Ομοφυλόφιλοι: Γάμος και Υιοθεσία

Γάμος και υιοθεσία ομοφυλόφιλων: Υπέρ ή κατά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 303)
  • Είμαι ΥΠΕΡ και του γάμου και της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 157 51.8%
  • Είμαι ΥΠΕΡ του γάμου αλλά ΚΑΤΑ της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 75 24.8%
  • Είμαι ΚΑΤΑ του γάμου αλλά ΥΠΕΡ της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 6 2.0%
  • Είμαι ΚΑΤΑ και στα δύο

    Ψήφοι: 56 18.5%
  • Δεν έχω γνώμη.

    Ψήφοι: 9 3.0%

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
παιδια τελικα οταν καποιος εχει fetish τα ανδρικα ποδια ειναι ομοφυλοφιλος

Εγω πιστευω πως ναι.Προς τα εκει τινει.

Παρολο που οι αντρες εχουμε και αλλα βιτσια...
-----------------------------------------
Εξαρτάται. Αν λες αυτά τα πόδια, οκ είναι. (στην μέση της σελίδας)

Παναγιώτη, γιατί να πας κόντρα στο παιδί σου? Θέλω να πω, γιατί το λες? Είναι αυτονόητο ότι όταν το παιδί είναι ετεροφυλόφιλο, δεν τίθεται κάποιο θέμα προς συζήτηση.

Μα,δεν θα παω κοντρα στο παιδι μου.Εχει το δικαιωμα να ειναι/διαλεξει οτι σεξουαλικοτητα θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Την απόφαση του παιδιού να είναι ετεροφυλόφιλο; :jumpy:
Όσο για τα πατρικομητρικά ένστικτα, έχω την εντύπωση ότι λίγο έχουν να κάνουν με το θέμα, είναι και αυτά γενετήσια. Μήπως εννοείς τα πρότυπα των φύλων;

-Γιατί δεν είναι απόφαση;
-Δεν είναι γενετήσια μόνο. Είναι ό,τι έχεις πάρει από την οικογένειά σου, το πώς έχεις διαμορφώσει το χαρακτήρα σου κ.λ.π. κ.λ.π. και δεν εννοώ αυτά των φύλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ αποφάσισες να είσαι στρέιτ; Ξύπνησες μια μέρα και είπες: Από τούδε και στο εξής εγώ θα θέλω γυναίκες;
Και για να το θέσω και από την δική μου γωνία. Αν ήταν επιλογή μου να είμαι ομοφυλόφιλος, θα μου έπαιρνε κοντά 6 χρόνια να το αποδεχτώ; Δεν ξέρω αν είναι γενετήσιο ή διαμορφώνεται στην παιδική ηλικία, αλλά σίγουρα δεν είναι επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
οχι εννοω τα ποδια των αντρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
οχι εννοω τα ποδια των αντρων

Bασικα,δεν ειναι απολυτο το να πεις οτι απο ενα fetish καποιος ειναι γκει (βαριεμαι να χρησιμοποιησω το ομοφυλοφιλος,γιατι ειναι μεγαλη λεξη :P).Αν,πχ,βλεπει αγορακια και ερεθιζεται και φαντασιωνεται φασεις μαζι τους,τοτε ειναι ξεκαθαρα γκει.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Bασικα,δεν ειναι απολυτο το να πεις οτι απο ενα fetish καποιος ειναι γκει (βαριεμαι να χρησιμοποιησω το ομοφυλοφιλος,γιατι ειναι μεγαλη λεξη :P).Αν,πχ,βλεπει αγορακια και ερεθιζεται και φαντασιωνεται φασεις μαζι τους,τοτε ειναι ξεκαθαρα γκει.:jumpy:
οχι τωρα μιλαμε μονο για feet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
οχι εννοω τα ποδια των αντρων

Ναι, το πόδι όμως συνοδεύεται και από τον άνδρα άρα προς το gay πάει το πράγμα.. Αν εννοείς σκέτα πόδια (ακρωτηριασμένα) τότε πρόκειται περί νεκροφιλίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, το πόδι όμως συνοδεύεται και από τον άνδρα άρα προς το gay πάει το πράγμα.. Αν εννοείς σκέτα πόδια (ακρωτηριασμένα) τότε πρόκειται περί νεκροφιλίας...

Δεν είναι ότι δε γουστάρει γυναίκες ο άνθρωπος, ίσως είναι bisexual ή απλά straight με φετίχ. Άλλωστε κι ο γκόμενος της Παπαρήγα νομίζω straight θεωρείται, δεν παίρνω κι όρκο βέβαια. :lol:
-----------------------------------------
Μην ανησυχεις.Δεν ειχε κακες προθεσεις ο δημιουργος του οταν το δημιουργησε.


Εννοεί προφανως οτι ειναι καπως ρατσιστικο να συζητάμε για "ομοφυλόφιλους" και όχι για "ομοφυλοφιλία". Στην πρώτη περίπτωση κρινεις μια ομάδα ανθρώπων απτόμενος απλα απ'την ιδιότητά τους αυτή και στη δεύτερη μιλάς γενικά για τη σεξουαλική ταυτότητα αυτή. Έτσι το βλέπω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lesgaybitrans

Νεοφερμένος

Ο lesgaybitrans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Απο ότι φαίνεται, αν και είχα καιρό να μπώ, ο πιο πολύς κόσμος βαριέται να διαβάσει τα προηγούμενα πόστς κι όλοι αναλώνονται στο να γράφουνε περι ορέξεως κολοκυθόπιτα, δηλαδή ότι να ναι.
Άμα είστε καλοί μαθητές τότε θα έχετε μάθει να σκέφτετε με τον επιστημονικό τρόπο σκέψης.

Γι αυτο κι εγώ θα ξαναπαραθέσω όλην την επιστημονική γνώση για ακόμα μια φορά γιατί προφανώς οι νέοι αναγνώστες του τόπικ μάλλον κάτι παθαίνουνε και ξεχνάνε τις προηγούμενες 240 σελίδες

Ένα ένα τα βίντεοζ


καταρχάς η Ψυχιατρική έχει ειδικη ορολογία για το θέμα, μιας και η ομοφυλοφιλία δεν αφορά μόνο ένα μικρό κομμάτι του πληθυσμού

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0LxUBzyfx0s[/ame]


Ακούγοντας για συμπεριφορές σεξουαλικές και για φύλα, ίσως το παρακάτω άρθρο να σας λύσει λίγο την απορία για το πόσα φύλα υπάρχουνε. Προτείνω επίσης το γκουγκλάρισμα των λέξεων κοινωνική ψυχολογία και gender identity , gender roles, gender

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ngwnP51itpk[/ame]


Κι επειδή ακούω συνεχώς περί φύσης και πάει κόντρα στην φύση το όλο θέμα, εδώ μερικά βιντεάκια θα σας λύσουνε τις απορίες για το τι συμβαίνει κάθε μέρα στην φύση (απο άποψη φυσικής και βιολογίας, η ηθική είναι άλλο θέμα για να προλάβω τους καλοθελητές) και με πόσες μορφές εμφανίζεται η ομοφυλοφιλία/αμφιφυλοφιλία στο φυσικό βασίλειο. Αναφέρω επίσης το επιστημονικό συμπεράσμα των βιολόγων/εξελικτικών βιολόγων ότι δηλαδή η homosexuality is a natural variation

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=E16j7b-eHDM[/ame]


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uZfIeFDZtWE[/ame]


Φαίνεται οτι πρέπει κάθε 5 με 10 σελίδες να το ξανααναρτώ γιατί υπάρχει μεγάλη κούραση στα νέα μυαλά και δεν διαβάζουνε τα προηγούμενα. Τι να πει κανείς :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για τη συλλογή, lesgaybitrans :no1:

Να εκφράσω και τη δυσφορία μου (γιατί θα σκάσω αν δεν το κάνω) για την απόκρυψη του θέματος του σεξουαλικού προσανατολισμού σε συζήτηση για την κατάθλιψη στο μάθημα της Ψυχολογίας. Θα ήταν εξαιρετική ευκαιρία για συζήτηση αν η καθηγήτρια δεν ήταν είτε δειλή είτε απλά κολλημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Στην φυση παρατηρειται ομοφυλοφιλια μονο οταν υπαρχει ελλειψη ζωων του αλλου γενους (εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων.)
Στον ανθρωπο παρατηρειται ειτε οταν συμβαινει το ιδιο με τα ζωα ειτε οταν υπαρχουν ψυχολογικες ή ορμονολογικες διαταραχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Στην φυση παρατηρειται ομοφυλοφιλια μονο οταν υπαρχει ελλειψη ζωων του αλλου γενους (εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων.)
Στον ανθρωπο παρατηρειται ειτε οταν συμβαινει το ιδιο με τα ζωα ειτε οταν υπαρχουν ψυχολογικες ή ορμονολογικες διαταραχες.

And your point is?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Στην φυση παρατηρειται ομοφυλοφιλια μονο οταν υπαρχει ελλειψη ζωων του αλλου γενους (εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων.)
Στον ανθρωπο παρατηρειται ειτε οταν συμβαινει το ιδιο με τα ζωα ειτε οταν υπαρχουν ψυχολογικες ή ορμονολογικες διαταραχες.

You wish.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στην φυση παρατηρειται ομοφυλοφιλια μονο οταν υπαρχει ελλειψη ζωων του αλλου γενους (εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων.)
Στον ανθρωπο παρατηρειται ειτε οταν συμβαινει το ιδιο με τα ζωα ειτε οταν υπαρχουν ψυχολογικες ή ορμονολογικες διαταραχες.

Ή απλά όταν προτιμάει να τον παίρνει απ'το να τον δίνει...Κάποιοι προτιμούν τον εσπρέσο απ'τον νες...Ίσως κατηγορηθώ για υπερβολική απλούστευση αλλά μ'ενδιαφερει τόσο όσο το ότι θεωρείς το διαφορετικό ανώμαλο. Ορμονολογικές διαταραχές δεν υπάρχουν, δεν σχετίζονται με το θέμα. Γνωρίζω, όπως και όλοι, εξαιρετικά αρρενωπούς γκέι και εξαιρετικά θυληπρεπείς στρέιτ.
Ψυχολογικές διαταραχές δεν υπάρχουν, δεν ορίζονται, η επιστήμη το έχει αποκλείσει οριστικά εδώ και 40 χρόνια και δε μελετάει πλέον την ομοφυλοφιλία ως ψυχική διαταραχή γιατί επιστημονικά δεν ορίζεται σε τέτοια πλαίσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν ορμονολογικες διαταραχες?? Πας καλα? Εδω λενε οτι σε μικρα παιδια θα μπορει να θεραπευεται με χορηγηση ορμονων.Εκτος του οτι εχει αποδειχθει οτι σε ομοφυλοφιλους (χρησιμοποιω την επιστημονικη φραση οχι τη λαικη) υπαρχουν περισσοτερες γυναικιες ορμονες.

Για να στο θεσω πιο απλα οπως το εθεσες και συ με τους καφεδες, στη φυση δν υπαρχει τιποτα χωρις λογο. Κανενα ανθρωπινο οργανο δεν υπαρχει χωρις σαφη βιολογικο ρολο.Τα γεννητικα οργανα και αρα και η γενετησια πραξη υπαρχουν πολυ απλα για την αναπαραγωγη του ανθρωπου.Αν ο ανθρωπος αναπαραγοταν με αλλον τροπο τοτε το σεξ δεν θα υπηρχε.Για παραδειγμα τα ψαρια δεν εχουν γεννητικα οργανα πανομοιοτυπα με του ανθρωπου και αναπαραγονται με αλλο τροπο.. Χωρις σωματικη επαφη!

Το πεος το εχει ο ανδρας βασικα για εναν σκοπο.Την αναπαραγωγη.Αν ο αλλος θελει να το χρησιμοποιει για οποιοδηποτε αλλο λογο τοτε προβλημα του.Δεν μπορει να πεισει κανεναν ομως οτι η χρηση που του κανει ειναι αυτη που προοριζοταν απ τη φυση και αρα φυσιολογικη.

Λιγη Βιολογια δεν βλαπτει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν ορμονολογικες διαταραχες?? Πας καλα? Εδω λενε οτι σε μικρα παιδια θα μπορει να θεραπευεται με χορηγηση ορμονων.Εκτος του οτι εχει αποδειχθει οτι σε ομοφυλοφιλους (χρησιμοποιω την επιστημονικη φραση οχι τη λαικη) υπαρχουν περισσοτερες γυναικιες ορμονες.

Για να στο θεσω πιο απλα οπως το εθεσες και συ με τους καφεδες, στη φυση δν υπαρχει τιποτα χωρις λογο. Κανενα ανθρωπινο οργανο δεν υπαρχει χωρις σαφη βιολογικο ρολο.Τα γεννητικα οργανα και αρα και η γενετησια πραξη υπαρχουν πολυ απλα για την αναπαραγωγη του ανθρωπου.Αν ο ανθρωπος αναπαραγοταν με αλλον τροπο τοτε το σεξ δεν θα υπηρχε.Για παραδειγμα τα ψαρια δεν εχουν γεννητικα οργανα πανομοιοτυπα με του ανθρωπου και αναπαραγονται με αλλο τροπο.. Χωρις σωματικη επαφη!

Το πεος το εχει ο ανδρας βασικα για εναν σκοπο.Την αναπαραγωγη.Αν ο αλλος θελει να το χρησιμοποιει για οποιοδηποτε αλλο λογο τοτε προβλημα του.Δεν μπορει να πεισει κανεναν ομως οτι η χρηση που του κανει ειναι αυτη που προοριζοταν απ τη φυση και αρα φυσιολογικη.

Λιγη Βιολογια δεν βλαπτει....

Mamma mia, here we go again!
Προηγούμενη σελίδα για να ξεχωρίσεις λίγο τις έννοιες και μετά cite your claims.
Όσο για το "ο μόνος σκοπός της ύπαρξης του πέους είναι η αναπαραγωγή", ένα να ξέρεις. Μόλις χαρακτήρισες το 100% των ανδρών μη-φυσιολογικούς.

Τα υπόλοιπα τα αφήνω στον miv στον οποίο απευθύνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lesgaybitrans

Νεοφερμένος

Ο lesgaybitrans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
προς meidei

η καθηγήτρια μέσα στο εξαιρετικά ομοφοβικό κύπριο σύστημα παιδείας (απο ότι είδα απο κύπρο είσαι) δεν μπορεί να κάνει κι αλλιώς. βλέπεις εκεί σε ακόμα πιο μεγάλο βαθμό κυριαρχούνε οι χριστιανοταλιμπάν

προς παουνζεφαουστ
σου έχω ξαναπροτείνει την ψυχανάλυση. όλα αυτά που λές ειναι μέσα σε ένα γενικότερο ψυχοπαθολογικό σύμπλεγμα που λέγεται ομφοβία (να μπερδεύεις δηλάδη ομοφυλοφιλια και διαφυλικότητα, να λές οτι το σεξ φτιάχτηκε μόνο για αναπαραγωγή όταν οι βιολόγοι σου λένε ακριβώς το αντίθετο κοκ). Στο έχω υποσχεθεί οτι αυτήν την στιγμή η παγκόσμια ψυχιατρική κοινότητα σχεδιάζει θεραπείες. οπότε μην ανυσηχείς.


ένα που θέλω να τονίσω ειναι οτι πρέπει να έχει απίστευτο θράσος και να είσαι απίστευτα γκαιμπελιστής για να δικαιολογείς τις αηδίες που γράφεις με πρόσχημα την επιστήμη. είσαι η φαεινή απόδειξη του μέσου μυαλού που κουβαλάει ένας έλληνας και η ελλαδάρα είναι έτσι οπως είναι.
νομίζω οτι το δεύτερο βίντεο που ανάρτησα τα αναλύει όλα περί φύλου και οτι δεν έχει καμία σχέση με τον σεξουαλικό προσανατολσιμό. το ξέριες αλλα επειδή είσαι μπουμπουκοφασιστοειδές (λαμπρό και άξιο τέκνο του άδωνι γεωργιάδη) και μάλλον έχεις και μια κρυφοδιαταραχή ταυτότητας - δεν εξηγείται αλλίως - δεν ηρεμείς.
τράβα να κοιταχτείς όσο είσαι μικρός. αυτή ειναι η απάντηση που θα δίνω απο δω και πέρα στα ανούσια σχόλια σου.

βρήκα ακόμα ένα ενδιαφέρων βίντεο να το αναρτήσω

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7RlTAyNI8WE[/ame]

νομίζω πάουνζερψυχοπαθάκιαφάουστ οτι αυτό σε καλύπτει :)
-----------------------------------------
Mamma mia, here we go again!
Προηγούμενη σελίδα για να ξεχωρίσεις λίγο τις έννοιες και μετά cite your claims.
Όσο για το "ο μόνος σκοπός της ύπαρξης του πέους είναι η αναπαραγωγή", ένα να ξέρεις. Μόλις χαρακτήρισες το 100% των ανδρών μη-φυσιολογικούς.

Τα υπόλοιπα τα αφήνω στον miv στον οποίο απευθύνεσαι.

όχι μην κάνεις το λάθος και του δώσεις το βήμα

απο δω και πέρα θα τον αντιμετωπίζεις κάπως έτσι

τράβα να κοιταχτείς όσο είσαι μικρός

πίστεψε με, δεν θα βγάλεις άκρη. έχει αποστηθίσει όλο το Ο Αγων Μου του πλεύρη απο έξω. χαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν ορμονολογικες διαταραχες?? Πας καλα? Εδω λενε οτι σε μικρα παιδια θα μπορει να θεραπευεται με χορηγηση ορμονων.Εκτος του οτι εχει αποδειχθει οτι σε ομοφυλοφιλους (χρησιμοποιω την επιστημονικη φραση οχι τη λαικη) υπαρχουν περισσοτερες γυναικιες ορμονες.

Για να στο θεσω πιο απλα οπως το εθεσες και συ με τους καφεδες, στη φυση δν υπαρχει τιποτα χωρις λογο. Κανενα ανθρωπινο οργανο δεν υπαρχει χωρις σαφη βιολογικο ρολο.Τα γεννητικα οργανα και αρα και η γενετησια πραξη υπαρχουν πολυ απλα για την αναπαραγωγη του ανθρωπου.Αν ο ανθρωπος αναπαραγοταν με αλλον τροπο τοτε το σεξ δεν θα υπηρχε.Για παραδειγμα τα ψαρια δεν εχουν γεννητικα οργανα πανομοιοτυπα με του ανθρωπου και αναπαραγονται με αλλο τροπο.. Χωρις σωματικη επαφη!

Το πεος το εχει ο ανδρας βασικα για εναν σκοπο.Την αναπαραγωγη.Αν ο αλλος θελει να το χρησιμοποιει για οποιοδηποτε αλλο λογο τοτε προβλημα του.Δεν μπορει να πεισει κανεναν ομως οτι η χρηση που του κανει ειναι αυτη που προοριζοταν απ τη φυση και αρα φυσιολογικη.

Λιγη Βιολογια δεν βλαπτει....


Περιμένω με αγωνία τις επιστημονικές πηγές που να στηρίζουν την πρώτη σου παράγραφο. Δεν θα δεχτώ τίποτα κατώτερο από Θάνο Ασκητή. Και για τη μία φαντασίωση που λες και για την άλλη.

Κράτα τους σκοπούς σου για τον εαυτό σου και κάνε σεξ 3 φορές στη ζωή σου, για να τεκνοποιήσεις. Αλλιώς είσαι ανώμαλος. Και φυσικά ούτε λόγος για αυνανισμό. Αλλιώς είσαι ανώμαλος. Και απόδειξέ μου επιστημονικά (Ασκητής και πάνω, ξαναλέω) ότι η αναπαραγωγική ικανότητα του άντρα και της γυναίκας δεν μπορεί να συνυπάρχει με την ομοφυλοφιλική σεξουαλικότητα. Αλλιώς είσαι ανώμαλος...ermm...sorry....άκυρος ήθελα να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lesgaybitrans

Νεοφερμένος

Ο lesgaybitrans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Α κι ένα τελευταίο

αν και αυτό το προφίλ και αυτά τα βίντεοζ τα έφτιαξα για να κράξω έναν θολοφασίστα 40αρη στο γιουτιουμπ, νομίζω οτι η όλη φάση ταιριάζει απόλυτα και στον συνομιλητή μας. Έτσι για να γελάσουμε και λίγο, αυτό εδώ το προφίλ είναι αφιερωμένο στο θολοφασιστάκι. αντι για oHYGROPYReinaitrelli, αντικαταστήστε το με το οπαουνζεφαρτείναιτρελλή. στα περισσότερα θα ριξετε πολύ γέλιο. χαχαχαχαχαχα

ορίστε το λίνκ

https://www.youtube.com/user/oHYGROPYReinaitrelli
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
προς meidei

η καθηγήτρια μέσα στο εξαιρετικά ομοφοβικό κύπριο σύστημα παιδείας (απο ότι είδα απο κύπρο είσαι) δεν μπορεί να κάνει κι αλλιώς. βλέπεις εκεί σε ακόμα πιο μεγάλο βαθμό κυριαρχούνε οι χριστιανοταλιμπάν
Δεν θα πω ότι δεν βλέπω λόγους να μην συζητάς κάτι τέτοιο στην τάξη, αλλά βλέπω ακόμη περισσότερους να γίνει -έστω μια αναφορά ως μέρος άλλης συζήτησης-, ειδικά στο μάθημα της Ψυχολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top