Πίσω στα σχολεία

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;
Βάζουν κανά πρόγραμμα εσάς στον πίνακα ή μόνο σε΄μας συνηθίζεται το ξεσταύρι το πρωί;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;
Βάζουν κανά πρόγραμμα εσάς στον πίνακα ή μόνο σε΄μας συνηθίζεται το ξεσταύρι το πρωί;:|

Εμάς μας το λέει ο καθηγητής,και τώρα που το λες δεν ξέρω που είναι ο πίνακας ανακοινώσεων στο σχολείο μας :P :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;
Βάζουν κανά πρόγραμμα εσάς στον πίνακα ή μόνο σε΄μας συνηθίζεται το ξεσταύρι το πρωί;:|

Σε μας υποτίθεται πως περνούν και το λένε στις τάξεις αλλά τις μισές το ξεχνούν και τους κυνηγάμε από πίσω και τις άλλες μας το δίνουν λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμάς μας το λέει ο καθηγητής,και τώρα που το λες δεν ξέρω που είναι ο πίνακας ανακοινώσεων στο σχολείο μας :P :laugh:
Γιατί καλέ δεν ξέρεις;
Να σε πω,σε κηνυγάει καμιά Μπιμπερίτσα ή Νταηρέξιονερ ή όλες στο δικό μου μαζεύτηκαν;:whistle:

Σε μας υποτίθεται πως περνούν και το λένε στις τάξεις αλλά τις μισές το ξεχνούν και τους κυνηγάμε από πίσω και τις άλλες μας το δίνουν λάθος.
Εμείς του ρίχνουμε σιχτήρια που ούτε μας το ανακοινώνουν αλλά ούτε και δέχονται τους απουσιολόγους που πάνε και ρωτάνε στο γραφείο.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
3 μερες απεργεια σχεδον ολοι οι καθηγητες.... Ολες οι ταξεις γυμνασιου και λυκειου 2 ωρες μαθημα το πολυ.... Η γ γυμνασιου 6 ωρο :| τι να πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Γιατί καλέ δεν ξέρεις;
Να σε πω,σε κηνυγάει καμιά Μπιμπερίτσα ή Νταηρέξιονερ ή όλες στο δικό μου μαζεύτηκαν;:whistle:

Σε εμάς μόνο με τους 1D έχουν κόλλημα(λίγα κορίτσια),βγάλαν και ταινία οι ψωνάρες,δεν μπορώ να καταλάβω πως κολλάνε με τους διάσημους(εμένα μ'αρέσουν Ελευθερία Ελεύθεριου,Νina dobrev,Emma watson,Victoria justice,Selena gomez,Demi lovato :P :D ) ,αλλά όλοι τους είναι ψώνια και τίποτα άλλο,να πω ότι έχουν φωνή,τίποτα
Υ.Γ=δεν θέλω σχόλια για αυτές που έγραψα είναι όλες κουκλάρες :P

3 μερες απεργεια σχεδον ολοι οι καθηγητες.... Ολες οι ταξεις γυμνασιου και λυκειου 2 ωρες μαθημα το πολυ.... Η γ γυμνασιου 6 ωρο :| τι να πεις

Εμείς τις 2 προηγούμενες μέρες δεν κάναμε ούτε μία ώρα μάθημα, σήμερα κάναμε 2.Αλλά καλά κάνουν και απεργούν οι λόγοι είναι σοβαροί και χάνουν πολλά λεφτά όχι αστεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σε εμάς μόνο με τους 1D έχουν κόλλημα(λίγα κορίτσια),βγάλαν και ταινία οι ψωνάρες,δεν μπορώ να καταλάβω πως κολλάνε με τους διάσημους(εμένα μ'αρέσουν Ελευθερία Ελεύθεριου,Νina dobrev,Emma watson,Victoria justice,Selena gomez,Demi lovato :P :D ) ,αλλά όλοι τους είναι ψώνια και τίποτα άλλο,να πω ότι έχουν φωνή,τίποτα
Υ.Γ=δεν θέλω σχόλια για αυτές που έγραψα είναι όλες κουκλάρες :P
Εμείς τις 2 προηγούμενες μέρες δεν κάναμε ούτε μία ώρα μάθημα, σήμερα κάναμε 2.Αλλά καλά κάνουν και απεργούν οι λόγοι είναι σοβαροί και χάνουν πολλά λεφτά όχι αστεία
Eμάς είναι όμορφες.:P
Είστε καλά με τις ώρες που κάνατε μάθημα.
Είχα 1η ώρα Φυσική και μετά 2 ώρες κενό και μετά Θρησκευτικά ε όχι που θα καθόμουν στο ζώο να πούμε. Έφυγα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ σήμερα είχα τις 2 πρώτες ώρες κενό, και την 3η κατεύθυνση λατινικά :|. Και έμεινα :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Υπονοεις κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Eμάς είναι όμορφες.:P
Είστε καλά με τις ώρες που κάνατε μάθημα.
Είχα 1η ώρα Φυσική και μετά 2 ώρες κενό και μετά Θρησκευτικά ε όχι που θα καθόμουν στο ζώο να πούμε. Έφυγα.:P

Ναι είναι λίγο βλακεία να σας κρατάνε 2 ώρες τζάμπα,καλά έκανες και εγώ αυτό θα έκανα στην θέση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Εμείς σήμερα είχαμε 6ωρο και τις 4 πρώτες ώρες κενό:Ρ (Μόνο Οι Θεωρητικοί επειδή είχαμε 2 ώρες αρχαία κατ) Και φύγαμε;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ σήμερα είχα τις 2 πρώτες ώρες κενό, και την 3η κατεύθυνση λατινικά :|. Και έμεινα :hehe:.
Γιατί; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
Ναι είναι λίγο βλακεία να σας κρατάνε 2 ώρες τζάμπα,καλά έκανες και εγώ αυτό θα έκανα στην θέση σου.

ναι το εχουν αυτο με τους καθηγητες:P και μεις το παθαινουμε..μπορει να εχεις 2ωρο μαθημα και μετα 2ωρο κενο και μετα παλι μαθημα..ειναι κουραστικο:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
άμα έχεις καλή παρέα μια χαρά είναι τα κενά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Υπονοεις κατι?

Εγώ; Για σένα; Όχι καλέ, δεν κοίταξα καν τι λέγατε πιο πάνω, τώρα κοίταξα για να καταλάβω τι εννοείς, απλά κι εγώ η ίδια απορώ με εμένα που έμεινα :P.

Εεεε, γιατί έμειναν πολλοί και κατάλαβα ότι θα γινόταν μάθημα :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Σήμερα κάναμε τρεις ώρες μάθημα και δεν έπαιξα καθόλου τάβλι :( ,αύριο θα πάρω χαρτιά μαζί μου στο σχολείο :) ,βασικά τάβλι θα ήθελα να πάρω μαζί μου αλλά που να την κουβαλάω αυτήν την γκουμούτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σήμερα κάναμε τρεις ώρες μάθημα και δεν έπαιξα καθόλου τάβλι :( ,αύριο θα πάρω χαρτιά μαζί μου στο σχολείο :) ,βασικά τάβλι θα ήθελα να πάρω μαζί μου αλλά που να την κουβαλάω αυτήν την γκουμούτσα.
Εγώ στο γυμνάσιο έπαιρνα το μίνι-ταβλάκι μαζί μου :P
________________________________________
Σήμερα μας έδωσε η καθ το δεύτερο άγνωστο. Αύριο test στην Άλγεβρα...
Αίσχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Εγώ στο γυμνάσιο έπαιρνα το μίνι-ταβλάκι μαζί μου :P
________________________________________
Σήμερα μας έδωσε η καθ το δεύτερο άγνωστο. Αύριο test στην Άλγεβρα...
Αίσχος!

Εμείς θα γράψουμε την άλλη εβδομάδα τεστ στα αρχαία,για να δει λέει πως να κάνει το μάθημα και δήθεν δεν θα μετρήσει,λέμε τώρα,εγώ διάβασα όλη την γραμματική του γυμνασίου για καλό και για κακό.
Καλά που μου το θύμησες και εγώ έχω ένα μικρό τάβλι,αλλά αν δεν είναι μεγάλο το τάβλι και δεν ακούς αυτόν τον ήχο που κάνουν τα ζάρια,δεν αξίζει (είμαι παράξενος τι να κάνουμε :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Εγώ αν ήμουν καθηγητής θα βάζα διαγωνισμα πρώτη μέρα


Εγώ στο γυμνάσιο έπαιρνα το μίνι-ταβλάκι μαζί μου :P
________________________________________
Σήμερα μας έδωσε η καθ το δεύτερο άγνωστο. Αύριο test στην Άλγεβρα...
Αίσχος!

Μπράβο στον καθηγητη της αλγεβρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top