Γενικό -  [Παλιό Σύστημα] Θετική ή Τεχνολογική;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Καλά Βιολογία Κατ. ότι κάτσεις και κάνεις μόνη σου. Εγώ έκανα με έναν από Δυδιμότειχο και χαίρι δεν βρήκα :D, όπως κανείς από τους φετινούς υποψηφίους της θετικής από Ορεστιάδα και τα περίχωρα. Ο τυπάς αυτός δεν είχε ούτε μεταδοτικότητα ούτε τίποτα, άσε που δεν ενδιαφέρθηκε καθόλου για τους μαθητές του την ημέρα που δίναμε. Πήγε 3 το μεσημέρι και ακόμα τα θέματα δεν τα ήξερε. Όχι πως δεν έγραψα καλά, αλλά εδώ και 9 χρόνια αυτό γίνεται. Τα παιδιά που γράφουν καλά, είναι όλο με δική τους προσπάθεια και η τύχη που έχουν εκείνη την μέρα, κακά τα πράγματα. Η μόνη λύση πλέον είναι να πας Αλεξανδρούπολη, αρά να σπαταλάς τσάμπα 3 ώρες πάνε-έλα, γιατί Ορεστιάδα ικανό βιολόγο ΔΕΝ θα βρεις!

Ολοι οι επαρχιωτες τα ιδια προβληματα εχουμε:P
Αυτο ακριβως το θεματακι ειχα περσι

Νταξ, ευτυχως ειναι βιολογια, δλδ με καλο διαβασμα μονος σου το σχολικο και ενα παααρα πολυ καλο βοηθημα μπορεις να εξασφαλισεις ανετα βαθμολογια 90-95+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Φυσικα τεχνολογική...γιατι απλά είναι πολύ πιο εύκολη...αν αναρωτιέσαι τώρα γιατι γράφουν αρκετοί καλά στη θετική είναι πολύ απλά γιατί πηγαίνουν καλύτεροι μαθητές.... (γενικα θετική πήγαινε μονο αν εχεις στο μυαλό σου ιατρική ,φαρμακευτική ή χημικούς μηχανικούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ειναι αληθεια πως το επιπεδο της τεχνολογικης ειναι κατωτερο στα περισσοτερα σχολεια.Κι εγω στην β λυκειου ημουν θετικη και φετος μαλλον θα μεινω.Αν δεν σε ενδιαφερει καθολου το τριτο πεδιο αλλαξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Φυσικα τεχνολογική...γιατι απλά είναι πολύ πιο εύκολη...αν αναρωτιέσαι τώρα γιατι γράφουν αρκετοί καλά στη θετική είναι πολύ απλά γιατί πηγαίνουν καλύτεροι μαθητές.... (γενικα θετική πήγαινε μονο αν εχεις στο μυαλό σου ιατρική ,φαρμακευτική ή χημικούς μηχανικούς)
Χημικοί μηχανικοί από τεχνολογική καλύτερα. Ναι μεν δε θα κάνει χημεία αλλά θα περάσει πρωτίστως στη σχολή που θέλει και μετά μπορεί να καλύψει το κενό. Προτιμότερο κατά τη γνώμη μου από το να δώσει Βιολογία κατ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Φυσικα τεχνολογική...γιατι απλά είναι πολύ πιο εύκολη...αν αναρωτιέσαι τώρα γιατι γράφουν αρκετοί καλά στη θετική είναι πολύ απλά γιατί πηγαίνουν καλύτεροι μαθητές.... (γενικα θετική πήγαινε μονο αν εχεις στο μυαλό σου ιατρική ,φαρμακευτική ή χημικούς μηχανικούς)

Και αν θες Πολυτεχνείο και σιχαίνεσαι ΑΟΔΕ!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγώ σου προτείνω να παραμείνεις στη θετική γιατί μπορεί τελευταία στιγμή να θελήσεις να δηλώσεις κάποια σχολή όπως πολυτεχνική , στην οποία τα πρώτα εξάμηνα θα κάνεις χημεία, οπότε καλό θα είναι να παραμείνεις θετική γιατί έτσι δεν θα δυσκολευτείς αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Kάποια πράγματα που γράφτηκαν σε αυτό το θέμα δεν ισχύουν.Ευκολότερη κατεύθυνση αντικειμενικά δεν υπάρχει.Για μένα ευκολότερη είναι η θετική και το εννοώ αφού σε μια άλλη κατεύθυνση θα βαριόμουν.Και δεν θεωρώ πως είναι ευκολότερο να βγάλεις βαθμό στην θετική απ ότι στην τεχνολογική.Αν σε κάποιον αρέσει η χημεία και η βιολογία είναι πιο εύκολο να βγάλει περισσότερα μόρια στη θετική.Επίσης η χημεία δεν είναι τόσο εύκολη όσο λένε.Μπορεί να είναι το πιο βατό μάθημα της θετικής αλλά μπορείς να χάσεις βαθμούς εύκολα.Ακόμα,το ότι πάνε καλύτεροι μαθητές στην θετική δεν ισχύει εμείς στην τάξη μας είχαμε παιδιά που δεν ήξεραν να κάνουν απλές πράξεις.Τώρα όποιος δεν έχει κενά σε χημεία-βιολογία καλύτερα και δεν είναι σίγουρος για το τι σχολή θέλει καλύτερα να πάει θετική που του προσφέρονται περισσότερες επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epas

Νεοφερμένος

Ο epas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Χημικοί μηχανικοί από τεχνολογική καλύτερα. Ναι μεν δε θα κάνει χημεία αλλά θα περάσει πρωτίστως στη σχολή που θέλει και μετά μπορεί να καλύψει το κενό. Προτιμότερο κατά τη γνώμη μου από το να δώσει Βιολογία κατ.

Διαφωνώ :nono:. Το θέμα δεν είναι να μπεις στην σχολή αλλά και να την τελειώσεις σε κάποιο χρονικό διάστημα !

Η βιολογία επιπλέον είναι πολύ ενδιαφέρουσα σε σχέση με άλλα τεχνολογικά μαθήματα και ας πρέπει να την μάθεις απ' έξω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Διαφωνώ :nono:. Το θέμα δεν είναι να μπεις στην σχολή αλλά και να την τελειώσεις σε κάποιο χρονικό διάστημα !

Η βιολογία επιπλέον είναι πολύ ενδιαφέρουσα σε σχέση με άλλα τεχνολογικά μαθήματα και ας πρέπει να την μάθεις απ' έξω !

Αυτό είναι υποκειμενικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LMinas

Νεοφερμένος

Ο Μηνάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χαιρετώ

δεν ήμουν σίγουρος για το αν έπρεπε να το ρωτήσω εδώ αυτό ή να ανοίξω δικό μου thread και γι'αυτό θα το γράψω εδώ ούτως ή άλλως

στη Β' λυκείου ήμουν θετική κατεύθυνση και δεν ήμουν σίγουρος για το σε τι είδους σχολές ήθελα να πάω
τώρα έχω καταλήξει σε κάποιες σχολές 2ου και 4ου πεδίου οι οποίες αφορούν απ'τη μία τους υπολογιστές και απ'την άλλη φυσική και χημεία

επειδή με τη βιολογία δεν τα πολυπάω καλά σκεφτόμουν να αλλάξω και να πάω στην τεχνολογική
αλλά και από κει είναι ο προγραμματισμός ο οποίος μου έχουν πει ότι είναι δύσκολο μάθημα

όποια ιδέα ευπρόσδεκτη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Απλο ειναι. Θετικη πας για 3ο πεδίο. Δεν υπαρχει ευκολία/δυσκολία. Αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LMinas

Νεοφερμένος

Ο Μηνάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ναι το ξέρω αυτό απλά λέω τι συμφέρει για να μιν έχω κενά μετά στη σχολή

αα και έτσι για να το πω κι αυτό έχω βλέψεις για φυσικό, χημικών μηχανικών και μηχανολόγων μηχανικών

το θέμα πάντα ήταν να μην έχω μετά κενά στη σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γεια σας...Θα παω τριτη λυκειου και ειμαι θετικη κατευθυνση...Εχω ενα διλημμα...Πηρα θετικη στη β λυκειου χωρις να με ενδιαφερουν ιδιεταιρα οι ιατρικες σχολες απλα επειδη το επιπεδο ειναι καλυτερο...Μεσα στο χειμωνα εκανα προετοιμασια για τη χημεια της γ κ τελικα αποδειχτηκε οτι ειναι πολυ ενδιαφερον μαθημα ...δεν αλλαξα τελικα...η βιολογια με προβληματιζει λιγο αλλα τα καταφερνω...οι περισσοτεροι μου λενε οτι αφου δεν ενδιαφερομαι για το 3ο πεδιο θα ηταν καλυτερα να παω τεχνολογικη κ εχω μπερδευτει λιγο..ειναι πιο δυσκολο να περασεις απο τη θετικη σε σχολες που περνας κ απο τεχνολογικη?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Γεια! Τελειωσα φετος απο θετικη και θα σου πω την γνωμη μου! Η τεχνολογικη έχει προγραμματισμο και αοδε που ειναι κατι σαν τη χημεια κ την βιολογια αντιστοιχα. Το αοδε αν δεν ενδιαφερεσαι για επιχειρησεις και οικονομικα και τα συναφη ειναι ενα μαθημα μηδενικου ενδιαφεροντος και στειρας απομνημονευσης. Βεβαια η υλη ειναι γυρω στις 60 σελιδες ενω της βιολογιας ειναι 120. επισης το αοε δεν εχει καθολου ασκησεις ενω η βιολογια εχει πολλες κ διαφορες ασκησεις! ειναι ιδιαιτερα ενδιαφερον μαθημα και θα βρεις αρκετα πραγματα της καθημερινοτητας εκει μεσα. για τον προγραμματισμο εχω να σ πω πως δεν ζοριζει πολυ κοσμο οπως και η χημεια οπου μπορεις χαλαρα να γραψεις πανω απο 18 στις πανελλαδικες!! Τωρα για το θεμα των σχολων η θετικη κατεχει το πλεονεκτημα γιατι περνας στις σχολες που περνας απο τεχνολογικη + σχολες που σχετιζονται με επιστημες υγειας οπως φαρμακευτικη ιατρικη κλπ κλπ. αρα αν αλλαξεις γνωμη εχεις για την ιατρικη κ τις υπολοιπες σχετικες σχολες ενα παραπανω πλεονεκτημα. Τωρα ξαναγυρνωντας στη βιολογια έχω να σ πω να μην κάνεις το λάθος να αφήνεις κενα και να την μαθαίνεις πολυ καλα και ουσιαστικα!
οχι απλα απομνημονευση! μην κανεις το λαθος που εκανα εγω και ξεκινησα καλο πολυ καλο διαβασμα το πασχα κ μετα ετρεχα! Άρα συνιστω ανεπιφυλακτα να συνεχισεις θετικη και δωσε ισαξιο βαρος στη βιολογια οπως κ στα αλλα μαθηματα με λιγο πιο συγκεντρωμενο διαβασμα εδω ομως!! Ελπιζω να σε βοηθησα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γεια! Τελειωσα φετος απο θετικη και θα σου πω την γνωμη μου! Η τεχνολογικη έχει προγραμματισμο και αοδε που ειναι κατι σαν τη χημεια κ την βιολογια αντιστοιχα. Το αοδε αν δεν ενδιαφερεσαι για επιχειρησεις και οικονομικα και τα συναφη ειναι ενα μαθημα μηδενικου ενδιαφεροντος και στειρας απομνημονευσης. Βεβαια η υλη ειναι γυρω στις 60 σελιδες ενω της βιολογιας ειναι 120. επισης το αοε δεν εχει καθολου ασκησεις ενω η βιολογια εχει πολλες κ διαφορες ασκησεις! ειναι ιδιαιτερα ενδιαφερον μαθημα και θα βρεις αρκετα πραγματα της καθημερινοτητας εκει μεσα. για τον προγραμματισμο εχω να σ πω πως δεν ζοριζει πολυ κοσμο οπως και η χημεια οπου μπορεις χαλαρα να γραψεις πανω απο 18 στις πανελλαδικες!! Τωρα για το θεμα των σχολων η θετικη κατεχει το πλεονεκτημα γιατι περνας στις σχολες που περνας απο τεχνολογικη + σχολες που σχετιζονται με επιστημες υγειας οπως φαρμακευτικη ιατρικη κλπ κλπ. αρα αν αλλαξεις γνωμη εχεις για την ιατρικη κ τις υπολοιπες σχετικες σχολες ενα παραπανω πλεονεκτημα. Τωρα ξαναγυρνωντας στη βιολογια έχω να σ πω να μην κάνεις το λάθος να αφήνεις κενα και να την μαθαίνεις πολυ καλα και ουσιαστικα!
οχι απλα απομνημονευση! μην κανεις το λαθος που εκανα εγω και ξεκινησα καλο πολυ καλο διαβασμα το πασχα κ μετα ετρεχα! Άρα συνιστω ανεπιφυλακτα να συνεχισεις θετικη και δωσε ισαξιο βαρος στη βιολογια οπως κ στα αλλα μαθηματα με λιγο πιο συγκεντρωμενο διαβασμα εδω ομως!! Ελπιζω να σε βοηθησα :)

ευχαριστω πολυ..τωρα παλευω να μαθω το 2ο κεφαλαιο στη βιολογια...:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
κ εγω ειμαι θετικη χωρις να θελω 3ο πεδιο..κ η βιολογια λιγο να συγκεντρωθεις θελει κ ειναι πιο ενδιαφερουσα απο το αοδε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kounelopita

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εαν θελεις την γνωμη μου παντως εκανες μια πολυ σωστη επιλογη.τελειωσα επισης τη θετικη φετος κ αυτο που πιστευω ειναι πως αφου ειχες ξεκινησει ηδη προετοιμασια για τη χημεια (που τη λατρευω) εκανες τη σωστη επιλογη καθως εχεις να αντιμετωπισεις πλεον μονο ενα καινουριο μαθημα,τη βιολογια,την οποια να σαι σιγουρη πως θα λατρεψεις στη συνεχεια.υπομονη για το 2ο κεφαλαιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallia..

Νεοφερμένος

Η Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κατερινα,ειχα και γω το ιδιο προβλημα φετος.Ημουν θετικη στη β λυκειου αλλα ημουν απολυτα σιγουρη οτι οσο υψηλη βαθμολογια και αν πετυχαινα,δν θα ηθελα να δηλωσω 3ο πεδιο.Αφου,ενδιαφερομαι κυριως για πολυτεχνειο,διαλεξα στην τριτη να ειμαι τεχνολογικη.Σχετικα με τα 2 μαθηματα (αοδε και προγραμματισμος) μπορω να πω οτι ειναι βατα και ενας μαθητης που διαβαζει (αφου το αοδε δεν ειναι μαθημα εξυπναδας) μπορει να τα καταφερει.Το ειχα συζητησει και με ολους τους γνωστους μου και κυριως τους φροντιστες μου και με προετρεψαν να παω τεχνολογικη,αφου τα 2 μαθηματα δεν θα με απασχολουσαν τοσο πολυ οσο η χημεια και ειδικα η βιολογια στη θετικη,οποτε θα ειχα λιγο παραπανω χρονο για τα υπολοιπα μαθηματα,που ειναι και μεγαλυτερης βαρυτητας.Το θεμα του επιπεδου στην τεχνολογικη ειναι λογικο να σε απασχολει,αλλα αν εσυ εισαι συγκεντρωμενη στο στοχο σου,δεν θα σε επηρεασει κανενας!Εγω αυτο εκανα,αλλα αν εσυ ενδιαφερεσαι εστω και λιγο για τριτο πεδιο,πρεπει να παραμεινεις θετικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αν τρελένεσαι για Χημεία έπρεπε να πας στην τεχνολογική με ηλεκτρολογία και χημεία-βιοχημεία. Η πιο εύκολη κατεύθυνση κατά την γνώμη μου... ειδικά για άτομα που έχουν πρόβλημα στην αποστήθιση αφού θεωρία καθαρή έχει μόνο η βιοχημεία και είναι ελάχιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Το πιο πιθανό ομως θα ηταν να μην προσφερεται στο σχολιο της αυτο το τμημα.. ουτε και στο φροντιστηριο! κ εγω αυτο ηθελα να παω αλλα θα ημουν μονος και συνεπως δεν θα υπηρχε τμημα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top