Πίσω στα σχολεία

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και΄μένα η Νεότερη με αρέσει.
ΧΩΡΙΣ χρονολογίες.:|
Αν και για αυτή της κατεύθυνσης στην 3η δεν έχω ακούσει τα καλύτερα.:redface:
Όχι ρε ωραία είναι..Ντάξει εμένα με μπερδεύει λίγο αλλά τουλάχιστον καταλαβαίνω τι μαθαίνω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ας πούμε ότι προτιμώ τη Νεότερη
Η νεότερη ιστορία διδάσκεται στη Γ λυκείου, κανένας (προφανώς) δεν ασχολείται μαζί της, είναι και το βιβλίο τζι-τι-πι, οπότε είμαστε εντελώς άσχετοι με τη σύγχρονη ιστορία (ελληνική και παγκόσμια).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Η νεότερη ιστορία διδάσκεται στη Γ λυκείου, κανένας (προφανώς) δεν ασχολείται μαζί της, είναι και το βιβλίο τζι-τι-πι, οπότε είμαστε εντελώς άσχετοι με τη σύγχρονη ιστορία (ελληνική και παγκόσμια).


Απλά της θεωρητικής δίνουν βάση σε αυτή της κατεύθυνσης και οι υπόλοιποι δεν ενδιαφέρονται καν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sein1

Νεοφερμένος

Ο sein1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Θα το σκεφτω την μερα που θα ξεκινησει το σχολειο,οοοοοταν ξυπνησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Well, Β' Λυκείου φέτος8)

Μεσαιωνική ιστορία, κατευθύνσεις, Αντιγόνη+τα ωραία της Γεωμετρίας. I'm going to love this class:P
(Ξέρω ότι θα συμφωνήσει μόνο ο Τάσος για την ιστορία. Οι υπόλοιποι πνιγείτε :P)
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup: Μεσαίωνας <3 <3 <3
Ωραία η Αντιγόνη :)

Η ιστορία κάτι έλεγε.. :P Αλλά με κουράζει το Βυζάντιο
Μην ακούσω ξανά για το Βυζάντιο θα πιαστούμε στα χέρια :P
Πλας οι σταυροφορίες.
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.:|
*.* Μη με πορώνετε *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup: Μεσαίωνας <3 <3 <3

Μην ακούσω ξανά για το Βυζάντιο θα πιαστούμε στα χέρια :P

*.* Μη με πορώνετε *.*

Ωχ ωχ :hehe:.

Μόνο εμένα μου αρέσει γενικά η Ιστορία σαν μάθημα; Ό,τι κι αν κάνουμε στο σχολείο, όποια περίοδο, γεγονότα κλπ. εμένα μου αρέσουν πολύ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ωχ ωχ :hehe:.

Μόνο εμένα μου αρέσει γενικά η Ιστορία σαν μάθημα; Ό,τι κι αν κάνουμε στο σχολείο, όποια περίοδο, γεγονότα κλπ. εμένα μου αρέσουν πολύ! :clapup:
τι κατεύθυνση είπαμε θα πας;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Θεωρητική :redface:.
Κλαιω τη μοίρα μου τις τελευταίες μέρες... Θα είμαι το μόνο κανονικό παιδι της θετικής :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κλαιω τη μοίρα μου τις τελευταίες μέρες... Θα είμαι το μόνο κανονικό παιδι της θετικής :'(

Τι εννοείς το μόνο κανονικό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
να ειναι άνθρωπος σοβαρός ξέρω γω σαν εμένα

Χαχαχαχα, σε γενικά πλαίσια αυτό όμως δεν είναι κανόνας :P.
Άντε καλή δύναμη :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χαχαχαχα, σε γενικά πλαίσια αυτό όμως δεν είναι κανόνας :P.
Άντε καλή δύναμη :hehe:.
πω εγω κατευθυνση με ποιον θα μ@λ@κιζομαι :'( ;;;;;;;
μονο γενικης παιδειας θα μπορω να κάνω μαλακίες :hehe:
κάπως πρέπει φέτος να κάνω κάποιον κανονικό άνθρωπο. Εδώ πέρσυ κατάφερα να κάνω ένα παιδί να μισεί τη μισή τάξη και το παιδί αυτό το γνώρισα στο σχολείο (έτυχε να κάτσουμε στο ίδιο τελευταίο θρανίο :P ) βέβαια σορρυ κιόλας αλλά η μισή τάξη ήταν για τα μπάζα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
πω εγω κατευθυνση με ποιον θα μ@λ@κιζομαι :'( ;;;;;;;
μονο γενικης παιδειας θα μπορω να κάνω μαλακίες :hehe:
κάπως πρέπει φέτος να κάνω κάποιον κανονικό άνθρωπο. Εδώ πέρσυ κατάφερα να κάνω ένα παιδί να μισεί τη μισή τάξη και το παιδί αυτό το γνώρισα στο σχολείο (έτυχε να κάτσουμε στο ίδιο τελευταίο θρανίο :P ) βέβαια σορρυ κιόλας αλλά η μισή τάξη ήταν για τα μπάζα :pfff:

Μα είσαι τόσο καλόοοοος ^_^'.
Γιατί βρε Τάσο τους σνομπάρεις τους άλλους; :P Και που ξέρεις ποιους θα έχεις κατεύθυνση; Αφού θα αλλάξουν τα τμήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μα είσαι τόσο καλόοοοος ^_^'.
Γιατί βρε Τάσο τους σνομπάρεις τους άλλους; :P Και που ξέρεις ποιους θα έχεις κατεύθυνση; Αφού θα αλλάξουν τα τμήματα!
γιατί κατά κύριο λόγο ήταν:

  1. Φυτά
  2. Κάναν τα πάντα για να σε μειώσουν
  3. Όταν δεν κατάφερναν το (2) στο παίζαν φίλοι
  4. Συμπεριφέρονταν λες και πηγαίναν 1η Γυμνασίου
  5. IQ -oo
Ξέρω ποιους θα έχω κατεύθυνση :P 5 άτομα από την τάξη μου (Β1), 5 άτομα από το Β2 άντε άλλα 5-6 από τα υπόλοιπα 3 τμήματα :hehe: γενικά στο σχολείο μας έχουν την τιμητική τους οι Θετικοί γιατί έχουν τα 5 στοιχεία της επιτυχίας που αναφέρθηκαν παραπάνω.
Με μεγάλη εξαίρεση ΕΜΕΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
γιατί κατά κύριο λόγο ήταν:

  1. Φυτά
  2. Κάναν τα πάντα για να σε μειώσουν
  3. Όταν δεν κατάφερναν το (2) στο παίζαν φίλοι
  4. Συμπεριφέρονταν λες και πηγαίναν 1η Γυμνασίου
  5. IQ -oo
Ξέρω ποιους θα έχω κατεύθυνση :P 5 άτομα από την τάξη μου (Β1), 5 άτομα από το Β2 άντε άλλα 5-6 από τα υπόλοιπα 3 τμήματα :hehe: γενικά στο σχολείο μας έχουν την τιμητική τους οι Θετικοί γιατί έχουν τα 5 στοιχεία της επιτυχίας που αναφέρθηκαν παραπάνω.
Με μεγάλη εξαίρεση ΕΜΕΝΑ

Χαχαχαχα,τώρα κατάλαβα :hehe:. Δεν ξέρω και τι να σου ευχηθώ :P. Βασικά όχι σε εσένα, στους άλλους θα έπρεπε να ευχηθώ κάτι, κι αυτό θα ήταν να ωριμάσουν, αλλά μου είναι κάπως δύσκολο :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χαχαχαχα,τώρα κατάλαβα :hehe:. Δεν ξέρω και τι να σου ευχηθώ :P. Βασικά όχι σε εσένα, στους άλλους θα έπρεπε να ευχηθώ κάτι, κι αυτό θα ήταν να ωριμάσουν, αλλά μου είναι κάπως δύσκολο :P.
με το που διάβασα αυτό νόμιζα θα συμπλήρωνες: «Καλό κουράγιο που θα σε έχουν στο Β1 Θετ.» αλλά πάλι καλά δεν το γραψες :hehe:

τώρα πάω να γυμναστώ αντίο Μελανάκι :P Keep calm
-peace
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Πίσω στα κελιά ...

aka φυλακισμένοι του λυκείου :P

Οκ, τολμώ να πω ότι μου θυμίζει την καθημερινότητα μας στο σχολείο =>>>

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ καίγομαι να μάθω πόσα τμήματα θα έχουμε από κατευθύνσεις. Είμαστε 147 άτομα και μόνο 3-4 από κάθε τμήμα θελουν θεωρητική. Όλοι οι υπόλοιποι θέλουν θετική/τεχνολογική:hehe: Βέβαια, εμείς της θεωρητικής είμαστε σοβαρά παιδιά8)

Το βλέπω, θα είμαι στο Β3 Θεωρητικής και Β5 Γενικής:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top