Πανελλήνιες: Γκάφες που κάνατε και το καταλάβατε αργότερα!

Χαρουλα*

Νεοφερμένος

Η Χαρουλα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
π.χ καποια ασκηση που αφησατε για αργοτερα και στο τελος την ξεχασατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis351991

Νεοφερμένος

Ο Θεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
α οχι!!! το εκανες εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλα*

Νεοφερμένος

Η Χαρουλα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δε θυμαμαι τι ειχα κανει εγω... ομως τα ακουω συχνα απ τα παιδια, οπως και πολλα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ra1kk0n3n

Νεοφερμένος

Ο ra1kk0n3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
δεν βοηθαει και πολυ να τα σκεφτομαστε αυτα...το πιο καλο θα ηταν να τα δειτε ολα αυτα μολις τελειωσουν τα πανελαδικα...μολις βγενετε απ την αιθουσα κ εχετε δωσει ενα μαθημα καλο θα ηταν να μην το ξανασκεφτειτε κ να βλεπετε το επομενο...εγω τουλαχιστον αυτο προσπαθω να κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλα*

Νεοφερμένος

Η Χαρουλα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα μ αυτο που λες. Απλα απο λαθη αλλων... γινομαστε πιο προσεκτικοι!
Προσεξτε το προχειρο. Αν κατι δεν προλαβετε να το μεταφερετε στο καθαρο, ζητηστε απο τον επιτηριτη να το συμπεριλαβει ως καθαρο. (ξερετε γραμμη εκει που τελειωνετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ σε εξετάσεις στην Έκθεση έχω ξεχάσει να κάνω άσκηση που την άφησα για αργότερα.
Ελπίζω να έχω μάθει από το λάθος μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
περσυ στις πανελληνιες ξεχασα να μετατρεψω το κλασμα σε ποσοστο, κατι που μου στοιχησε τελικα μια, μονο, μοναδα.

απλα μη βιαζεστε να τελειωσετε το διαγωνισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΞάνθη

Νεοφερμένος

Ο ΓιάννηςΞάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ένας συμμαθητής μου φέτος στην έκθεση έγραψε το όνομα του πάνω πάνω στο χαρτί, σαν τίτλο ας πούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Καλο κολπο για να μην ξεχναμε ασκησεις ειναι μολις τελειωνουμε οποιοδηποτε υποερωτημα,ασκηση,ερωτημα κτλ να διαγραφουμε τον αριθμο του πανω στις κολλες των θεματων.Π.χ ολοκληρωσαμε την περιληψη?Σβηνουμε το Α. Τελειωσαμε την αναπτυξη παραγραφου που ζητουσε? Σβηνουμε το Β1 και παει λεγοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Πωπω και γω εβαλα στο τελος το ονομα μου!!!Γκαφααααα
Βασικα σε τετοιες εκθεσεις θελει το υποτιθεμενο ονομα του συγγραφεα και εγω αποροφημενος απο την εκεθση και επειδη ξεχασα οτι εγραφα και πανελληνιες να που το γραψα!!!:PΕυτυχως το ειδαν οι επιτηρητες και το εσβησαν δοξα το θεο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
περσυ στις πανελληνιες ξεχασα να μετατρεψω το κλασμα σε ποσοστο, κατι που μου στοιχησε τελικα μια, μονο, μοναδα.

απλα μη βιαζεστε να τελειωσετε το διαγωνισμα.

Εντάξει, τίποτα δεν είναι αυτό. Ξέχασες ένα ποσοστό. Τί να πω εγώ που έγραψα > αντί για και μου έκοψε ένα στα εκατό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
βασικά το ίδιο χάσατε ρε παίδες...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bnvdarklord

Νεοφερμένος

Ο bnvdarklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω στον ΟΕΦΕ στα μαθηματικα ΓΠ ειχα ξεχάσει ενα ολοκληρο θέμα... :lol::lol: Ωραίες εποχές, ευτυχώς δεν έκανα τίποτα τετοιο στις πανελλήνιες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ξεχασα την αιτιολογηση στην ασκηση που ηταν με την επικληση στην αυθεντια που ελεγε γιατι το χρησιμοποιει ο συγγραφεας.ΓΚΑΦΑ ενω την ειχα σημειωσει την απαντηση στο φωτοαντιγραφο με μολυβι ξεχασα να την περασω στο τετραδιο.2 μοναδες επιανε βαλε και ολα τα αλλα που εχω χασει μαζευεται ενα ωραιοτατο σκορ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pilasboy

Νεοφερμένος

Ο Pilas Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
περσυ στις πανελληνιες ξεχασα να μετατρεψω το κλασμα σε ποσοστο, κατι που μου στοιχησε τελικα μια, μονο, μοναδα.

απλα μη βιαζεστε να τελειωσετε το διαγωνισμα.


και γω το αφησα 3/100 αντι να τ κανω 0,03 πειραζει ????
αν χασω τ 20 για αυτην την π******* θα χτυπαω τ κεφαλι μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγώ φέτος στη στην έκθεση γράφω την παράγραφο και αφού τελειώνω κ ρίχνα μια ματιά στο κείμενο βλέπω ότι έχω ξεχάσει κάτι πολύ σημαντικό οπότε ρίχνω μια διαγραφή και ξανά-μανά απ'την αρχή... Το ιδιο και στον πρόλογο, επειδή δε μου άρεσε. Και στη βιολογία εβαλα μια αντιδραση με οξυγόνο καταλάθος αντίδραση με υδρατμούς... Ας ελπίσουμε να μη μου κόψει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dev1ant

Νεοφερμένος

Ο dev1ant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και γω το αφησα 3/100 αντι να τ κανω 0,03 πειραζει ????
αν χασω τ 20 για αυτην την π******* θα χτυπαω τ κεφαλι μου.....

Αντί για 20 θα πάρεις 19.8! Φυσικά και είναι σοβαρότατος λόγος για να χτυπάς το κεφάλι σου στο τοίχο.. Η συμπεριφορά αυτη μου θυμίζει κάτι γκόμενες που έχουν το τέλειο σώμα και άμα πάρουν μισό κίλο κάνουν σαν υστερικές. Το μόνο που δε θέλεις να κάνεις τώρα είναι να σκέφτεσαι το τι ΘΑ μπορούσες να είχες κάνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
π.χ καποια ασκηση που αφησατε για αργοτερα και στο τελος την ξεχασατε

Το να αφήσεις μία άσκηση για αργότερα, σημαίνει ότι δεν την πολυξέρεις άρα το πιθανότερο είναι να την έκανες και λάθος.Άρα δεν πειράζει και να την ξεχάσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kebikebirodos

Νεοφερμένος

Η Αρχοντίααα Ρόδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια ειλικρινα αυτοκτονώ νομίζω πως έχω γράψει το ονομά μου φέτος πανελλήνιες στα μαθηματικά γενικής πάνω πάνω. τι να κάνω; πήρα στο σχολείο και μου είπαν ότι τα γραπτά εκτός από τους επιτηρητές περάσαν και από την γραμματεία και ότι αν έκανα κάτι τέτοιο θα το βλέπανε αλλά νομίζω πως την έκανα την βλακεία και εντάξει δεν είναι να εμπιστεύεσαι κανέναν. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩΩ. ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ. Το γραπτό ήταν απο 95% και πάνω και για μια πιθανή βλακεία να πάει έτσι μια χρονιά.. Άνετα πεθαίνω αν γίνει καμιά βλακεία! :jumpy::'(:(:jumpy::'(:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
παιδια ειλικρινα αυτοκτονώ νομίζω πως έχω γράψει το ονομά μου φέτος πανελλήνιες στα μαθηματικά γενικής πάνω πάνω. τι να κάνω; πήρα στο σχολείο και μου είπαν ότι τα γραπτά εκτός από τους επιτηρητές περάσαν και από την γραμματεία και ότι αν έκανα κάτι τέτοιο θα το βλέπανε αλλά νομίζω πως την έκανα την βλακεία και εντάξει δεν είναι να εμπιστεύεσαι κανέναν. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩΩ. ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ. Το γραπτό ήταν απο 95% και πάνω και για μια πιθανή βλακεία να πάει έτσι μια χρονιά.. Άνετα πεθαίνω αν γίνει καμιά βλακεία! :jumpy::'(:(:jumpy::'(:jumpy:

Τα ελέγχουν τα γραπτά μωρέ.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top