Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εγω την πρωτη φορα που εδωσα πανελληνιες δηλαδη το 2011 ειμουν 69 κιλα ειχα βαλει 5 αλλα μετα που εδωσα 2φορα πανελληνιες το 2012 εχασα 12 κιλα και τωρα ειναι 57!!!αυτα τα κιλα θα χαθουν οποτε μην τρελενεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω την πρωτη φορα που εδωσα πανελληνιες δηλαδη το 2011 ειμουν 69 κιλα ειχα βαλει 5 αλλα μετα που εδωσα 2φορα πανελληνιες το 2012 εχασα 12 κιλα και τωρα ειναι 57!!!αυτα τα κιλα θα χαθουν οποτε μην τρελενεστε
Ας μη το έχουμε δεδομένο ότι θα χαθούν. γιατί σε πολλές περιπτώσεις έχουν μείνει αλλά και να χαθούν η ζημιά στο σώμα γίνεται. καλύτερα να προσέχεις και να πάρεις ναι μεν αλλά όχι πολλά, παρά να αφεθείς και μετά να πέσεις στην κατάθλιψη. δυστυχώς κάτι τέτοια επηρεάζουν αρνητικά και την διάθεση για διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ας μη το έχουμε δεδομένο ότι θα χαθούν. γιατί σε πολλές περιπτώσεις έχουν μείνει αλλά και να χαθούν η ζημιά στο σώμα γίνεται. καλύτερα να προσέχεις και να πάρεις ναι μεν αλλά όχι πολλά, παρά να αφεθείς και μετά να πέσεις στην κατάθλιψη. δυστυχώς κάτι τέτοια επηρεάζουν αρνητικά και την διάθεση για διάβασμα.

εγω σου λεω αυτη την στιγμη ειμαι 57 κιλα και περσι ειμουν 69 και το σωμα μου ειναι μια χαρα αδυνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω σου λεω αυτη την στιγμη ειμαι 57 κιλα και περσι ειμουν 69 και το σωμα μου ειναι μια χαρα αδυνατο.

τι ύψος έχεις αν επιτρέπεται ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω σου λεω αυτη την στιγμη ειμαι 57 κιλα και περσι ειμουν 69 και το σωμα μου ειναι μια χαρα αδυνατο.
Κι εγώ τα έχασα. από 69 έφτασα τα 52(τότε γιατί τώρα 54 ειμαι:() αλλά θα ήταν καλύτερα να μην είχαμε φτάσει τα 69. με δίαιτα όμως τα έχασα γιατί είχα τρελή όρεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Κι εγώ τα έχασα. από 69 έφτασα τα 52(τότε γιατί τώρα 54 ειμαι:() αλλά θα ήταν καλύτερα να μην είχαμε φτάσει τα 69. με δίαιτα όμως τα έχασα γιατί είχα τρελή όρεξη.

μια χαρα κουκλιτσα εισαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω απο την αλλη απο 60 και κατι ψιλα πρεπει να εχω παει 80 και κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω απο την αλλη απο 60 και κατι ψιλα πρεπει να εχω παει 80 και κατι...
20 κιλά?:eek: μέσα σε μια χρονιά όλα αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
20 κιλά?:eek: μέσα σε μια χρονιά όλα αυτα?
σε 2 μιας και ως γνωστον εδωσα δυο χρονιες σερι και σταματησα το ποδοσφαιρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ειμαι 1.69 ε δεν με λες και το πρωτο μποι αλλα προσπαθω
το 1,69 είναι για εμένα το καλύτερο ύψος για μια γυναίκα. από 1,67-1,73 είναι τέλεια. αλλά μεταξύ μας, μου αρέσει και το 1,62 που είμαι. δεν έχω κάποιο κόλλημα. φυσικά θαυμάζω την ξαδέλφη μου που είναι 1,78!! Υγεία όμως να υπάρχει και όλα αυτά, υψος κιλά κτλ χαζά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
παννεληνιες και κιλα χαχα πικραμενη ιστορια
ειχα φθασει 90
τωρα ειμαι 70 σε ενα μισι χρονο τα εχασα γιατι ηταν καθαρα κιλα απο το καθισιο και το φαι
ειχα σταματησει και το χορο τοτε
τα παιξε ο δολιος μεταβολισμος..
μετα επανερχεται
θα παχυνεται οσοι δινεται και μετα θα αδυνατισετε
καπως ετσι παει παντα
κλαιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
1.69 ειναι κοντουλικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σε 2 μιας και ως γνωστον εδωσα δυο χρονιες σερι και σταματησα το ποδοσφαιρο...
ναι όταν κόβεται μαχαίρι ο αθλητισμός, τα αποτελέσματα είναι σχεδόν αναπόφευκτα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ναι όταν κόβεται μαχαίρι ο αθλητισμός, τα αποτελέσματα είναι σχεδόν αναπόφευκτα:/:
κοιτα μπορω να πω οτι δεν εκανα μεγαλη κοιλια.Δεν βλεπω μεγαλη διαφορα.Αλλα εκανα κωλο και αυτο με ενοχλει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
κοιτα μπορω να πω οτι δεν εκανα μεγαλη κοιλια.Δεν βλεπω μεγαλη διαφορα.Αλλα εκανα κωλο και αυτο με ενοχλει..

Χαχαχα. Λολ ρε.
Εγώ ξεκίνησα 82 κιλά, και τελείωσα κάπου 93. Τώρα είμαι εδώ και καιρό σταθερός στα 86/87-με ύψος 1,84.

Μ'αρέσει που, μέχρι να πήγαινα φοιτητής, θα ήμουν σίγουρα 80.:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
αμα διαβαζετε σωστα (οχι υπερβολικα) , με σωστη διατροφη κ λιγη γυμναστικη δεν θα παρετε ουτε θα χασετε κιλα :) εγω ειμαι 1,86 και 76 κιλα εδω κ εναμιση χρονο δεν εχω παρει κιλο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Απο οσο θυμαμαι, ημουν 72 κιλα οταν ξεκινησα και οταν τελειωσα τις πανελληνιες ειχα φτασει τα 76 με 77.:redface:
Ευτυχως, τα εριξα σχετικα γρηγορα και επανηλθα στα κιλα που ημουν.
Αυτο το διαστημα, ειμαι 71-71,5 με υψος 1.73.

Εν το μεταξυ, πριν τις ενδοσχολικες ελεγα οτι οταν τελειωσουν και αυτες οι εξετασεις θα ξεσκιστω στη γυμναστικη και μεχρι να παω στη σχολη θα εχω φτασει στα 67 κιλα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top