Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Το ΑΟΔΕ χρειάζεται φροντιστήριο ή ιδιαίτερο;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vissijunior11

Νεοφερμένος

Η vissijunior11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
φετος εχω σκετικα αρετο χρονο και θελω να τον εκμεταλευτω..απλα σκεφτομαι αν διαβασω τη φετινη υλη του χρονου μπορει να αλλαξει σε μεγαλο βαθμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια ειμαι β λυκειου και λεω να αρχισω το αοδε απο φετος για να εχω περισσοτερο χρονο του χρονου για τα υπολοιπα μαθηματα.. Ξερετε αν γενικα διαφοροποιητε η υλη πολυ καθε χρονο;
κοιτα δν ειναι σιγουρο τπτ,και θα σου φερω παραδειγμα την περσινη χρονια,που καθως η υλη ηταν ιδια τοσα χρονια ξαφνικα τον οκτωβρη στελνει την υλη το υπουργειο και ειχε βγαλει ενα κεφαλαιο και μπηκε ενα αλλο και μετα τα φροντηστηρια τρεχανε να βγαλουν την υλη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vissijunior11

Νεοφερμένος

Η vissijunior11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καταλαβα ευχαριστω για την βοηθεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Αν με ρωτούσες πριν μερικά χρόνια, θα σου έλεγα ότι δεν θα αλλάξει, αλλά πρόσφατα έγινε αλλαγή στην ύλη, και μάλιστα τεράστια. Για αυτό σου λέω ότι κανείς δεν μπορεί να το διασφαλίσει αυτό. Όσο για το διάβασμα φέτος, μην νομίζεις ότι θα καταφέρεις κάτι. Γνώμη μου πάντα, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Παιδια ειμαι β λυκειου και λεω να αρχισω το αοδε απο φετος για να εχω περισσοτερο χρονο του χρονου για τα υπολοιπα μαθηματα.. Ξερετε αν γενικα διαφοροποιητε η υλη πολυ καθε χρονο;
Αν και συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, δεν θα ήταν κακό να ασχοληθείς με τις σελίδες 25-43 και 55-63 γιατί θεωρώ ότι λόγω του περιεχομένου τους, δύσκολα θα βγούν από την ύλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos593

Νεοφερμένος

Ο Panos593 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το αοδε χρειαζεται μονο συχνες επαναληψεις και να το λες σε καποιον( στην περιπτωση μου στον τοιχο :P) Το φροντιστηριο και το ιδιαιτερο ειναι περιττα εξοδα. Βοηθαει επισης εαν μπορεις να "φωτογραφισεις" με το μυαλο σου τις σελιδες. Εγω προσπαθουσα και αποτυπωνα το layout της σελιδας, απλα για να ξερω που ειναι το καθε τι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγώ το είχα αρχίσει θυμάμαι από τις αρχές του καλοκαιριού πριν την 3η λυκείου. Ένα φιλαράκι μου είχε δώσει και σε Mp3 την ύλη και την άκουγα στην αρχή (εκτός του οτι την διάβαζα) ,μετά το σταμάτησα γιατί δεν με βοηθούσε ιδιαίτερα.Είχα κάνει πρόγραμμα και είχα δώσει στο ΑΟΔΕ 7-8 ώρες την εβδομάδα και μάλιστα είχα πάρει φροντιστήριο (μπορεί να ακουστεί ακραίο) μόνο και μόνο για να έχω κάποιον να μ βάζει όριο στην ύλη που θα <<έβγαζα>>(με λίγα λόγια να με αναγκάζει να το διαβάσω :P).Το ιδιαίτερο είναι ανούσιο για το ΑΟΔΕ αλλά ένα φροντιστηριακό τμήμα 4-5 ατόμων (για να διαμοιρασθεί το ποσό πληρωμής) για τεστάκια και διάφορες συμβουλές για SOS κλπ θα σου το συνιστούσα ανεπιφύλακτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosMak

Νεοφερμένος

Ο PanosMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αυτό το ΑΟΔΕ δεν υπάρχει το έχω σιχαθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αλεξανδρα23

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εμμονη ιδεα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
τι φροντιστηρια και αηδιες;το συστημα στο αοδε ειναι απλο...παπαγαλιζεις το βιβλιο,πας κ γραφεις 18+ και 2 μερες αφου εγραψες σκεφτεσαι τι μαλακας εισαι που διαβαζες παπαριες τοσες ωρες απο τις οποιες δεν εμαθες και δεν θυμασαι τιποτα...και μες στο πασχα να το ξεκινησεις βγαινει ανετα αν εχεις αποκτησει ενα επιπεδο στα αλλα μαθηματα ωστε να χρειαζεσαι μονο επαναληψεις σε αυτα...λιγο συστημα θελει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
και μες στο πασχα να το ξεκινησεις βγαινει ανετα αν εχεις αποκτησει ενα επιπεδο στα αλλα μαθηματα ωστε να χρειαζεσαι μονο επαναληψεις σε αυτα

Με ολα τα αλλα συμφωνω εκτος απο αυτο! Αν το ξεκινησεις το Πασχα πρεπει να εισαι πολυ κολοφαρδος για να γραψεις 18++(να πεσουν δλδ μονο αυτα που χεις προλαβει να διαβασεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Κι εγώ διαφωνώ. Μέσα σε έναν μήνα δεν μαθαίνεται όλη η ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
το αοδε χρειαζεται αποστηθιση, και μονο στα τεστακια του φροντιστηριου να πηγαινετε για να ελεγχετε τι ξερετε.
τα μαθηματα ειναι απλά χασιμο χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Τεστακια βρίσκεις και απο τα βοήθηματα. Νομίζω ότι ο καθηγητής έστω και λίγο βοηθάει. Είμαι υπέρ του φροντιστηρίου στο αοδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
οχι.
αμα κατσει να κανει το τεστακι μονος του δεν προκειται να δωσει βαση κ να τα γραψει με το χερι κανονικα.
ενω το τεστ στο φροντιστηριο σε αναγακαζει να το δεις σοβαρα.
εγω οταν το εδινα δεν πηγαινα στα μαθηματα γιατί ειχα ωδειο εκεινες τις μερες και ετσι διαβαζα μονη μου. πηγαινα μονο στα τεστακια που μου δινανε αφορμη να διαβασω παραπανω.
τελικά εγραψα καλύτερα από πολλους που μπαινανε στο μαθημα απλά επειδη ηταν στο πακετο και βαριουνταν τη ζωη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
οχι.
αμα κατσει να κανει το τεστακι μονος του δεν προκειται να δωσει βαση κ να τα γραψει με το χερι κανονικα.
ενω το τεστ στο φροντιστηριο σε αναγακαζει να το δεις σοβαρα.
εγω οταν το εδινα δεν πηγαινα στα μαθηματα γιατί ειχα ωδειο εκεινες τις μερες και ετσι διαβαζα μονη μου. πηγαινα μονο στα τεστακια που μου δινανε αφορμη να διαβασω παραπανω.
τελικά εγραψα καλύτερα από πολλους που μπαινανε στο μαθημα απλά επειδη ηταν στο πακετο και βαριουνταν τη ζωη τους.

Σε ενα μάθημα παπαγαλιας θεωρώ δύσκολο το φροντιστήριο σε γκρουπ. Αντίθετα τα ιδιαιτερα θα ήταν πολύ χρήσιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σε ενα μάθημα παπαγαλιας θεωρώ δύσκολο το φροντιστήριο σε γκρουπ. Αντίθετα τα ιδιαιτερα θα ήταν πολύ χρήσιμα.
Πρεπει να ειναι πολυ βλακας καποιος να δωσει λεφτα για να κανει ιδιαιτερα στο Αοδε,ειναι 60 σελιδες στην εσχατη περιπτωση βαζεις την μανα σου να σε εξετασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πρεπει να ειναι πολυ βλακας καποιος να δωσει λεφτα για να κανει ιδιαιτερα στο Αοδε,ειναι 60 σελιδες στην εσχατη περιπτωση βαζεις την μανα σου να σε εξετασει.

Είναι πολύ βλάκας κάποιος στο να χάνει βαθμούς σε μαθηματα που ο καθένας μπορει να γράψει 20 και να ξοδεύει λεφτα σε αλλα που είναι δύσκολοτερα οσα φροντιστήρια και να κανείς . Θα θυσίαζα σίγουρα κάποιες ώρες απο την έκθεση η τη φυσική για να κάνω αοδε. Αν δε περάσει κάποιος σε σχολη που θέλει καλώς η κακώς όλα τα λεφτα πανε σε μεγάλο βαθμό χαμενα. Εγώ που ήμουν μέτριος μαθητής θα κοιτούσα να γράψω 20 στα βατα μαθηματα κυρίως και για τα φυσικομαθηματικα θα αφηνα τα φυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
omg
ενω αμα μαθεις το αοδε απ εξω εισαι λιγοτερο φυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
50 σελίδες είναι. Αν το διαβάζεις λίγο λίγο απο το καλοκαίρι θα το μάθεις το αοδε χωρίς να είσαι φυτό το να αρχίζει αοδε απο το Πάσχα πριν δώσει το θεωρώ χαζό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top