Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

tsiggel

Νεοφερμένος

Ο tsiggel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
3 χρονια τρομπετα και εχει 1 μηνα τωρα που ξεκινησα Drums.Κανενας Drummer εδω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snoopy_has_ticks

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγω παω σε μουσικο σχολειο και κανω τσελο,πιανο,ταμπουρα και νευ...
Πραγματικα δεν προλαβαινω και πραγματικα η μουσικη ειναι φοβερο πραγμα...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω παιζω αρμονιο αν και τον τελευταιο χρονο το εχω παρατησει λιγο.Θα ηθελα ομως να μαθω και ντραμς:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εγω παιζω ηλεκτρικη και κλασσικη κιθαρα και μολις γινω φοιτητης θελω να μαθω drums:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosferatu

Νεοφερμένος

Ο Nosferatu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω παιζω ηλεκτρικη και κλασσικη κιθαρα και μολις γινω φοιτητης θελω να μαθω drums:jumpy:

Κι εγω το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odyracer18

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβανάτες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κιθάρα..Κυρίως ηλεκτρική..Αλλά την έχω ψιλοπαρατήσει φέτος(λόγω φόρτου εργασίας:P)..Ελπίζω ως φοιτητής να βρω κι άλλα άτομα να παίζουμε,να θυμηθώ αυτά που ξέχασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H@nitita...!

Νεοφερμένος

Η Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Τώρα τον Ιούνιο δίνω εξετάσεις για να μπω στη γ' μέση στο πιάνο!
Υπάρχει κάποιος στο Forum που να παίζει cello;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παίζω πιάνο από 4 χρονών (σχεδόν 14 χρόνια) -μη φανταστείτε βέβαια πως μεγαλουργούσα 4 χρονών παιδι :P αλλά τώρα μου μένει ελάχιστος καιρός για πτυχείο. ^^ Το λατρεύω. Να φανταστείτε, πήραμε καινούριο πιάνο και επειδή δεν μπορούσα να αποχωριστώ το παλιό μου (Χρονολογείτε γύρω στο 1930 ότι φτιάχτηκε και έχει περάσει από πολλά χέρια) έχουμε δύο πιάνα σ'αυτό το σπίτι. :D



Έχω κιθάρα στο σπίτι και γνωρίζω τα βασικά, απλά δεν έχω ασχοληθεί πολύ. Έχω ασχοληθεί με το βιολί και θα αρχίσω κανονικά μαθήματα του χρόνου. :D
Επίσης, έκανα δύο χρόνια φωνητική όμως τα παράτησα και θα ξαναρχίσω του χρόνου με το καλό. Έχω προγραμματίσει να συμμετάσχω σε διαγωνισμούς πιάνους του χρόνου, συγκεκριμένα σ'έναν στην Γερμανία που ως international θα είναι εξαιρετικά δύσκολος, οπότε θα πρέπει να στρωθώ. :)

Το όνειρο μου είναι να πάω στο Royal Academy of Music του Λονδίνου (κάτι αντίστοιχο του Juliard, όσοι το έχετε ακουστά) ύστερα από τις σπουδές μου εδώ. :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Είσαι καλή εσύ, bravissimo.
Εγώ το ανακάλυψα αργά το άθλημα, αλλά το παλεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
8 χρονια ντραμς 9 ακκορντεον 4 αρμονιο και μπασο για τον χαβαλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Είχα ξεκινήσει πιάνο στο γυμνάσιο,αλλά λόγω βλακείας από μέρους των γονιών μου και αργότερα λόγω έλλειψης χρόνου ,το άφησα..:( Πάντως εξακολουθώ μόνη μου να ασχολούμαι και να βγάζω κάποια κομμάτια και πιστεύω έχω αυτό που λένε μουσικό αυτί.Θα ήθελα βέβαια κάποια στιγμή να το ξαναρχίσω γιατί είναι κρίμα από τη στιγμή που μου αρέσει τόσο και εξάλλου ποτέ δεν είναι αργά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiMiS199

Νεοφερμένος

Ο MiMiS199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
8 χρόνια κιθάρα , 3 χρόνια ντραμς , 8 χρόνια πιάνο , 5 χρόνια μπάσσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κηθαρα και πιανο:xixi: αλλα μου αρεσει και το βιολι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
κιθαρα και πιανο:xixi: αλλα μου αρεσει και το βιολι:P

Μπράβο, Νάντια!!!:no1:
-----------------------------------------
Είχα ξεκινήσει πιάνο στο γυμνάσιο,αλλά λόγω βλακείας από μέρους των γονιών μου και αργότερα λόγω έλλειψης χρόνου ,το άφησα..:( Πάντως εξακολουθώ μόνη μου να ασχολούμαι και να βγάζω κάποια κομμάτια και πιστεύω έχω αυτό που λένε μουσικό αυτί.Θα ήθελα βέβαια κάποια στιγμή να το ξαναρχίσω γιατί είναι κρίμα από τη στιγμή που μου αρέσει τόσο και εξάλλου ποτέ δεν είναι αργά!:)

Κάντο πράξη!!! Ξεκίνα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Κλασική κιθάρα,φλογέρα(στο σχολείο) και θέλω να ξεκινήσω Drums(είμαι και τύπισσα που τα σπάει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ναι εισε!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Τhanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
8 χρονια πιανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanillabear

Νεοφερμένος

Ο vanillabear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
2 χρόνια ακουστική κιθάρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adiafthoros

Νεοφερμένος

Ο adiafthoros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παίζω μπουζούκι και μπορώ να πώ οτι είναι το κορυφαίο όργανο για εμένα.............μπορείς να κάνεις τρομερά πράγματα πάνω στο μπουζούκι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top