Πίσω στα σχολεία

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
θελω να παω σχολειοοοοοοοοοοοοοοο!!!χαχα εγω θα παω να δω τουσ καθηγητεσ μου στισ 11!!!λεω να κανω ενα ντου λιγο πριν την κοπανησω για σπουδεσ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τι τυχεροί που είστε που θα πάτε σχολείο... Χωρίς πλάκα, σας ζηλεύω ! :)
Kαι εγω τους ζηλευω! Πολυ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Έτσι είναι πάει βάζει μια τζίφρα, σκάει και 20 ευρώ και φεύγει.
Τι λέτε καλέ.?? Δεν είναι υποχρεωτικό να δώσουν οι γονείς λεφτά στο σύλλογο...
Μόνο υπογραφή στην καρτέλα του καθένα θέλουν απ'τον κηδεμόνα...Εμένα προσωπικά οι γονείς μου υπέγραφαν όταν πέρναμε βαθμούς που ήταν και η πρώτη φορά που ερχόντουσαν σχολείο...Δεν χρειάζεται να τους στείλετε από τώρα τους γονείς σας..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
θέλω να πάω σχολείο! επιτέλους, θα ανοίξουν τα σχολεία! τόσες μέρες ανυπομονώ (όχι τόσο για το σχολείο, αλλά για το φροντιστήριο αλλά αυτά τα δύο πάνε μαζί). 4 και σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω κανονισα με την παρεα μου να παμε να δουμε τους παλιους μας καθηγητες, χτες πηγαμε στο φροντηστηριο και απο δευτερα θα παμε στο σχολειο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
4 και σήμερα; πολύ απότομο ήταν αυτό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
θέλω να πάω σχολείο! επιτέλους, θα ανοίξουν τα σχολεία! τόσες μέρες ανυπομονώ (όχι τόσο για το σχολείο, αλλά για το φροντιστήριο αλλά αυτά τα δύο πάνε μαζί). 4 και σήμερα!

Εγω κανονισα με την παρεα μου να παμε να δουμε τους παλιους μας καθηγητες, χτες πηγαμε στο φροντηστηριο και απο δευτερα θα παμε στο σχολειο.:D
Εντάξει και μένα μ'άρεσε το φροντιστήριο και πήγα να τους δω..αλλά τους καθηγητές του σχολείου...??:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εγω κανονισα με την παρεα μου να παμε να δουμε τους παλιους μας καθηγητες, χτες πηγαμε στο φροντηστηριο και απο δευτερα θα παμε στο σχολειο.
Πάντως καλά κάνετε. Η αλήθεια να λέγεται ;)
4 και σήμερα; πολύ απότομο ήταν αυτό
χιχι...ειναι λίγες οι μέρες...:D
ντάξει και μένα μ'άρεσε το φροντιστήριο και πήγα να τους δω..αλλά τους καθηγητές του σχολείου...??
Εντάξει, έχει και το σχολείο καλούς καθηγητές και ανθρώπους...Μην τα ισοπεδώνουμε όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω ουτε σχολειο θα παω ουτε πουθενα.Δεν θελω να εχω καμια επαφη με κανεναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εγω ουτε σχολειο θα παω ουτε πουθενα.Δεν θελω να εχω καμια επαφη με κανεναν.
Πες τα βρε Νίκο να μην με λένε εμένα κακιά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ νιώθω ότι και τους καθηγητές που δεν πολυσυμπαθώ θα με λείψουν λίγο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγώ νιώθω ότι και τους καθηγητές που δεν πολυσυμπαθώ θα με λείψουν λίγο:/:
Ασχετο αλλα εσυ γραφεις ΑΠΟ ΡΟΔΟ και μενω και εγω ροδο και δεν εχω ιδεα ποιος εισαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά; Εμένα ήδη μου λείπουν όλοι μου οι καθηγητές...Αλλαξα σχολείο και φροντιστήριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εμενα δεν μου λειπουν καθολου...βασικα τους σιχαινομουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τι λέτε καλέ.?? Δεν είναι υποχρεωτικό να δώσουν οι γονείς λεφτά στο σύλλογο...
Μόνο υπογραφή στην καρτέλα του καθένα θέλουν απ'τον κηδεμόνα...Εμένα προσωπικά οι γονείς μου υπέγραφαν όταν πέρναμε βαθμούς που ήταν και η πρώτη φορά που ερχόντουσαν σχολείο...Δεν χρειάζεται να τους στείλετε από τώρα τους γονείς σας..!!

Στο δικό σου μπορεί να μην ήταν, στο δικό μας αν δεν δώσουν θα πρίζουν εμένα μετά όλη την χρονιά μέχρι να τα φέρω. Έτσι και αλλιώς έπρεπε να πάει για να γράψει την αδερφή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στο δικό σου μπορεί να μην ήταν, στο δικό μας αν δεν δώσουν θα πρίζουν εμένα μετά όλη την χρονιά μέχρι να τα φέρω. Έτσι και αλλιώς έπρεπε να πάει για να γράψει την αδερφή μου.
Και σε εμάς τα ίδια γίνονται.. πέρσι πάντως εγώ δεν έδωσα 20 ευρώ και δεν ξέρω μάλλον με ξέχασαν και δεν με είπαν τίποτα μετά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Στο δικό σου μπορεί να μην ήταν, στο δικό μας αν δεν δώσουν θα πρίζουν εμένα μετά όλη την χρονιά μέχρι να τα φέρω. Έτσι και αλλιώς έπρεπε να πάει για να γράψει την αδερφή μου.
Ωχ αλήθεια..??? Αυτό πρώτη φορά το ακούω...! Σόρρυ τότε..Δεν το ήξερα.. Και δηλαδή αν δεν τα δίνατε εκτός απ΄το να σας πρίζουν γίνεται τίποτα άλλο.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ωχ αλήθεια..??? Αυτό πρώτη φορά το ακούω...! Σόρρυ τότε..Δεν το ήξερα.. Και δηλαδή αν δεν τα δίνατε εκτός απ΄το να σας πρίζουν γίνεται τίποτα άλλο.?
Εμάς στο γυμνάσιο έμπαινε ΚΑΘΕ μέρα η διευθύντρια και έλεγε τα ονόματα των παιδιών που δεν έφεραν. Μετά από κάποιο καιρό αν δεν έφερναν τους έστελνε σπίτι με απουσία και έλεγε δεν με νοιάζει να βρείτε 20 ευρώ να τα φέρετε να είστε συνεπείς και άλλα τέτοια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ωχ αλήθεια..??? Αυτό πρώτη φορά το ακούω...! Σόρρυ τότε..Δεν το ήξερα.. Και δηλαδή αν δεν τα δίνατε εκτός απ΄το να σας πρίζουν γίνεται τίποτα άλλο.?

Όταν έρθει στο τέλος του τετραμήνου για να πάρει το έλενχο ο γονιός τα ζητάνε τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top