Πανελλήνιες: Γκάφες που κάνατε και το καταλάβατε αργότερα!

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Το να αφήσεις μία άσκηση για αργότερα, σημαίνει ότι δεν την πολυξέρεις άρα το πιθανότερο είναι να την έκανες και λάθος.Άρα δεν πειράζει και να την ξεχάσεις..

Διαφωνώ κάθετα με αυτό! Καλύτερα να γράψεις ό,τι ξέρεις και να το αφήσεις στην τύχη κι όσο πάρεις παρά να μη το γράψεις καθόλου. Ακόμα και το ένα μόριο είναι καλύτερο από το τίποτα... Οι πανελλήνιες δεν είναι για ηττοπάθειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kebikebirodos

Νεοφερμένος

Η Αρχοντίααα Ρόδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τα ελέγχουν τα γραπτά μωρέ.

:P

δεν ξέρω έχω ψοφίσει απο την αγωνία. Το γραπτό το είδαν οι επιτηρητές αλλά δεν κοίταξαν καθόλου τι γράφω είδαν μόνο που τελειώνω πώς μπορώ να βασιστώ εγώ στα άτομα που ξαναείδαν το γραπτό στη γραμματεία ότι δεν το προσπέρασαν και αυτοί έτσι. Εντάξει το μόνο που μπορώ να κάνω τώρα είναι το σταυρό μου αν έχω κάνει βλακεία.. να πέσει σε διορθωτή που πάνω απ όλα είναι ανθρωπος και όχι κομπλεξάρα.. Τι να πω.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos369

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αντί για 20 θα πάρεις 19.8! Φυσικά και είναι σοβαρότατος λόγος για να χτυπάς το κεφάλι σου στο τοίχο.. Η συμπεριφορά αυτη μου θυμίζει κάτι γκόμενες που έχουν το τέλειο σώμα και άμα πάρουν μισό κίλο κάνουν σαν υστερικές. Το μόνο που δε θέλεις να κάνεις τώρα είναι να σκέφτεσαι το τι ΘΑ μπορούσες να είχες κάνει..


Τι λέτε ρε παιδιά.. την πιθανότητα ζητούσε...

To P(A) = 3/100 είναι το ίδιο με το P(A) = 0.03
έτσι κι αλλιως την πιθανότητα ζητούσε, όχι το ποσοστό.
Σιγα μην κοψουν απο εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pilasboy

Νεοφερμένος

Ο Pilas Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αντί για 20 θα πάρεις 19.8! Φυσικά και είναι σοβαρότατος λόγος για να χτυπάς το κεφάλι σου στο τοίχο.. Η συμπεριφορά αυτη μου θυμίζει κάτι γκόμενες που έχουν το τέλειο σώμα και άμα πάρουν μισό κίλο κάνουν σαν υστερικές. Το μόνο που δε θέλεις να κάνεις τώρα είναι να σκέφτεσαι το τι ΘΑ μπορούσες να είχες κάνει..


ναι ρε βλακα γιατι για το μισο κιλο μπορει ν χασω την σχολη μου....αλλα εσυ αντι ν απαντησεις στην ερωτηση μου..αμεσως να πεις την εξυπναδα σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Εγω ειχα γραψει το ονομα στην εκθεση στο τελος.Το ειδαν και το εσβησαν βεβαια ,αλλα, φοβαμαι μονο μην εμεινε το αποτυπωμα απο το στυλο και φαει κανα μηδενισμο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Διαφωνώ κάθετα με αυτό! Καλύτερα να γράψεις ό,τι ξέρεις και να το αφήσεις στην τύχη κι όσο πάρεις παρά να μη το γράψεις καθόλου. Ακόμα και το ένα μόριο είναι καλύτερο από το τίποτα... Οι πανελλήνιες δεν είναι για ηττοπάθειες!
Τελικά έχεις δίκαιο....γράφεις ότι ξέρεις και μόνο κερδισμένος μπορείς να βγείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreekPilot18

Νεοφερμένος

Ο Hλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γαμωτο μαλλον και εγω εβαλα το ονομα μου στην εκθεση...:'(...δεν ειμαι σιγουρος ομως...&$&^$#*^&)%*$&^_^*$*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Χτες στα μαθηματικα γενικης δεν μου ερχοταν η παραγωγος του χ/2.Κι εχασα 2 υποερωτηματα στο τεταρτο.Ελεος.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και γω το αφησα 3/100 αντι να τ κανω 0,03 πειραζει ????

''εγώ αντί για κόμα στο 0,03 έβαλα τελεία (0.03) λέτε να μου κόψουν πολλά??????'' :lol::D:P

έλεος πια με αυτην την ανασφάλεια μερικών!
ΥΜΑΡΤΟΝ όπως θα έλεγε και ο γεωργίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kebikebirodos

Νεοφερμένος

Η Αρχοντίααα Ρόδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γαμωτο μαλλον και εγω εβαλα το ονομα μου στην εκθεση...:'(...δεν ειμαι σιγουρος ομως...&$&^$#*^&)%*$&^_^*$*

κατά πόσο είσαι σίγουρος;
εγω κατά 75-80% είμαι σίγουρη ότι το έχω γράψει πάνω-πάνω σαν τίτλο..
Έλεος και εγώ πια... Είδα 60 φορές το γραπτό τίποτα δεν προσεξα..
Ούτε οι επιτηρητές προσεξαν τίποτα.. Μακάρι αν εγινε βλακεία να το είδε η γραμματεία.. Αλλά αν γίνει καμιά βλακεία χτύπα ξύλο και πάρω κανενα 0 δεν θα το αφήσω έτσι, θα το τραβήξω το θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
''εγώ αντί για κόμα στο 0,03 έβαλα τελεία (0.03) λέτε να μου κόψουν πολλά??????'' :lol::D:P

έλεος πια με αυτην την ανασφάλεια μερικών!
ΥΜΑΡΤΟΝ όπως θα έλεγε και ο γεωργίου.

Ακόμα κι ο Γεωργίου με "Η" θα το έλεγε. Ήμαρτον "
Πίστεψέ με, οι κομπλεξικοί κόβουν και για τέτοια άμα θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Νταξει ρε σεις πανω στο αγχος λογικο να γινονται και γκαφες
ααα καλα εγω ειχα κανει και πολυ χειροτερα ειχα σβησει την σωστη λυση θεωροντας πως τελικα δενηταν σωστη αλλα που μετα αποδεικτηκε σωστη αυτο κιαν ειναι μαλακια:mpam::rucrazy::mad:
-----------------------------------------
Εγω ειχα γραψει το ονομα στην εκθεση στο τελος.Το ειδαν και το εσβησαν βεβαια ,αλλα, φοβαμαι μονο μην εμεινε το αποτυπωμα απο το στυλο και φαει κανα μηδενισμο!:P
Γαμωτο μαλλον και εγω εβαλα το ονομα μου στην εκθεση...:'(...δεν ειμαι σιγουρος ομως...&$&^$#*^&)%*$&^_^*$*
οσο για το ονομα στην εκθεση δεν νομιζω να το τραβιξουν τοσο πολυ οσο λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
γκάφα ,δεν διάβαζα πέρυσι !Οπότε δίνω 2η φορά πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
γκάφα ,δεν διάβαζα πέρυσι !Οπότε δίνω 2η φορά πανελλήνιες.

Εντάξει τώρα θα πετύχεις αφού την πάτησες μία φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Περυσι εβαλα αναποδα τις τριβες στο 4ο θεμα της Φυσικης κατ, μου βγηκαν ο,τι να 'ναι νουμερα (λογικο, αρνητικες αποστασεις εβγαλα :P) και οταν το πηρα χαμπαρι ακουσα το "τελος χρονου".

Φετος ξεχασα ενα μικρο υποερωτημα στη Βιολογια κατ. Το καταλαβα την ωρα που εδινα το γραπτο στον επιτηρητη αλλα δεν μ' αφησε να το συμπληρωσω επειδη λεει ειχε τελειωσει ο χρονος. Δεν τις γλιτωνω τις γκαφες τελικα, ειναι στο DNA μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Περυσι στη φυσικη κατευθυνσης...υ(ταχυτητα)στο τετραγωνο = 4...
συνεπαγεται...υ= 4 ! και 12/6 = 3...(ακομη χειροτερο)Αγχος...ετσι το δικαιολογω μαλλον!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
στη βιολογια κατευθυνσης εγραψα τν καρυοτυπο κ μετα τ εσβησα γτ νομιζα οτι ηταν λαθος!!!!πανε και εξι μοναδουλες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Όλα αυτά παραπέμπουν στην αποτυχία του συστήματος εισαγωγής στην τριτοβάθμια εκπαίδευση..
Ο καλύτερος μαθητής να είσαι, το μέλλον σου θα κριθεί από ένα γραπτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιώργοςΒ

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στις Πανελλήνιες στη βιολογία κατεύθυνσης εκεί που έλεγε ''να αναφέρετε κατηγορίες γονιδίων'' εγώ διάβασα ''αλληλουχίες'' και έχασα το μισό ερώτημα......κάτι παρόμοιο και στη φυσική.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Στην φυσική στο πολλαπλής επιλογής το διάβασα τουλάχιστον 5 φορές λάθος και ακόμα όταν είδα και τις λύσεις αναρωτιόμουν τι έχω κάνει λάθος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top