Πίσω στα σχολεία

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εμάς στο γυμνάσιο έμπαινε ΚΑΘΕ μέρα η διευθύντρια και έλεγε τα ονόματα των παιδιών που δεν έφεραν. Μετά από κάποιο καιρό αν δεν έφερναν τους έστελνε σπίτι με απουσία και έλεγε δεν με νοιάζει να βρείτε 20 ευρώ να τα φέρετε να είστε συνεπείς και άλλα τέτοια :P
Τι να πει κανείς......? :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Επίσης, μας έχουν πρήξει με τις κ@λοφωτογραφίες που ζητάνε όλη την χρονιά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Επίσης, μας έχουν πρήξει με τις κ@λοφωτογραφίες που ζητάνε όλη την χρονιά!!!!
Εγώ έχω πάσο, γι'αυτό μη μιλάς:P

Κάθε χρόνο πηγαίνω και βγαίνω φωτογραφίες, στα διάλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Εγώ έχω πάσο, γι'αυτό μη μιλάς:P

Κάθε χρόνο πηγαίνω και βγαίνω φωτογραφίες, στα διάλα:P

Και εγώ έχω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Λιγότερο από 24 ώρες ...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πάει πέρασαν κι αυτές οι διακοπές :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Πάει πέρασαν κι αυτές οι διακοπές :'(
Και ούτε που θα καταλάβεις πότε θα έρθουν οι επόμενες..!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα είναι υπερβολή να πάω και φέτος στον αγιασμό :P
Καλό ξεκίνημα παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ευχαριστούμε ναουσαίεε :happy:

(edit: πήγαινες στο αγιασμό? :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ευχαριστούμε ναουσαίεε :happy:

(edit: πήγαινες στο αγιασμό? :hehe:)

ε πέρυσι σαν απόφοιτος πήγα ναι..

καλά όλο τον 1ο μήνα πήγαινα κάποια στιγμή, για άλλο λόγο όμως:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
ε πέρυσι σαν απόφοιτος πήγα ναι..

καλά όλο τον 1ο μήνα πήγαινα κάποια στιγμή, για άλλο λόγο όμως:redface:


Αααα μάλιστα...

Κάνω πως δεν κατάλαβα :P :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Τι ωραία, αύριο είναι ο αγιασμός και δεν θα πάω για πρώτη φορά μετά από τόσα χρόνια. Οι υπόλοιποι του σπιτιού θα παν κι εγώ θα κοιμάμαι! Από την άλλη όμως αυτή η μέρα πάντα μου άρεζε. Που άνοιγαν τα σχολεία, πρώτη μέρα, βρισκόσουν με άτομα που είχες να τα δεις ένα ολόκληρο καλοκαίρι,νέοι σθμμαθητές καθηγητές, βιβλία,ήταν ωραία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυριο ανοιγουν τα σχολεια και εγω δε θα μαι εκει:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χαχαχαχα δεν το πιστεύω ότι στενοχωριέστε :P κάθε περίοδος της ζωής έχει τα δικά της θετικά κι εσείς τώρα είστε φοιτητές :P καλή φοιτητική ζωή σας εύχομαι :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Χαχαχαχα δεν το πιστεύω ότι στενοχωριέστε :P κάθε περίοδος της ζωής έχει τα δικά της θετικά κι εσείς τώρα είστε φοιτητές :P καλή φοιτητική ζωή σας εύχομαι :happy:

χαχαχααχα!!!σωστο αυτο που λεσ αλλα οσ και να πεισ μασ λειπει σε καποιουσ...εχουμε περασει ποσα στα θρανια!!!!:(:(:(:(:(:(:(:) αλλα ειδικα η πρωτη μερα του σχολειου ειναι θειικη...μασ διναν βιβλια που μυριζαν τυπογραφειο..ολα τα λεφτααα:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Καλή σχολική χρονιά εύχομαι! ^^ :D (Kαι καλή φοιτητική για εμάς... :P)

Η αλήθεια είναι ότι βλέπω τα σχολικά και ψιλοζηλεύω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Γρήγορα όσοι έχουν αύριο σχολείο για ύπνο..!!!!:)
Άντε παιδιά καλή αρχή να έχετε..!! (Εμείς έχουμε ακόμα λίγο καιρό μπροστά μας;))
Εγώ θα πάω τα ανηψάκια μου αύριο στο σχολείο..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
95αριδες....τελευταίος μας αγιασμός!!!!!:D:D:D:D:D Αντε με το καλό...!!!!!Είμαστε πλέον στην αρχή του τέλους!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
96αρηδες...δύο χρονιές είναι θα περάσουν...τώρα αρχίζει ο αγώνας μας :) αύριο :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top