απο 53 κιλα που ημουν εγινα 58!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγώ πάλι έβαλα όγκο και έγινα γαμάτος...λατρεύω τα τσιμολογήματα κατα την διάρκεια των πανελληνίων!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγώ πάλι έβαλα όγκο και έγινα γαμάτος...λατρεύω τα τσιμολογήματα κατα την διάρκεια των πανελληνίων!!!:P
Eγω ειχα γαμησει τα βουτηματα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγω απο 63 κιλα,ειχα παει στα 66-67,λογω της καθημερινης σοκολατας απο καποιο σημειο και μετα.Το δυσκολο ειναι να εξαφανισεις την κοιλια,μεχρι να το καταφερω,χρειαστηκα πολλη γυμναστικη.Τωρα επανηλθα στα χωρις κοιλια στανταρ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ από πέρυσι το καλοκαιρι μέχρι τα Χριστούγεννα είχα πάρει 8 κιλά...απο 67 είχα πάει 75! Απο τις γιορτές και μετά ενώ αύξησα ξέρετε τα : σοκολατες,γλυκα,πατατακια κτλ άρχισα να τα χάνω!Το Μάιο ήμουν 66 κιλά!Τώρα έχω φτάσει 64! Οταν είχα πάρει τα κιλά είχα κάνει μάγουλα και μπούτια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω β λυκειου ημουν 55 κιλα αλλα οταν πηγα τριτη και ειδικα οσο πλησιαζαν οι πανελληνιες εφτασα 46...εγω οταν αγχωνομαι δεν μπορω να φαω:(!!ευτυχως τα ξαναπηρα γρηγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Aχχ πονεμένο θέμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Aχχ πονεμένο θέμα...:P
Σιγά βρε, αφού χάνονται τα κιλά κάποια στιγμή, δεν αξίζει να στεναχωριέται κανείς..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Είναι μια παρηγοριά αυτό.:P
Αν σου αφήσουν όμως ραγάδες κτλ δεν είναι ό,τι καλύτερο. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Είναι μια παρηγοριά αυτό.:P
Αν σου αφήσουν όμως ραγάδες κτλ δεν είναι ό,τι καλύτερο. :/
Δεν είναι και το τέλος του κόσμου. Με τον καιρό αν τα χάσεις, δεν θα είναι τόσο έντονα αυτά τα "σημάδια";):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Το ελπίζω. :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτό συμβαίνει:D.
Τα αγόρια γιατί δεν έχουν πρόβλημα και σημάδια να έχουν;:P Σιγά, το θέμα είναι να τα χάσεις, αν όντως υπάρχει πρόβλημα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ελατε ρε παιδια.Βρηκα εγω στην Καβαλα ενα πεζοδρομιο διπλα ακριβως απο την θαλασσα.Οταν δυει ο ηλιος ειδικα θα πηγαινω για τρεξιμο θα ειναι τελεια.Να χασουμε τα κιλα ρομαντικα χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ! :D :P
Ξεκίνησα τις Πανελλήνιες 59 κιλά...Το είχα άγχος να μην πάρω πάρα πολλά μες στη χρονιά γιατί δε χάνω εύκολα.. :redface:
Τελικά το περισσότερο που πήγα ήταν γύρω στο Πάσχα,που έφτασα τα 63!
Το καλοκαίρι όμως έκανε το θαύμα του :D
Πλέον κυμαίνομαι στα 58-59,αλλά το καλό είναι ότι έχω αρχίσει να σφίγγω κάπως γιατί είχα χαλαρώσει.....:)
Α!Και είμαι 1,68. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εγω έχασα, μάλιστα έφτασα τα 49 και το κανονικό μου βάρος είναι 53-55 Kg μιας κ εχω υψος 1,73. Τώρα που τελειώσε η αγωνία επεστρεψα στα κανόνικα μου νούμερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top