[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ενας φιλος μου την ειχε διαλεξειφετος αλλα αλλαξε μαθημα γιατι εεγε πωςη υλη ειναι τεια.Νομιζω ασχολειται κυριως μετα ζωα και τετια πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
τελικα βιολογια θα παρω τη συμπληρωσα ηδη τη δηλωση βεβαια δεν ξερω αν θα γινει τμημα αλλα προσπαθω να μαζεψω παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
εγω φετος ημουν πληροφορικη και βαρεθηκα τη ζωη μου,βασικα ντοτα παιζαμε...
οποτε φετος δεν ειμαι σιγουρη,στανταρ θα παω θεωρητικη και θα μ αρεζε τρελα μαθημα επιλογης θεματα ιστοριας ή ιστορια κοινωνικων επιστημων αλλα σιγα μην κανουμε τμημα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
στοιχεια αστρονομιασ κατα πασα πιθνοτητα αλλιωσ βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomi

Νεοφερμένος

Η θωμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παιδια εγω θα παω θετικη και θα διαλεξω χημεια σαν μαθημα επιλογησ..μου αρεσει πολυ ειναι το ατου μου ..και εξαλλου και εγω πληροφ ελεγα αλλα μετα δεν θα μπορω να το διαλεξω στην Γ λυκειου οποτε ακυρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silver doe

Νεοφερμένος

Η silver doe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μπορει καποιος να πει ποια ειναι ολα τα μαθηματα επιλογης,please?:what:εκτος απο πληροφορικη,περιβαλλοντικη,σχεδιο,χημεια,βιολογια υπαρχουν κι αλλα?και ποσα ατομα πρεπει να μαζευτουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημών, Νεότερη Ευρωπαϊκή Λογοτεχνία, Β' Ξένη Γλώσσα, Στοιχεία Αστρονομίας και Διαστημικής, Γραμμικό Σχέδιο, Ελεύθερο Σχέδιο, Ιστορία των Κοινωνικών Επιστημών, Θέματα Ιστορίας, Κοινωνική και Πολιτική Οργάνωση στην Αρχαία Ελλάδα, Εφαρμογές Υπολογιστών, Βιολογία, Διαχείριση Φυσικών Πόρων, Χημεία, Τεχνικό Σχέδιο.

Όσο για τα άτομα, εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Barieme

Νεοφερμένος

Ο Barieme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω πήρα ελευθερο σχεδιο γιατί υπάρχουν 2 καθηγητες μονο κ δν κανουμε καθε βδομαδα.Οι εξετασεις ειναι παν ευκολες και στην 3η πληροφορικη για να μην δινω στο τελος ;).Οι περισοτεροι εδω αυτο κανουν.

Αυτο ειναι η 'ΠΡΩΤΗ' μου απαντηση:):D:xixi:
-----------------------------------------
Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημών, Νεότερη Ευρωπαϊκή Λογοτεχνία, Β' Ξένη Γλώσσα, Στοιχεία Αστρονομίας και Διαστημικής, Γραμμικό Σχέδιο, Ελεύθερο Σχέδιο, Ιστορία των Κοινωνικών Επιστημών, Θέματα Ιστορίας, Κοινωνική και Πολιτική Οργάνωση στην Αρχαία Ελλάδα, Εφαρμογές Υπολογιστών, Βιολογία, Διαχείριση Φυσικών Πόρων, Χημεία, Τεχνικό Σχέδιο.

Όσο για τα άτομα, εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. :)


εμας εχει 4 η 5 νομιζω :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
παιδια εγω θα παω θετικη και θα διαλεξω χημεια σαν μαθημα επιλογησ..μου αρεσει πολυ ειναι το ατου μου ..και εξαλλου και εγω πληροφ ελεγα αλλα μετα δεν θα μπορω να το διαλεξω στην Γ λυκειου οποτε ακυρο
Mπορεις να πληροφορικη στη β και στη γ να παρεις πολυμεσα,που ειναι παρομοιο και ουτε αυτο εξεταζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotosfp7

Νεοφερμένος

Ο sotosfp7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω δεν είμαι σίγουρος ακόμα για τη κατεύθυνση.Ή θετική ή τεχνολογική πάντως.Μάθημα επιλογής οι εφαρμογές πληροφορικής μιας και αυτό θέλω να ακολουθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τοτε πηγαινε τεχνολογικη στην γ οπωσδηποτε,γιατι κανουν προγραμματισμο που θα σου χρειαστει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασίλης!

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εμμ... εγώ θα πάρω θετική κατεύθυνση του χρόνου και μαθημα επιλογής σχέδιο ή αστρονομία! ...με μία προτίμηση στο σχέδιο!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanos__

Νεοφερμένος

Ο Thanos__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ δεν καταλαβα γιατί στο φυλλάδιο με τα μαθήματα είχε και χημεια..ενω κάνουμε χημεία γενικης παιδείας.
εγω θα παω τεχνολογικη και θα παρω πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γιατι υπαρχει και αλλο μαθημα,χημεια επιλογης.Βεβαια σχεδον ποτε δεν γινεται τμημα γι αυτο το μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ino

Νεοφερμένος

Η Ινώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω σκεφτομαι να παρω ελευθερο σχεδιο και παω θεωρητικη κατευθυνση.. αλλα δεν ξερω αν εξεταζεται στο τελος, λογικα οχι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Noμιζω εξεταζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εξετάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ναι οντως.Ολα εξεταζονται εκτος την πληροφορικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ναι οντως.Ολα εξεταζονται εκτος την πληροφορικη.
Γι' αυτο κι εγω την εβγαλα με Πληροφορικη στην Α' και στη Β' και Πολυμεσα Δικτυα στη Γ'. :P
Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημών, Νεότερη Ευρωπαϊκή Λογοτεχνία, Β' Ξένη Γλώσσα, Στοιχεία Αστρονομίας και Διαστημικής, Γραμμικό Σχέδιο, Ελεύθερο Σχέδιο, Ιστορία των Κοινωνικών Επιστημών, Θέματα Ιστορίας, Κοινωνική και Πολιτική Οργάνωση στην Αρχαία Ελλάδα, Εφαρμογές Υπολογιστών, Βιολογία, Διαχείριση Φυσικών Πόρων, Χημεία, Τεχνικό Σχέδιο.

Όσο για τα άτομα, εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. :)
Για τα bold ειχε γινει τμημα στο σχολειο μου οταν πηγαινα Β'. Οι Eφαρμογες Yπολογιστων βεβαια ειχαν 3 τμηματα και στα υπολοιπα ειχε μαζευτει μονοψηφιος αριθμος μαθητων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω προτιμω την αστρονομια παντως.Μου ανεβαζει και το μεσο ορο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top