Πίσω στα σχολεία

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
και να μην ξέρεις έχουν σακούλες :hehe:
Το ξέρω βρε.
Αλλά επειδή διανύουμε καιρό οικονομικής κρίσης δίνουν λεπτές.
Ε,όχι ρε που θα κυνηγάω τα βιβλία στο δρόμο όπως πέρσυ.
Ντόιτς,φέτος να λατρέψεις τη Χημεία.
ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ.:P
Μέχρι και΄γω 19 έγραφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το ξέρω βρε.
Αλλά επειδή διανύουμε καιρό οικονομικής κρίσης δίνουν λεπτές.
Ε,όχι ρε που θα κυνηγάω τα βιβλία στο δρόμο όπως πέρσυ.
Ντόιτς,φέτος να λατρέψεις τη Χημεία.
ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ.:P
Μέχρι και΄γω 19 έγραφα.
χημεια γ γυμν. Δεν ειναι χημεια :P Στην Α Λυκ θα καταλαβεις τη χημεια <3 *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
χημεια γ γυμν. Δεν ειναι χημεια :P Στην Α Λυκ θα καταλαβεις τη χημεια <3 *.*
ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ ΓΙΑ ΒΛΑΜΜΕΝΑ.:P
Δεν ξέρω για εσένα αλλά αν μου κάνει αυτός που νομίζει ότι κάνει μάθημα σε φοιτητές Χημείας στο Πανεπιστήμιο του Harvard θα πηδηχτώ από το παράθυρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ ΓΙΑ ΒΛΑΜΜΕΝΑ.:P
Δεν ξέρω για εσένα αλλά αν μου κάνει αυτός που νομίζει ότι κάνει μάθημα σε φοιτητές Χημείας στο Πανεπιστήμιο του Harvard θα πηδηχτώ από το παράθυρο.:P
Ζηλεψα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Βιβλία στο Λύκειο παίρνετε τη 2η μέρα;:hehe:

ναι :P αλλα νομιζω εμεις της β μπορει να παρουμε την 1η idk
Ax, είστε χαζά και τα δύο:hehe:

Συνήθως τα σχολεία δίνουν μετά τον αγιασμό τα βιβλία, μέσα σε μαύρες σακουλίτσες (πολύ σεξυ). Σε εμάς της Β' Λυκείου (και της Γ' Λυκείου), δίνονται μόνο τα βιβλία της γενικής παιδείας και την επομένη ή μεθεπομένη τα βιβλία της κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Kostasoeoeoe

Νεοφερμένος

Ο Kostasoeoeoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Από 14/9 6 ώρες ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ.
Κάθε Σάββατο.
Και αν περάσω.
Μα τι όμορφα.
Να δω πότε θα διαβάζω.:P

Στην Παγουλατου-Βλαχου θα πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμένα με αρέσει το Σάββατο.
Έπρεπε να έχεις το δικό μου περιποιημένο Σάββατο. :knife:

8 με 10 δίωρο μάθημα, πρώτα μια ώρα Έκθεση και μετά μια ώρα Λατινικά, και ύστερα 10-12.30 διαγώνισμα :happy:. Έλα να μου πεις τώρα μ'αρέσουν τα Σάββατα :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τελικά με άλλαξε στα αγγλικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Στην Παγουλατου-Βλαχου θα πας;
Δεν την ξέρω καν.:P
Έπρεπε να έχεις το δικό μου περιποιημένο Σάββατο. :knife:
8 με 10 δίωρο μάθημα, πρώτα μια ώρα Έκθεση και μετά μια ώρα Λατινικά, και ύστερα 10-12.30 διαγώνισμα :happy:. Έλα να μου πεις τώρα μ'αρέσουν τα Σάββατα :hehe:.
Και πάλι εμένα μ'αρέσουν τα Σάββατα.
Ξες τι είναι να τρως ό,τι θες και να σου πληρώνουν τον καφέ;:P

Τελικά με άλλαξε στα αγγλικά :P
Γτχ.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
8 με 10 δίωρο μάθημα, πρώτα μια ώρα Έκθεση και μετά μια ώρα Λατινικά, και ύστερα 10-12.30 διαγώνισμα :happy:. Έλα να μου πεις τώρα μ'αρέσουν τα Σάββατα :hehe:.
Πέρσι είχα στο φροντ 3 ώρες μαθηματικά την παρασκευή.
Λέω εγώ στον μαθηματικό: μπράβο σας καταστρέψατε την αγαπημένη μου μέρα. Τι να σας πω δηλαδή:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πέρσι είχα στο φροντ 3 ώρες μαθηματικά την παρασκευή.
Λέω εγώ στον μαθηματικό: μπράβο σας καταστρέψατε την αγαπημένη μου μέρα. Τι να σας πω δηλαδή:redface::P
Τις άλλες μέρες το καταλαβαίνω,μα πώς μπορείς να με ξυπνάς νωρίς τα Σάββατα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τις άλλες μέρες το καταλαβαίνω,μα πώς μπορείς να με ξυπνάς νωρίς τα Σάββατα.:whistle:
Είναι για άσχετο θέμα αυτό που λες:P
αλλά αφού το ανέφερες πες τις Κυριακές που γράφαμε διαγωνίσματα 9 η ώρα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και ναι θα μεινουμε χωρις γερμανικων :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Ax, είστε χαζά και τα δύο:hehe:

Συνήθως τα σχολεία δίνουν μετά τον αγιασμό τα βιβλία, μέσα σε μαύρες σακουλίτσες (πολύ σεξυ). Σε εμάς της Β' Λυκείου (και της Γ' Λυκείου), δίνονται μόνο τα βιβλία της γενικής παιδείας και την επομένη ή μεθεπομένη τα βιβλία της κατεύθυνσης.

εμάς μας δίνουν μπλε σακούλες, να ζηλεύετε :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εμάς είναι άσπρες, bitchaz 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Εμάς είναι άσπρες, bitchaz 8)

Εμάς δε μας δίνουν καθόλου, τα αγόρασα και σε κόκκινη σακούλα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εμάς δε μας δίνουν καθόλου, τα αγόρασα και σε κόκκινη σακούλα :redface:
ααα εσύ είσαι next level :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.

Dragonborn

Νεοφερμένος

Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αρχισα την υλη της χημειας θα την λατρεψω και φετος!! Βασικα η γενικης μου φανηκε πολυ οκ αλλα η κατευθυνσης ειναι μουρλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top