Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
δε νομιζω να εχει ανακοινωθει κατι στο σαιτ του παιδαγωγικου ιωαννινων...εκτος και αν ειναι μπροστα στη μυτη μου και δεν το βλεπω:Pκαλα ποτε πια θα μας το πουν;;
οταν θα πας να γραφτεις θα ρωτησεις..ετσι και αλλιως πριν απο τις εγγραφες δεν ειναι δυνατον να ξεκιναμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
στις 24 ξεκιναμε εμεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.

viky_7

Νεοφερμένος

Η viky_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας !! Ειμαι νεαστο φορουμ οποτε δεν ξερω αν εκανα καλα π γραφω εδω :confused: Τελος παντων ! :) Φετος θα παω 2α λυκειου και δεν ξερω τπτ απο πεδια μαθηματα επιλογης και αυτα γιατι κανενας δεν μας τα εξηγησε και δεν θελω να παω στα τυφλα :/: Θελω να περασω παιδαγωγικα δημοτικης εκπαιδευσης κυριως ή νηπειαγωγων ή Φιλολογιας... Εννοειται οτι παω Θεωριτικη.. Ποιο μαθημα επιλογης πρεπει να επιλεξω για να περασω εκει?? Και γενικα μπορει καποιος να μου εξηγησει τι γιντετε με τα μαθηματα επιλογης και τα πεδια? Ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ξαφνικα αγχωθηκα ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,779 μηνύματα.
Βιολογία ή ιστορία θα πάρεις. Μην αγχώνεσαι για τίποτα ό,τι χρειαστείς θα το μάθεις φέτος στη τάξη/φροντιστήριό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viky_7

Νεοφερμένος

Η viky_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ! Βιολογια ηθελα να παρω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Σ' εμας η εξεταστικη τελειωνει στις 21, οι εγγραφες συνεχιζονται μεχρι και τις 28 και 1 Οκτωβριου αρχιζουμε μαθηματα. Επισης 1-7 Οκτωβριου δηλωνουμε τα υπχρεωτικα και επιλογης μαθηματα. Βεβαια μονος μου τα λεω, μονος μου τα ακουω, γιατι δε νομιζω να περασε κανεις στο τμημα μου:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Σ' εμας η εξεταστικη τελειωνει στις 21, οι εγγραφες συνεχιζονται μεχρι και τις 28 και 1 Οκτωβριου αρχιζουμε μαθηματα. Επισης 1-7 Οκτωβριου δηλωνουμε τα υπχρεωτικα και επιλογης μαθηματα. Βεβαια μονος μου τα λεω, μονος μου τα ακουω, γιατι δε νομιζω να περασε κανεις στο τμημα μου:P!!
σε ποιο τμημα εχεις περασει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
σε ποιο τμημα εχεις περασει;
Στο παιδαγωγικο της Αλεξανδρουπολης και κατα πασα πιθανοτητα τελειωνω φετος;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στο παιδαγωγικο ιωαννινων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στο παιδαγωγικο ιωαννινων???
παρε τηλ στην γραμματεια της σχολης σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
βρε νικο αλλαξε λεει η ημερομηνια κ ξεκιναμε στις 1 οκτωβριου, αληθεια? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ναι,γιατι παρατεινεται η εξεταστικη περιοδος.Δες εδω:https://www.edc.uoc.gr/ptde/ptde/anounc/paratasi_exetastikis_Sept_2012.pdf Βγηκε και το προγραμμα στην ιστοσελιδα του τμηματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
επιτελους βγηκε και το προγραμμα μαθηματων στο παιδαγωγικο ιωαννινων.
οι ξενες γλωσσες (αγγλικα γαλλικα γερμανικα)ειναι υποχρεωτικες και οι 3 σαν μαθηματα;;ή ο καθε φοιτητης διαλεγει 1 απο τις 3?
και κατι αλλο.αναμεσα σε "η προσωπικοτητα και το εργο του εκπαιδευτικου", "εκπαιδευτικη αξιοποιηση λογισμικου γενικης χρησης" και κοινωνιολογικα ζητηματα" ποιο ειναι πιο ευκολο να παρω??(απο τα 3 παιρνω το 1 σαν επιλογης..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
παιδια εμαθε κανεις τπτ για το τμημα εδω στην Αθηνα?

ποτε αρχιζουν?το προγραμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
επιτελους βγηκε και το προγραμμα μαθηματων στο παιδαγωγικο ιωαννινων.
οι ξενες γλωσσες (αγγλικα γαλλικα γερμανικα)ειναι υποχρεωτικες και οι 3 σαν μαθηματα;;ή ο καθε φοιτητης διαλεγει 1 απο τις 3?
και κατι αλλο.αναμεσα σε "η προσωπικοτητα και το εργο του εκπαιδευτικου", "εκπαιδευτικη αξιοποιηση λογισμικου γενικης χρησης" και κοινωνιολογικα ζητηματα" ποιο ειναι πιο ευκολο να παρω??(απο τα 3 παιρνω το 1 σαν επιλογης..)

Χωρις να ειμαι φοιτητης στο τμημα των Ιωαννινων, συνηθως τα παιδαγωγικα μαθηματα ειναι πιο ευκολα και περισσοτερο ενδιαφεροντα. Οποτε εγω θα επελεγα το "η προσωπικοτητα και το εργο του εκπαιδευτικου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
παιδιά τα μαθήματα τα δηλώνουμε ηλεκτρονικά? υπάρχει κάποιος οδηγός για να ξέρουμε πάνω κάτω ποσα η ποια πρέπει να δηλώσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
παιδιά τα μαθήματα τα δηλώνουμε ηλεκτρονικά? υπάρχει κάποιος οδηγός για να ξέρουμε πάνω κάτω ποσα η ποια πρέπει να δηλώσουμε?
Ναι,τα μαθηματα τα δηλωνουμε ηλεκτρονικα στη σελιδα του Ευδοξου.Για το ποσα και ποια θα δηλωσεις,θα βγαλει ανακοινωση η γραμματεια στο σαιτ της σχολης μας.(Περυσι εγω δηλωσα 4 υποχρεωτικα,την ξενη γλωσσα-Αγγλικα και ενα επιλεγομενο:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ναι,τα μαθηματα τα δηλωνουμε ηλεκτρονικα στη σελιδα του Ευδοξου.Για το ποσα και ποια θα δηλωσεις,θα βγαλει ανακοινωση η γραμματεια στο σαιτ της σχολης μας.(Περυσι εγω δηλωσα 4 υποχρεωτικα,την ξενη γλωσσα-Αγγλικα και ενα επιλεγομενο:))

μονο τόσα? :Ο ευτχώς γιατί είχα την εντύπωση ότι δηλώνουμε 10-12 περίπου! ok πάντως τώρα ελέγχω πιο συχνά το site τις σχολης μετά το προχθεσινό σοκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top