Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Συγκινητικό, δεν είναι; :( :P

Ναι ρε Αννουλα, συγκινητικο και στεναχωρο θα ελεγα. Απο τη μια εχω βαρεθει να δινω μαθηματα, απο την αλλη ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ. Θα πεσω σε βαρια καταθλιψη, το ξερω.

Α, και κατι για να ζηλευουν οι μικροτεροι: 11 Φεβρουαριου με 8 Μαρτιου εχω το γεματο μηνα πρακτικης μου και θα κανω μαθημα στην Τεταρτη Δημοτικου:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τετάρτη; Great! Good luck with that. ^^

ΥΓ: Περίτεχνα προσπερνώ το θέμα κατάθλιψης, σε νιώθω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Τετάρτη; Great! Good luck with that. ^^

ΥΓ: Περίτεχνα προσπερνώ το θέμα κατάθλιψης, σε νιώθω. :P

Ναι, σε αυτο το εξαμηνο παρακολουθουσα στην Πρωτη και την Τεταρτη και τελικα κληρωθηκα στη δευτερη. Νομιζω πως το προτιμω ειναι η αληθεια;). Εσυ ποτε εχεις την πρακτικη σου;; Σε ποια ταξη θα κανεις μαθημα;; Θα εχετε κι εσεις ασφαλιση, λεφτα και τα σχετικα μεσω ΕΣΠΑ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γλαρόσουπα έχουμε, μη φας. :P

Η κλήρωση θα γίνει τέλη του μήνα, δεν ξέρω πότε ούτε πού θα είμαι. Η διάρκεια είναι δυο εβδομάδες όμως και όχι μήνας. No money, no, honey. xD Προς το παρόν τελειώνω το project της πτυχιακής σε 2 εβδομάδες και ανυπομονώ να ξεκινήσω την ανάλυση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Γλαρόσουπα έχουμε, μη φας. :P

Η κλήρωση θα γίνει τέλη του μήνα, δεν ξέρω πότε ούτε πού θα είμαι. Η διάρκεια είναι δυο εβδομάδες όμως και όχι μήνας. No money, no, honey. xD Προς το παρόν τελειώνω το project της πτυχιακής σε 2 εβδομάδες και ανυπομονώ να ξεκινήσω την ανάλυση. :)

Καλα κι εμεις ειμαστε τεραστιο ετος και το τμημα μας δεν εχει μια, αλλα να ειναι καλα το ΕΣΠΑ. Μου κανει εντυπωση που εσεις δε θα παρετε τιποτα. Εμας, μετα το τελος της πρακτικης, θα μας δωσουνε και 200 ευρω. Και σε εμας η πρακτικη γινεται σε 3 κυκλους, αλλα λογω πτυχιακης μπηκα στον πρωτο.

Εγω το θεμα της διπλωματικης μου δε θελω να το συζητησω:P:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Με τόσες διδασκαλίες άγαλμα θα έπρεπε να μας κάνουν, αλλά ας μην είμαστε πλεονέκτες. Αποκομίζουμε τη χαρά της εμπειρίας, καλή είναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mc03144

Νεοφερμένος

Η mc03144 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολύ Νίκο! Με κατατόπισες πλήρως! Θα το ξανασκεφτώ και θα αποφασίσω πιστεύω μέχρι το καλοκαίρι!-)
Καλή συνέχεια και αν χρειαστώ κάτι ακόμα θα σε ξαναενοχλήσω!-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellitsa1983

Νεοφερμένος

Η stellitsa1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
συγγνωμη ρε παιδιά να ρωτήσω στο μάθημα ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ με βιβλίο αυτα που χατζηδήμου σε ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ τί πέφτει;;; κάτι στάνταρ έχει???????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
συγγνωμη ρε παιδιά να ρωτήσω στο μάθημα ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ με βιβλίο αυτα που χατζηδήμου σε ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ τί πέφτει;;; κάτι στάνταρ έχει???????????????????

Εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε που εδωσα το μαθημα και δε θυμαμαι για να σου απαντησω ακριβως. Το μονο σιγουρο ειναι πως το βιβλιο ειναι ευκολοδιαβαστο, αν και σου σπαει τα νευρα σε μερικα σημεια, και αν το περασεις 1-2 φορες δε θα αντιμετωπισεις κανενα προβλημα στις εξετασεις. Τα θεματα δεν ειναι τρομερα απαιτητικα και η καθηγητρια κατα κανονα περναει κοσμο. Δε σου λεω να το αποστηθισεις, αλλα να κανεις μια καλη αναγνωση και μα συγκρατησεις 2-3 πραγματα απο καθε κεφαλαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ ο θεματοθετης που θα περνουσε παιδαγωγικο ειναι φοιτητης του τμηματος ζωικής παραγωγης ΤΕΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ ο θεματοθετης που θα περνουσε παιδαγωγικο ειναι φοιτητης του τμηματος ζωικής παραγωγης ΤΕΙ...

ναι πρώτος πέρασε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εν τω μεταξυ ο θεματοθετης που θα περνουσε παιδαγωγικο ειναι φοιτητης του τμηματος ζωικής παραγωγης ΤΕΙ...

Και εγώ είμαι Fasion Designer. :P

1) Θα είναι fake profile
ή
2) Δεν πέρασε παιδαγωγικό αλλά ζωϊκής παραγωγής.

Αν συνέβη το 2ο (που πιστεύω ότι αυτό υπαινίσσεσαι), δε βρίσκω κάποιον ουσιώδη λόγο για τον συγκεκριμένο σχολιασμό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Και εγώ είμαι Fasion Designer. :P

1) Θα είναι fake profile
ή
2) Δεν πέρασε παιδαγωγικό αλλά ζωϊκής παραγωγής.

Αν συνέβη το 2ο (που πιστεύω ότι αυτό υπαινίσσεσαι), δε βρίσκω κάποιον ουσιώδη λόγο για τον συγκεκριμένο σχολιασμό. :)

Ή το έβαλε για πλάκα;)
πολλά μέλη το κάνουν με διάφορα στοιχεία τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
γιατί ρε παιδιά,κι εγώ ζωγράφος είμαι,όπως επαγγέλομαι; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ειδικά ο συγκεκριμένος, μόνο στο παιδαγωγικό δεν είναι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Και εγώ είμαι Fasion Designer. :P

1) Θα είναι fake profile
ή
2) Δεν πέρασε παιδαγωγικό αλλά ζωϊκής παραγωγής.

Αν συνέβη το 2ο (που πιστεύω ότι αυτό υπαινίσσεσαι), δε βρίσκω κάποιον ουσιώδη λόγο για τον συγκεκριμένο σχολιασμό. :)

Δεν ειρωνευτηκα κατι, απλα μαρεσει να βλεπω τι ελεγαν παλια τα μελη οτι θα κανουν και τι κανουν τελικα.. Οτι αυτος ηθελε τοσο πολύ να μπει παιδαγωγικο και τελικα μπηκε ζωικης παραγωγης. Ε προφανως θα αλλαξε γνωμη η δεν θα περασε στην πρωτη επιλογη... Κι εγω σε 5 χρονια θα βλεπω παλια μηνυματα και θα λεω ''τι??? φυσικος ηθελα να γινω??? WTF''... :redface:

Ή το έβαλε για πλάκα;)
πολλά μέλη το κάνουν με διάφορα στοιχεία τους

Οχι καλε γιατι το λες αυτο, απλα εγω μενω στην Ιταλια και ειμαι φυσικος :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
κανεις για παιδαγωγικο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toure7

Νεοφερμένος

Ο toure7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω στην Ροδο. Μακαρι να ημουν 18 ετων να πήγαινα. Στα 28 δεν μπορω. Απο μακρια θα προσπαθησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εγωωωω δημοτικης φλωριναααααα!!! κανεις αλλος?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
μπράβο και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου..δες αν μπορείς να πάρεις μεταγραφή!

εγωωωω δημοτικης φλωριναααααα!!! κανεις αλλος?? :D
μπράβο:) εγώ είμαι σπουδάζω από περσι στου βόλου.καλή αρχή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top